fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Gyventi gera

06:00 11:00

Background

Ketvirtadienis

Gyventi gera

06:00Ketvirtadienis

06:00Ketvirtadienis

Gera pabusti, gera šypsotis, gera mylėti, gera džiaugtis. Laluna - su mumis gyventi gera! Įsijunkite radijo imtuvą ir įsileiskite ryto gaivą, energiją ir linksmybes į savo namus. Lalunos ryto programa kiekvieną darbo dieną tam, kad keltis būtų linksmiau, o gyventi būtų geriau. Tik Jums geriausia pasaulio muzika, svarbiausios miesto naujienos, horoskopai, sveikinimai su gimtadieniu ir dar daug netikėtų vasariškų pramogų, kurios ankstyvą rytą pavers gera dienos pradžia. Laluna – neriame į vasarą!

Plačiau

Vasaros banga

11:00Ketvirtadienis

11:00Ketvirtadienis

Darbo dienomis nuo 11:00 iki 15:00 Laidą veda Vaida Vytaitė ir Vilius Regalas Jei Jūs su Laluna nuo 11 valandos, žinokite - Jūs ant vasariškiausios bangos. Karščiausia Lalunos vasaros programa - „Vasaros banga“. Čia visuomet puiki nuotaika, jūra geros muzikos ir bangos nešančios per gyvenimą. Pagaukite ir Jūs savo vasaros bangą! Laluna – neriame į vasarą!

Plačiau

Ant bangos

15:00Ketvirtadienis

15:00Ketvirtadienis

Laidą veda: Eglė Šulskė ir Simas Buziliauskas Jei Jūs su Laluna nuo 15 valandos, žinokite - Jūs ant bangos. Čia visuomet saulėta nuotaika, jūra muzikos ir bangos nešančios per gyvenimą. Pagaukite ir Jūs savo gyvenimo bangą! Laluna – neriame į vasarą!

Plačiau

Ko širdelė geidžia

17:00Ketvirtadienis

17:00Ketvirtadienis

Kasdien, išskyrus sekmadienį, nuo 17:00 iki 19:00, šeštadieniais iki 20:00 Laidą veda Eglė Šulskė ir Simas Buziliauskas Norite pasveikinti, perduoti linkėjimus, išgirsti savo mėgstamą kūrinį? Po 17.00 val. Laluna pildo visuspageidavimus. Paskambinkite arba parašykite mums, įsijunkite Laluną ir mėgaukitės savo muzika bei linksma draugų kompanija. Studijos telefonas – (46) 390 800 "Ko širdelė geidžia" - geriausia programa draugų vakarėliams prie jūros. Laluna – neriame į vasarą!

Plačiau

Dabar geriausi vakarai

19:00Ketvirtadienis

19:00Ketvirtadienis

Smagūs vakarai, gera kompanija ir linksma muzika – Dabar geriausi vakarai. Mėgaukitės, džiaukitės, linksminkitės. Dabar geriausias laikas, geriausi vakarai. Te spindi šypsena veidai!

Plačiau

Naktis su Laluna

00:00Ketvirtadienis

00:00Ketvirtadienis

Baugina spengianti nakties tyla? Įsijunkite 94,9 FM, Klaipėdoje - Laluna su Jumis 24 val. per parą. Laluna –  kuriame Klaipėdoje gerą nuotaiką!

Plačiau