fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Background

Dimitri Vegas & Like Mike, Timmy Trumpet, Edward Maya – Feel Your Love

Paskelbta - 2021-08-01

Dimitri Vegas & Like Mike, Timmy Trumpet, Edward Maya – Feel Your Love

Dar vienas absoliučiai vasariškas kūrinys Lalunos eteryje ir jį mums visiems pristato neabejotinų hitų kepėjų desantas Dmitri Vegas Like Mike Timmy Trumpet bei prieš dešimtemį šokių aikšteles kaitinusio hito „Stereo Love“ kūrėjas Edward Maya.
Kalbėdami apie naujausią savo dainą ir iš esmės apie visus kūrybinius procesus bei žinoma pandeminę situaciją prodiuseriai vienbalsiai teigė, kad pastarieji metai buvo laibai sunkūs jiems visiems, tačiau nueitas ilgas kelias duoda ir savo vaisių, o naujų dainų gimimas visiems jiems yra atrsi stebuklas. Taip pat muzikantai tikisi, kad kiek įmanoma greičiau viskas stos į senas vėžias ir jie sus savo gerbėjais galės susutikti ne tik virtualiai, bet ir šokių aikštelėse.
To mes jiems ir palinkėsim. Žinoma ir jų naujausią dainą saugiai pristatysim. Ponios ir ponai dar viena puiki Lalunos naujiena Dimitri Vegas, Like Mike, Timmy Trumpet ir Edward Maya daina „Feel Your Love“.
Beje, jeigu galvojate, kad pagrindinis dainos motyvas Jums kažkur girdėtas, neklystate. Tai 1989-aisiais šokių aikšteles pavergęs Guru Josh darbas „Infinity“.


Taip pat skaitykite