fbpx
[There are no radio stations in the database]

We Are Gold ft. Tomi Saario – Coconut Water

Paskelbta - 2020-09-13

We Are Gold ft. Tomi Saario – Coconut Water

Vasara kuo labiau tuo toliau tolsta nuo mūsų, tačiau liūdėti tikrai neverta – muzika ją gali grąžinti kada tik mes panorėsime. Štai ir naujausia We Are Gold daina apie kokosų pieną „Coconut Water“ pilnai gali atlikti šią vasaros sugrąžinimo funkciją.
Skambiai auksiniais save pasivadinę du muzikos prodiuseriai iš Prancūzijos We Are Gold sujungė pajėgas su išskirtinį vokalą turinčiu suomiu Tomi Saario ir kol kas visai Europai teškia puikų tropical house bei latina prieskonių turintį „gabalą“, kuris net neabejojame kils aukštai tiek Lalunos, tiek ir visos Europos, o gal net ir JAV topuose. O senesnės muzikos gerbėjai, be abejo pažins 1983 metų grupės Spandau Ballet hito „True“ motyvus.
Trumpai apie patį We Are Gold muzikinį projektą jį sudaro du paryžiečiai David Goldcher ir Remi Fontaine-Berger. Savo kaip dueto kelią jie pradėjo prieš trejus metus netikėtai susitikę Los Andžele. Po to sekė gan sėkmingas septyniasdešimtųjų dainos „It‘s A Shame“ koveris ir po truputi, mažais žingsniais „auksiniai“ mušasi kelią į priekį.

 


  • https://radio.m-1.fm/laluna/mp3
  • Laluna - Ant Bangos!