BIPLAN I taikini ft. JURGA

Dar 1995-aisiais metais Vilniuje susikūrę pirmieji Lietuvos „britpoperiai“ grupė Biplan nemažina apsukų. Šiais metais ypač daug koncertuojantys, albumo „Braškės“ 20-metį minintys vyrukai Jums Lalunos klausytojai pristato pačią naujausią savo dainą „Į taikinį“. Patys grupės Biplan nariai besibaigiančius metus vadina pokyčių metais. Muzikinį repertuarą papildė nauji kūriniai, jau kitąmet sugulsiantys į naują albumą, kurio skambesys turėtų nustebinti gerbėjus. Vienas iš tokių yra „Į taikinį“. Vien tik tas faktas, kad studijoje su Jurga grupė dirbo pirmąjį kartą, dainą daro išskirtine.

MARK RONSON Nothing Breaks Like A Heart ft. MYLEY CYRUS

Galime drąsiai teigti, jog country stiliaus muzika mūsuose tikrai nėra tokia populiari kaip Jungtinėse Valstijose. Tačiau tikri šio stiliaus perliukai prasimuša sau kelią ir pretenduoja į aukščiausias topų pozicijas ir Lietuvoje. Taip atsitiko ir su šia country-pop daina, kuriai nepakartojamą vokalo partiją sukūrė ne kas kitas, o Miley Cyrus, o muziką puikus britų prodiuseris ir dainininkas Mark Ronson. Miley šioje dainoje jau ne pirmą kartą savo karjeroje atskleidžia savo kaip nuostabios country dainininkės vokalinius sugebėjimus. Na, o kalbant apie pačią dainą - joje viskas sudėliota taip įstabiai, kad nejučiomis užsimerkę galime atsidurti už įstatymo ribų kažkur Teksaso dykumoje esančiame laukinių vakarų salūne. Mes Lalunoje spaudžiame „Patinka“ ir „Dalintis“.

Alan Walker Different World ft. SOFIA CARSON, K-391, CORSAK

Dar 2015-aisiais savo populiarumą kaip ant mielių auginti pradėjęs elektroninės šokių muzikos prodiuseris iš Norvegijos Alan Walker deda tašką singlų leidime ir jums Lalunos klausytojai pristato anot jo patį galingiausią iš jų „Different World“. Prie šios dainos dirbo iš tiesų stulbinantis muzikantų ir prodiuserių skaičius. Dainos variantų, sugulusių į stalčius kiekis gerokai perkopia dešimtis ir visa tai buvo daroma dėl dviejų priežasčių: pirmoji ir svarbiausia: atkreipti nematančių arba nenorinčių matyti politikų, visuomenės lyderių ir paprastų žmonių dėmesį į globalines klimato ir taršos problemas. Antroji: pristatyti tris metus kurtą ir brandintą debiutinį Alan Walker studijinį albumą tuo pačiu pavadinimu „Different World“.

Cheat Codes Feeling Of Falling ft. Kim Petras

Amerikiečių prodiuserių trijulė Cheat Codes grįžta į mūsų eterį ir nori pristatyti patį naujausią savo dainą „Feeling Of Falling“. Puikius šokių muzikos „hitus“ kepantis tercetas šį kartą ir vėl pristato kiek Skandinavija kvepiančią dainą. Vokalo partiją vyrukai pasiūlė kylančiai Vokietijos žvaigždutei Kim Petras. Kalbant apie ją, tai šiai vokalistei išeinantys 2018-ieji buvo pasakiški. Yra posakis: jei sekasi tai sekasi arba atvirkščiai jei nesiseka tai nesiseka. Yra ir kitas: dirbk ir Dievas padės. Panašu, kad sėkmė Kim Petras atveju suvaidino tik nedidelį vaidmenį, o darbo ši atlikėja šiais metais įdėjo iš ties labai daug. Štai ir rezultatas – ją, o tiksliau jos vokalinius sugebėjimus pastebėjo už jūrų marių gyvenantys Cheat Codes!

POST MALONE Sunflower ft. SWAE LEE

Du talentingi reperiai – vienas puikus kūrinys. Taip apie dainą „Sunflower“ atsiliepia vienas JAV muzikos portalas. Mes Lalunoje antriname ir pristatom dainą Jūsų teismui. Šiek tiek apie pačius atlikėjus. Pradėjęs nuo nulio socialinėje erdvėje ir labai greitai su trenksmu į pasaulinę muzikos rinką stipriu vokalu ir šokiruojančia išvaizda įsiveržęs 23-jų Post Malone ir toliau kepa dainas ir džiaugiasi vienu po kito sekančiu platininiu pasiekimu. Pats atlikėjas teigė dar nežinąs kuo labiau nori būti „užaugęs“ rokeriu ar reperiu. Swae Lee išvaizda mažiau šokiruojanti, bet talento užkariauti melomanų simpatijas jam taip pat pakanka. Beje, abu dainininkai viename interviu yra prisipažinę, kad nuo vaikystės yra komiksų, o ypač Žmogaus Voro gerbėjai. Ar tai buvo reklaminis triukas, ar tikra tiesa nesužinosime niekada, tačiau dainą, sukurtą būtent „Žmogaus Voro“ garso takeliui visiškai netrukus tikrai išgirsime.

  •  
  •  
  •