fbpx
[There are no radio stations in the database]

bbno$ & Rich Brian – Edamame

Paskelbta - 2021-10-03

bbno$ & Rich Brian – Edamame

Reperis iš Kanados BBNO$ arba Baby No Money debiutuoja Lalunos eteryje. Debiutuoja jis ne vienas – kartu mums visiems pristatydamas dar vieną labai talentingą šiuolaikinio rap‘o atstovą iš Indonezijos Rich Brian. Ne ve ltuo sakome, kad Rich Brian yra tikrai labai talentingas. Nė vienam jo šaliai atstovaujančiam jo muzikos žanro atstovui nepavyko sublizgėti Jungtinėse Valstijose.
Trumpai apie BBNO$. Jo tikrasis vardas Alexander Leon Gumuchian. Gimė jis 1995-aisiais Ramiojo vandenyno pakrantėje, Britų Kolumbijos provincijoje esančiame Kanados mieste Vankuveryje. Nuo pat vaikystės buvo susijęs su muzika. Būdamas šešiolikos subūrė savo pirmąją grupę, tačiau su ja Alexander‘iui pasaulinės šlovės pasiekti nepavyko. Tada vaikinas nusprendė pasinerti į rap muziką ir panašu, kad jam tai padaryti pavyko. Šmaikščiais, kartais kandžiais tekstais pasižymintis muzikantas atrado savo terpę ir štai BBNO$ ir Lalunos eteryje
Beje daina yra įtraukta jau į penktąjį BBNO$ studijinį albumą „Eat Ya Veggies“. Jis dienos šviesą išvydo pačioje rugsėjo mėnesio pabaigoje.

Žymos -

Taip pat skaitykite

  • https://radio.m-1.fm/laluna/mp3
  • Laluna - Ant Bangos!