JAMES BLUNT Cold

Į Lalunos eterį su naujausiu savo soliniu kūriniu „Cold“ grįžta visiems mums puikiai pažįstamas britas James‘as Blunt‘as. Naujausia daina tai intriguojanti ir labai laukta naujojo, vis dar studijoje kepamo albumo „Once Upon A Mind“ „pirmoji kregždė“. Kaip teigia pats muzikantas - į naujausią dainą, lygiai taip pat kaip ir į naujausią albumą James‘as sudėjo visą savo širdį ir visas kūrybines galias. Albumas iš tiesų buvo kuriamas labai ilgai, o visos kiekvieno sąskambio detalės gludintos vėl ir vėl. Todėl britas neslepia, kad būsimasis albumas yra pats „sąžiningiausias prieš klausytoją“ jo darbas. Daina „Cold“ skirta jo toli esančiai merginai ir ji labai primena pirminį James‘o Blunt‘o skambesį. Įsimylėkime iš naujo.

LENA Better ft. NICO SANTOS

Niekada nebandėme vesti sėkmingų ir vienadienių Eurovizijos nugalėtojų procentinių punktų, tačiau panašu, jog vienadienių yra kur kas daugiau nei toliau sėkmingai karjerą tęsiančių muzikantų. Viena iš puikiai jau devynerius metus pop scenoje esanti vokietė Lena. Šį kartą ji į Lalunos eterį grįžta su savo tėvynainiu Nico Santos‘u ir labai Jungtinių Amerikos Valstijų rinkai tinkančia daina „Better“. Šių metų pavasarį naują bei labai sėkmingą albumą „Only Love L“ išleidusi dainininkė jau dėlioja naujojo albumo planus ir neslepia ambicingų planų užkariauti Amerikos rinką.

CASCADA Like The Way I Do

2013-aisiais Eurovizijos favoritų sąraše, tačiau visišką fiasko patyrę vokiečiai Cascada tuomet nenukabino nosių ir kūrė toliau. Nors arenose ir stadionuose grupė nebekoncertuoja jau seniai, tačiau savo klausytoją tikrai turi. 2018-aisiais padarę metų pertrauką jie grįžta ir mums visiems pristato dar studija kvepiančią dainą „Like The Way I Do“. Kritikai jau dabar dainai piešia puikią ateitį tiek šokių aikštelėse, tiek ir karščiausiuose Europos topuose.

TAYLOR SWIFT Lover

Norime pristatyti dar vieną dainą Lalunos eteryje. Šią dainininkę jau labai drąsiai galime vadinti dvidešimt pirmojo amžiaus pop scenos ikona. Taip tai Taylor Swift. Moteris, į kurią anot vyriškosios publikos galima tiesiog žiūrėti išjungus garsą. Tačiau kadangi radijas vaizdo ne transliuoja, visgi siūlome paklausyti naujausios Taylor dainos „Lover“. Daina „Lover‘ yra titulinė vos prieš keletą savaičių pasirodžiusio jau septintojo atlikėjos to paties pavadinimo studijinio albumo. Kūrinys liaudiškai tariant „kabinantis“. Lana Del Ray pasauliui grąžintas septintojo dešimtmečio aido efektas ir puikus dainos skambesys tikrai atneš kūriniui sėkmę visame pasaulyje.

FREYA RIDINGS Castles

Nuo 2016-ųjų kuriančiai 25-erių dainų autorei ir dainininkei Freya Ridings praėję 2018-ieji buvo iš tiesų labai sėkmingi. Su antrojo studijinio albumu dainomis ji tiesiog užkariavo Britanijos radijo stočių eterį ir panašu, kad įgavusi pagreitį karjera žada merginai didelę sėkmę. Naujausios dainos „Castles“ pasirodymas Lalunos grojamiausių sąraše yra dar vienas įrodymas, kad Freya‘ai pasisekė pralaužti ledus į kitų šalių radijo stoties grojaraščius. Kaip ir mes, kritikai net neabejoja, kad specifinio balso raudonplaukei greitu metu pavyks rinkti arenas visoje Europoje.

  •  
  •  
  •