fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Ant bangos

11:00 15:00

Background

Apie mus

1995 metų rugpjūčio 25 d. Klaipėdos klausytojai išgirdo pirmuosius radijo stoties Laluna šaukinius. Nuo to momento Laluna tapo neatskiriama Klaipėdos įvaizdžio dalimi. Klaipėdiečiai visuomet didžiuojasi savo miestu prie Baltijos jūros,  bei miesto radijo stotimi – Laluna.
Keletas įdomių faktų apie radijo stotį:

  • Radijo stotis Laluna – populiariausia Klaipėdoje. Kas antras klaipėdietis klauso radijo stoties Laluna. Klaipėdoje radijas turi tik vieną vardą – Laluna.
  • Savo trečiąjį gimtadienį Radijo stotis Laluna pasitiko įspūdingu 100 ir 8 valandų transliacijos maratonų iš Teatro a. Tuomet tai buvo pirmoji transliacija ne iš radijo studijos, visoje Lietuvoje.
  • 2000 metais radijo stotis Laluna „Jūros šventės“ metu radijo studiją įkūrė ant jachtos „Lietuva“ denio. „Lietuva“ – pirmoji Lietuvos istorijoje jachta apiplaukusi aplink pasaulį. Beje, tradiciją, transliuoti iš neįprastų vietų pratęsė 2009 m., kai savo studiją perkėlė į didžiausią pasaulyje burlaivį „Sedov“. Su Laluna ir jūra iki kelių.
  • Radijo stoties Laluna klausytojai susipažinę pažinčių laidoje atšoko vestuves, o savo pirmagimį pavadino laidos vedėjo vardu. Su Laluna meilės niekada nebūna per daug.
  • Radijo stoties pavadinimas – Laluna – tai ispaniškas žodis – Mėnulis. Mėnulis – vienintelis Žemės palydovas. Laluna – radijo stotis 24 valandas per parą transliuojanti Klaipėdai. Laluna – Klaipėdoje geriausia.