GEORGE MICHAEL This Is How (We Want You To Get High)

Jo žemiškasis kūnas mus paliko, tačiau ne jo muzika. Taip, George‘as Michael‘as grįžta į Lalunos eterį ir tai daro stilingiausiu būdu – tiesiai iš jėgagrojo pozicijos. Ne paslaptis,, jog muzikantas pasauliui davė ne vieną puikią dainą ir vieną nuostabiausių Kalėdinio laikotarpio kūrinių „Last Christmas“. Naujoji daina tai George Michael mėgstamu klasikiniu funky muzikos stiliumi suręstas darbas, kuris garantuojame, kad nepaliks abejingų. Vokalas buvo įrašytas paskutinių dainininko apsilankymų studijoje metu. Žodžiai parašyti išskirtinai paties atlikėjo ir kaip vėlesnėje jo kūryboje būdinga, adresuoti jo nenorintiems suprasti žmonėms.

SAM SMITH I Feel Love

Dar viena nauja daina Lalunos eteryje, tačiau jeigu išgirdę pirmus akordus pagalvosite, jog jau esate kūrinį kažkur girdėję būsite teisūs. Absoliučiai laikmetį dekadomis lenkiančią originalią dainos versiją dar 1977-aisiais sukūrė prieš septynerius metus anapilin iškeliavusi Donna Summer. Kaip teigė pats dainą perdainavęs Sam‘as Smith‘as, jam dar niekada neteko bandyti „išlaužti“ tokių natų kai nepratęs prie tokių tonacijų balsas vis lūžta ir lūžta , tačiau galutiniu rezultatu jis visiškai patenkintas.

Dua Lipa Don't Start Now

Du „Grammy“ apdovanojimai, trys „Brit“ statulėlės, keturi milijonai albumų ir 40 milijonų sinlgų pardavimų. Panašu, kad šiandien Duo Lipa tikrai nereikia pristatinėti niekam. Dua Lipa taip pat yra jauniausia moteris solistė „YouTube“ platformoje sulaukusi 1 milijardų peržiūrų, o jos ankstesnis albumas „Dua Lipa“ – daugiausia perklausų per visą istoriją sulaukęs moters atlikėjos albumas „Spotify“ platformoje. Šalin visus titulus. Kiekviena nauja daina tai dar viena nauja istorija, kurią atlikėja pasiruošusi papasakoti Jums Lalunos klausytojai.

ROYCE Tavo

Grupė ROYCE su savo muzika į Lietuvos muzikinę padangę ir į Lalunos eterį įskrido šviesos greičiu ir iškart užkariavo ne vieno melomano širdį. Kiek anksčiau pristatyta daina „Iš Smėlio Ir Pieno“ įrašyta su grupės Lemon Joy lyderiu Igoriu Kofu sugebėjo užkopti iki pačios aukščiausios pozicijos Lalunos tope. Nėra jokios abejonės, kad šios sėkmės paslaptis ne maža dalimi priklauso sodriam, lyg aukščiausios rūšies viskis, grupės balsui Ilja Gun ir žinoma puikiai roką su electro derinamai muzikantų kūrybai. Daina „Tavo“ tai kiek lengvesnis, bet toli gražu ne prastensi darbas nei „Iš smėlio Ir Pieno“ sulipdytas.

GALANTIS Faith ft. DOLLY PARTON and MR. PROBZ

Kadaise grupė Queen ir Fredis Merkuris dainavo dainą „It‘s A Kind Of Magic“ tą patį mes Lalunoje galime pasakyti apie dar vieną šios savaitės eterio naujieną – tai tikrai yra visiškas ir nenuginčijamas stebuklas. Visiems mums puikiai nuo 2015-ųjų dainos „Peanut Butter Jelly“ pažįstamas prodiuserių iš Švedijos duetas Galantis suvienijo pajėgas su olandu Mr. Probz ir tiesiog susprogdino muzikinę padangę vokalo partijai pasikvietę nuo 1956-ųjų scenoje esančią amerikietiškosios scenos primadoną bei gyvą legendą Dolly Parton. Absoliučiai netikėtas bei magiškas „Galantis“, Dolly Parton ir Mr. Probz kūrinys bet kokiu atveju taps šio rudens megahitu.

  •  
  •  
  •