The Weeknd Blinding Lights

Jeigu, kam nors kas pamena ir jaučia nostalgiją aštuoniasdešimtųjų muzikai, šių metų pabaiga ir panašu, kad 2020-ieji taps auksiniais. Pop muzika visiškai pasikeitė, o tiksliau pradžioje atsargūs muzikantų bandymai grįžti prie retro skambesio galiausiai pavirto į visišką aštuoniasdešimtųjų retro skambesį. Ne išimtis ir amerikietis The Weeknd, savo gerbėjams dovanojantis puikiai sulipdytą, absoliučiai sintezatoriais įgrotą dainą „Blinding Lights“. Būtent šią dainą pasirinko automobilių gamintoja Mercedes savo naujausio elektromobilio nostalgija alsuojančiai reklamai.

LOVE HARDER Oblivion ft. AMBER VAN DAY

Dar vienas lietuviškos house muzikos šedevras Lalunos eteryje. Šį kartą tai prodiuseris Love Harder ir dainininkė iš Didžiosios Britanijos Amber Van Day ir jų daina „Oblivion“. Nors dar prieš gerą dešimtmetį išgirdė pirmuosius muzikos akordus galėjome drąsiai su minimalia paklaida pasakyti, kad dainą sukūrė lietuviai, pastaruoju metu to padaryti yra praktiškai nebeįmanoma. Ypač house muzikos scenoje prodiuseriai iš Lietuvos netgi diktuoja madas Europoje, aukštai kyla ne tik mūsų bet ir kitų šalių topuose bei sulaukia labai šiltų tiek muzikos kritikų, tiek eilinių klausytojų įvertinimų, o tai negali nedžiuginti.

MARIJONAS MIKUTAVICIUS Geros ziemos

Dar viena puiki ir šį kartą šventinė daina Lalunos eteryje. Ponios ir ponai marijonas Mikutavičius linkėdamas Jums visiems geros žiemos pristato to paties pavadinimo kūrinį Ši daina, tikrai padės visiems išgyventi tamsiausią metų laiką ir sulaukti didžiųjų žiemos švenčių – Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Dainininkas sako, kad Kalėdos jam labai svarbios, nors tai ir labiausiai įtemptas koncertinis laikas. „Kalėdos man yra gražiausia metų šventė, pilna džiaugsmo akimirkų ir vaikystės prisiminimų. Nors žiemos pakito, tačiau Kalėdos man vis tiek kvepia sniegu ir mandarinais. Tai metas, kai sieloje tarsi palengvėja, norisi pamiršti kasdienes bėdas ir norisi, kad visi aplink jaustųsi taip pat. Per Kalėdas, rodos, niekas neturi jaustis vienišas. Ir liūdna, kai kas nors taip jaučiasi. Tad svarbu nelikti nuošalyje – neleiskite, kad šventė praeitų pro šalį ir tavęs nepastebėtų“. teigia atlikėjas.

NAUGHTY BOY Live Before I Die ft. MIKE POSNER

Prodiuseris ir DJ Naughty Boy ir multi-platininiais savo įrašų pardavimais garsėjantis prodiuseris bei dainų autorius Mike‘as Posner‘is suvienijo pajėgas ir Lalunos grojaraštį papildo dar vienu neabejotinu hitu „Live Before I Die“. Muzikantai į šią dainą įdėjo itin daug darbo. Mėnesių mėnesiais nepertraukiamai dirbo savo studijose ir kaip dabar jie abu vienbalsiai teigia – „perkėlė savo kūrybines idėjas ir galias i absoliučiai naują lygmenį“. Dainos atsiradimą inspiravo skaudi netektis – Mike‘as Posner‘is neteko tėvo. Tuomet gimė dainos pavadinimas ir tekstas, o vėliau su Nauhty Boy pagalba puikiai susiklijavo ir visa daina.

BIPLAN Vakar

Šį kartą puikus bei nostalgiškai šiltas kaip vinilinės plokštelės traškesys Biplan darbas „Vakar“. Daina, tai dar vienas grupės singlas iš šiais metais išleisto studijinio albumo „Nuo Nulio Iki Mėnulio“. Būtent šis kūrinys nuskambėjo ir vos prieš keletą dienų Biplan vinilo pristatyme Vilniuje. Grupės 25-erių metų gimtadienį kitais metais minėsiantys „Biplan“ nariai Maksas, Seržas ir Olegas taip pat skelbia naują koncertų turą. Šį pavasarį penkiuose Lietuvos miestuose „Biplan“ kartu su atlikėja Karina Krysko surengs išskirtinius turo „Džiaze tik merginos“ pasirodymus. Koncertuose skambės naujos ir netikėtos, džiazo prieskonių paaštrintos garsiausių „Biplan“ dainų aranžuotės. Sveikiname Biplanus su gražia sukaktimi!

  •  
  •  
  •