fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Background

Harry Styles – As It Was

Paskelbta - 2022-04-17

Harry Styles – As It Was

Superhitų „Watermelon Sugar“, „Golden“, „Sign of a Times“ ir kitų atlikėjas, „Grammy“ laimėtojas ir pasaulinė popmuzikos žvaigždė Harry Styles sugrįžta su nauja daina „As It Was“. O jau gegužės 20-ąją pasirodys ir naujausias jo albumas „Harry‘s House“.
„Harry‘s House“ yra trečiasis žymiojo brito albumas. „As It Was“ yra pirmoji paviešinta Harry Styles daina po fenomenalaus populiarumo susilaukusio albumo „Fine Line“ pasirodymo 2019 m.
Naujasis albumas susideda iš 13 dainų, kurias muzikantas įrašinėjo skirtinguose pasaulio kraštuose: Didžiojoje Britanijoje, Los Andžele ir Tokijuje laikotarpyje tarp 2020 iki 2021 metų. Prieš albumo prisidėjo ilgamečiai Harry Styles kolegos Kidas Harpoonas, Tyleris Johnsonas ir Mitchas Rowlandas. „Harry‘s House“ jau galima užsisakyti ir skaitmeninėje, ir fizinėje versijoje bei tapti pirmuoju, kuris išgirs šį gerbėjų visame pasaulyje nekantriai laukiamą muzikinį darbą.
Beje pagrindinis būsimo albumo singlas „As It Was“ pasirodė kartu su vaizdo klipu, kuris buvo nufilmuotas prieš mėnesį Londone. Klipo autoriumi tapo „Grammy“ nominuotas ukrainiečių režisierius Tanu Muino.

Žymos -