fbpx
[There are no radio stations in the database]

Rokas Yan, Monika Liu, Vaidas Baumila – Gegužis

Paskelbta - 2024-05-19

Rokas Yan, Monika Liu, Vaidas Baumila – Gegužis

Vienos ryškiausių šalies muzikos žvaigždžių – Rokas Yan, Monika Liu ir Vaidas Baumila – suvienijo jėgas ir Lalunos eteryje pristato bendrą kūrinį „Gegužis“.

Pasak dainininkų, šis susijungimas yra tarsi didžiulė šventė, kurią klausytojai pajaus ne tik dainoje, bet ir vaizdo klipe.

Dainos autorius ir atlikėjas Rokas Yan pasakoja, kad kūrinys pasakoja apie poros gyvenimo istoriją, prasidėjusią gegužės mėnesį.

„Daina „Gegužis“ pasakoja istoriją apie porelę, kuri „susikukavo“ prieš išleistuves ir net nepajuto, kaip nugyveno visą gyvenimą kartu.

Nei labai blogą, nei labai gerą – tradicinį, nuobodų, tarsi iš vadovėlio. Laikas praskriejo, romantiką keitė buitis, o jie net nespėjo pagalvoti, apie kokią ateitį iš tiesų svajojo.

Ironiškai gyvenimiška, saldžiai liūdna, gal truputį juokinga ir iki kaulų smegenų pažįstama – tokį jausmą ir bandėme perteikti“.

Visi šios dainos gimimo procese dalyvavę muzikantai labai džiaugiasi galutiniu rezultatu, na, o mes Lalunoje džiaugiamės galėdami šį rezultatą pristatyti Jums, mieli mūsų klausytojai.

https://www.youtube.com/watch?v=gEUSynnnElE

 

 


Taip pat skaitykite

  • https://radio.m-1.fm/laluna/mp3
  • Laluna - Ant Bangos!