fbpx
[There are no radio stations in the database]

MAN-GO ft. SADBOI – Ar dar mane sapnuoji

Paskelbta - 2023-10-08

MAN-GO ft. SADBOI – Ar dar mane sapnuoji

Dar vienas šį kartą lietuviškas kūrinys pradeda savo kelią Lalunos Topo viršūnės link ir tai yra Man-Go merginos kartu su Sadboi vyrukais. Daina vadinasi „Ar dar mane sapnuoji?“
25-erius metus sėkmingai gyvuojanti grupė „Man-go“ ir šių laikų muzikines madas diktuojanti grupė „SADBOI“, su lyg kiekviena savo nauja daina renkanti socialiniame „Youtube“ kanale milijonines peržiūras.
Koks tarp jų ryšys? „SADBOI“ muzikantai – Edgaras Koldaras ir Artiomas Penkevičius neslepia, kad užaugo su grupės „Man-go“ dainomis. XXI amžiuje kartu atlikti bendrą kūrinį ir nufilmuoti vaizdo klipą jiems pasirodė „geru vaibu“.
Muzikiniai kolektyvai susijungė bendrai veiklai ne atsitiktinai: „Man-go“, besiruošianti naujam koncertiniam turui, ieškojo naujų sąskambių. „SADBOI“ pagal savo prigimtį – teisingai išauklėti: garbina saviraiškos laisvę, bet ir linkę eksperimentuoti. Išdava – bendras kūrinys „Ar dar mane sapnuoji?, kupinas lyrikos ir nesuvaidintų jausmų. Abi komandos įsitikinusios, kad daina sulauks atgarsio daugelio širdyse.

Žymos -

Taip pat skaitykite

  • https://radio.m-1.fm/laluna/mp3
  • Laluna - Ant Bangos!