fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Background

Zara Larsson – Can’t Tame Her

Paskelbta - 2023-02-05

Zara Larsson – Can’t Tame Her

Popmuzikos žvaigždė ir jaunosios kartos ikona Zara Larsson sugrįžta su naujuoju singlu „Can’t Tame Her“ Su šia naujiena žymioji švedė pradeda savo naują, dar energingesnę muzikos erą.
„Jei esi viešumoje, manau, kad daugelis žmonių jau yra susidarę apie tave nuomonę, kas tu esi ir koks turėtum būti, – apie naująją dainą Billboard pasakojo dainininkė. „Žmonės nori tave įsprausti į dėžutę, aiškinti, ką turėtum daryti, o ko ne. Jaučiuosi taip, lyg tik dabar būčiau pradėjusi karjerą. Tuo pačiu esu taip toli nuo to, kur noriu būti ir ką noriu daryti. Manau, kad tai yra ir palaima, ir prakeiksmas, nes, rodos, niekada nebūsiu iki galo patenkinta.”
80-ųjų energija įkvėptą singlą „Can‘t Tame Her“ lydi nė kiek ne mažiau spalvingas vaizdo klipas, kurį galite išvysti mūsų tinklalapyje.
Beje, šiais metais pasirodys naujasis Zara Larsson albumas, pavadintas taip pat kaip ir pirmasis albumo singlas „Can‘t Tame Her“. Naująjį singlą Zara parašė kartu su MNEK, o jį prodiusavo Danja – žmogus dirbęs su tokiais atlikėjais kaip Britney Spears, Timbaland‘u ir kitais.

 

Žymos -

Taip pat skaitykite

Kitas įrašas

Ava Max – Ghost


Thumbnail
Ankstesnis įrašas

Dėl skonio nesiginčijama