ED-SHEERAN Don't Care ft. JUSTIN BIEBER

Į Lalunos eterį po šiokios tokios pertraukos grįžta vyrukai, kurių pristatinėti tikrai nereikia. „I Don't Care“ – toks naujausio Edo Sheerano kūrinio pavadinimas. Jį dainininkas įrašė kartu su popmuzikos dievuku Justinu Bieberiu. Vos po kelių mėnesių ją gyvai išgirsti galės ir Baltijos šalių klausytojai – liepos 17-ąją Rygoje E.Sheeranas surengs vienintelį koncertą Baltijos šalyse. Paskelbęs apie premjerą, E.Sheeranas socialiniuose tinkluose rašė: „Aš ir Justinas Bieberis išleidome naują dainą pavadinimu „I Don't Care“, tikiuosi, kad ji jums patiks.“ Kūrinį prodiusavo Maxas Martinas, Shellback ir FRED. Beje naujausias Edo albumas „÷“ vos tik pasirodęs 2017-aisiais sumušė pardavimų rekordus ir Didžiojoje Britanijoje tapo sparčiausiai parduodamu albumu, kurį išleido vyras solistas. Kartu su albumu dienos šviesą išvydo tokie hitais tapę singlai kaip „Castle on the Hill“, „Perfect“ ir „Shape of You“ – šis kūrinys kiek vėliau sumušė dar vieną rekordą – tapo pirmąją daina „Spotify“, perklausyta daugiau kaip du milijardus kartų.

DAVID GUETTA Stay Don't Go Away ft. RAYE

David Guetta yra kone vienas specifiškiausių šokių muzikos kūrėjų. Nuo 1994-ųjų scenoje esantis DJ ir prodiuseris išleido ne via dešimtį superhitų ir net septynis albumus. Paskutinysis jų dieną išvydo pernai. Prodiuseris apart to, kad puria plačiajai visuomenei priimtiną EDM stiliaus muziką, pogrindyje jis dar yra žinomas kaip Jack Back ir kaip pats sako ten išlaisvina visas savo kūrybines galias. Jei daina prodiuserio manymu yra kiek per sunki David Guetta, tokiu atveju ji išleidžiama po Jack Back pseudonimu. Grįžkime prie dainos „Stay Don‘t Go Away“. Nors kiek anksčiau kritikai David‘ui ne kartą buvo negailestingi, šį kartą kūrinys, kurio vokalo partija atliko britė Rachel Keen arba Raye jų pačių sutiktas aplodismentais. Dainai pranašaujama puiki vasaros šokių aikštelių ir radijo stočių himno ateitis.

AVICII Tough Love ft. AGNES and VARGAS and LAGOLA

Pernai pavasarį pasaulis buvo šokiruotas, kai iš gyvenimo pasitraukė elektroninės šokių muzikos genijumi vadintas DJ ir prodiuseris Avicii. Tačiau jis gyvas ne tik mūsų širdyse. Prodiuseris studijoje dirbo labai įtemptai ir buvo palikęs ne vieną dešimtį nebaigtų kūrinių, kurie jo šeimos valia jau po mirties sugulė į dar viena Avicii albumą pavadinimu „Tim“. Viena iš tokių „Tough Love“. Puikią vasarišką dainą užbaigė prodiuserių duetas iš Švedijos Vargas ir Lagola. Prie į dainavimą nespjaunančio vargas prisijungė dar viena Švedijos superžvaigždė Agnes. Galutinis šiurpą gerąja prasme keliančios dainos variantas tikrai nepaliks abejingų.

VIGILAND We're The Same

Nuo 2014-ųjų kartu kuriantis prodiuserių duetas iš Švedijos Vigiland, jums Lalunos klausytojai pristato visiškai naują dainą „We‘re The Same“. Pristatydami dar vieną neabejotiną šokių muzikos hitą, oficialiai pranešame, jog ne tik gamtoje, tačiau ir muzikinėje rinkoje įsigali totali bei gaiviai karšta vasara. Ne išimtis ir ši Tropical House stiliaus daina. Vokalo partiją labai skaniai atliko taip pat Švedijos muzikinio pasaulio atstovas Alexander Tidebrink. Kaip teigia Vigiland vyrukai: „Mes prie šios dainos kūrimo kartu su Alexander‘iu praleidome kone metus. Ir pagaliau atėjo laikas dainą parodyti jums bičiuliai. Tikimės, kad daina jums patiks taip pat kaip mums. Mes Lalunoje prisijungaime prie Vigiland bičiulių tarpo ir degame dainai „We‘re The same“ žalią šviesą.

Alvaro Soler La Libertad

Vasara yra pats geriausias metas su gera draugų kompanija leistis į keliones, aplankyti dar nematytas vietas ir puikiai leisti laiką. Vienu žodžiu būti visiškai laisviems. Ispaniško bei vokiško kraujo turintis barselonietis Alvaro Soler su tuo visiškai sutinka, tik prideda: prie visos šios laisvės puikiai tinka jo naujausia daina „La Libertad“. Ne tik mes Lalunoje, tačiau ir tikriausiai geriausiai apie muziką išmanantys kritikai Alvaro muziką prisikiria Intelegent Euro Latino kategorijai. Tuo teigdami, kad jo muzika yra labiau adaptuota senutei Europai. Paklausykit, įvertinkite, o gal būt ir pašokite kartu su Alvaro dainuodami „Ajajajai!“. Smagaus klausymo!

  •  
  •  
  •