Regard Ride It

Prieš pristatydami Lalunos naujieną, privalome paminėti, kad tokio stiliaus tai yra deep-house stiliaus dainai prasimušti į topus, net ir šiais laikais yra ypač sudėtinga užduotis. Tačiau DJ ir prodiuseriui Regard pseudonimu tai padaryti pavyko. Į pasaulinius radijo stočių topus kaip raketa šovęs kūrinys „Ride It“ tai dar 2008-aisiais R‘n‘B atlikėjo Jay Sean darbas, kurį labai meistriškai perdarė Regard. Trumpai apie jį. Atlikėjo tikrasis vardas Dardan Aliu. Jis iš Albanijos, tačiau šiuo metu gyvena Majamyje. DJ karjerą jis pradėjo 2008-aisiais būdamas vos penkiolikos metų. Tai tiek apie Regard ir jo naujausią dainą „Ride It“.

Dan + Shay 10,000 Hours ft. JUSTIN BIEBER

Retas atvejis, kai country stiliaus atlikėjai pretenduoja į radijo stočių šiapus Atlanto topus. Tačiau panašu, kad jie visgi atrado kelią. Kelias labai paprastas, sušvelninti skambesį iki artimesnio pop muzikai ir žinoma atlikti dainą pasikviesti mūsuose puikiai pažįstamus dainininkus. Taip nutiko ir šį kartą, kai Dan Smyers ir Shay Mooney arba tiesiog Dan + Shay į kompaniją pasikvietė kanadietį Justin‘ą Bieber‘į. Kolaboracija šį kartą ne iš piršto laužta. Visi šie muzikantai yra geri draugai, bendraujantys šeimomis. Dan‘as ir Shay‘jus buvo net pakvieti į Justin‘o vestuves. Pati daina yra lyriška meilės baladė, kuri puikiai tiks romantiškiems vakarams.

ARIZONA Problems

Tiek gamta, tiek žmogaus gyvenimas, tiek mada turi savo ciklus. Tiksliau ratus, kurie sukasi ir kartojasi iš naujo. Ne išimtis ir muzika, o ypač pop. Kas keliasdešimt metų muzika sugrįžta. Jauniems, ji skamba naujai, o kitiems jau gyvenusiems prieš tai buvusiame cikle kelia nostalgiją, todėl pataiko į abu klausytojų segmentus. Amerikiečiai Arizona Lalunos eteryje ne naujokai. Jų dainai „Nostalgic“ tikrai neblogai sekėsi mūsų tope. Drįstam prognozuoti, kad aštuntojo dešimtmečio prieskoniais prifarširuotam kūriniui „Problems“ seksis dar geriau.

JENIFER On Oublie Le Reste ft. KYLIE MINOGUE

Jeigu pamatę prancūzišką dainos pavadinimą, trumpam pamanėte, kad australė Kylie Minogue uždainavo prancūziškai, deja turime jus nuliūdinti. Tiesiog 36-rių Prancūzijos ekrano ir muzikos žvaigždė Jenifer paprašė Kylie leisti jai panaudoti dar 2001-aisiais sukurto Kylie Minogue superhito „ Can‘t Get You Out Of My Head“ motyvą su pačios australės balsu. Kylie su malonumu sutiko ir mes eteryje turime dar vieną tobulą dainą. Dar vienas įdomus sutapimas (o gal ir ne). Jenifer savo kaip muzikantės karjerą pradėjo būtent 2001-aisiais.

Riton and Oliver Heldens Turn Me On ft. VULA

Ir vėl galime drąsiai teigti, kad muzikos madų tendencijos aiškiai parodo aštuoniasdešimtųjų grįžimą. Ne išimtis ir daina „Turn Me On“. Ne tik muzikos melomanai, bet ir eiliniai muzika kiek besidomintys žmonės iš karto pastebės pažįstamą melodiją. Taip. Jūs teisūs Riton ir Oliver Heldens pagrindinę dainos melodiją „pasiskolino“ iš synthpop muzikos genijaus, grupių Depeche Mode, Yazzoo bei Erasure įkūrėjo Vinco Clarko ir jo 1982-ųjų dainos „Don‘t Go“. Nors apart pagrindinės melodijos daugiau panašumų nėra jokių, tačiau reikia pripažinti, kad būtent ji duoda papildomą ir labai stiprų impulsą pasigarsinti radijo imtuvus.

  •  
  •  
  •