COLDPLAY Orphans

Britai „Coldplay“ lapkričio pabaigoje išleis naują dvigubą albumą . Plokštelė vadinsi „Everyday Life“ ir bus padalinta į dvi dalis, pavadintas „Sunrise“ ir „Sunset“. Tai jau aštuntasis dvidešimt trejus metus gyvuojančios Chris‘o Martino ir kompanijos albumas. Na, o mes Lalunoje norime pristatyti naują būsimo albumo dainą „Orphan“. Daina tiesiog užburiantis geros emocijos ir pakilios nuotaikos miksas atnešiantis supratimą, kad ir tamsiausią rudens dieną galime būti laimingi. Jeigu pasigarsinsite savo garso šaltinius, garantuojame, kad iš jų gausite tikrą šilumos ir geros energetikos pliūpsnį, todėl nedelsdami taip ir padarykite.

 • Balsuoti
 • (1.5)

JAX JONES This Is Real ft. ELLA HENDERSON

Tikrasis jo vardas - Timucin Lam, tačiau scenoje jis puikiai žinomas kaip Jax Jones. Rugsėjo mėnesį britas išleido savo debiutinį albumą „Snacks (Supersize)“ į kurį nugulė visa ketverių metų prodiuserio kūryba. Vokalo partijas Jax Jones patikėjo tokioms žinomoms atlikėjoms kaip Mabel, Tove Lowe, Jess Glynne, Bebe Rexha ir Ella Henderson. Būtent su pastarąja ir įrašyta mūsų šią savaitę pristatoma daina „This Is Real“. Jei kalbėtume apie pačią dainą, tai ji dar vienas puikus elektroninės šokių muzikos būdingos britų prodiuseriams pavyzdys: daug bėgančio pianino, kurį Didžiojoje Britanijoje dar pirmoje praėjusio amžiaus dešimto dešimtmečio pradžioje išgarsino tokios grupės kaip Utah Saints bei N-Trance bei žinoma pozityvios energijos. Visą tai suklijuojame į vieną, pridedame vokalą ir kviečiam visus gerai pašokti.

KESHA Raising Hell ft. BIG FREEDIA

Lygiai prieš dešimt metų su kūrinių „Tik Tok“ pasaulį pavergusi dainininkė, dainų autorė bei reperė Kesha po gan ilgos pertraukos ir sunkios kovos su pačia savimi ir nereikalingais įpročiais grįžta į sceną ir žinoma į Launos etrerį. Naujausia jos daina, anot pačios atlikėjos bus įtraukta į po aštuonerių metų pertraukos išleidžiamą naujausią jau ketvirtąjį jos studijinį albumą. Tiesa nei konkrečios išleidimo datos, nei pavadinimo muzikantė kol kas neatskleidžia. Dainos stilius – absoliučiai tik Jungtinių Valstijų rinkai sukonstruota pop muzikos daina. Vienas apie muziką rašantis portalas po šios dainos išleidimo nusiuntė žinutę kūrėjams Europoje, jog jie yra laukiami už Atlanto ir laukiami su panašiomis dainomis. Su gal kiek sarkastišku prierašu: „Mes tikim, jūs galit“.

 • Balsuoti
 • (2.4)

JURIJUS VEKLENKO Bright Lights

Šiais metais Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovavęs atlikėjas Jurijus Veklenko nesnaudžia ir dideliais žingsniais eina muzikos keliu. Vos praėjusią savaitę startavo pirmasis vaikino koncertinis turas, o šiandien – ir naujos dainos „Bright Lights“ premjera. Pasakodamas apie naujos dainos atsiradimo istoriją, žinomas atlikėjas neslepia, kad tai ir savotiška duoklė užsienio gerbėjams, kurie iki šiol klausėsi tik lietuviškos jo kūrybos. „Visų pirma tai pati pirmoji daina, kurią parašiau anglų kalba, nors lietuvių kalba dainoms man skamba geriau, bet vis sulaukdavau gerbėjų iš užsienio klausimų, kada angliška daina. Žinau, kad tie, kurie sekė mano kelią „Eurovizijoje“ ir toliau klausosi mano dainų, žinoma jiems sunkiai sekasi suprasti, ką dainuoju. Tad pats metas jiems tai atskleisti! Dainos tekstas ir ji pati susidėliojo labai greitai, nes žinojau, ką noriu ja pasakyti“ , – pasakoja humoro jausmo nestokojantis atlikėjas. Jurijaus teigimu, naujausio kūrinio „Bright Lights“ yra apie vidinius išgyvenimus, kurie apriboja žmogų nuo laimės ir realybės.

 • Balsuoti
 • (2.25)

Niall Horan Nice To Meet Ya

Dar viena nauja daina Lalunos eteryje. Tai prieš trejus metus savo veiklą sustabdžiusios tuo metu jau kultine tapusios grupės One Direction vieno iš vokalsitų Niall‘o Horan‘o kūrinys „Nice To Meet Ya“. Niall‘ui, iki šiol puikiai sekasi kepti hitus, kurios labai palankiai vertina tiek kritikai, tiek ir paprasti mirtingieji. Labai panašu, kad naujausiai pristatomai dainai taip pat horizonte piešiasi puiki ateitis. Kūrinys yra tikrai nesudėtingas, gal net žodis paprastas jam tinka labiausiai. Tačiau tai anaiptol nesumenkina dainos kokybės. Muzikine prasme mus nuskraidins į pačią devyniasdešimtųjų pabaigai, o ausyliausieji iš mūsų netgi išgirs Robbie Williamso superhito „Let Me Entertain You“ primenantį motyvą.

MAROON 5 Memories

Metus tyliai kūrę Maroon 5 arba pastaraisiais metais žiniasklaidos pervadinti Adam Levine ir ko vyrukai grįžta su trenksmu ir mums visiems pristato nostalgija alsuojantį kūrinį „Memories”. Adam Levine ir kompanija anot paties atlikėjo dainą dedikuoja „Tiems, kurie žino netekties skausmą, o tai yra visiems mums”. Ši trejų minučių trukmės daina turi labai aiškų tikslą - pakartoti pernai metais su atlikėja Cardi B išleistos dainos „Girls Like You” sėkmę. Pakartoti ją bus nelengva, nes būtent ši daina 2018-aisiais net septynias savaites išsilaikė aukščiausioje Billboard Top 100 pozicijoje.

 • Balsuoti
 • (2.41)

GJAN Ruduo

Gjan Lalunos eteryje pristato savo naujausią dainą „Ruduo“. Ir pristato ją tiesiai iš aukščiausios įmanomos „jėgagrojo“ pozicijos. Nors labai ilgą karjeros laikotarpį muzikantė kūrė išskirtinai anglų kalba, tačiau naujausia daina yra jau paskutinė kurią GJan atiduoda mūsų visų teismui prieš pat pirmojo savo lietuviško albumo pristatymo koncertą. Anot GJan: „Daina yra apie nemokėjimą paleisti, tarsi strigimą emociniame kalėjime. Tačiau, galų gale, daina ir istorija užsibaigia pagijimu ir išsilaisvinimu”.

 • Balsuoti
 • (2.08)

PET SHOP BOYS Dreamland ft. YEARS and YEARS

Dvi „synth-pop’erių” kartos pagaliau susivienijo ir pasauliui teškia nepakartojamą disko stiliaus dainą apie svajones „Dreamland”. Nors jau kurį laiką sklandė gandai apie galimą šių skirtingų generacijų kūrėjų darbą kartu ir štai “žodis tapo kūnu”. Kaip teigia patys muzikantai, jie nė sapnuoti nesapnavo, jog darbas vyks taip sklandžiai, o galutinis rezultatas bus toks idealus. Ir iš tiesų daina skamba labai stilingai, Neil’o Tennant’o ir Oly Alexander’io vokalai kartu skamba idealiai, todėl galime drąsiai teigti, jog šią savaitę į Lalunos grojaraštį įpiname aukščiausių topų pozicijų vertą kūrinį.

 • Balsuoti
 • (2.6)

MIKA Tomorrow

Nuo 2007-ųjų scenoje esantis britą Mika po neilgos pertraukos grįžta į Lalunos eterį ir mums visiems pristato naujausią savo dainą „Tomorrow”. Šis kūrinys - tai dar vienas singlas iš jau spalio ketvirtą dieną dienos šviesą išvysiančio jau penktojo atlikėjo studijinio albumo „My Name Is Michael Holbrook”. Kritikai jau dabar negaili gerų žodžių naujiesiems Mika’os darbams, žada puikią ateitį ne tik šiapus, bet ir anapus Atlanto bei pastebi, kad tiek albumas, tiek jo pavadinimas yra labiau orientuotas į Amerikos publiką. Nors ir subalansuota Jungtinėms Valstijoms, tačiau puikiai tinka ir mums Lietuvoje.

 • Balsuoti
 • (2.28)

JOHN NEWMAN Without You

Po ketverių metų tylos ir sunkios kovos su klastinga liga į viešumą bei žinoma į Lalunos eterį grįžta britas John Newman. Pasaulinę šlovę pelniusių hitų „Love Me Again”, „Come And Get Me” bei „Blame” autoriaus komanda ilgą laiką internete žargoniškai tariant „tyzino” John’o gerbėjus trumpomis dainos ištraukomis ir štai pagaliau mes visi galime išgirsti pilną kūrinio versiją. Dainoje galėsime taip pat išgirsti ir atlikėjos iš Škotijos Nina’os Nesbitt balsą. Dainos pristatymo metu abu atlikėjai negailėjo liaupsių vienas kitam. John’as Nina pavadino viena iš geriausių pasaulio vokalisčių ir jam net nebuvo kilusi dilema ką pakviesti duetu, tuo tarpu Nina džiaugėsi galėdama kurti su tokio kalibro muzikantu kaip John’as.

 • Balsuoti
 • (2.25)

MATAS LIGEIKA Darling

Šių metų nacionalinėje „Eurovizijos” atrankoje jėgas išbandęs klaipėdietis Matas Ligeika Lalunos eteryje pristato pozityvą dalinančią disko stiliaus dainą „Darling”. Jau trejus metus išskirtinai angliškai kuriantis Matas yra labai rimtai nusiteikęs savo kaip muzikanto karjerą perkelti į dar aukštesnį lygį, tačiau pripažįsta, kad jauniems kūrėjams nėra labai lengva įsitvirtinti didžiojoje scenoje. Daug metų šou versle besisukantys dainininkai jau seniai turi ištikimų gerbėjų armijas. Tačiau to jis labai nesureikšmina ir sako, jog dės visas įmanomas pastangas siekdamas savo užsibrėžto tikslo.

 • Balsuoti
 • (3.82)

MALUMA No Se Me Quita ft. RICKY MARTIN

Du puertorikiečiai, du skirtingų kartų Latina muzikos „playbojai“ 25-erių Juan Luis Londoño Arias arba tiesiog Mamluma ir 47-erių Enrique Martín Morales arba Ricky Martin sujungia pajėgas labai svarbiam reikalui: į Lalunos eterį grąžinti tikrą, karščiu alsuojančią vasarą. Kalbant apie abu atlikėjus tai jiems abiem šiuo metu labai puikiai sekasi. Maluma džiaugiasi tiek albumo „11:11“, tiek to paties pavadinimo pasaulinio turo sėkme, tuo metu Ricky Martin‘as labai intensyviai dirba savo studijoje ties naujausiu albumu, kuris dar neišvydęs dienos šviesos jau dabar kelia didelį ažiotažą ispanakalbėse šalyse.

 • Balsuoti
 • (1.7)

OMD Don't Go

Andy McCluskey ir Paul Humphreys su savo orkestru muzikos padangėje tamsoje manevruoja jau lygiai keturiasdešimt metų. Dar 1979-aisiais susikūręs duetas praėjusią savaitę melomanams išleido net 5 kompaktinių diskų ir 2 DVD diskų rinktinį albumą „Souvenir - The Singles 1979-2019“. Į ši kolekcinį albumą bus įtraukta ir mūsų šią savaitę pristatoma daina “Don’t Go”. Dainos skambesiu ir pačia idėja vyrukai grįžo prie savo ištakų. Vieni iš elektroninės muzikos pionierių išmetė visus elektro-instrumentų patobulinimus ir ką jūs galvojate, daina skamba tiesiog tobulai. Jei buvote ar esate „depešų“, OMD, Erasure ar Yazoo gerbėjas ar gerbėja, net neabejokite – šis kūrinys būtent jums.

 • Balsuoti
 • (2.81)

ONEREPUBLIC Wanted

Ryan’as Tedder’is ir ne pačius geriausius laikus sėkmingai išgyvenę OneRepublic pristato naujausią tobulai skambančią dainą “Wanted”. Ji bus įtraukta į jau penktąjį grupės studijinį albumą. Kiek anksčiau pop-rock grupe save titulavę amerikiečiai apsisprendė nuo šiol vadintis tiesiog pop muzikos grupe. Ir iš tiesų rock muzikos skambesio OneRepublic kūryboje pastaraisiais metais rasti iš tiesų sudėtinga. Šiuo metu OneRepublic dainos gal net labiau tinka šokių aikštelėms. Kaip ten bebūtų kokybės prasme niekas nepasikeitė, amerikiečiai ir toliau kuria labai kokybišką produkciją.

DIDO Just Because

Kurį laiką scenoje nesirodžiusi Dido pernai metais grįžo su trenksmu. Kai kurie apie muziką rašantys portalai jos sugrįžimą netgi pavadino fenomenaliu ir dar sėkmingesniu už jos kaip solo atlikėjos debiutą 1999-aisiais. Naujasis singlas anot pačios dainininkės yra geras emocijas sėjanti daina apie tai, jog tiesiog būtina visose gyvenimo situacijose išlikti savimi ir nebijoti iššūkių siekiant aukščiausių tikslų. Ir didžiuotis tuo kuo esame. Kaip teigė pati Dido jai ilgą laiką prastai sekėsi pritapti prie kitų, todėl jaunajai kartai nori perduoti žinutę, jog negaištų laiko, o gyventų savo gyvenimą.

 • Balsuoti
 • (1.67)

Regard Ride It

Prieš pristatydami Lalunos naujieną, privalome paminėti, kad tokio stiliaus tai yra deep-house stiliaus dainai prasimušti į topus, net ir šiais laikais yra ypač sudėtinga užduotis. Tačiau DJ ir prodiuseriui Regard pseudonimu tai padaryti pavyko. Į pasaulinius radijo stočių topus kaip raketa šovęs kūrinys „Ride It“ tai dar 2008-aisiais R‘n‘B atlikėjo Jay Sean darbas, kurį labai meistriškai perdarė Regard. Trumpai apie jį. Atlikėjo tikrasis vardas Dardan Aliu. Jis iš Albanijos, tačiau šiuo metu gyvena Majamyje. DJ karjerą jis pradėjo 2008-aisiais būdamas vos penkiolikos metų. Tai tiek apie Regard ir jo naujausią dainą „Ride It“.

 • Balsuoti
 • (2.14)

PINK Hurts 2B Human ft. KHALID

Dar vaikystėje Alecia Beth Moore gavusi „rožnės“ mergaitės pravardę, jos neišmainė į nieką ir toliau dabar jau 40-metė scenoje ji vis dar Pink ir vis dar „kepa“ puikias dainas. Ne išimtis ir titulinė balandžio mėnesio pabaigoje išleisto to paties pavadinimo albumo „Hurts To Be Human“ daina. Tobulai suręstame kūrinyje ji ne viena, jai talkina pastaruoju metu tik kolaboracijose girdimas 21-rių reperis ir dainininkas Khalid. Mes nuoširdžiai siūlome garsini savo garso šaltinius, nes pamatysite, tai padaryti bus verta.

 • Balsuoti
 • (1.17)

POST MALONE Circles

Grammy nominantas, tiek pop tiek rock tiek rap muzikos atlikėju tituluojamas ekstravagantiškasis Post Malone į Lalunos eterį grįžta su dar viena dainą „Circles“. Šis kūrinys tai dar vienas singlas iš šio mėnesio šeštąją dieną pasirodžiusio naujausio atlikėjo albumo „Hollywood Bleeding“. Kaip apie dainą rašo Billboard.com: „Sakyti, jog daina yra kažkas „Wow“ sudėtinga, tačiau šis kūrinys tikrai ras vietą topuose“. Nors tikriausiai ne pačiose aukščiausiose vietose. Tai labai saugus „Postmaloniškas kūrinys. Jį išgirdus melomanai panašu, kad galės sakyti, jo jau kažkur girdėtas. Ar blogai tai, ar ne kitas klausimas. Žmonėms patinka pažįstami ir kažkur girdėti muzikos sąskambiai, todėl mes Lalunoje Post malone dainos „Circles“ toli gražu nenurašome.

 • Balsuoti
 • (1.5)

BASTILLE Those Nights

Britai Bastille ir vėl kartu su mumis. Šį kartą vyrukai mums yra paruošę baladės tipo dainą „Those Nights”. Šis kūrinys tai dar vienas grupės Bastille singlas iš šiais metais pasirodžiusio, kritikų puikiai įvertinto albumo „Doom Days”. Kiekvienas šio albumo kūrinys turi daug mistikos elementų ir anot grupės vyrukų kiekviena albumo daina yra prieš tai buvusiosios tęsinys, turintis savąją pakankamai tamsią istoriją. Ne išimtis ir melodingasis kūrinys „Those Nights”.

MARSHMELLO Here With Me ft. CHVRCHES

Elektroninės šokių muzikos “dievas” pernai uždirbęs didžiausią pinigų sumą tarp savo kolegų, veidą po zefyro kauke slepiantis Marshmello ir vėl su mumis. Su pačiais geriausiais pasaulio atlikėjais labai sėkmingai bendradarbiaujantis prodiuseris šį kartą pajėgas sujungė su synthpop grupe iš Škotijos Chvrches, o tiksliau su jų vokalsite Lauren Mayberry. Nors dažniausiai, o tiksliau beveik visi Marshmello darbai sulaukia puikių kritikų įvertinimų, tačiau ne šį kartą. Daina netgi kai kur vadinama, kaip visiškai lūkesčių nepateisinusiu padrikų garsų ir vokalo „pro šalį” kratiniu. Mes Lalunoje tikrai nesiimsime teisėjų vaidmens ir pasiūlysime ją Jums.

JAMES BLUNT Cold

Į Lalunos eterį su naujausiu savo soliniu kūriniu „Cold“ grįžta visiems mums puikiai pažįstamas britas James‘as Blunt‘as. Naujausia daina tai intriguojanti ir labai laukta naujojo, vis dar studijoje kepamo albumo „Once Upon A Mind“ „pirmoji kregždė“. Kaip teigia pats muzikantas - į naujausią dainą, lygiai taip pat kaip ir į naujausią albumą James‘as sudėjo visą savo širdį ir visas kūrybines galias. Albumas iš tiesų buvo kuriamas labai ilgai, o visos kiekvieno sąskambio detalės gludintos vėl ir vėl. Todėl britas neslepia, kad būsimasis albumas yra pats „sąžiningiausias prieš klausytoją“ jo darbas. Daina „Cold“ skirta jo toli esančiai merginai ir ji labai primena pirminį James‘o Blunt‘o skambesį. Įsimylėkime iš naujo.

ARMIN VAN BUUREN High On Your Love ft. JAMES NEWMAN

Dar vienas visiškai naujas kūrinys Lalunos eteryje. Į mūsų eterį grįžta vienas talentingiausių trance muzikos prodiuserių, o tiksliau trance muzikos guru bei legenda Armin’as Van Buuren’as. Laisvalaikiu radijo laidų vedėju dirbantis ir trance muzikos stilių eteryje propaguojantis Armin’as šį kartą mums pristato naujausią singlą iš naujausio albumo pavadinimu “Balance”. Ir iš tiesų visas albumas, kaip ir naujausias kūrinys yra tobulas balansas tarp trance ir pop muzinių stilių. Vokalo partiją olandas patikėjo gyvenimo sunkumus įveikusiam britui John’ui Newman’ui. Dar daina išsiskiria garsų junginiais, kurie anot prodiuserio bent jam dar tikrai negirdėti ir dėl to jis labai džiaugiasi ir didžiuojasi.

 • Balsuoti
 • (1.67)

SELENA GOMEZ Lose You To Love Me

Romantikai, baladžių apie nelaimingą meilę gerbėjai šį kartą turi, ne, tiesiog privalo suklusti. Po šiokios tokios kūrybinės pertraukos į muzikos pasaulį, žinoma ir į Lalunos eterį grįžta amerikietė Selena Gomez ir pasauliui „teškia” muzikine ir vokalo prasme absoliučiai tobulą dainą. Vos per kelias valandas nuo dainos pasirodymo vien tik Youtube kanale daina buvo peržiūrėta tris su puse milijono kartų bei sulaukė beveik milijono patinka. Širdį draskanti baladė anot kritikų tai dar viena žinutė jos buvusiai meilei Justin’ui Bieberiui. Kaip ten yra iš tiesų, panašu, kad žino tik Selena, na gal dar ir jos prodiuseriai, tačiau, kad daina iš tiesu tobula galime sutikti absoliučiai visi.

RITA ORA New Look

Albanų kilmės britė Rita Ora į Lalunos eterį grįžta su trenksmu. Vienos muzikos padangės žvaigždės turi savo vardo kvepalus. Tuo tarpu Rita Ora yra drabužių bei avalinės linijų savininkė, o ši naujausia daina skirta reklamuoti naujausią batų kolekciją. Dar vienas įdomus dalykas, kad pirmą kartą gyvai atliekamą šią dainą, tarp daugelio pasaulio įžymybių turėjo garbės išgirsti ir viena iš Lietuvos padangės žvaigždžių. Vardinį kvietimą į Ritos kolekcijos pristatymą Berlyne gavo, anot užsienio žiniasklaidos „viena įtakingiausių ir žinomiausių“ Lietuvos dainininkių Monika Pundziūtė – Monique.

Riton and Oliver Heldens Turn Me On ft. VULA

Ir vėl galime drąsiai teigti, kad muzikos madų tendencijos aiškiai parodo aštuoniasdešimtųjų grįžimą. Ne išimtis ir daina „Turn Me On“. Ne tik muzikos melomanai, bet ir eiliniai muzika kiek besidomintys žmonės iš karto pastebės pažįstamą melodiją. Taip. Jūs teisūs Riton ir Oliver Heldens pagrindinę dainos melodiją „pasiskolino“ iš synthpop muzikos genijaus, grupių Depeche Mode, Yazzoo bei Erasure įkūrėjo Vinco Clarko ir jo 1982-ųjų dainos „Don‘t Go“. Nors apart pagrindinės melodijos daugiau panašumų nėra jokių, tačiau reikia pripažinti, kad būtent ji duoda papildomą ir labai stiprų impulsą pasigarsinti radijo imtuvus.

JONAS BROTHERS Only Human

Šių metų vasario mėnesį vėl į kompaniją susibėgę Jonas broliai Lalunos eteryje pristato naujausią singlą „Only Human“. Vyrukai neslepia, kad dainos kaip ir viso albumo „Happines Begins“ skambesys yra labai stipriai įtakotas aštuoniasdešimtųjų pop ir regi muzikos. Ir tai tikrai veikia. Ne veltu sakoma, kad visos mados, taip pat ir muzikos kas keletą dešimtmečių sukasi ratu. Kaip teigia hitų „Cool“ ir „Sucker“ autoriai – tai tik labai gerų dalykų pradžia. Ir mes negalime su jais nesutikti. Skamba iš tiesų puikiai.

LIGHTHOUSE FAMILY Live Again

Didžiosios Britanijos muzikos padangę šį pavasarį pasiekė nuostabi žinia – po 18 metų atsikuria duetas „Lighthouse Family“. 1993 metais susikūręs kolektyvas, kurį sudaro atlikėjas Tunde Bayiewu ir muzikos kūrėjas Paulas Tuckeris, pasaulyje išgarsėjo tokiais kūriniais kaip „Ocean Drive“, „Lifted“, „High“ ar „Raincloud“. Savo diskografijoje duetas turi tris albumus. Tačiau dėl vidinių nesutarimų grupės, o tiksliau dueto viduje davė savo ir 2001-aisiais vyrukai paskelbė, kad „niekada nebekurs kartu“. Tačiau po labai ilgų ir bevaisių „Lighthouse Family“ leidėjų – kompanijos „Polydor“ žmonių įkalbinėjimų visgi pavyko rasti bendrą sutarimą ir pasirašyti sutartį su duetu.

MEDUZA Lose Control ft. BECKY HILL and GOODBOYS

Dar vienas neabejotinas superhitas Lalunos eteryje. House muziko guru jau dabar tituluojamas Meduza ir vėl su mumis. Dar pavasarį su labai panašaus stiliaus daina „Peace Of Your Heart“ išgarėję prodiuseriai iš Italijos nė neplanuoja sustoti ar kažko kardinaliai keisti. Jie, kaip ir prieš tai buvusiame kūrinyje ir toliau glaudžiai bendradarbiauja su taip pat trimis muzikos kūrėjais iš Didžiosios Britanijos Goodboys. Tačiau šį kartą kolaboracijos jėga yra dar stipresnė, nes prie vyriškos kompanijos prisijungė visiems mums puikiai pažįstama britė Backy Hill. Didžiojoje Britanijoje mūsų naujausias į topą siūlomas kūrinys jau dabar yra labai populiarus, kaip bus pas mus Lietuvoje pamatysime.

 • Balsuoti
 • (1.75)

JASON DERULO Too Hot

Jeigu norite prasitęsti jau vis labiau nuo mūsų tolstančią vasarą, siūlome pasigarsinti savo garso šaltinius ir visu garsu paklausyti naujausią Jason Derulo dainą „Too Hot“. Per visą savo trylika metų trunkančią karjerą muzikantas yra laimėjęs ne vieną apdovanojimą ir žinoma iškepęs ne vieną numeris vienas hitą Jungtinėse Valstijose. Tuo tarpu senutėlėje Europoje Jason‘ui sekasi kiek sunkiau, tačiau kartas nuo karto vis dėl to į topus prasimušti ir šioje žemyno pusėje jam pavyksta. Panašu, kad atlikėjas su šia daina ir taikėsi būtent į mūsų, tai yra Europos rinkas: Latina muzikos ritmas, tropiniu karščiu alsuojanti melodija bei puikus Jason Derulo vokalas.

 • Balsuoti
 • (1.8)

TAYLOR SWIFT Lover

Norime pristatyti dar vieną dainą Lalunos eteryje. Šią dainininkę jau labai drąsiai galime vadinti dvidešimt pirmojo amžiaus pop scenos ikona. Taip tai Taylor Swift. Moteris, į kurią anot vyriškosios publikos galima tiesiog žiūrėti išjungus garsą. Tačiau kadangi radijas vaizdo ne transliuoja, visgi siūlome paklausyti naujausios Taylor dainos „Lover“. Daina „Lover‘ yra titulinė vos prieš keletą savaičių pasirodžiusio jau septintojo atlikėjos to paties pavadinimo studijinio albumo. Kūrinys liaudiškai tariant „kabinantis“. Lana Del Ray pasauliui grąžintas septintojo dešimtmečio aido efektas ir puikus dainos skambesys tikrai atneš kūriniui sėkmę visame pasaulyje.

 • Balsuoti
 • (1.9)

CAMILA CABELLO Liar

Po labai sėkmingo vasarą duetu su Shawn Mendes atlikto kūrinio “Senorita” šį kartą buvusi grupės Fifth Harmony vokalistė, o dabar solo atlikėja Camila Cabello į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežia taip pat į topų viršūnes visame pasaulyje nusitaikiusia daina „Liar”. Daina bus įtraukta į jau antrąjį šiais metais pasirodysiantį kubietiškų šaknų turinčios amerikiečių atlikėjos albumą „Romance”. Kaip teigė pati atlikėja: “Naujausias singlas, kaip ir būsimasis albumas yra tikrojo už scenos ribų besitęsiančio gyvenimo atspindys. Ir aš esu labai laiminga, galėdama dainų pagalba pasidalinti su visais savo išgyvenimais.

KATY PERRY Harleys In Hawaii

Nors Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje vasara liko tolimuose ir labai maloniuose prisiminimuose, tačiau Katy Perry, jos paleisti nesiruošia ir ta proga nukeliavusi į Havajus sukūrė dainą „Harleys In Hawaii“. Karštai lėta, kartasi net intymi daina puikiai tinka kaip švelnus antidepresantas tiems, kurie niekaip negali susitaikyti su artėjančia žiema. Bei priminimas, kad vasara ir vėl ateis. Tai jau trečiasis atlikėjos solo singlas šiais metais ir panašu, kad Katy nesėkmių metas jau tikrai kažkur praeityje. Taip pat ir kritikai negaili pagyrų dainininkei, kuri rado savyje jėgų sugrįžti ir vėl kurti tokią muziką, kokios iš jos tikisi gerbėjai visame pasaulyje. Prie šios kaip ir kitų dviejų dainų kūrybos procesų bei žinoma sėkmės labai svariai prisidėjo jos geras bičiulis dainininkas bei dainų kūrėjas Charlie Puth.

FREYA RIDINGS Castles

Nuo 2016-ųjų kuriančiai 25-erių dainų autorei ir dainininkei Freya Ridings praėję 2018-ieji buvo iš tiesų labai sėkmingi. Su antrojo studijinio albumu dainomis ji tiesiog užkariavo Britanijos radijo stočių eterį ir panašu, kad įgavusi pagreitį karjera žada merginai didelę sėkmę. Naujausios dainos „Castles“ pasirodymas Lalunos grojamiausių sąraše yra dar vienas įrodymas, kad Freya‘ai pasisekė pralaužti ledus į kitų šalių radijo stoties grojaraščius. Kaip ir mes, kritikai net neabejoja, kad specifinio balso raudonplaukei greitu metu pavyks rinkti arenas visoje Europoje.

ARIZONA Problems

Tiek gamta, tiek žmogaus gyvenimas, tiek mada turi savo ciklus. Tiksliau ratus, kurie sukasi ir kartojasi iš naujo. Ne išimtis ir muzika, o ypač pop. Kas keliasdešimt metų muzika sugrįžta. Jauniems, ji skamba naujai, o kitiems jau gyvenusiems prieš tai buvusiame cikle kelia nostalgiją, todėl pataiko į abu klausytojų segmentus. Amerikiečiai Arizona Lalunos eteryje ne naujokai. Jų dainai „Nostalgic“ tikrai neblogai sekėsi mūsų tope. Drįstam prognozuoti, kad aštuntojo dešimtmečio prieskoniais prifarširuotam kūriniui „Problems“ seksis dar geriau.

GRYFFIN OMG ft. CARLY RAE JEPSEN

Vos prieš keletą mėnesiu albumą pavadinimu „Dedicated“ išleidusi „boutique-pop“ karalienė Carly Ray Jepsen nesėdi vietoje ir nesišildo šlovės spinduliuose, o toliau sunkiai ir daug dirba įrašų studijoje. Šį kartą tai ne jos daina. Dainą sukūrė elektroninės šokių muzikos prodiuseris iš Los Andželo Gryffin. Kaip teigė pats prodiuseris, kurdamas melodiją neįsivaizdavo jokios kitos dainininkės atliekančios dainos vokalo partiją: „Aš iš karto žinojau, kas atliks dainą ir buvau labai patenkintas, kai po demo versijos perklausos ji pasakė „Taip““. Daina „OMG“ tai pagal vadovėlines taisykles sudėliotas pop kūrinys. Tačiau Carly nebūtų Carly, jei savo balsu dainos nepakeltų į aukštesnį nei „pro“ lygį.

 • Balsuoti
 • (2.2)

RITUAL Using (Syn Cole Remix)

Pasaulyje yra ne viena daina, kurios remiksuotas variantas skamba geriau nei originalas. Šis atvejis, panašu, jog galioja ir mūsų dar vienai šią savaitę pristatomai dainai. Originalią dainos versiją sukūrė britų elektroninės muzikos grupė Ritual. Trumpai apie juos. Ritual yra prodiuserių trijulė prisidėjusi prie daugelio žinomų muzikos pasaulio vardų muzikos. Dua Lipa, Kungs, Aloe Blac ir tai tik maža dalis žvaigždžių prie kurių muzikos savo rankas yra prikišę Ritual. Jei kalbėtume apie pačią dainą, tai jos istorija tokia. Vokalo partiją atliko Emily Waren, tačiau anot prodiuserių daina skambėjo gerai, tačiau anot pačių Ritual vyrukų: „kažkaip neišbaigtai“. Todėl kilo mintis skelbti geriausio remikso konkursą ir atsirinkti geriausiai skambantį variantą.

 • Balsuoti
 • (1.67)

BENNY BLANCO Graduation ft. JUICE WRLD

Tikriausiai iki šiol dar niekada pop muzikos istorijoje nebuvo tiek įvairumo, inovacijų ir sėkmingų bandymu padaryti kažką netradiciško. Daugelis kūrėjų drąsiai žengia iš komforto zonos ir laužydami nusistovėjusius stiliaus standartus dažniau laimi nei pralaimi. Vienas iš tokių gerąja prasme išsišokėlių ilgą laiką tik kitiems kūręs ir prožektorių šviesų vengęs prodiuseris bei atlikėjas Benny Blanco. Šį kartą muzikantas dainoje rolėmis pasidalino su dvidešimtmečiu reperiu Juice WRLD, kuris kaip teigiama interneto platybėse yra toks geras žodžių derinimo tarpusavyje virtuozas, kad galėtų repuoti ir kurti žodžius vienu metu (freestyle’inti) valandų valandas.

 • Balsuoti
 • (1.67)

JAX JONES Jacques ft. TOVE LO

Savo naujausio albumo „Sunshine Kitty“ įrašus baiginėjanti švedė Tove Lo į jį planuoja įtraukti kiek sau nebūdinga absoliučiai klubinį kūrinį „Jacques“. Dainai muziką sukūrė pasaulyje puikiai žinomas elektroninės šokių muzikos prodiuseris bei DJ Jax Jones. Nepavykusių santykių, priklausomybių bei kitų tamsių gyvenimo pusių dainose narpliojimą Tove Lo atidėjo ateičiai ir mums visiems pristato žaismingai ir kiek gundančiai skambantį darbą apie vyrų norą kelionėse turėti vienkartinius santykius. Internete jau dabar dainą lydi puikūs atsiliepimai, todėl panašu, kad muzikantės nukrypimas nuo įprasto kelio pasiteisino su kaupu.

BEBE REXHA Not 20 Anymore

Po didelės debiutinio Bebe Rexha albumo „Expectations” sėkmės į pasaulinio garso žvaigždžių sąrašą įsirašiusi atlikėja Bebe Rexha ir toliau viena po kitos Pasauliui dovanoja puikias dainas. Viena iš tokių šią savaitę Lalunos eteryje debiutuojanti „Not 20 Anymore”. Kūrinys yra tiesiogiai išgyventas pačios dainininkės: su ja nebuvo pasirašytas kontraktas vien tik todėl, kad ji anot prodiuserių yra „per sena”. Daina tai labai aiški žinutė visiems perdėtai garbinantiems jaunystę, juk gyvenimas yra nuostabus bet kuriame amžiuje.

 • Balsuoti
 • (1.9)

Dan + Shay 10,000 Hours ft. JUSTIN BIEBER

Retas atvejis, kai country stiliaus atlikėjai pretenduoja į radijo stočių šiapus Atlanto topus. Tačiau panašu, kad jie visgi atrado kelią. Kelias labai paprastas, sušvelninti skambesį iki artimesnio pop muzikai ir žinoma atlikti dainą pasikviesti mūsuose puikiai pažįstamus dainininkus. Taip nutiko ir šį kartą, kai Dan Smyers ir Shay Mooney arba tiesiog Dan + Shay į kompaniją pasikvietė kanadietį Justin‘ą Bieber‘į. Kolaboracija šį kartą ne iš piršto laužta. Visi šie muzikantai yra geri draugai, bendraujantys šeimomis. Dan‘as ir Shay‘jus buvo net pakvieti į Justin‘o vestuves. Pati daina yra lyriška meilės baladė, kuri puikiai tiks romantiškiems vakarams.

 • Balsuoti
 • (2.14)

LENA Better ft. NICO SANTOS

Niekada nebandėme vesti sėkmingų ir vienadienių Eurovizijos nugalėtojų procentinių punktų, tačiau panašu, jog vienadienių yra kur kas daugiau nei toliau sėkmingai karjerą tęsiančių muzikantų. Viena iš puikiai jau devynerius metus pop scenoje esanti vokietė Lena. Šį kartą ji į Lalunos eterį grįžta su savo tėvynainiu Nico Santos‘u ir labai Jungtinių Amerikos Valstijų rinkai tinkančia daina „Better“. Šių metų pavasarį naują bei labai sėkmingą albumą „Only Love L“ išleidusi dainininkė jau dėlioja naujojo albumo planus ir neslepia ambicingų planų užkariauti Amerikos rinką.

 • Balsuoti
 • (2.13)

SANDRO CAVAZZA Enemy

Kaip apie Sandro Cavazza atsiliepia vienas iš įtakingiausių pasaulyje apie muziką rašančių portalų Billboard.com: „Jei išgirdai šį balsą, tu jo niekada nepamirši“. Ir iš tiesų galima labai drąsiai teigti, kad Sandro balsas yra vienas iš įsimintiniausių šiandieninėje muzikos rinkoje. Žinoma, jei ne Kygo ir Lost Frequencies pasiūlymai atlikti jų kultinėmis tapusius hitus, galbūt kelias į šlovę būtų labiau duobėtas, tačiau atsidurti laiku ir tinkamoje vietoje taip pat yra menas, o ir talento iš Sandro taip pat neatimsi. Beje šie metai atlikėjui bei dainų prodiuseriui iš Švedijos yra ypač sėkmingi. Jis visiškai neseniai pasirašė sutartį su amerikiečių leidybine kompanija Island records. Sveikindami Sandro Cavazza su dar vienu karjeros šuoliu, jo naujausią dainą „Enemy“ pristatome kaip vieną iš šios savaitės Lalunos grojamiausių.

 • Balsuoti
 • (2.15)

GRYFFIN Body Back ft. MAIA WRIGHT

Amerikiečių DJ ir prodiuseris Dan Griffith arba tiesiog Gryffin grįžta į Lalunos eterį su naujausiu savo dance-pop stiliaus kūriniu „Body Back“. Tai dar vienas vos praėjusį ketvirtadienį dienos šviesą išvydusio pirmojo, net tris metus įrašinėto bei labai laukto muzikanto studijinio albumo „Gravity“. Su dainos vokalo partija tiesiog idealiai susidorojo vis dar kelio į žvaigždes ieškanti amerikietė Maia Wright. Anot portalo celoebmix.com: „yra dainų, kurios eina ir praeina, yra ir tokių, kurios gerai klausosi, bet greitai atsibosta, tačiau yra ir tokių dainų, kurias tiesiog privaloma klausyti „ant repeat‘o“. Ši Gryffin daina priklauso būtent tokiai kategorijai.

 • Balsuoti
 • (1.67)

Alessia Cara Ready

23-jų metų muzikantė, dainų autorė bei dainininkė Alessia Cara mums visiems pasiruošusi pristatyti savo naujausią kūrinį „Ready“. Trumpai apie pačią dainininkę. Ji kaip ir daugelis jaunosios kartos muzikantų išpopuliarėjo į Youtube platformą keldama žinomų autorių dainų koverius ir buvo pastebėta. O ir nepastebėti jos yra neįmanoma. Tembras ir balso vibrato yra tiesiog pasakiški. Pati mūsų pristatoma yra apie santykius tarp dviejų žmonių, iš kurių vienas tiems santykiams yra visiškai nepasiruošęs ir tai erzina kūrinio lyrinį herojų. Kalbant apie muziką - dainoje labai aiškiai persipina pop ir regi stiliaus muzika. Ir tai, reikia pripažinti, tikrai nėra blogai.

LAUV Lonely ft. ANNE-MARIE

Jokiomis sutartimis su įrašų ar prodiuserinėmis kompanijomis nesusisaistęs amerikiečių dainininkas iš Los Andželo Lauv, Jums Lalunos klausytojai nori pristatyti naujausią savo dainą „Lonely“. Dainos pavadinimas kiek ilgesnis. Prieš žodelį „Lonely“ yra angliškas žodis iš „F“ raidės, todėl gerbdami jaunąjį savo klausytoją, leidome sau jį išimti. Nors kūrinys netelpa į jokio stiliaus rėmus jau dabar yra labai populiarus. Ir turi visus šansus pasauliniuose topuose kilti labai aukštai. Dainą amerikietis atlieka ne vienas, jam puikiai talkina mums puikiai pažįstama tobulo balso savininkė britė Anne Marie. Daina bus įtraukta į kiek vėliai šiais metais pasirodysiantį Lav debiutinį albumą „How I‘m Feeling.

 • Balsuoti
 • (2.09)

TINI Sueltate El Pelo

Dar viena pasaulyje vis dar labai populiaraus Latina muzikos stiliaus daina Lalunos eteryje. Šį kartą Jums Lalunos klausytojai norime pristatyti mūsų eterio debiutantę Argentinos superžvaigždę gražuolę, dainininkę, aktorę bei šokėją Martina Stoessel Muzlera arba tiesiog Tini. Trumpai apie ją. Savo karjera ji pradėjo 2017-aisiais būdama vos dešimties metų amžiaus. Pradžioje Tini išpopuliarėjo kaip aktorė, atlikusi pagrindinį vaidmenį paaugliams skirtame seriale Violeta. Ir nuo tada Tini yra neatskiriama Argentinos pop kultūros dalimi. Na, o pas mus Lietuvoje atlikėja žengia pirmus žingsnius, todėl linkime jai kuo didžiausios sėkmės bei jos naujausią dainą „Sueltate El Pelo“ kas lietuviškai reiškia „pasileiskite plaukus“ pristatome kaip vieną iš naujienų.

 • Balsuoti
 • (2.17)

YOUNOTUS, JANIECK, SENEX Narcotic

Daina skambėjo tobulai tiek lygiai prieš dvidešimt metų, tiek ir dabar. Tik nepagalvokit, kad mes į karščiausią Lalunos Top-40 siūlome dviejų dekadų senumo dainą. Ne. Šį kartą į mūsų eterį beldžiasi labai lengvai vasariškas 1999-ųjų metų jau deja nebeegzistuojančios alternatyvaus roko grupės Liquido superhito „Narcotic“ koveris. Dainą naujam gyvenimui prikelti sumanė ir pajėgas suvienijo trys DJ ir prodiuseriai vokiečiai Younotus ir Senex bei olandas Janieck. Kaip ir minėjome, daina yra labai lengva ir vasariška. Atlikta ji dabar itin populiarių „tropical house“ stiliumi. Mes Lalunoje esame visiškai ramūs ir šimtu procentų tikime kūrinio sėkme. Vyresniems daina sukels puikius prisiminimus, o jaunesniems tai bus dar vienas puikus atradimas mūsų eteryje.

 • Balsuoti
 • (2.18)

JENIFER On Oublie Le Reste ft. KYLIE MINOGUE

Jeigu pamatę prancūzišką dainos pavadinimą, trumpam pamanėte, kad australė Kylie Minogue uždainavo prancūziškai, deja turime jus nuliūdinti. Tiesiog 36-rių Prancūzijos ekrano ir muzikos žvaigždė Jenifer paprašė Kylie leisti jai panaudoti dar 2001-aisiais sukurto Kylie Minogue superhito „ Can‘t Get You Out Of My Head“ motyvą su pačios australės balsu. Kylie su malonumu sutiko ir mes eteryje turime dar vieną tobulą dainą. Dar vienas įdomus sutapimas (o gal ir ne). Jenifer savo kaip muzikantės karjerą pradėjo būtent 2001-aisiais.

ARIANA GRANDE, LANA DEL REY AND MILEY CYRUS Dont Call Me Angel (Charlie's Angels)

Va čia tai desantas! Supermergaičių desantas iš Jungtinių valstijų leidžiasi tiesiai į Lalunos eterį. „Čarlio angelai” Adiana Grande, Lana Del Rey ir Miley Cyrus mums visiems pristato naujausią dainą, o tiksliau naujausios filmo „Čarlio angelai” dalies garso takelio titulinę dainą. Nors kritikai daina, kaip buvo tikėtasi, neliko sužavėti bei teigia, kad daina labiau panaši ne į meno kūrinį, o į garsų ir stilių kratinį, tačiau melomanai ir žinoma garsiojo filmo tęsinio kūrėjai linkę su tuo nesutikti. Tuo tarpu mes Lalunoje užimame neutralią poziciją bei leidžiame spręsti Jums.

THE CHAINSMOKERS Call You Mine ft. BEBE REXHA

Amerikietiškas desantas išsilaipino Lalunos eteryje. Tik taip galime pristatyti naujausią amerikiečių prodiuserių dueto The Chainsmokers ir Bebe Rexha tandemą bei jų dainą „Call You Mine”. Tai jau ketvirtas singlas iš šiais metais pasirodysiančio The Chainsmokers albumo Warld War Joy. Ir panašų, jog tai bus sėkmingiausias dueto darbas šiais metais. Internetas sprogsta nuo pagyrų kūrėjams. Visnas internetinis portalas apie dainą rašo taip: “Jei jums atrodė, kad po The Chainsmokers ir 5 Seconds Of Summer dainos „Who Do You Love” toliau niekaip ir niekur, klydote. „Call You Mine” muša visus kokybės ir šviežumo standartus. The Chainsmokers turi nerealiai gerą uoslę renkantis vokalistus. Ir šį kartą dainos atmosfera ir kūrinio skambesys tiesiog tobulai tinka Bebe Rexha vokalui.

 • Balsuoti
 • (2.5)
 •  
 •  
 •