fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Background

Justin Bieber ft. Chance The Rapper – Holy

Paskelbta - 2020-10-04

 Justin Bieber ft. Chance The Rapper – Holy

Gražios iniciatyvos labai retais atvejais nesulaukia palaikymo, o kai savo gerumą parodo žvaigždės – gerbėjų palaikymas būna 100%. Taip įvyko ir šį kartą. Justin‘as Bieber‘is su Chance the Rapper kartu įrašė dainą „Holy“. Kas čia nuostabaus paklausite jūs. Atsakome. Jie nusprendė pasidalinti savo pinigais su likimo nuskriaustais gerbėjais.
Dar prieš pasirodant muzikos pasaulį sužavėjusiam kūriniui, Justin‘as Bieber‘is savo socialinių tinklų sekėjus intrigavo, kad ši daina – naujos eros pradžia. Vis dėlto atlikėjas tuomet neatskleidė, ar galimi pokyčiai susiję su asmeniniu gyvenimu, ar su muzikine karjera, ar dėl kitų priežasčių. Laukti ilgai nereikėjo – atlikėjai socialiniuose tinkluose paviešino žinutę: „Ačiū, kad klausote mūsų bendro kūrinio „Holy“. Naudodamiesi „Cash App“ programėle per vieną dieną net 250 tūkstančių JAV dolerių išdalinsime tiems, kuriuos itin paveikė šie sunkūs laikai. Jums reikia tik papasakoti mums savo istoriją“. Kaip tarė, taip padarė. Pagarba.
Į tokį garsenybių pasiūlymą kaip mat sureagavo gausybė gerbėjų, viena iš jų netgi paviešino laišką, rodantį, kad Justin‘as iš tiesų pervedė pinigų – moteris sulaukė 500 JAV dolerių paramos.


Taip pat skaitykite