PINK Can We Pretend ft. CASH CASH

Pink, Jums Lalunos klausytojai, pristato naujausią savo dainą „Can We Pretend“. Ši daina tai dar vienas singlas iš balandžio mėnesį dienos šviesą išvydusio studijinio dainininkės albumo „Hurts 2B Human“. Šokių aikštelėms bei radijo eteriui puikiai pritaikyta šokių muzikos daina tikrai ras savo klausytoją, nes prie muzikos kūrimo labai stipriai prisidėjo tobulą elektroninę šokių muziką kurianti prodiuserių trijulė Cash Cash. Prie puikios šokių muzikos puikiai tinka kiek nostalgiškas Pink vokalas. Suma sumarum Laluna savo grojaraštyje turi dar vieną puikią dainą. Su kuo visus ir sveikiname.

CELINE DION Flying On My Own

Šios moters pristatinėti tikrai nereikia niekam, jos vardas kalba pats už save. Ponios ir ponai pasitikime į Lalunos eterį grįžtančią nepakartojamo balso savininkę Céline Dion. Ji sugrįžta su potencialiu šokių aikštelių ir radijo stočių hitu „Flying On My Own“. 1988 metų „Eurovizijos“ nugalėtoja, Šveicarijai atstovavusi Céline Dion labai džiaugiasi naujuoju savo darbu ir teigia, kad po nelengvų gyvenimo išbandymų ji vėl stipri ir džiaugiasi kiekviena savo diena. Be naujos dainos visame pasaulyje garsi dainininkė taip pat paskelbė, kad rudenį ne tik išleis naują albumą „Courage“, tačiau taip pat vyks į pasaulinį koncertinį turą „Courage World Tour“.

Burak Yeter Move Like This

Kaip įprasta šiltuoju metu laiku muzikos kūrėjai kepa vasarai tinkančią ir šokti kviečiančią muziką. Nuo kitų muzikantų neatsilieka turkiškų šaknų turintis , tačiau Nyderlandus atstovaujantis DJ ir prodiuseris Burak Yeter. Jis ir vėl kartu su mumis. Šį kartą nuo 2000-ųjų scenoje esantis ir kol kas tris studijinius albumus išleidęs muzikantas mums pristato visiška vasara kvepiantį šokių muzikos kūrinį „Move Like This“. Nors prietarai patalpoje švilpauti draudžia, tačiau mes galvojame, jog klausant šios dainos tai daryti galima ir net būtina.

Klingande Sinner

Nuo 2012-ųjų muziką kuriantis DJ ir prodiuseris iš Prancūzijos Cedric‘as Steinmyller‘as mums visiems pristato naujausią savo dainą „Sinner“. 2013-aisiais su daina „Jubel“ išgarsėjęs prodiuseris šį kartą naujausios dainos vokalo partiją patikėjo britui Stevie Appleton‘ui. Tai jau trečiasis Klingande kūrinys šiais metais ir kaip teigia pats kūrėjas – tikrai ne paskutinis. Daina, yra būdinga prodiuserio kūrybai: geras ritmas, būtinai įpintas akustinės gitaros takelis ir country muzikai būdingas laisvės pojūtis. Kaip teigia pats Klingande: „Sinner, tai daina apie šiuolaikinio žmogaus gyvenimą. Kai dorai nebesuprantame savo emocijų. Kuomet susipina liūdesys ir vienatvė su jauduliu prieš naujus iššūkius ir malonumu gyventi.

ELLIE GOULDING Hate Me ft. Juice WRLD

Mums visiems puikiai pažįstama britų dainininkė Ellie Goulding kartu su reperiu Juice Wrld Lalunos eteryje pristato visiškai šviežią dar studija kvepiančią dainą „Hate Me“. Kaip tviteryje rašė pati Ellie: „Daina tiek žodžių, tiek pačios stilistikos prasme skiriasi nuo kitų mano dainų. Tačiau visada smagu šiek tiek padūkti ir pakvailioti“. Tai jau ketvirtasis atlikėjos singlas iš netrukus pasirodysiančio studijinio albumo. Dainininkė taip pat pasinaudojo proga nuraminti savo gerbėjus ir teigė, kad naujasis albumas jau čia pat ir, kad tikrai buvo verta jo laukti net ketverius metus.

  •  
  •  
  •