fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Gyventi gera

06:00 11:00

Background

Jessica Shy – Užmerk man akis

Paskelbta - 2021-05-02

Jessica Shy – Užmerk man akis

Jessica Shy Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Užmerk Man Akis“, kurį sukūrę kartu su Justinu Jaručiu.

Dainos demo versija, kuria atlikėjai pasidalino instagrame, jau sulaukė šimtatūkstantinių peržiūrų ir daugybės gerbėjų palaikymo žinučių. Todėl nėra abejonių – ši daina puikiai skambės ne tik romantiškais vakarais, bet ir pakvies pajudėti kartu su draugais.
Jausmingas Jessica Shy vokalas ir lengvas, vasariškas ritmas jau tapo vizitine atlikėjos kortele. Jessica pasakoja, jog dainos atsiradimo istorija kelia šypseną.
„Daina gimė lapkričio mėnesį, kai lango šalta ir niūru. Aš, kaip visada, vėlavau į mūsų muzikinę sesiją su Justinu, o jis, kiek supykęs, manęs laukė. Man atvykus, Justinas pradėjo groti gitara ir juokais apdainuoti mano įprotį nemadingai vėluoti: „Aš laukiu vėl ir vėl, vėluoji tu. Aš pradėjau juoktis ir pratęsiau jo mintį: „Kaip šalta kambary, gal minus du“. Daina gimė vos per keletą valandų, nes dainavome apie tai, kas vyksta aplink mus. Pavyzdžiui, žaidžiant su žvakės liepsna, perspėjant „Nenusidegink pirštų“. Ši daina linki brangiam žmogui gero. Net jei jis išeina iš tavo gyvenimo, vis tiek nenori, jog kur nors „nudegtų“ ar būtų įskaudintas“.

Žymos -