fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Gyventi gera

06:00 11:00

Background

MONIKA MARIJA – PAMELAVAU

Paskelbta - 2020-08-09

MONIKA MARIJA – PAMELAVAU

Visai neseniai pramogų pasaulyje pasirodė daug kam netikėta žinia – skiriasi Monikos Marijos ir jos vadyba bei koncertais besirūpinusių prodiuserių keliai. Nors ne vienerius metus bendradarbiavę kolegos išsiskyrė draugiškai, garsi atlikėja sako braukianti brūkšnį ir pradedanti visiškai naują karjeros etapą. Čia gerbėjai ją pamatys kardinaliai pasikeitusią daugeliu prasmių, tokių kaip išvaizdos bei muzikinio stiliaus.
Kaip teigia pati Monika Marija „Daina vadinasi „Pamelavau“, jos tema gal kiek ir banali, apie santykius, tačiau joje kalbama apie tai truputį iš kitos, nei įprastai, pusės. Nesakysiu, kad tai tikra istorija, įkvėpimas ją sukurti atsirado iš to, ką matau aplink. Tai istorija apie merginą, kuri yra stiprioji poros pusė, kuri drąsi, nesigaili priimtų sprendimų. Simboliška, bet būtent šiuo kūriniu norėjau žengti pirmąjį savo visiškai savarankišką žingsnį, parodydama, jog viskas, kas geriausia, tik prasideda“.
Dar viena puiki daina papildo Lalunos grojaraštį ir tai Monikos Marijos naujojo etapo startas tiesiai iš grojamiausių pozicijų.