OLIVER HELDENS Details

House muzikos prodiuseris iš Nyderlandų Oliver Heldens Lalunos eteryje šią savaitę pasiruošęs susprogdinti tikrą eterio bombą su daina „Details“. Nuo pat pirmųjų kūrinio akordų supranti, kad ši daina absoliučiai neabejotinas 2020-ųjų hitas, kuris didelėmis raidėmis įsirašys į pasaulio šokių muzikos istoriją. Vokalo partiją dainai sukūrė kylanti Didžiosios Britanijos žvaigždė Boy Matthews. Dainoje persipina energija, house bei uplifting stiliaus spalvos, kurios tiesiog tobulai dera su bėgančia boso partija ir žinoma Boy Matthews vokalo linija.

KATY PERRY Daisies

Kūdikio besilaukianti Katy Perry Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Daisies“, skirtą įamžinti neštumą ir visas geras su šiuo gyvenimo tarpsniu susijusias emocijas. Savo socialinėse paskyrose dainininke su gerbėjais pasidalino ir platesne dainos prasme ir reikšme: „Parašiau šią dainą prieš porą mėnesių kaip priminimą laikytis tikslo, kurį esi sau numatęs, kad ir ką sakytų kiti“. Dainos vaizdo klipe Katy taip pat įamžino vieną gražiausių savo gyvenimo akimirkų – nėštumą. Šiame jautriam kūriniui skirtame klipe dainininkė pademonstravo daugiau nei tik nėščiosios pilvą. Katy Perry įsiamžino nuoga šalia krioklio.

SURF MESA Ily ft. EMILEE

Tai kas gera ir gražu niekada nemiršta. Tokia frazė galvoje pradeda suktis vos išgirdus svajingus naujausios Surf Mesa dainos akordus. Ir iš tiesų originaliai dainos „ILY“ arba „I Love You Baby“ šiais metais sukanka penkiasdešimt treji. 1967-ųjų absoliučiu vasaros superhitu tapusi Frankie Valli daina, o tiksliau vienas dainos stulpelis šiais metais prikeliamas naujam gyvenimui ir labai panašu, jog taps neabejotinai vienu iš grojamiausių ir 2020-ųjų vasarą. Jau dabar įvairiose internetinėse platformose daina turi milijonus peržiūrų ir yra tarp penkiasdešimties klausomiausių šių metų Spotify kūrinių.

ROLLING STONES Living In A Ghost Town (Alok Remix)

Garsioji britų roko grupė "The Rolling Stones" pirmą kartą per aštuonerius metus išleido naują singlą pavadinimu "Living in a Ghost Town" ("Gyvenimas vaiduoklių mieste"), įrašytą karantino metu ir jį pristato Lalunos eteryje. "Studijoje įrašinėjome naują muziką prieš karantiną ir mums atrodė, kad viena daina atspindi aplinkybes, kuriomis gyvename šiandien. Mes dirbome ties ja izoliuotai... pavadinta "Living in a Ghost Town". Tikimės, kad jums patiks", — savo "Twitter" paskyroje teigė Džageris. Kaip pažymi žurnalas "Rolling Stone", singlą daugiau nei prieš metus sukūrė Mikas Džageris su Keitu Ričardsu. Vėliau dainos žodžiai buvo šiek tiek pakeisti atsižvelgiant į esamą situaciją.

JOVANI Taip atsitiko ft. JESSICA SHY

Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, Lalunos eteryje pristato savo naują dainą „Taip atsitiko“. Daina skirta mamoms ir primena, kad mamas mylėti reikia ne tik vieną dieną, bet ir ištisus metus. Naujausias atlikėjo kūrinys, kuris yra įrašytas kartu su dainininke Jessica Shy. Kaip teigia pats Jovani: „Pagrindinė šio kūrinio žinutė yra tokia: jei kažkas bloga gyvenime įvyksta, reikia būtinai pasakyti mamai. Ji geriausia patarėja“. Taip pat priduria: „Labai džiaugiuosi dėl Jessicos Shy – atėjo jos metas. Ji ne tik yra įspūdinga atlikėja, bet ir puikiai rašo dainas lietuvių ir anglų kalbomis. Džiaugiamės, kad ji prisijungė prie mūsų „Open Play“ komandos. Šiemet planuojame išleisti daug naujų jos singlų ir bendrų kūrinių su kitais atlikėjais“.

  •  
  •  
  •