fbpx
[There are no radio stations in the database]

Donatas Montvydas – Lūpos kaip medus

Paskelbta - 2022-10-02

Donatas Montvydas – Lūpos kaip medus

Donatas Montvydas ne kartą įrodė, kad nebūtina taikytis prie to, ką žmonės pratę matyti ir nori išgirsti. Naujausias atlikėjo kūrinys – puikus to įrodymas. Šiandien jis Lalunos klausytojams pristato aistra bei seksualumu alsuojantį kūrinį „Lūpos kaip medus.“
Iš pirmų dainos garsų klausytojai pajus, kokia nuotaika dvelkia kūrinys. „Lūpos kaip medus“ – tai žmonių tarpusavio meilės, kuri nėra matoma glamūriniuose viršeliuose, nepritempta ir ne per saldi, išraiška.
„Man norėjosi tikrumo, nes būtent čia ir slypi grožis. Kurdamas negalvojau apie žinutę, norėjau dainos, kuri provokuotų, kurioje būtų seksualumo, gražios dviprasmybės, kuri užfiksuota ir dainos pavadinime, norėjosi, kad kūrinys sužadintų klausytojų fantazijas. Negali išlikti nuoširdus žiūrovo atžvilgiu, jeigu kūrybą pritempinėji prie to, ko tikisi iš tavęs tavo klausytojai. Svarbu nesibaiminti likti nesuprastam. Ši daina gali kelti dviprasmiškus jausmus, bet tiesa viena – meilės išraiškos yra skirtingos ir jos reikia mums visiems “, – atvirai pasakojo Donatas.

 


Taip pat skaitykite

  • https://radio.m-1.fm/laluna/mp3
  • Laluna - Ant Bangos!