fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Background

JASON DERULO – TAKE YOU DANCING

Paskelbta - 2020-08-03

JASON DERULO – TAKE YOU DANCING

Multiplatininė pasaulinė superžvaigždė Jasonas Derulo išleido ilgai lauktą naują singlą „Take You Dancing“. Temperamentingas, lotynų muzikos įkvėptas kūrinys pasiekiamas visose skaitmeninėse muzikos klausymosi platformose na, o nuo dabar ir Lalunos eteryje.
Dainos „Take You Dancing“ „tyzeris“ jau kurį laiką šmėžavo atlikėjo socialiniuose tinkluose, savo milijonus gerbėjų jis kvietė iš anksto užsisakyti naują singlą.
„Šiuo laikotarpiu mums reikia dainos, kuri pakeltų mums nuotaiką. Tikiuosi, kad „Take You Dancing“ bus šviesos spindulys šiomis išbandymų dienomis“, – apie naują singlą kalba Jasonas.
Su daugiau kaip 30 mln. sekėjų Derulo šiuo metu patenka tarp dvidešimties populiariausių „TikTok“ superžvaigždžių ir yra populiariausias platininis muzikos atlikėjas šioje platformoje. „Take You Dancing“ yra naujausias hitas, kuris bandys konkuruoti su kiek anksčiau išleista „Savage Love“. Ši daina jau įrodė esanti šios vasaros pasaulinė sensacija – iki šios dienos ji perklausyta daugiau kaip 100 mln. kartų. „Savage Love“ muzikinis vaizdo klipas „YouTube“ peržiūrėtas 22 mln. kartų.
Nieko nedelsdami paklausom dar vienos šios savaitės Lalunos naujienos Jason Derulo dainos „Take You Dancing“.


Taip pat skaitykite