fbpx
Dabar skamba

Title

Artist

Transliuojama laida

Background

Diane Warren ft. Rita Ora, Sofia Reyes, Reik – Seaside

Paskelbta - 2021-09-12

Diane Warren ft. Rita Ora, Sofia Reyes, Reik – Seaside

Dainų autorė, atlikėja. Jos sukurtos dainos buvo nominuotos septyniems Oskarams, penkiems Auksiniams gaubliams, iš kurių vieną laimėjo ir septyniems Grammy apdovanojimams, iš kurių taip laimėjo vieną. 2001-aisiais ji buvo priimta į Dainų autorių panteoną ir tai yra šešiasdešimt penktąjį gimtadienį šiais metais atšventusi Diane Warren. Beje ji buvo pirma dainų autorė Billboard istorijoje tuo pačiu metu singlų tope turėjusi septynis hitus, kuriuos atliko skirtingi atlikėjai. Warren turi savo leidybos kompaniją Realsongs, per kurią kontroliuoja savo kūrinius. Jos parašytos dainos skambėjo daugiau nei 70 filmų ir televizijos laidų. Įspūdinga ar ne.
Jeigu kalbėtume apie naujausią jos dainą – ji yra tiesiog įspūdinga. Su ja dainą atlieka puikiai pažįstamos Sofia Reyes, Rita Ora bei Meksikos superžvaigždės vaikinų grupę Reik.
Keletas pikantiškų detalių. Klipo filmavimo paplūdimyje metu mėgavosi vasaros saule. Internautai socialiniuose tinkluose buvo sužavėti išskirtiniu atlikėjos stiliumi – nuotraukoms Rita Ora pozuoja vilkėdama permatoma tinkline suknele ir juodu bikiniu. Beje pati Rita savo paskyroje Instagram platformoje po nuotraukomis parašė: „Man didelė garbė būti dalimi šios dainos, ir dainuoti kartu su Diane Warren!“