MAROON 5 Nobody's Love

2020-ieji, visi sutiksime, yra visiškai kitokie. Lygiai taip pat yra ir muzikantams. Vieni užsidarę studijose prikepė fantastiškos muzikos, kiti tiesiog ilsėjosi nuo koncertinių turų ir darbo studijoje sukeliamų krūvių. Tokie „poilsiautojai“ buvo ir Maroon 5. Liepa baigėsi, o vyrukai pristato vos pirmąjį savo 2020-ųjų metų singlą. Daina atlikta ne Maroon 5, bet kaip melomanai juokauja „Levine ir Ko“, taigi elektroninės pop muzikos stiliumi. Daina palieka įspūdį, klausosi labai lengvai ir atpalaiduojančiai. Beje vaizdo klipe Maroon 5 lyderis sukasi suktinuką ir viešai rūko žolę, tokiu būdų norėdamas prisidėti prie vadinamo „Marihuanos karo“, stodamas į žmonių norinčių ją legalizuoti gretas.

LITTLE MIX Holiday

2011-aisiais dirbtinai suformuota merginų grupė iš Didžiosios Britanijos nors ir iš karto tapo pirmąja merginų grupe nugalėjusia X-Factor UK konkurse, niekas į jas labai rimtai nežiūrėjo. Ir iš tiesų pradžioje merginoms strigo pasaulio užkariavimo planas, tačiau jau po keleto metų apie Little Mix žinojo didžioji pasaulio dalis. Šiais metais merginų gerbėjai pagaliau gali džiūgauti: po dviejų metų pertraukos dienos šviesą išvys šiais metais išvys jau šeštasis grupės albumas. Beje jo pavadinimas dar visuomenei nežinomas, tačiau apie skambesį jau galima kalbėti. Kaip ir pirmoji albumo kregždė „Breakup Song“, taip ir naujasis kūrinys „Holiday“ turi labai aiškų šiais metais itin populiaraus aštuoniasdešimtųjų prieskonį. Labai panašu, kad albumas to prieskonio turės dar daugiau.

KYLIE MINOGUE Say Something

Australijos pop ikona. Populiarumu jau ketvirtą dešimtmetį nesiskundžianti Kylie Minogue grįžta į Lalunos eterį su savo naujausia daina „Say Something“. Ši daina tai dar vienas pasauliui pristatomas singlas iš šių metų lapkričio 6-ąją dienos šviesą išvysiančio jau penkioliktojo studijinio albumo „Disco“. Daina dar kartą parodo, jog albumas ne tik vadinsis „Disco“, bet ir skambės „Disco“. Puikus „vaibas“, kaip visada nepakartojamas Kylie vokalas, iš karto kabinantis ir šokti verčiantis „disko“ ritmas tikrai nepaliks abejingų visame pasaulyje.

JASON DERULO Take You Dancing

Multiplatininė pasaulinė superžvaigždė Jasonas Derulo išleido ilgai lauktą naują singlą „Take You Dancing“. Temperamentingas, lotynų muzikos įkvėptas kūrinys pasiekiamas visose skaitmeninėse muzikos klausymosi platformose na, o nuo dabar ir Lalunos eteryje. Dainos „Take You Dancing“ „tyzeris“ jau kurį laiką šmėžavo atlikėjo socialiniuose tinkluose, savo milijonus gerbėjų jis kvietė iš anksto užsisakyti naują singlą. „Šiuo laikotarpiu mums reikia dainos, kuri pakeltų mums nuotaiką. Tikiuosi, kad „Take You Dancing“ bus šviesos spindulys šiomis išbandymų dienomis“, – apie naują singlą kalba Jasonas. Su daugiau kaip 30 mln. sekėjų Derulo šiuo metu patenka tarp dvidešimties populiariausių „TikTok“ superžvaigždžių ir yra populiariausias platininis muzikos atlikėjas šioje platformoje. „Take You Dancing“ yra naujausias hitas, kuris bandys konkuruoti su kiek anksčiau išleista „Savage Love“. Ši daina jau įrodė esanti šios vasaros pasaulinė sensacija – iki šios dienos ji perklausyta daugiau kaip 100 mln. kartų. „Savage Love“ muzikinis vaizdo klipas „YouTube“ peržiūrėtas 22 mln. kartų.

BENNY BENASSI I'll Be Your Friend

Pirmoji 2020-ųjų metų pusė prodiuseriui ir DJ iš Italijos buvo labai darbinga. Jis karantino metu iš savo namų transliavo muzikinis DJ setus bei kūrė naują muziką. „I‘ll Be Your Friend“, kaip teigia pats prodiuseris, yra jo mylimiausias karantino vaikas. Kitaip ir būti negali, nes po ilgos pertraukos Benny pagaliau sukūrė bendrą dainą kartu su jaunystės draugu CeCe Rogers‘u. Negana to, būtent su juo jis įrašė turbūt skambiausią ir labiausiai įvertintą savo dainą „Satisfaction“, kuri dienos šviesą išvydo 2002. Būtų simboliška, jei ta pati skaičių kombinacija (sukeitus nulį su dvejetu) šiais metais Benny Benassi atneštų panašią sėkmę. Pagyvensim pamatysim.

  •  
  •  
  •