TAYLOR SWIFT The Man

Daugelis vyriškos giminės atstovų sutiks, kad Taylor Swift yra moteris į kurią galima būtų tiesiog žiūrėti, net neklausant ką ji nori pasakyti ar apie ką dainuoja. Tačiau Taylor yra ne tik labai graži, tačiau ir velniškai talentinga. Trisdešimt vienerių šiais metais sulauksianti bei net septynis studijinius albumus išleidusi atlikėja absoliučiai nebijo eksperimentuoti ir tai jai labai puikiai sekasi. Nuo country muziką tobulai atliekančios septyniolikmetės Taylor išaugo į pasaulinę pop muzikos scenos superžvaigždę. Jeigu kalbėtume apie pačią dainą „The Man“, tai dar vienas singlas iš pernai metais dienos šviesą išvydusio studijinio albumo „Lover“. Visas albumas yra skirtas meilės tematikai: meilei gamtai, romantiškai meilei, meilei tėvams, meilei gyvūnams, meilei pačiam sau. Tačiau Taylor nebūtų savimi, jeigu kiek nepaerzintų savo gerbėjų. Būtent daina „The Man“ ir yra tas albumo čili pipiriukas. Dainoje atlikėja aiškiai pasako, kad jos manymu vyrams šiam pasaulyje yra žymiai lengviau viską gauti ir pasiekti nei moterims.

Dua Lipa Physical

Dua Lipa stipriai iškėlė kartelę pati sau, išleisdama Lalunos eteryje jau skambantį kūrinį „Don’t Start Now“ kaip pirmąjį albumo „Future Nostalgia“ singlą. Kritikai po jo beveik vienbalsiu kalbėjo, kad atlikėja paskubėjo ir komerciškai „geriausią“ albumo dainą turėjo išleisti prieš pat pasirodant albumui „Future Nostalgia“, tačiau jau dabar aišku, jog jei klydo. Pasirodo, kad Dua Lipa turi ne vieną ir ne du „triušius“ savo kepurėje, kuriuos galės labai drąsiai leisti į dienos šviesą, taip dėdama pamatus albumo sėkmei. Antrasis albumo singlas „Physical“ tiesiog susprogdino internetą ir panašu, jog bus dar populiaresnis už savo pirmtaką. Šiuo metu absoliučiai ant bangos esančio Electro-pop stiliaus kūrinys tikrai nepaliks abejingų nei jaunosios nei vyresnės kartos tarpe.

THE ROOP On Fire

Dar viena karšta žiemos pabaiga ne tik Lietuvoje, bet tikriausiai ir visoje senojoje gerojoje Europoje bei Australijoje. Mat kiekviena Eurovizijoje dalyvaujanti valstybė nacionalinėse atrankose renka savo išrinktuosius, kurie oficialiai gegužės mėnesį bus deleguoti atstovauti savo šalį didžiojoje Eurovizijos scenoje Roterdame Nyderlanduose. Lietuvos nacionalinė atranka į Euroviziją pasiekė finišo tiesiąją. Tame finiše ateinantį sekmadienį pamatysime ir grupę The Roop su daina „On Fire“ Antrą kartą jėgas šiame konkurse bandantys vyrukai neslepia savo ambicijų ir turi pilną pagrindą manyti, jog turi visus šansus prasibrauti į didžiąją sceną 65-ojoje jubiliejinėje Eurovizijoje. Grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius prisipažino, kad nuoširdžiai tiki daina ir yra natūraliai „užsidegęs“ bei gyvena ja.

 • Balsuoti
 • (4.6)

Kygo Forever Yours (Avicii and Sandro Cavazza Tribute)

Daug kas muzikos industrijoje tarpusavyje puse lūpų kalbėjosi, jog pernai metų pabaigoje nugriaudėjęs ir daugiau nei penkiasdešimt tūkstančių žmonių iš viso pasaulio sukvietęs Švedijoje įvykęs Avicii atminimo koncertas dės tašką Avicii, deja, jau pomirtinėje karjeroje. Daugiau naujų muzikanto kūrinių mes nebeišgirsime, tačiau panašu, kad jie klydo. Žinoma mums nuo to tik geriau. Anot artimo Avicii bičiulio Norvegijos DJ ir prodiuserio Kygo, jo studijoje yra tiek nebaigtos medžiagos, kad bus galima dirbti dar ne vienerius metus. Naujausioje dainoje Kygo beveik visą muziką sukūrė pats, tačiau pagrindinė Avicii superhitą „Wake Me Up“ primenanti gitaros partija nuo pradžios buvo įgrota paties anapilin iškeliavusio muzikanto. Vokalo partiją dainoje sukūrė dar vienas Avicii bičiulis Sandro Cavazza. Beje visi už šią dainą gauti pinigai bus paaukoti Tim‘o Bergling‘o fondui, besirūpinančiam savižudybių prevencija.

HALSEY You Should Be Sad

Sausio pradžioje savo trečiąjį studijinį albumą išleidusi dainininkė ir dainų kūrėja iš Jungtinių valstijų Hasley Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „You Should Be Sad“. Dainoje persipina įvairūs muzikiniai stiliai nuo indie iki pop, o visą tą iš tiesų labai gerai pavykusią mišrainę karūnuoja stiprus, bet tikrai neerzinantis country muzikos prieskonis. Kaip viename interviu teigė pati atlikėja: „Graudžiausios ir labiausiai už širdies griebiančios ir jausmus kutenančios dainos Amerikoje atėjo iš country muzikos. Todėl būtent šį stilių ir pasirinkau norėdama perteikti savo jausmus“. Jungtinėse Valstijose daina yra labai populiari. Ar pavyks Hasley puikiai pasirodyti ir Lalunos eteryje pamatysime jau labai greitai. Pasižiūrėkite vaizdo klipą, bent jau vyriškosios publikos dalies simpatijas, jis tikrai pelnys.

 • Balsuoti
 • (3.5)

The Weeknd Blinding Lights

Jeigu, kam nors kas pamena ir jaučia nostalgiją aštuoniasdešimtųjų muzikai, šių metų pabaiga ir panašu, kad 2020-ieji taps auksiniais. Pop muzika visiškai pasikeitė, o tiksliau pradžioje atsargūs muzikantų bandymai grįžti prie retro skambesio galiausiai pavirto į visišką aštuoniasdešimtųjų retro skambesį. Ne išimtis ir amerikietis The Weeknd, savo gerbėjams dovanojantis puikiai sulipdytą, absoliučiai sintezatoriais įgrotą dainą „Blinding Lights“. Būtent šią dainą pasirinko automobilių gamintoja Mercedes savo naujausio elektromobilio nostalgija alsuojančiai reklamai.

 • Balsuoti
 • (3.67)

BIPLAN Vakar

Šį kartą puikus bei nostalgiškai šiltas kaip vinilinės plokštelės traškesys Biplan darbas „Vakar“. Daina, tai dar vienas grupės singlas iš šiais metais išleisto studijinio albumo „Nuo Nulio Iki Mėnulio“. Būtent šis kūrinys nuskambėjo ir vos prieš keletą dienų Biplan vinilo pristatyme Vilniuje. Grupės 25-erių metų gimtadienį kitais metais minėsiantys „Biplan“ nariai Maksas, Seržas ir Olegas taip pat skelbia naują koncertų turą. Šį pavasarį penkiuose Lietuvos miestuose „Biplan“ kartu su atlikėja Karina Krysko surengs išskirtinius turo „Džiaze tik merginos“ pasirodymus. Koncertuose skambės naujos ir netikėtos, džiazo prieskonių paaštrintos garsiausių „Biplan“ dainų aranžuotės. Sveikiname Biplanus su gražia sukaktimi!

 • Balsuoti
 • (3.67)

LOVE HARDER Oblivion ft. AMBER VAN DAY

Dar vienas lietuviškos house muzikos šedevras Lalunos eteryje. Šį kartą tai prodiuseris Love Harder ir dainininkė iš Didžiosios Britanijos Amber Van Day ir jų daina „Oblivion“. Nors dar prieš gerą dešimtmetį išgirdė pirmuosius muzikos akordus galėjome drąsiai su minimalia paklaida pasakyti, kad dainą sukūrė lietuviai, pastaruoju metu to padaryti yra praktiškai nebeįmanoma. Ypač house muzikos scenoje prodiuseriai iš Lietuvos netgi diktuoja madas Europoje, aukštai kyla ne tik mūsų bet ir kitų šalių topuose bei sulaukia labai šiltų tiek muzikos kritikų, tiek eilinių klausytojų įvertinimų, o tai negali nedžiuginti.

AVICII Fades Away (Tribute Concert Version) ft. MISHCATT

Jeigu prodisueris ir DJ Avicii būtų gyvas, 2019-aisiais metais jis galėtų ypač didžiuotis. Jo kolegos ir draugai neįpusėjus metams išleido platininiu tapusį albumą „Tim“. Pabaigė ir į jį įtraukė geriausias niekur neviešintas bei nespėtas pabaigti muzikanto studijoje rastas dainas. Tarp jų ir mūsų šios savaitės jėgagrojis „Fades Away“. Konkrečiai ši kūrinio versija buvo perdaryta gruodžio mėnesį Stokholme nugriaudėjusiam Avicii Tribute koncertui, kuris pritraukė daugiau nei penkiasdešimt tūkstančių muzikanto fanų iš viso pasaulio. Visi surinkti pinigai buvo skirti dvasinių problemų bei savižudybių prevencija besirūpinančioms organizacijoms.. Grįžtant prie dainos - vokalo partiją organizatoriai patikėjo dainininkei iš Kosta Rikos Michelle Gonzalez arba tiesiog Mishcatt ir liko tiesiogine to žodžio prasme sužavėti.

KAZKA Nobody Like You

Pasakoriai iš Ukrainos ir vėl Lalunos eteryje. Su daina „Cry” iš garsėję ukrainiečiai toliau kepa puikią muziką ir šį kartą folk-house stiliaus muziką keičia kiek kietesnis deep-house. Dainai kaip ir pačiai grupei Europoje žadama puiki ateitis. Kaip jiems seksis kitoje Atlanto pusėje parodys tik laikas. Na, o kol kas trumpai apie pačią Kazka. Grupė susikūrė prieš dvejus metus Ukrainos sostinėje Kijeve. Praėjusiais metais trijulė išleido savo pirmąjį studijinį albumą pavadinimu “Karma”. Šiuo metu grupė aktyviai koncertuoja ir leidžia laiką studijoje kurdami dainas antrajam.

Ava Max Salt

Metai bėga labai greitai. Pernai paskelbusi apie vienerių metų kūrybinę pertrauką Ava Max ir vėl kartu su mumis ir Lalunos eteryje mums visiems nori pristatyti savo naujausią dainą „Salt“. Panašu, kad fanai šios dainos labai laukė, nes vos per keletą dienų ji susilaukė virš keturių milijonų peržiūrų Youtube platformoje. Daina stilistiškai kiek skiriasi nuo visiems įprasto Ava‘os skambesio, tačiau tai tikrai nėra blogai, gal net atvirkščiai. Lengva pop stiliaus daina, manome, jog tikrai atras savo klausytoją.

 • Balsuoti
 • (3.67)

MANS ZELMERLOW On My Way

Visi puikiai pamename 2015 Eurovizijos dainų konkursą ir fantastišką švedo Måns Zelmerlöw pasirodymą, kuris jam leido laimėti šį dainų konkursą. Tuomet skeptikai kalbėjo, jog ne daina, o dainos vizualizacija užėmė pirmąją vietą žiūrovų pasiinkime. Buvo ir tokių, kurie labai kritiškai vertino Mans‘ą ir teigė, jog toli muzikoje jis tikrai nekeliaus. Praėjus penkeriems metams, akivaizdu, kad tokie kalbėtojai tik tuščiai aušino burnas. Mans‘as ir toliau ant bangos ir kartu su savo prodiuseriais kuria naujas puikiai radijo stočių eteriuose skambančias dainas. Šiuo metu atlikėjas singlo pavidalais leidžia dainas iš naujojo pernai spalio pabaigoje dienos šviesą išvydusio studijinio albumo pavadinimu „Time”. Pastaroji mūsų šią savaitę pristatoma daina „On My Way” ne išimtis.

HARRY STYLES Adore You

Dar viena savaitė. Dar vienas Lalunos jėgagrojis. Šį kartą jo garbingu autoriumi yra vienas iš veiklą sustabdžiusios grupės One Directoon narių Harry Styles. Puiki bei pozityvi daina įtraukta į praėjusį penktadienį dienos šviesą išvydusį jau antrąjį atlikėjo solinį albumą „Fine Line”. Vidutinio tempo nuo pirmųjų akordų kabinanti melodija bei puikus brito vokalas iš karto prikausto dėmesį ir nepaleidžia iki dainos pabaigos. Beje kritikai nuspėjo, jog po dviejų labai sėkmingų dainų „Lights Up” bei „Watermelon Sugar” ir trečiasis albumo singlas bus tikrai geras ir jie neklydo.

 • Balsuoti
 • (3.5)

DONNY MONTELL Another Lover ft. JAY BALMAIN

Donatas Montvydas Jums Lalunos klausytojai pristato naujausią savo dainą „Another Lover“, kurią įrašė kartu su švedų reperiu Jey Balmain‘u. Atlikėjai susipažino, kai Donatas dalyvavo „Eurovizijoje“ 2016 metais Švedijoje ir nuo to laiko juos sieja muzikinė draugystė. Naujausia atlikėjo daina buvo įrašyta Stokholme, o prie jos prisidėjo ir du multiplatininiai prodiuseriai, kurie dirbo su Travisu Scottu, Young Thug, Chrisu Brownu ir kitais pasaulinio garso atlikėjais. Kaip teigia pats Donatas: „Daina Another Lover yra apie emocinę būseną, kai jaučiamės pasimetę tarp savo emocijų ir ieškome, kaip iš tos būsenos pabėgti“.

JAMES BLUNT The Truth

Penkiskart „Grammy“ nominuotas dainininkas, kurio albumai ne kartą tapo platininiais, o dainos nuolat sukasi muzikos topuose, šį spalį išleido savo šeštąjį studijinį albumą „Once Upon a Mind“ ir šiandien Jums, Lalunos klausytojai pristato naujausią singlą iš jo pavadinimu „The Truth”. Nesuklysime sakydami, kog prieš 15 metų debiutavęs atlikėjas tapo viena ryškiausių žvaigždžių muzikos orbitoje. Jo pirmasis albumas „Back To Bedlam“ akimirksniu tapo platininiu, o daina „You're Beautiful“ virto pasauliniu hitu. Beje kitais metais James’as Blunt’as leisis į grandiozinį koncertinį turą po Didžiosios Britanijos ir daugelį Europos miestų, tarp kurių – ir Vilnius. Į Lietuvą britas atvyks birželio 3-ąją.

TIESTO Blue ft. STEVIE APPLETON

Išgirdę Tiesto vardą nejučia pradedame įsivaizduoti, kad kūrinys turėtų būti šokių aikšteles kaitinantis trance muzikos hitas. Tik ne šį kartą. Kaip teigia pats prodiuseris, su šia dainą jis norėjo palikti savo trance ir house muzijos rūmus ir išėjęs iš komforto zonos įžengti į mažiau pažįstamas melodingas, akustinės gitaros skambesio perpildytas teritorijas. Dainai vokalo partiją mielai sutiko sukurti britų dainininkas bei dainų autorius Steve Appleton. Beje jis taip pat parašė ir dainos žodžius. Daina „Blue“ kiek primena mus jau palikusio Avicii kūryba. Daug akustinės gitaros, melancholiškas dainos tekstas ir kiek country muziką primenati būgnų partija.

ALLY BROOKE No Good

Yra daug būdų sukurti gerą dainą. Sukurti pačiam ar užsisakyti ir nusipirkti ją iš žinomų prodiuserių. Yra ir trečias, pastaruoju metu populiarėjantis būdas - pasiskolinti priedainį iš devyniasdešimtaisiais kultine tapusios dainos ir taip atverti vartus į kūrinio sėkmę. Būtent pastarąjį būda pasirinko buvusi jau išsiskirsčiusios merginų grupės Fifth Harmony vokalisčių Ally Brook. Buvusi Camila Cabelo kolegė kol kas negali pasigirti Camila’os solinės karjeros sėkme, bet panašu, jog didelis žingsnis link šlovės tikrai žengtas. Grįžkime prie dainos. Tai pop stiliaus kūrinys, kurio priedainis „pasiskolintas” iš kultinės grupės Prodigy to paties pavadinimo 1994-ųjų dainos.

 • Balsuoti
 • (3.5)

SIA Original

Dar vienas puikus kūrinys šią savaitę papildo mūsų grojaraštį. Gerai mums visiems pažįstama australų atlikėja Kate Isobelle Furler, geriau žinoma SIA pseudonimu, Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Original“. Nors veidą plaukais dengiančios muzikantės kūryboje vyrauja mažorinės natos bei nuotaikos, tačiau šį kartą toli gražu taip nėra, dainoje skamba absoliutus pozityvas. “Original” yra naujausios filmo “Dolitlis” dalies su Robert’u Downey Jaunesniuoju garso takelio titulinė daina.

SELENA GOMEZ Rare

Po praėjusių metų pabaigoje singlo pavidalu išleistos bei hitu tapusios Justin’ui Bieber’iu dedikuotos dainos „Lose You To Love Me” Selena Gimez pristato ir antrąjį kūrinį „Rare” iš sausio dešimtąją dienos šviesą išvydusio jau trečiojo to paties pavadinimo studijinio albumo. Dainai kaip ir visam albumui kritikai ne veltui į kairę ir į dešinę žarstė komplimentus. Albumas debiutavo iš karto pirmoje Billboard Top 200 vietoj. Tuo metu to paties pavadinimo dainai pasauliniuose topose taip pat sekasi tiesiog fenomenaliai. Pats metas ir mums pasižiūrėti kaip dainai seksis Lalunos Top 40-ke ir ar ras daina kelią į pačias aukščiausias pozicijas. O tai nuspręsti galite tik Jūs, klausytojai.

JUSTINAS JARUTIS Anymore

Šie metai atlikėjui buvo įspūdingi: geriausio metų atlikėjo titulas M. A. M. A. muzikos apdovanojimuose, išparduoti visi bilietai į koncertą Trakų pilyje, keturios dainos išvydo dienos šviesą, gausybė pasirodymų. Kaip uogą ant šventinio torto metų pabaigoje mes Lalunoje jo naujausią dainą „Anymore” pristatome Jums visiems. Kaip teigia muzikantas: „Daina gimė visai paprastai ir atsitiktinai: vieną dieną sėdėdamas pas Paulių Vaicekauską – Plucando studijoje pats sau po nosimi niūniavau melodiją ir grojau gitara. Paulius susidomėjęs paklausė kas tai – nuo to viskas ir prasidėjo. Naujausias kūrinys apie išsiskyrimą. Kai pabėgimas atrodo geresnis variantas, nei likimas komforto zonoje, kai ateina laikas sau pripažinti, jog atėjo tam tikro etapo pabaiga. Šis kūrinys taip pat yra apie stiprybę, kurios prireikia norint padaryti pokyčius gyvenime, apie žinojimą, kad laikas keisti kryptį“.

ED SHEERAN Put It All On Me ft. ELLA MAI

Praėjusių metų rudens pradžioje Ed‘as Sheeran‘as paskelbė, jog savo karjeroje daro pusantrų metų pertrauką ir visą savo dėmesį sukoncentruos ties savo mokyklos laikų meile ir dabartine savo žmona Cherry Seaborn. Tačiau panašu, kad Ed‘as iki tol buvo prikūręs tiek dainų, jog jų užteks visam šiam laikotarpiui. Naujausia daina sukurta ir atlikta kartu su kylančia Didžiosios Britanijos žvaigždute Ella Mai. Naujausios dainos „Put It All On Me“ esmė yra meilė ir, kad jei randi ją būsi laimingas visą likusį savo gyvenimą. Beje dainos klipe be kitų realių įsimylėjusių porų yra ir Ed‘as su žmona. Išvada viena, kam daryti kažkokią pertrauką, jei turi absoliutų palaikymą iš antrosios savo pusės.

OZZY OSBOURNE Ordinary Man ft. ELTON JOHN

„Žmogus Raketa” ir „Tamsos Princas” suvienijo pajėgas, mums visiems sako, jog jie yra tiesiog „Parasti Žmonės”. Daugelį metų besibičiuliaujantys Ozzy Osbourne ir Seras Elton’as John’as ne kartą yra muziką kūrę kartu, tačiau atlikti kūrinį duetu nusprendė pirmą kartą. Tai buvo Ozzy idėja, nes kurdamas naująją dainą suprato, kad kai kurie sąskambiai labai būdingi ir Elton’o kūrybai. Kaip teigia pats muzikantas: “Pirma vizija buvo tokia: prie pianino sėdi Eltonas ir mes kartu atliekame dainą. Nieko nelaukdamas paskambinau savo brangiam bičiuliui ir pasiūliau sukurti duetą. Elton’as nė nepaklausęs kūrinio iš karto davė teigiamą atsakymą”. Daina iš tiesų yra puiki, todėl mes be jokių abejonių privalome ja dalintis su Jumis, Lalunos klausytojai.

LADY GAGA Stupid Love

Dažniausiai pasitaikančiu atveju muzikantai dainas tiesiog oficialiai pristato ir žinoma laukia teigiamų įvertinimų. Tačiau būna ir taip, jog daina tyčia ar netyčia yra nutekinama į internetą ir taip ganėtinai skandalingai pasiekia klausytojų ausis. Taip nutiko ir su naujausia Lady Gaga daina „Stupid Love”. Prieš keletą dienų daina netikėtai atsirado socialiniame tinkle Twiter, o Lady Gaga tiesiog tai pavadino skandalu ir atsiribojo nuo tolesnių išvadų bei komentarų. Šiuo metu aiškus tik du dalykai. Pirmas: ši daina tikrai bus įtraukta į jau šeštąjį muzikantės albumą. Antras: be jokios abejonės daina taps vienu iš didžiausių 2020-ųjų metų hitų.

 • Balsuoti
 • (3.75)

MELANIE C High Heels ft. SINK THE PINK

Ji tai padarė! Sveikiname Mel C su ilgai laukta nauja daina! Tokios ir panašios antraštės mirga internete. Daugelis netikėjo, kad Mel pernai per Spice Girls koncertą duotas spontaniškas pažadas išleisti naują solo dainą virs realybe. Ir štai mes ją šią savaitę pristatome kaip vieną iš karščiausių Lalunos naujienų. Daina be jokio abejo turi visus šansus ir duomenis tapti ne tik šokių aikštelių ir radijo stočių hitu, bet ir netradicinės seksualinės orientacijos bendruomenės himnu. Mat daina sukurta su gėjų ir lesbiečių simboliu tampančiomis Sink The Pink, o pati Mel C pirmą kartą kūrinį gyvai atliko susivyniojusi į vaivorykštę primenančią vėliavą.

SAINt JHN Roses ft. IMANBEK (Remix)

Kartais elektroninės šokių muzikos DJ ir prodiuseriai iš originalios dainos versijos padaro absoliučiai kitą dainą. Taip nutiko ir šį kartą. Originali dainos versija priklauso amerikiečių reperiui Saint Jhn, tačiau išgirdę DJ iš Kazachstano dainos interpretaciją, garantuojame, kad net nesuprasit, kad dainuoja juodaodis vyras. Suma sumarum, nors daina iš viso nebeturi nieko bendro su originalia versija, tačiau šiapus Atlanto jai sekasi tiesiog tobulai.

ALANAS CHOSNAU Laukiau Ilgai ft. Leon Somov

Nauji metai, naujos dainos, nauji duetai, naujos staigmenos. Viena jų – Lietuvos muzikos žvaigždžių Alano Chošnau ir Leono Somovo bendra daina ir video klipas „Laukiau ilgai“. Atlikėjai pripažįsta, kad šis žingsnis nustebino net juos pačius, nes viskas įvyko netikėtai. Kiekvienas kūrybinis etapas turi savo istoriją, o ilgainiui įgauna ir savo ritmiką. Alano ir Leono teigimu, jie tiesiog susitiko tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, o muzika gimė savaime. „Su Alanu susitikome taip, lyg viskas būtų suplanuota iš aukščiau. Suveikė stipri kūrybinė chemija, pirmoji daina gimė lengvai ir natūraliai. Tai daug ką pasako“, – teigė L.Somovas. „Iš tiesų, mus netikėtai suvienijo kūryba. Abu tai pajutome iš karto, nuo pirmųjų valandų studijoje. „Laukiau ilgai“ sulipdė mūsų kūrybines patirtis, didelę meilę muzikai ir gebėjimą profesionaliai dirbti kartu“, – užtikrino A.Chošnau.

Franky Wah Time After Time ft. JESSIE WARE

House ir Techno muzikos prodiuseris iš Jorkšyro Franky Wah debiutuoja Lalunos eteryje su tiek kritikų, tiek melomanų išliaupsintu house muzikos kūriniu „Time After Time“. Galbūt dar kas pamena devyniasdešimtaisiais labai populiarią rave‘o grupę Music Instructor bei jų dainą „Hymn“, kurioje roboto balsas mokė kaip reikia padaryti pasaulinį hitą. Labai panašu, kad tą kūrinį tikrai girdėjo ir Franky Wah, nes daina sulipdyta tiesiog nepriekaištingai. Prie puikaus ritmo tobulai priklijuota ilgam įsimenanti boso partiją melodija, o visą harmoniją vainikuoja užburiantis Jessie Ware vokalas.

MARTIN SOLVEIG Juliet and Romeo ft. ROY WOODS

Alan Walker Alone pt. II ft. AVA MAX

Filmai, sulaukę puikių įvertinimų ir žinoma uždirbę daug pinigų sulaukia bent vieno, o kartais ir kelių tęsinių. Rečiau taip nutinka su dainomis. Šį kartą Alan’as Walker’is Lalunos eteryje pristato 2016-aisiais sukurtos itin populiarios dainos „Alone” antrąją dalį. Nors iš pirmo žvilgsnio nei stilistiškai, nei pačios idėjos prasme dainos yra absoliučiai skirtingos, tačiau anot paties muzikanto, vos pradėjus dėlioti pirmuosius kūrinio garsus jis iš karto suprato, jog kuria dainos „Alone” antrąją dalį. Vokalo reikalus prodiuseris patikėjo ne kam kitam, o vis ryškiau ir ryškiau pasaulinėje muzikos rinkoje spindinčiai 25-erių albanų kilmės amerikietei Ava’i Max.

JUSTIN BIEBER Yummy

Justin’o Bieber’io karjerą galime lyginti su amerikietiškais kalneliais. Nuo ankstyvos sėkmės iki fanų prašymų deportuoti atlikėją iš JAV atgal į jo gimtąją Kanadą. Panašu, jog būtent šis reikalavimas atvedė Justin’ą „į protą” ir pastaruoju metu vyrukas į skandalingas situacijas absoliučiai nebesivelia. Pastaruoju metu sudainavęs keletą labai sėkmingų duetų kanadietis pagaliau po daugiau nei penkerių metų mums visiems pristato ir solo dainą pavadinimu „Yummy”. Kritikai dainą vertina nevienodai. Vieni jai žada neabejotiną sėkmę, kiti mala į miltus ir sako, kad dainos skambesys yra visiškai pasenęs ir, kad Justin’as tikėtis apčiuopiamos sėkmės neturėtų. Kaip bus iš tiesų parodys laikas ir žinoma viso pasaulio melomanai.

 • Balsuoti
 • (2.33)

MARIJONAS MIKUTAVICIUS Geros ziemos

Dar viena puiki ir šį kartą šventinė daina Lalunos eteryje. Ponios ir ponai marijonas Mikutavičius linkėdamas Jums visiems geros žiemos pristato to paties pavadinimo kūrinį Ši daina, tikrai padės visiems išgyventi tamsiausią metų laiką ir sulaukti didžiųjų žiemos švenčių – Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Dainininkas sako, kad Kalėdos jam labai svarbios, nors tai ir labiausiai įtemptas koncertinis laikas. „Kalėdos man yra gražiausia metų šventė, pilna džiaugsmo akimirkų ir vaikystės prisiminimų. Nors žiemos pakito, tačiau Kalėdos man vis tiek kvepia sniegu ir mandarinais. Tai metas, kai sieloje tarsi palengvėja, norisi pamiršti kasdienes bėdas ir norisi, kad visi aplink jaustųsi taip pat. Per Kalėdas, rodos, niekas neturi jaustis vienišas. Ir liūdna, kai kas nors taip jaučiasi. Tad svarbu nelikti nuošalyje – neleiskite, kad šventė praeitų pro šalį ir tavęs nepastebėtų“. teigia atlikėjas.

 • Balsuoti
 • (2.33)

SHAKIRA Me Gusta ft. ANUEL AA

Žavioji Kolumbijos sensacija iki šiol vadinama garbanė Shakira po dviejų metų tylos grįžta į Lalunos eterį. Jos tikslas labai paprastas užkopti iki pirmosios karščiausio mūsų Top 40-ko pozicijos ir ji turi visas reikiamus ginklus savo tikslą pasiekti. Melomanai, kurie muzika domėjosi ir devyniasdešimtųjų pradžioje tikrai prisimins 1992-ųjų metų Inner Circle superhitą „Sweat (A La La Long). Būtent iš šios dainos ir yra pasiskolintas priedainio o tiksliau “lalala” motyvas. Dainoje ji ne viena kartu su ja vokalo partiją dalinasi atlikėjas ir Puerto Riko Anual AA.

CAMILA CABELLO My Oh My ft.DABABY

Jeigu rinktumėme pastaraisiais metais daugiausiai dirbančią atlikėją moterį, buvusi Fifth Harmony vokalistė Camila Cabello tikrai patektų į karščiausią bičių darbininkių sąrašą. Jos pilna visur. Tiek solo tiek duetu atliekamos dainos pilasi kaip iš gausybės rago, internetas lūžta nuo straipsnių apie ją. Prie viso to, ji dar spėja ir rengti grandiozinius koncertus. Pati atlikėja to nesureikšmina ir teigia jog turi pačią geriausią komandą pasaulyje ir viena ar su kitais mažiau talentingais ir darbą mylinčiais žmonėmis tokio rezultato ji tikrai nebūtų pasiekusi. Prie naujausios Camila‘os dainos kūrimo proceso prisidėjo anksčiau Baby Jesus, o dabar Dababy pseudonimu žinomas amerikiečių reperis.

 • Balsuoti
 • (3.33)

ALICIA KEYS Underdog

Nuo paskutinio Alicia Augello-Cook studijinio albumo „Here” prabėgo beveik ketveri metai ir štai pianinu tobulai skambinanti dainininkė grįžta ir grįžta su trenksmu. Alicia melomanams ne tik pristato naujausią savo dainą „Underdog”, bet ir atskleidė, jog septintasis studijinis albumas „Alicia” pasirodys dar šiais metais. Prie naujausios dainos kaip ir viso albumo kūrybos labai svariai prisidėjo Ed’as Sheeran’as su kompanija, o tai reiškia tik vieną - puikią kokybišką muziką ir komercinę albumo sėkmę. Pirmoji sėkmė šiais naujaisiais 2020-aisiais Alicia Keys aplankė: mes Lalunoje dainą „Underdog” pristatome kaip vieną iš karščiausių šio sezono naujienų.

STEVE AOKI 2 In A Million ft. STING and SHEAD

Turbūt nesuklysime sakydama, kad kai pagalvoji apie fenomenalų populiarumą pastaraisiais metais įgijusį prodiuseri Steve Aoki, Sting‘o pseudonimas kartu su juo, švelniai tariant, ne iš karto šauna į galvą. Tačiau šį kartą šie puikūs muzikantai nusprendė dirbti kartu ir tai yra pirmasis kartas tiek Gordon‘ui Sumner‘iui tiek Steve‘ui Aoki. Prie šios puikios kompanijos prisijungė nuo 2013-ųjų ant scenos esantys amerikiečiai Shaed. Jiems elektroninė šokių muzika irgi nėra ta teritorija, kurioje grupės nariai jaustųsi kaip žuvys vandenyje, mat grupė propaguoja amerikietišką indie-pop muzikos tilių.

JONAS BROTHERS What A Man Gotta Do

Brolių Jonų trijulė kur buvę kur nebuvę ir vėl kartu su mumis. Kaip teigia pernai po pertraukos vėl kartu kurti pradėję Kevin’as, Joe ir Nick’as susibėgti ir sudėti savo kūrybinę patirtį buvo pats geriausias jų karjeros sprendimas. Tuo pat metu broliai sako, kad ir šešerių metų pertrauka bei solo karjeros davė daugiau pliusų nei minusų bei padėjo jiems užaugti kaip asmenybėms. Ir iš tiesų net patys kandžiausi kritikai sutinka, jog pastarieji „Jonų” kūriniai yra žymiai brandesni nei kurti iki pertraukos. Naujausia daina „What A Man Gotta Do” yra tobulos energijos užtaisas, o priedainį galime dainuoti po pirmos kūrinio perklausos.

 • Balsuoti
 • (4.33)

TONES AND I Never Seen The Rain

Išskirtinio balso savininkę australę Toni Elizabeth Watson arba Tones And I galime labai drąsiai pavadinti praėjusių 2019-ųjų metų sensacija. Jos daina „Dance Monkey“ kopė į pačias aukščiausias visų įmanomų pasaulio topų pozicijas, debiutinis albumas „The Kids Are Coming“ Okeanijoje tapo platininiu, o koncertinis turas į šipulius sudaužė visų skeptikų negatyvias prognozes. Panašu, kad Tones nenusiteikusi stoviniuoti ir 2020-aisiais ir mums visiems pristato naujausią savo singlą „Never Seen The Rain“. Kur kas lyriškesnė nei „Dance Monkey“ daina, net neabejojame, jog ras savo klausytoją ne tik Australijoje, bet ir pas mus Klaipėdoje. Siųsdami nuoširdžiausius žodžius nuo gaisrų kenčiančiai Australijai, mintimis siunčiame palinkėjimą, greičiau sulaukti ir pamatyti lietų.

LAUV Tattoos Together

Praėjo vos keletas mėnesių nuo singlo „Mean It” išleidimo Ari Leff arba Lauv vėl kartu su mumis. Šį kartą tai dar vienas puikus kūrinys, kuris bus įtrauktas į ilgai lauktą debiutinį atlikėjo albumą „How I’m Feeling”. Los Andžele reziduojantis amerikietis ir toliau lieka ištikimas sau ir savo „atsipūtusio” pop stiliui, o tai anot kritikų jau kiek pabodo ir siūlo muzikantui išeiti iš komforto zonos, tačiau kaip viename interviu teigė pats tiek muziką, tiek žodžius kuriantis muzikantas kol kas jis to daryti tikrai neketina.

CELINE DION Soul

2018-ųjų pabaigoje pagaliau po vyro mirties atsigavusi Kanados superžvaigždė Celine Dion grįžo į sceną pristatydama tobulai sulipdytą dainą ir kritikų puikiai įvertintą dainą „Ashes”. Naujuosius 2020-uosius nuo 1980-ųjų scenoje žibanti Celine pradeda dar viena puikia daina, kuri net neabejojame, jog ras savo klausytoją ir Lietuvoje. Mat naujasis atlikėjos kūrinys kaip „bonus” takelis buvo įtrauktas tik į Japonijos rinkai skirtą albumą. Nei Amerikos žemyne, nei Europoje daina oficialiai nebuvo pristatyta, tačiau tokio kalibro žvaigždei oficialiai kviesti radijo stotis groti jos kūrinius panašu, kad jau labai seniai nebereikia.

DAVID GUETTA Make It To Heaven (Rework) ft. MORTEN and RAYE

2019-ųjų lapkričio mėnesį prancūzas David Guetta kartu su prodiuseriu iš Danijos Morten Breum sukūrė daina „Make It To Heaven”. Vos per pirmą savaitę dainą interneto platformose perklausė dvylika milijonų žmonių, dainos vizualizacija buvo peržiūrėta daigiau nei pusantro milijono kartų. Kaip teigia David Guetta, jam tai buvo nedidelis šokas, nes daina jis buvo ne iki galo patenkintas. Dešimtbalėje sistemoje prodiuseris naujajam kūriniui tuomet davė aštuonis balus. Būtent dėl to David’as nieko nelaukdamas įkalbėjo Morten’ą atnaujinti dainą. Ir štai 2020-ųjų pradžioje mes turime kiek perdarytą dainos „Make It To Heaven“ versiją.

 • Balsuoti
 • (3.5)

ALLE FARBEN The Night We Met

DJ ir prodiuseris iš Vokietijos Frans‘as Zimmer‘is, vakarėlių liūtams, bei šokių muzikos fanams visoje Europoje žinomas „Visų Spalvų“ arba Alle Farben pseudonimu į Lalunos eterį grįžta su dar viena puikia daina „The Night We Met“. Šį kartą trisdešimt ketverių nuo 2010-ųjų scenoje esantis muzikantas mums visiems dovanoja nostalgija kvepiantį muzikinį kūrinį, kuris šventiniu laikotarpiu primins artimus žmones, su kuriais taip gera būti kartu.

BLACKBEAR Me And Ur Ghost

Ne kartą it ne du tenka pastebėti, jog senoji geroji Europa nėra svetinga dainoms iš už Atlanto, lygiai tas pats galioja ir europietiškai muzikai Jungtinėse Valstijos. Dar vienas to įrodymas tai Matthew Tyler Musto arba Blackbear debiutas Lalunos eteryje. Dvidešimt devynerių sulaukęs ir penkis studijinius albumus vyrukas yra ganėtinai populiarus tėvynėje, o štai Europos klausytojai jo nė nebūtų išgirdę jei ne prodiuseris ir Dj Marshmello. 2019 metų pabaigoje jis Europos rinkai pristatė singlą „Tongue Tied”. Būtent Blackbear joje atliko vokalo partiją ir buvo pastebėtas mūsuose.

THE CHAINSMOKERS Family

Dar viena nauja gera daina Lalunos eteryje. Kitokių mes paprasčiausiai negrojam ir nesiūlom Jūsų teismui. Šį kartą tai amerikiečiai The Chainsmokers ir norvegų prodiuseris Kygo bei jų bendras darbas pavadinimu „Family“ ir tai jau septintasis oficialus singlas iš neseniai pasirodžiusio trečiojo The Chainsmokers studijinio albumo „World War Joy“. Pastaruoju metu skandinaviškai amerikietiški duetai tiesiog diktuoja madas pasaulinėje EDM muzikos rinkoje. Ne išimtis ir ši „akustiškai elektroninė“ daina, tinkanti ir vakarėliams, ir ramiam vakarui su šeima.

JAMES ARTHUR Quite Miss Home (Steve Void Remix)

2012-ųjų Didžiosios Britanijos X-Faktoriaus nugalėtojas James Arthur grįžta į Lalunos eterį su naujausiu savo kūriniu „Quite Miss Home“. Kaip ir įprasta lyriškajam James‘ui ši daina tai dar viena puiki baladė. Nors ir labai graži originali dainos versija tikriausiai sunkiai rastų nišą radijo stočių eteryje, tačiau tam atvejui visada yra DJ‘jai, kurie dainai prilipdo „bytą“, adaptuodami radijo eteriui. Taip nutiko ir šį kartą. DJ ir prodiuseris Steve Void „patiuningavo“ dainą ir štai mes jį jau turime ir Lalunos eteryje.

ARIZONA Problems

Tiek gamta, tiek žmogaus gyvenimas, tiek mada turi savo ciklus. Tiksliau ratus, kurie sukasi ir kartojasi iš naujo. Ne išimtis ir muzika, o ypač pop. Kas keliasdešimt metų muzika sugrįžta. Jauniems, ji skamba naujai, o kitiems jau gyvenusiems prieš tai buvusiame cikle kelia nostalgiją, todėl pataiko į abu klausytojų segmentus. Amerikiečiai Arizona Lalunos eteryje ne naujokai. Jų dainai „Nostalgic“ tikrai neblogai sekėsi mūsų tope. Drįstam prognozuoti, kad aštuntojo dešimtmečio prieskoniais prifarširuotam kūriniui „Problems“ seksis dar geriau.

KESHA Buried Alive

Nors 2020-ieji dar tik prasideda, tačiau jie prasideda skandalais. Prieš keletą savaičių į internetą buvo nutekinta naujausia Lady Gaga daina. Šią savaitę taip atsitinka dar kartą. Šį karta tai Kesha darbas „Buried Alive”. Kas dar įdomiau, daina dar 2016-aisiais buvo užregistruota lietuviškos Latgos, saugančios autorines teises atitikmenyje Jungtinėse Valstijose BMI, tačiau daina iki šiol taip ir nepasirodė viešai. Melomanai sekantys Kesha karjerą net neabejoja, jog daina „Buried Alive” yra skirta ją keletą metų engusiai ir prievarta dirbti leipusiai įrašų kompanijai bei vienam iš jos bosų Dr. Luke. Tuomet moteriai reikėjo ne tik psichologų pagalbos, bet ir rimtos reabilitacijos.

THE CHAINSMOKERS Call You Mine ft. BEBE REXHA

Amerikietiškas desantas išsilaipino Lalunos eteryje. Tik taip galime pristatyti naujausią amerikiečių prodiuserių dueto The Chainsmokers ir Bebe Rexha tandemą bei jų dainą „Call You Mine”. Tai jau ketvirtas singlas iš šiais metais pasirodysiančio The Chainsmokers albumo Warld War Joy. Ir panašų, jog tai bus sėkmingiausias dueto darbas šiais metais. Internetas sprogsta nuo pagyrų kūrėjams. Visnas internetinis portalas apie dainą rašo taip: “Jei jums atrodė, kad po The Chainsmokers ir 5 Seconds Of Summer dainos „Who Do You Love” toliau niekaip ir niekur, klydote. „Call You Mine” muša visus kokybės ir šviežumo standartus. The Chainsmokers turi nerealiai gerą uoslę renkantis vokalistus. Ir šį kartą dainos atmosfera ir kūrinio skambesys tiesiog tobulai tinka Bebe Rexha vokalui.

 • Balsuoti
 • (2.4)

JAX JONES Jacques ft. TOVE LO

Savo naujausio albumo „Sunshine Kitty“ įrašus baiginėjanti švedė Tove Lo į jį planuoja įtraukti kiek sau nebūdinga absoliučiai klubinį kūrinį „Jacques“. Dainai muziką sukūrė pasaulyje puikiai žinomas elektroninės šokių muzikos prodiuseris bei DJ Jax Jones. Nepavykusių santykių, priklausomybių bei kitų tamsių gyvenimo pusių dainose narpliojimą Tove Lo atidėjo ateičiai ir mums visiems pristato žaismingai ir kiek gundančiai skambantį darbą apie vyrų norą kelionėse turėti vienkartinius santykius. Internete jau dabar dainą lydi puikūs atsiliepimai, todėl panašu, kad muzikantės nukrypimas nuo įprasto kelio pasiteisino su kaupu.

GRYFFIN Body Back ft. MAIA WRIGHT

Amerikiečių DJ ir prodiuseris Dan Griffith arba tiesiog Gryffin grįžta į Lalunos eterį su naujausiu savo dance-pop stiliaus kūriniu „Body Back“. Tai dar vienas vos praėjusį ketvirtadienį dienos šviesą išvydusio pirmojo, net tris metus įrašinėto bei labai laukto muzikanto studijinio albumo „Gravity“. Su dainos vokalo partija tiesiog idealiai susidorojo vis dar kelio į žvaigždes ieškanti amerikietė Maia Wright. Anot portalo celoebmix.com: „yra dainų, kurios eina ir praeina, yra ir tokių, kurios gerai klausosi, bet greitai atsibosta, tačiau yra ir tokių dainų, kurias tiesiog privaloma klausyti „ant repeat‘o“. Ši Gryffin daina priklauso būtent tokiai kategorijai.

 • Balsuoti
 • (1.67)

JAX JONES This Is Real ft. ELLA HENDERSON

Tikrasis jo vardas - Timucin Lam, tačiau scenoje jis puikiai žinomas kaip Jax Jones. Rugsėjo mėnesį britas išleido savo debiutinį albumą „Snacks (Supersize)“ į kurį nugulė visa ketverių metų prodiuserio kūryba. Vokalo partijas Jax Jones patikėjo tokioms žinomoms atlikėjoms kaip Mabel, Tove Lowe, Jess Glynne, Bebe Rexha ir Ella Henderson. Būtent su pastarąja ir įrašyta mūsų šią savaitę pristatoma daina „This Is Real“. Jei kalbėtume apie pačią dainą, tai ji dar vienas puikus elektroninės šokių muzikos būdingos britų prodiuseriams pavyzdys: daug bėgančio pianino, kurį Didžiojoje Britanijoje dar pirmoje praėjusio amžiaus dešimto dešimtmečio pradžioje išgarsino tokios grupės kaip Utah Saints bei N-Trance bei žinoma pozityvios energijos. Visą tai suklijuojame į vieną, pridedame vokalą ir kviečiam visus gerai pašokti.

 • Balsuoti
 • (2.67)
 •  
 •  
 •