fbpx
[There are no radio stations in the database]

Vestuvių taisyklės

Akcijos „Vestuvės su Laluna” taisyklės

Pakviesk Laluną į savo vestuves! Mes atvažiuosime su specialia 2 valandų programa ir, žinoma, dovanomis. Nori linksmybių ir staigmenų svarbiausią savo gyvenimo dieną? Registruokis! Vestuvėmis rūpinasi – Vaida ir Vilius.

 1. Akcijos trukmė – nuo 2024 05 20 iki 2024 06 07. Akcijos pabaiga – 2024 06 07 – paskelbiama akcijos laimėtojų pora. Laimėtojai informuojami telefonu.
 2. Akcijos organizatoriai prisitaiko prie laimėjusios poros numatytos vestuvių datos, vietos, laiko bei programos. Jei pora turi vestuvių vedėją, programa derinama su juo.
 3. Dalyviai suveda registracijai reikiamus duomenis ir laukia Lalunos laidų vedėjų skambučio! Po pokalbio radijo eteryje, pora tampa akcijos dalyviais ir pretenduoja į pagrindinį prizą.
 4. Prizas
 • 2 valandų programa su radijo programų vedėjais iš radijo stoties „Laluna“
 • Kelionė į Švediją pirmyn ir atgal su TTline keltu. Laive pusryčiai ir vakarienės.
 • Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė bei SPA malonumai „Venckai Venckuose“ restorane, viešbutyje ir SPA.
 • 8 kilogramų, 3 aukštų, 3skonių tortas iš „Cukraus studijos“.
 1. Akcijos vedėjai atvažiuoja į techniškai renginiui paruoštą vietą, kurioje yra įgarsinimo ir apšvietimo aparatūra bei ją prižiūrintis personalas.
 2. Dėl atvykimo į vestuves ir prizų įteikimo su laimėtojais susisieks UAB „Radijo stotis Laluna“. Apie laimėjimą bus pranešta telefonu.
 3. Dalyvaudami akcijoje dalyviai sutinka, kad būtų tvarkomi jų asmens duomenys (vardas, pavardė, elektroninis paštas, telefonas) bei sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir organizatorių sprendimų. Prizų laimėtojai sutinka ir suteikia teises UAB „Radijo stotis Laluna“ bei jų nuožiūra pasirinktiems asmenims viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų, vardus. Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje, televizijoje, radijo stotyse bei kitose viešosios informacijos priemonėse.
 4. Dalyviai sutinka, kad jų vestuvių vaizdai gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje, televizijoje bei kitose viešosios informacijos priemonėse.
 5. Akcijoje negali dalyvauti UAB „Radijo stotis Laluna“, UAB „Reklamos Ekspertai“, bei jų šeimų nariai.
 6. Akcijos organizatoriai pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles iš anksto informavus apie tai viešai.
 7. Papildoma informacija teikiama el. paštu info@laluna.lt

Dalyvavimo radijo stoties Laluna organizuojamuose eterio žaidimuose tvarka ir taisyklės

 • Dalyvaudami radijo stoties Laluna (Toliau „Organizatorius“) organizuojamuose eterio žaidimuose dalyviai sutinka su šiomis taisyklėmis, kurios yra skelbiamos radijo stoties interneto svetainėje.
 • Dalyvaudami žaidime dalyviai sutinka, kad būtų tvarkomi jų asmens duomenys, vadovaujantis UAB „Radijo stotis Laluna“ asmens duomenų tvarkymo politika.
 • Jei žaidimų dalyviams nenurodoma kita prizo atsiėmimo vieta ir laikas, prizai įteikiami UAB „Radijo stotis Laluna“ biure, Taikos pr. 81, Klaipėdoje, darbo dienomis, nuo 9 iki 17 val.
 • Prizas turi būti atsiimtas per 10 darbo dienų po laimėjimo. Vėliau Organizatorius pasilieka teisę laimėjimo nebeatiduoti.
 • Prizai į piniginį ekvivalentą nekeičiami.
 • Laimėtojas gali laimėti tik vieną prizą per 60 kalendorinių dienų. Pažeidus šį terminą, organizatorius gali atsisakyti išduoti laimėjimą. Organizatorius atskirais atvejais gali nustatyti ir kitokį laimėjimo terminą, asmeniškai informuodamas laimėtoją.
 • Organizatorius turi teisę, bet neprivalo, dalyvio laimėjimą patvirtinti pasirašytinai.
  Įtarus Taisyklių pažeidimą, Organizatorius turi teisę atidėti prizo perdavimą žaidimo laimėtojui iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad žaidimo Taisyklės buvo pažeistos, Organizatorius turi teisę neatiduoti laimėjimo žaidimo taisykles pažeidusiam asmeniui.
 • Visus skundus, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
 • Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas, adresu Taikos pr. 81, Klaipėda. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
 • Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius turi paskelbti www.laluna.lt


 • https://radio.m-1.fm/laluna/mp3
 • Laluna - Ant Bangos!