SENJASA Man nepatinka

TV eteryje sužibėjusi atlikėja Senjasa palikusi įspūdį ne tik savo išvaizda, bet ir balso tembru, debiutuoja ir Lalunos eteryje. Atlikėja sulaukė dėmesio ir socialiniuose tinkluose. Dainos „Man nepatinka“ demo versija, atlikta gyvo pasirodymo metu, buvo peržiūrėta daugiau nei 200 000 kartų. Senjasa teigia, kad pirmą kartą paklausius, kūrinys atrodo labai paprastas, tačiau jis puikiai atskleidžia, ką jaučia dažnas iš mūsų, nedrįsdamas apie viską kas slegia ir neduoda ramybės kalbėti garsiai. Dainos tekstas kreipiasi į šiuolaikinę visuomenę ir galimybę rinktis tarp materialių vertybių ir paprasto noro jaustis gerai. „Man nepatinka“ priedainis kviečia nebijoti pasakyti „Ne“.

TONES AND I Dance Monkey

Dar vienas superhitas Lalunos eteryje. Šį kartą tai daina jau spėjusi užkopti į Australijos, Švedijos bei Norvegijos oficialių Top šimtukų numeris vienas pozicijas. Ponios ir ponai šiltai priimkite Lalunos eterio debiutantę, australiškąją Billie Elish, Tones And I. Trumpai apie ją. Tones And I tikrasis vartas yra Toni Watson. Savo, kaip dainininkės karjerą jaunoji atlikėja pradėjo vos pernai. Šių metų rugpjūčio 30-ąją pasaulį išvys debiutinis studijinis Tones And I albumas „The Kids Are Coming”. Mūsų šią savaitę pristatoma daina „Dance Monkey” yra jau trečias ir absoliučiai sėkmingiausias būsimo albumo singlas.

KATY PERRY Small Talk

Kaip rašo vienas iš įtakingiausių muziką pristatinėjančių ir reitinguojančių portalų billboard.com: „Prieš tai išleista Katy Perry daina „Never Really Over” tapo užuomina, o „Small Talk” patvirtinimu, kad gerus penkerius metus sunkiai į topus besikabinusi bei 2017-aisiais išleidusi tiesiog tragiškai kritikų įvertintą albumą „Witness” Katy pagaliau išgyvena tikrą savo kūrybos renesansą. Ir pagaliau ją vėl galima vadinti absoliučiai aukščiausios klasės dainininke bei dainų autore”.

YOUNOTUS, JANIECK, SENEX Narcotic

Daina skambėjo tobulai tiek lygiai prieš dvidešimt metų, tiek ir dabar. Tik nepagalvokit, kad mes į karščiausią Lalunos Top-40 siūlome dviejų dekadų senumo dainą. Ne. Šį kartą į mūsų eterį beldžiasi labai lengvai vasariškas 1999-ųjų metų jau deja nebeegzistuojančios alternatyvaus roko grupės Liquido superhito „Narcotic“ koveris. Dainą naujam gyvenimui prikelti sumanė ir pajėgas suvienijo trys DJ ir prodiuseriai vokiečiai Younotus ir Senex bei olandas Janieck. Kaip ir minėjome, daina yra labai lengva ir vasariška. Atlikta ji dabar itin populiarių „tropical house“ stiliumi. Mes Lalunoje esame visiškai ramūs ir šimtu procentų tikime kūrinio sėkme. Vyresniems daina sukels puikius prisiminimus, o jaunesniems tai bus dar vienas puikus atradimas mūsų eteryje.

LOST FREQUENCIES Sun Is Shining

Į mūsų eterį grįžta absoliutus elektroninės šokių muzikos genijus. Taip galime pavadinti DJ ir prodiuserį iš Belgijos Felix‘ą De Laet‘ą scenoje pasislėpusį po „prarastų dažnių“ arba Lost Frequencies pseudonimu. Trumpai apie dainą. „Sun Is Shining“ nėra „originalas“. Tai prieš dvylika metų amerikiečių grupės JJ Grey & Mofro sukurta lėta lyriška bliuzo stiliuje atlikta daina „The Sun Is Shining Down“. Lost Frequencies kūriniui pridėjo tempo ir taip jis tapo visiškai pozityvia ir labai vasariška daina. Kaip ir visada žymusis belgas tiesiog magiškai perpina muzikinius stilius Šį kartą tai Deep House ir gospel. Daina prasideda švelnia gitaros melodija, vėliau peraugančia į tobulai „susempluotą“ šokių muzikos kūrinį.

  •  
  •  
  •