fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Ant bangos

15:00 17:00

Background

THE ROOP – Love Is All We Got

Paskelbta - 2022-03-27

THE ROOP – Love Is All We Got

The Roop pristato naują kūrinį „Love Is All We Got“. Taip grupė reiškia paramą Ukrainai. Dainą jau dabar galima klausyti visose muzikos pasiklausymo platformose ir žinoma Lalunos eteryje.
Lėšos, kurios bus surinktos už dainos perklausas per šiuos metus įvairiose muzikos platformose, bus skirtos nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams paremti. Daina ir muzikiniu klipu The Roop siekia išreikšti pilietinę ir politinę poziciją.
Kaip sako patys The Roop muzikantai: „Mes, lietuviai, turime skaudžią kolektyvinę atmintį ir ji kuždėjo, kad pasaulyje didėja įtampa ir neramumai. Bet net baisiausiame košmare nesapnavome, kad prasidės karas grubiausiu savo pavidalu. Žvelgdami į Lietuvos istoriją, prisimename ne kartą patyrę Rusijos režimo agresiją. Buvome okupuoti, tremiami, žudomi. Kiekviena šeima turi gyvų prisiminimų apie tai. Kyla klausimas: kaip mes išgyvenome? Galbūt meilės dėka? Meilės savo šeimoms, vaikams, mamoms, tėčiams, gimtajam kraštui. Mūsų tauta kaip niekas kitas giliai supranta ir palaiko Ukrainą. Putino karas prieš Ukrainą yra karas prieš visą žmoniją. Trokštame, kad jis būtų užbaigtas”.

Žymos -

Taip pat skaitykite

Kitas įrašas

Minelli – Mmm


Thumbnail