fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Ant bangos

11:00 15:00

Background

Ed Sheeran – Shivers

Paskelbta - 2021-09-19

Ed Sheeran – Shivers

Vienas populiariausių pastarojo dešimtmečio pasaulio atlikėjų Ed‘as Sheeran‘as išleido naujutėlaitį singlą „Shivers“. Na, o me norime jį pristatyti Jums.
„Shivers“ yra antrasis singlas iš gerbėjų itin laukiamo naujojo Edo albumo „=“, kuris pasirodys jau spalio 29-ąją. Albumą prodiusavo Ed‘as Sheeran‘as, Steve‘as Mac‘as ir FRED.
Energingame kūrinyje kalbama apie tai ką reiškia būti įsimylėjusiam.
Kalbant apie patį „=“ tai yra vienas iš keturių Ed‘o albumų, kurių pavadinimuose naudojami simboliai – tai bus vienas stipriausių muzikanto darbų, kuriuos jis sukūrė iki šiol. Tai tarsi toliau besitęsianti atlikėjo muzikinė evoliucija. Didžioji dalis kūrinių buvo sukurti per ketverių metų laikotarpį po paskutiniojo albumo pasirodymo. Naujausiame atlikėjas apžvelgia savo gyvenimą ir tyrinėja aplink jį esančius mylimus žmones, praradimus, emocinį atsparumą ir tėvystę. Taip pat apdainuoja karjerą ir su ja susijusiu iššūkius. Muzikaliąja prasme albumas „=“ leidžia pažvelgti į įvairiaspalvę Ed‘o muzikinę paletę, apimančią atlikėjo ženklu tapusius gitaros vedamos kūrinius, taip pat kiek neįprastus ir ryškius darbus, tokius kaip vasaros pradžioje pasirodęs ir hitu tapęs „Bad Habits“.

 

Žymos -