AVICII Tough Love ft. AGNES and VARGAS and LAGOLA

Pernai pavasarį pasaulis buvo šokiruotas, kai iš gyvenimo pasitraukė elektroninės šokių muzikos genijumi vadintas DJ ir prodiuseris Avicii. Tačiau jis gyvas ne tik mūsų širdyse. Prodiuseris studijoje dirbo labai įtemptai ir buvo palikęs ne vieną dešimtį nebaigtų kūrinių, kurie jo šeimos valia jau po mirties sugulė į dar viena Avicii albumą pavadinimu „Tim“. Viena iš tokių „Tough Love“. Puikią vasarišką dainą užbaigė prodiuserių duetas iš Švedijos Vargas ir Lagola. Prie į dainavimą nespjaunančio vargas prisijungė dar viena Švedijos superžvaigždė Agnes. Galutinis šiurpą gerąja prasme keliančios dainos variantas tikrai nepaliks abejingų.

 • Balsuoti
 • (3.67)

ED SHEERAN Don't Care ft. JUSTIN BIEBER

Į Lalunos eterį po šiokios tokios pertraukos grįžta vyrukai, kurių pristatinėti tikrai nereikia. „I Don't Care“ – toks naujausio Edo Sheerano kūrinio pavadinimas. Jį dainininkas įrašė kartu su popmuzikos dievuku Justinu Bieberiu. Vos po kelių mėnesių ją gyvai išgirsti galės ir Baltijos šalių klausytojai – liepos 17-ąją Rygoje E.Sheeranas surengs vienintelį koncertą Baltijos šalyse. Paskelbęs apie premjerą, E.Sheeranas socialiniuose tinkluose rašė: „Aš ir Justinas Bieberis išleidome naują dainą pavadinimu „I Don't Care“, tikiuosi, kad ji jums patiks.“ Kūrinį prodiusavo Maxas Martinas, Shellback ir FRED. Beje naujausias Edo albumas „÷“ vos tik pasirodęs 2017-aisiais sumušė pardavimų rekordus ir Didžiojoje Britanijoje tapo sparčiausiai parduodamu albumu, kurį išleido vyras solistas. Kartu su albumu dienos šviesą išvydo tokie hitais tapę singlai kaip „Castle on the Hill“, „Perfect“ ir „Shape of You“ – šis kūrinys kiek vėliau sumušė dar vieną rekordą – tapo pirmąją daina „Spotify“, perklausyta daugiau kaip du milijardus kartų.

BEBE REXHA Girl in the Mirror

Dar vienas garso takelis Lalunos eteryje. Šį kartą tai animacinio filmo „Ugly Dolls“ titulinė daina. Nuotaikingą bei iš tiesų gilią prasmę turinčią apie gebėjimą būti savimi atliko labai sparčiai ypač paauglių tarpe populiarėjanti Bebe Rexha. Beje pati dainininkė įgarsino ir viena iš filmo personažų. Pačiai Bebe Rexha šie metai yra labai produktyvūs bei jau labai sėkmingi. Nors mes ją pripratę matyti kitame amplua, tačiau dainininkė Billboard apdovanojimų ceremonijoje kartu su Florida Georgia Line ir daina „Meant To Be“ laimėjo country stiliaus dainos nominacijoje.

 • Balsuoti
 • (3.6)

LUIS FONSI Date La Vuelta

Nors dainos autorius yra Puerto Riko superžvaigždė, kultinės dainos „Despacito“ autorius Luis Fonsi, tačiau dainoje išgirsime dar dviejų Latina muzikos atlikėjų balsus ir tai yra ispanakalbis amerikietis Nicky Jam, bei kolumbietis Sebastian Yatra. Daina puikiai tinka prasidedančiam ir vis labiau pagreitį įgaunančiam vasaros sezonui. Kalbant apie kokybe: galime drąsiai teigti, jog Latina muzika nuėjo labai ilgą kelią ir pastaraisiais metais skamba itin kokybiškai. Tokiam teigiamam muzikiniam stiliaus šuoliui labai puikiai pasitarnavo totalus pasaulio pamišimas dėl šio karščiu alsuojančio stiliaus. Paklausykit ir įvertinkite.

 • Balsuoti
 • (2.5)

LUIS FONSI Date La Vuelta

Nors dainos autorius yra Puerto Riko superžvaigždė, kultinės dainos „Despacito“ autorius Luis Fonsi, tačiau dainoje išgirsime dar dviejų Latina muzikos atlikėjų balsus ir tai yra ispanakalbis amerikietis Nicky Jam, bei kolumbietis Sebastian Yatra. Daina puikiai tinka prasidedančiam ir vis labiau pagreitį įgaunančiam vasaros sezonui. Kalbant apie kokybe: galime drąsiai teigti, jog Latina muzika nuėjo labai ilgą kelią ir pastaraisiais metais skamba itin kokybiškai. Tokiam teigiamam muzikiniam stiliaus šuoliui labai puikiai pasitarnavo totalus pasaulio pamišimas dėl šio karščiu alsuojančio stiliaus. Paklausykit ir įvertinkite.

 • Balsuoti
 • (2.5)

BTS Boy With Luv ft. HALSEY

2012-ieji buvo Pietų Korėjos muzikos proveržio metai. Tuomet interneto sensacija tapęs PSY su kūriniu „Gangnam Style“ tiesiog sprogdino interneto platybes bei dainą atliko didžiausių žvaigždžių, tokių kaip Madonna koncertiniuose turuose. PSY žvaigždė greitai nusileido, tačiau žmones visame pasaulyje supažindino su K-Pop arba korėjietiška pop muzika. Šios savaitės viena iš Lalunos naujienų tai grupė BTS. Septyni jauni prodiuserių atrinkti ekstravagantiški vyrukai vis labiau stiprina savo pozicijas pasaulinėje muzikos rinkoje ir kepa iš tiesų visai neblogą ir labai kokybišką muziką.

 • Balsuoti
 • (4.62)

BIPLAN Nuo nulio iki menulio

BIPLAN - NUO NULIO IKI MĖNULIO Numylėtieji rokeriai Biplan sugrįžta į Lalunos eterį su ilgai brandinta daina “Nuo Nulio Iki Mėnulio. Daina žinoma yra įtraukta ir į patį šviežiausią jau tryliktąjį to paties pavadinimo vilniečių albumą. Kaip teigia grupės gitaristas Olegas: „Tai – sunkiausias iš visų kurtų albumų. O to paties pavadinimo daina ilgai rašyta bei stipriai išgyventa“. Anot muzikanto, naujausia daina nėra tipiška Biplanams. Grupė jau ilgą laiką norėjo pabėgti nuo ankstesnio skambesio ir pradėti naują, kitokią kelionę. Panašu, kad jiems tai puikiai pavyko, nes nors ir kitaip skamba, bet skamba tikrai labai gerai.

 • Balsuoti
 • (3.33)

BILLIE EILISH Bad Guy

Norime pristatyti Lalunos eterio debiutantę Billie Eilish. Ji muzikos ekspertų neretai vadinama muzikos ateitimi. Per labai trumpą laiką ji tapo viena klausomiausių pasaulio atlikėjų. Dėl savo unikalaus balso ir vėjavaikiško elgesio jai prognozuojama dar ilga ir ryški ateitis muzikos pasaulyje. Trumpai apie pačią Billie. Jai vos septyniolika metų. Dainininkė kilusi iš menininkų šeimos: tėtis aktorius Patrickas O'Connelis, mama muzikantė Maggie Baird. Vyresnysis atlikėjos brolis Finneasas O’Connellis taip pat yra garsus muzikantas ir aktorius. Be kita ko Billie visą gyvenimą buvo mokoma namuose ir neturi jokių aplinkinio pasaulio sukurtų kompleksų. Dar keletas faktų nesulaukusi penkiolikos, Spotify platformoje vos su devyniomis dainomis muzikantė perkopė milijardo perklausų ribą. Būtinai pažiūrėkite, nevienareikšmiškai vertinamą, šios dainos vaizdo klipą. Fanai krykštauja, o kritikai bando atkapstyti šio video „dvigubus dugnus“.

 • Balsuoti
 • (3.5)

DYNORO Obsessed ft. Ina WROLDSEN

Vienas garsiausių lietuviškos muzikos vardų pasaulyje Dynoro Lalunos klausytojams pristato naują kūrinį „Obsessed“. Šį kartą Dynoro kūrinį įrašė ne vienas – su pasaulio šokių muzikos scenoje gerai žinoma norvegų dainininke ir dainų kūrėja Ina Wroldsen. Inos balsą melomanai atpažįsta iš jos bendro darbo su Calvinu Harrisu „How Deep Is Your Love“ ir Steve Aoki – „Lie To Me“. Ji taip pat yra prisidėjusi prie dainų, kurias atlieka tokios žvaigždės kaip Jess Glynne, Shakira, Britney Spears ir grupė „Clean Bandit“. Paslaptingasis Dynoro, po kurio pseudonimu slepiasi devyniolikmetis Edvinas Pechovskis, pasaulinį pripažinimą pelnė pernai, kai jo kūrinys „In My Mind“ įsiveržė į pasaulio radijo stočių topus. „In My Mind“ tapo populiariausia metų daina Vokietijoje. Didžiojoje Britanijoje jis pateko į populiariausių dainų penketuką. JAV žurnalo „Billboard“ kritikai kūrinį įtraukė į geriausių elektroninės muzikos dainų sąrašą.

DYZGO 4 milimetrai ft. EMPTI

Su Lietuvos melomanais ir Lalunos klausytojais sveikinasi naujas prodiuserių duetas Dyzgo – po šiuo pavadinimu slepiasi puikiai mūsų šalyje žinomas reperis Andrius Glušakovas-Pushaz ir Dyzgo idėjinis autorius bei įkūrėjas Deivis Šileikis. Šių metų pradžioje susibūrę muzikos profesionalai klausytojams pristato pirmąjį savo darbą – naują grupės „Empti“ kūrinio „4 milimetrai“ versiją. Kodėl Empti? O todėl, kad legendinė ir didelės pagarbos verta Lietuvos grupė, padėjusi pamatus mūsų šalies alternatyviosios muzikos scenai, - teigia duetas. Beje prie naujojo kūrinio „4 milimetrai“ skambesio prisidėjo ir legendinis Didžiosios Britanijos filmų bei muzikos kompozitorius – garso inžinierius Sefi Carmel, dirbęs su tokiais žymiais atlikėjais kaip David Bowie, Bruno Mars, Phil Collins, „Massive Attack“ ir kitais.

 • Balsuoti
 • (4.19)

PINK Hustle

Pink visai neseniai atskleidusi savo aštuntojo studijinio albumo datą, savo gerbėjams pristato dainą kuri albume yra įrašyta pirmuoju numeriu. Prie energija spinduliuojančios dainos svariai savo rankas prikišo ant didelės populiarumo bangos esantys Imagine Dragons. Beje, vyrukai iš Las Vegaso taip pat yra prisidėję ir prie kai kurių kitų naujausiojo balandžio 26-ąją pasirodysiančio albumo “Hurts 2B Human” dainų. Ir panašu, kad Imagine Dragons ir Pink bendradarbiavimas tęsis ir ateityje, mat kritikai negaili pagyrų ir net liaupsių naujiesiems Pink kūriniams.

Ava Max So Am I

Jaunoji Amerikiečių dainininkė Amanda Ava Koci arba Ava Max sukūrusi jau didelio populiarumo sulaukusias dainas tokias kaip: „Salt“ ir „Sweet But Psycho“ išleido naują dainą „So Am I“ ir pristato ją Lalunos eteryje. 25-erių metų atlikėja jau dabar yra viena perspektyviausių pop muzikos atlikėjų pasaulyje. Lalunoje itin dažnai grojamas singlas jos singlas „Sweet But Psycho“ jau turi virš 400 mln. perklausų muzikos platformoje Spotify ir yra užėmęs garbingą 29-ąją vietą Billboard Hot 100. Ši daina beveik visose šalyse yra 1 vietoje tarp klausomiausių. Linkime Ava’i sėkmės su nauja daina ir panašu, kad ji jos tikrai sulauks. Kritikai jau dabar liaupsina naują dainą ir sako, kad ji yra viena iš geriausių pop stiliaus dainų išleistų per pirmuosius šių metų mėnesius. Panašu, kad už sėkmę dainininkė visą gyvenimą bus dėkinga savo mamai, kuri kai Avai buvo vos keturiolika metų patikėjo dukros svajone, mete viską Virdžinijoje bei persikraustė gyventi į Los Andželą. Tokiu būdų palengvindama dukros kelią į šlovę.

 • Balsuoti
 • (4.22)

MADONNA Medellin ft. MALUMA

Prieš savaitę pasidalinusi žiniomis apie naują albumą, Madonna su Lalunos klausytojais dalinasi ir pirmąją būsimo albumo daina išleista singlo pavidalu. Kol Britai su amerikiečiais pešasi kam ji priklauso, pop muzikos karalienė pristatė dainą „Medellin“, atlikta su atlikėju Malluma. Daina absoliučiai nebūdinga Madonnos kūrybai. Prie Latina muzikos ritmų prisidėjo kolumbietis Maluma. Beje, pats atlikėjas išgirdęs dainą transliuojamą radijo stotyje, nesulaikė ašarų. Vienu žodžiu mes Lalunoje garantuojame neabejotiną šios vasaros superhitą Beje, būsimas jau 14-asis Madonnos albumas vadinsis „Madame X“ ir pasirodys šių metų viduryje. Jis bus išleistas praėjus ketveriems metams nuo paskutinio atlikėjos albumo „Rebel Heart“ pasirodymo.

 • Balsuoti
 • (1.64)

GIEDRE Nuolat pildoma

Paskutinius kelerius metus džiazo scenoje dažniausiai sutinkama atlikėja ir dainų autorė Giedrė pristato kūrinį „Nuolat pildoma“ ir skelbia apie muzikinius pokyčius. Ji grįžta prie lengvo elektronikos stiliaus ir gegužę klausytojams žada pristatyti naujausią albumą. Giedrė pripažįsta, jog dainos „Nuolat pildoma“ teksto atsiradimo impulsas šį kartą gimė žiūrint ne į debesis ar į žmones, o į telefono ekraną, ir to ekrano naujienų sraute dažnai naudojama frazė „nuolat pildoma“ virto muzika. Atlikėja pasakoja, jog ši frazė davė netradicinę idėją ir būsimam albumui. Albumas vadinsis tokiu pačiu pavadinimu – „Nuolat pildoma“ – ir neapsiribos baigtiniu dainų skaičiumi. Dainininkė džiaugiasi galėdama kurti ir dainuoti įvairaus žanro muziką, tačiau sako, jog šiuo metu labiausiai norėjosi lengvos elektronikos – šis stilius jai artimas dar nuo „Empti“ ir „Pieno lazerių“ laikų.

 • Balsuoti
 • (1.67)

LSD No New Friends

Jei dar kam LSD asocijuojasi su tik vieną blogą priklausomybę sukeliančiais reikalais, tai nuo šiol galime drąsiai teigti, kad LSD gali sukelti ir teigiamą priklausomybę - priklausomybę nuo muzikos. Trys scenos grandai Labrinth, Sia bei Diplo pasauliui teškia dar vieną neabejotiną hitą „No New Friends”. Pernai kartu kurti pradėję muzikantai su nekantrumu laukia pirmojo to paties pavadinimo studijinio albumo kuris prekyboje turėtų atsirasti jau balandžio 12-ąją. Kaip ir įprasta šioje internete jau vadinamoje supergrupėjw, Diplo užsuka „bytą“, Sia sugalvoja žodžius, o Labrith prideda svorio savo repo partijomis.

JOVANI I Should Have Known ft. JAZZU

Dviejų J raidžių duetas su trenksmu grįžta ne tik į Lalunoje bei visos Lietuvos radijo stočių eterį. Kūrinys pompastiškai buvo pristatytas ir kaimyninėje Lenkijoje. Mes Lalunoje nelinkę nusileisti ir naujausią Jobani ir Jazzu dainą pristatome Jums. Lyginant su daugiau nei dešimt milijonų peržiūrų Youtube kanale bei į specialų Universal rinkinį įtraukta „Keep It To Myself”, dainoje šiek tiek mažiau elektronikos ir kiek daugiau pop muzikai būdingų sąskambių, tačiau tai toli gražu nėra blogai. Drįstame pastebėti, jog Jazzu vokaliniai sugebėjimai Jovani kūryboje atsiskleidžia kone geriausiai. Kaip teigia dueto prodiuseris ir vadybininkas Lauras Lučiūnas: „Iš tiesų Jovani vertina Jazzu balsą, jam imponuoja jos charizma, o Justė džiaugiasi Jono kūrybiškumu. Šis duetas dirba be skausmo ir tai yra jų sėkmė”.

 • Balsuoti
 • (3.4)

Alan Walker On My Way ft. SABRINA CARPENTER

Elektroninės šokių muzikos pasaulis nuolat keičiasi, o jo madas jau ne vienerius metus diktuoja norvegai. Vienas iš tokių neabejotiną svorį turintis prodiuseris Alan Walker. Preiš ketverius metus su daina “Faded” išgarsėjęs muzikantas Lalunos eteryje pristato patį naujausią savo hitą “On My Way”. Panašu, kad Alan’o dainos su kiekvienais metais vis gerės ir gerės nes profesionalių muzikantų besislepiančių už Alan Walker vardo vis daugėja ir kas svarbiausia - tarpusavyje jie puikiai randa bendrą kalbą. Vokalo partijas dainoje atlieka Walt Disney televizijos kanale išgarsėjusi dainininke bei aktorė Sabrina Carpenter bei dainininkas iš Puerto Riko Farruko.

 • Balsuoti
 • (3.25)

TAYLOR SWIFT ME! ft. BRENDON URIE

Po sudėtingo gyvenimo periodo bei kūrybinės krizės Taylor Swift grįžta su visiškai nauja daina. Grįžta ji ne viena. Kartu su ja dainą atlikti sutiko Panic At The Disco lyderis ir vokalistas Brendon Urie. Visiškai nenusisekęs kiek piktokas ir kritikų su žeme sumaišytas šeštasis Taylor albumas „Reputation“ vos nesugriovė dainininkės karjeros. Tačiau kaip viename interviu teigė pati dainininkė, šis albumas buvo puikus lakmuso popierėlis iš jos gyvenimo pašalinęs apsimetėlius ir netikrus draugus. Daina „Me“ yra dar viena Taylor Swift pradžia. Ir šį kartą tiek kritikai tiek melomanai negaili šiltų ir gerų žodžių tiek pačiai Taylor, tiek ir jos dainai „Me“.

 • Balsuoti
 • (3.8)

JONAS BROTHERS Sucker

Taip. Jūs išgirdote teisingai broliškasis Jonas Brothers trio vėl kartu. Po šešerių metų pertraukos ir sėkmingai susiklosčiusių solo karjerų broliai nusprendė grįžti į sceną bei atgaivinti grupę. Daina „Sucker” gerokai skiriasi nuo jų iki išsiskyrimo kurtų dainų. Paklausę dainą ir palyginę su prieš tai brolių kurta muzika, iš karto galime pajusti muzikinę brandą. Ir panašu, kad pertrauka visiems „Jonams” tapo tik į naudą. Kritikai vienareikšmiškai teigia, kad tai yra pati geriausia iki šiol Kebin’o Nick’o ir Joe sukurta daina teik grupėje tiek atskirai ir jai prognozuoja labai aukštas vietas pasaulio topuose.

 • Balsuoti
 • (3.4)

JUSTINAS JARUTIS It's My Fault

2018 metų geriausiu Lietuvos atlikėju MAMA apdovanojimuose pripažintas Justinas Jarutis su šeima dviem mėnesiams persikėlė žiemoti į saulėtąją Šri Lanką. Muzikantas svečioje šalyje nesnaudžia - sukūrė keletą naujų dainų, tarp kurių yra ir jums Lalunos klausytojai pristatoma daina „It’s My Fault“. Pats atlikėjas atostogas vadina kūrybinėmis – po rytinės mankštos su banglente į rankas ima gitarą, užsirašinėja idėjas artėjantiems koncertams. Daina „Its My Fault“, anot atlikėjo, jam yra ypatinga. Nes tai kūrinys apie praradimą ir jo priėmimą. Na, o mes Lalunoje linkėdami Justinui gerų atostogų, geros kūrybinės energijos ir žinoma mūzos ant peties.

WESTLIFE Better Man

Nuo 2012-ųjų kartu nekūrę Westlife vyrukai kiek anksčiau sudrebinę muzikinę rinką paskelbdami apie savo sugrįžimą nė nesiruošia stabdyti. Kepa naujus kūrinius, šiais metais išleis naują albumą bei planuoja koncertinį turą ne tik Jungtinėje Karalystėje, tačiau ir pietryčių Azijoje. Šį kartą Jūsų brangūs Lalunos klausytojai teismui norime pristatyti antrą grupės singlą „Better Man”. Elektroninės šokių muzikos vandenyne kitokio stiliaus dainoms iš tiesų nesunku paskęsti. Tačiau tik ne Westlife vyrukams. Senu, išbandytu stiliumi kuriantys britai pasauliui teškia neabejotiną hitą ir tai daro su lyriška bei kiek nostalgiją sukeliančia balade.

 • Balsuoti
 • (2.67)

MARTIN GARRIX No Sleep ft. BONN

 • Balsuoti
 • (2.6)

LENA Don't Lie To Me

„Viskas vyksta pagal planą, viskas vyksta tobulai”,-sako 2010-ųjų metų Eurovizijos nugalėtoja Lena ir Lalunos eteryje pristato naujausią savo kūrinį „Don’t Lie To Me”. Pasaulinę šlovę vos septyniolikos sulaukusi Lena ir toliau kuria, palaiko puikią formą ir tiesiog spindi scenoje. Kalbant apie dainą, tai ji nuo pat pirmų akordų priverčia suklusti ir mėgautis. Nors tokio stiliaus dainų muzikinėje rinkoje yra išties švelniai tariant nemažai. Tačiau išskirtinis Lenos vokalas dainai prideda puikių prieskonių ir priverčia ne niurzgėti, o linguoti į taktą. Ši daina yra pristatoma kaip antrasis singlas iš jau kitą mėnesį dienos šviesą išvysiančio jau penktojo vokietės studijinio albumo „Only Love, L”. Beje ir jam kritikai negaili gražių ir teigiamų įvertinimų.

VICTOR CRONE Storm

Dar viena Eurovizijos viltis netrukus bus pristatyta jums, Lalunos klausytojai. Šį kartą tai mūsų kaimynų estų daina, atstovausianti Estiją gegužės mėnesį Tel Avive vyksiančiame Eurovizijos dainų konkurse. Ši daina tai tarptautinis projektas, mat pačią dainą atlieka dainininkas iš Švedijos Victor Crone. Ir labai panašu, kad dvylika balų iš šios Skandinavijos šalies keliaus būtent Estijai. Dainą kūrė prodiuseris iš Estijos Stig Rasta. Reikia paminėti, kad jo sukurtos dainos atstovavo šalį 2015 ir 2016-ųjų metų Eurovizijos dainų konkursuose.

 • Balsuoti
 • (2.83)

AVICII SOS ft. ALOE BLACC

2018 metų balandžio 20 dieną jo mirtis šokiravo muzikos pasaulį. Todėl labai simboliškai mes Lalunoje pristatome pirmąjį jau po Avicii mirties išleistą singlą. Daina „SOS“ yra įrašyta kartu su JAV soul muzikos atstovu Aloe Blacc. Liūdniausia yra tai, kad dainos tekstas yra akivaizdžiai susijęs su Avicii psichologinėmis problemomis. Pavyzdžiui, eilutė: „Ar tu gali mane išgirsti – SOS! Padėk man, nuraminti mano mintis“. Arba: „Nenoriu, kad mane matytum tokį, koks dabar esu – nenoriu, kad tu matytum, koks esu nusivylęs“. Tai labai svarbi žinutė visiems savo gyvenimo kelio nerandantiems ar ne ten pasukusiems žmonėms. Tiesiog reikia kreiptis pagalbos ir garsiai kalbėti apie sunkumus. Būtent todėl mes Lalunoje pristatome naujausią ir pirmąjį po Tim‘o mirties išleistą dainą simboliniu pavadinimu „SOS“. Tarp kitko, Avicii naujas albumas pasirodys vasarą. Birželio 6 dieną rinkoje pasirodys diskas „TIM“. Tim‘o Bergling‘o arba tiesiog Avicii garbei.

GJAN Karaliai

Lalunos eteryje su malonumu norime pristatyti naują GJan dainą „Karaliai“ iš būsimojo lietuviško albumo, kurio vienintelis pristatymo koncertas vyks spalio 24 diena Vilniuje. Kalbant apie pačią dainą – rašydama žodžius dainininkė galvojo, kad šią dainą perleis kažkam kitam, tačiau galiausiai nusprendė ją sudainuoti pati. „Karaliai“ – jau ketvirtoji lietuviška jos daina. Iki šiol pasirodžiusios „Paskui tave“, „Tabletė“ ir „Melagė“ buvo itin gerai įvertintos gerbėjų. Daugiausiai peržiūrų (maždaug 6 milijonus) turi pirmasis lietuviškas GJan kūrinys „Paskui tave“, tačiau ją spėriai vejasi ir aplenks daina „Melagė“, kuri pasirodžiusi vos prieš penkis mėnesius jau skaičiuoja penktąjį peržiūrų milijoną.

MANS ZELMERLOW Walk With Me ft. DOTTER

Mans Zelmerlow grįžo! 2015-ųjų Eurovizijos dainų konkurso nugalėtojas paskutinį kūrinį išleido dar 2016-aisiais. Nuo to laiko scenoje ir įrašų studijoje Mans’as buvo retas svečias. Ir tai nenuostabu. Kaip sako laidų vedėjas ir dainininkas jam šiuo periodu buvo svarbiausia šeima ir jam gimęs sūnus. Tačiau prieš vėją ir scenos trauką nepapūsi ir štai jis ir vėl kartu su mumis. Šį kartą dainą „Walk With Me” Mans’as atlieka ne vienas, o duete su kylančia Švedijos muzikos padangės žvaigžde Dotter. Be kita ko, dainininkas savo gerbėjams pažadėjo, kad daina bus įtraukta į ilgai lauktą, rudenį pasirodysiantį, jau septintąjį jo studijinį albumą.

Cheat Codes Who's Got Your Love ft. DANIEL BLUME

Jau penkerius metus kartu dirbantys DJ’ai iš Jungtinių Amerikos Valstijų KEVI, Trevor Dahl bei Matthew Russell arba tiesiog Cheat Codes visiems mums pristato savo naujausią dainą „Who’s Got Yor Love”. Šokių aikšteles ir žinoma radijo stočių eterį neabejotinai užkariausiančios dainos vokalo partija buvo patikėta muzikantui, prodiuseriui bei žinoma dainininkui Daniel’iui Blume’ui. Cheat Codes ir Daniel’io bendarbiavimas prasidėjo prieš trejus metus kai Matthew iš Cheat Codes išgirdo vyruko vokalinius sugebėjimus. Tuomet užsirašė jo kontaktus ir pasakė, kad kai gims jam tinkama daina, būtinai paskambins. Ir štai “tinkama” daina išvydo dienos šviesą ir skamba ji stulbinamai.

JONAS BROTHERS Cool

Visiškai netrukus jūs išgirsite neabejotiną šios vasaros ir apskritai visų 2019-ųjų metų superhitą. Pristabdę savo solo karjeras ir su trenksmu po pertraukos į sugrįžę stilingieji broliai nestabdo ir kepa viena už kitą geresnes dainas. Naujausią jų darbą anot brolių inspiravo aštuoniasdešimtųjų praėjusio šimtmečio mados bei muzikinė kultūra. Ir iš tiesų galima rasti tiems laikams būdingų sąskambių. Trumpai tariant Jonas Brothers naujausia daina suras ir jauną ir šiek tiek vyresnį nostalgiją devintajam dešimtmečiui jaučiantį klausytoją.

BASTILLE Joy

Britai Bastille Jums Lalunos klausytojai nori pristatyti savo naujausią dainą „Joy“ iš birželio 14-ąją pasirodysiančio naujausio grupės albumo „Doom Days“. Visas albumas anot Bastille“ vyrukų yra tamsokas, jie klausytoja planuoja panardinti į post apokaliptinę naktį, iš kurios kiekvienas ras išėjimą, tačiau vis kitokį. Visos dainos albume yra savotiškai susijusios viena su kita, o mūsų šios savaitės naujiena ir pirmasis albumo singlas „Joy“ albume yra paskutinysis vienuoliktas. Ir pats pavadinimas reiškia šiokį tokį, tačiau ne galutinį palengvėjimą ištrūkus iš užburto Bastille vyrukų sukurto užburto rato. Jie nekapstysime giliai, suma sumarum, tai yra iš tiesų puiki daina, užkabinanti nuo pat pradžios ir dėmesį išlaikanti iki paskutinių sekundžių.

 • Balsuoti
 • (3.25)

ALISON WONDERLAND Peace

Į tarptautinius vandenis išplaukti iš tiesų yra labai sudėtinga. Tai gali paliudyti ir šią savaitę Lalunos eteryje debiutuojanti australė Alexandra Sholler arba Alison Wonderland. Alison šiuo metu yra du kart po 16, ji jau yra išleidusi du studijinius albumus ir kuria jau vienuolika metų. Kuo ypatinga ši australė? Ji pati kuria, prodiusuoja bei atlieka savo dainas. Taip pat ji yra 96 vietoje įtakingiausių pasaulio DJ šimtuke. Kalbant apie dainą, tai ją galime apibudinti vienu žodžiu: skanu! Neperpildyta bei labai skoninga EDM daina, kurioje pačios Alison sukurta ir įdainuota vokalo partija skamba pasakiškai.

MONIQUE Virs vandens

Monique galime vadinti viena iš daugiausiai dirbančių ir iš savęs labai daug reikalaujančių Lietuvos dainininkių. Daug per muzikinius realybės šou išpopuliarėjusių atlikėjų jau seniai pamiršti, tačiau to toli gražu negalime pasakyti apie Monique. Priešingai, jos žvaigždė muzikinėje Lietuvos padangėje spindi vis ryškiau. Dainą „Virš vandens” Monikai sukūrė žinomas prodiuseris Vytautas Bikus. Kaip teigė pati atlikėja: „Man tai yra vienas gražiausių Vytauto Bikaus kūrinių. Jaučiuosi beprotiškai laiminga, kad būtent mane jis išgirdo šioje dainoje. Aš tikiu, kad ši daina gali užpildyti bet kokią tuštumą, įkvėpti stiprybės, kai jos labiausiai reikės“.

Kygo Carry On ft. RITA ORA

Reikia pripažinti, kad pastaraisiais metais pasaulio kino pramone išgyvena tikrą renesansą, o filmų kūrėjai kepa viena gerą filmą po kito. Ne veltui Lalunos eteryje kuo toliau tuo daugiau puikių garso takelių. Šį kartą tai titulinė pusiau vaidybinio, pusiau animacinio filmo „Pekemon: Detektyvas Pikachu“ daina. Dainą kūrė žmogus, kurio pastaruosius penkerius metus pristatinėti niekam nebereikia. Vos išgirdus jo pseudonimą iš karto tampa aišku, kad elektroninės šokių muzikos stiliaus daina turi visus šansus tapti ne tik gerai klausoma, bet ir kultine. Vokalo partiją Kygo šį kartą patikėjo dar vienai superžvaigždei, albanų kilmės amerikietei Rita‘i Ora‘i.

ALLE FARBEN Walk Away ft. JAMES BLUNT

„Spalvingasis” prodiuseris iš Vokietijos Alle Farben Jums, Lalunos klausytojai nori pristatyti savo naujausią dainą pavadinimu „Walk Away”. Daina tai elektroninės šokių muzikos darbas prie kurio tiek vokalu, tiek patarimais prisidėjo britų superžvaigždė James‘as Blunt’as. Kaip teigė pats atlikėjas šokių muzika jam yra dar nepažinta, tačiau labai viliojanti teritorija ir jam labai patiko galutinis rezultatas Tuo tarpu Alle Farben savo feisbuko paskyroje sekėjams siūlo pasigarsinti, atsisėsti, atsipalaiduoti, išklausyti iki pabaigos ir po visų šių veiksmų pakomentuoti. Iki šiol parašyti komentarai prodiuserį turėtų labai džiuginti.

SANDRO CAVAZZA Enemy

Kaip apie Sandro Cavazza atsiliepia vienas iš įtakingiausių pasaulyje apie muziką rašančių portalų Billboard.com: „Jei išgirdai šį balsą, tu jo niekada nepamirši“. Ir iš tiesų galima labai drąsiai teigti, kad Sandro balsas yra vienas iš įsimintiniausių šiandieninėje muzikos rinkoje. Žinoma, jei ne Kygo ir Lost Frequencies pasiūlymai atlikti jų kultinėmis tapusius hitus, galbūt kelias į šlovę būtų labiau duobėtas, tačiau atsidurti laiku ir tinkamoje vietoje taip pat yra menas, o ir talento iš Sandro taip pat neatimsi. Beje šie metai atlikėjui bei dainų prodiuseriui iš Švedijos yra ypač sėkmingi. Jis visiškai neseniai pasirašė sutartį su amerikiečių leidybine kompanija Island records. Sveikindami Sandro Cavazza su dar vienu karjeros šuoliu, jo naujausią dainą „Enemy“ pristatome kaip vieną iš šios savaitės Lalunos grojamiausių.

 • Balsuoti
 • (3.75)

INGA JANKAUSKAITE IR JURIJUS VEKLENKO Skirtingi pasauliai

Iki didžiausio Europos dainų konkurso liekant mažiau nei dvi savaitės, atrodo, kad Lietuvos atstovui Jurijui darbų ir kelionių tikrai netrūksta, tačiau Jurijus sugeba nustebinti: atlikėjas kartu su talentingąja Inga Jankauskaite gerbėjams pateikė siurprizą – bendrą kūrinį „Skirtingi pasauliai“. Netikėtai užgimęs duetas džiaugiasi ne tik vienas kito draugija, bet ir rezultatu. Pasak Ingos Jankauskaitės, kuri visai neseniai išleido albumą bei šiuo metu ruošiasi dvejiems vasaros koncertams Palangos koncertų salėje ir Trakų pilies kieme, su kompozitoriumi Pauliumi Jasiūnu yra įgavę kūrybinį impulsą, iš kurio ir gimė šis kūrinys. Šių metų viltis „Eurovizijos“ konkurse taip pat neslepia džiaugsmo dėl šios galimybės ir atvirauja, kad Inga žavisi jau seniai.

 • Balsuoti
 • (3.6)

SEL Tai mano kelias

Dar vienas žmogus, kurio vardas Lietuvoje žinomas iki skausmo. Nuo skandalų iki puikios muzikos, nuo atsisveikinimų iki naujų grandiozinių koncertų, Taip tai Egidijus Dragūnas – Sel‘as Jau ilgą laiką atlikėjas sulaukė klausimų - kada pasirodys naujų grupės SEL kūrinių? Štai ir jis. Jo pavadinimas „Mano Kelias“ ir jis šią savaitę Lalunos eteryje gros ypač dažnai. Pažįstantys Egidijų Dragūną žino - kiekvienas jo kūrinys tampa hitu, ir šis, pasak Sel‘o, ne išimtis. Nauja daina yra pirmasis singlas iš ruošiamo albumo, tad jam dėmesio skiriama itin daug. Nors 2018-ieji Sel‘ui buvo itin sėkmingi. Panašu, kad šie gali tapti dar sėkmingesniais. Nors albumo išleidimo data dar nėra atskleidžiama, didelė tikimybė, kad jis bus išleistas dar šiais metais.

 • Balsuoti
 • (3.2)

X AMBASSADORS Hey Child

Jau dešimt metų kartu grojantys amerikiečiai X Ambassadors arba tiesiog XA savo naujausią dainą iš šių metų birželio 14-ąją pasirodysiančio jau trečiojo grupės albumo „Orion“ nori pristatyti ir Jums, Lalunos klausytojai. Nors Jungtinėse Valstijose platinine tituluojama indie rock stilių grojanti grupė yra itin populiari, Europoje jai sekasi kiek prasčiau. Tačiau kiek labiau senutei Europai stilių priderinę amerikiečiai tikisi, jog trečiasis jų albumas bus sėkmingas ir mūsuose. Šiam žingsniui vyrukai ruošėsi ilgai ir kantriai. Į pagalbą jie kvietėsi visą būrį prodiuserių. Vienas jų Ricky Reed svariai prisideda prie mums puikiai pažįstamos grupės Maroon 5 sėkmes abipus Atlanto.

 • Balsuoti
 • (2.21)

BEBE REXHA Last Hurrah

Nėra jokiu abejonių, kad Bebe Rexha turi ant peties patogiai įsitaisiusią mūzą ir pastaruoju metu jos vardas jau šimtu procentų asocijuojasi su kokybiška ir labai populiaria muzika. Pati muziką ir žodžius kurianti atlikėja jau ruošia dirvą antram savo studijiniam albumui ir daina „Last Hurrah” tikrai bus įtraukta į jį. Grammy apdovanojimui šiais metais nominuota scenos diva ir toliau išsiskiria savo energetiškai galinga muzika bei iš tiesų išskirtiniu vieniems labai patinkančiu, kitus erzinančiu vokalu.

 • Balsuoti
 • (2.6)

KYLIE MINOGUE New York City

Australijos pop karalienė Kylie Minogue grįžta į Lalunos eterį ir tai daro su dideliu trenksmu. Kiek anksčiau gerbėjus nudžiuginusi žinia, jog birželio 28-ąją ji išleidžia geriausių dainų albumą „The Definitive Collection“ į kurį bus sutalpintas rekordinis net keturiasdešimt dviejų dainų kiekis. Ne gana to atlikėja pasauliui tiesiogine to žodžio prasme teškia visiškai naują dainą kuri bus minėtame albume. Žodis teškia tinka labiausiai todėl, kad dainoje „New Yorrk City“ melomanai galės išgirsti Devintojo dešimtmečio pabaigos, dešimtojo pradžios sumodernintą Kylie skambesį. O tai, yra puiku. Muzika dainai sukūrė puikiai visiems pažįstamas DJ ir prodiuseris Dj Fresh. Mes esame visiškai tikri, kad Kylie su savo naujausia daina keliaus labai toli, ne tik Lalunos, bet ir viso pasaulio radijo stočių topuose.

 • Balsuoti
 • (2.75)

THE VERONICAS Think Of Me

Australiškos Veronikos į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežia šiais laikais labai populiaraus electro-pop stiliaus daina “Think Of Me”. Iš Australijoje pop princesėmis vadinamų merginų nieko naujo nesigirdėjo beveik dvejus metus, tačiau dabar The Veronicas savo gerbėjams pažada taip ilgai niekada daugiau nebedingti. Kritikams ir apie muziką rašantiems žmonėms ši daina nuoširdžiai patinka, o internetas lūžta nuo sveikinimų sugrįžimo proga.

 • Balsuoti
 • (2.83)

NAUGHTY BOY Undo ft. CALUM SCOTT and SHENSEEA

Jorkšyrietis Calum’as Scott’as nors ir šiuo metu yra stipriai užsiėmęs savo antrojo albumo reikalais, tačiau netikėtiems iššūkiams, panašu laiko tikrai atranda. Tokį iššūkį jam pasiūlė prodiuseris Naughty Boy, tą patį pasiūlymą gavo ir jamaikietis Shenseea. Kaip teigia pats Naugty Boy: “Man patinka suburti iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje nederančius atlikėjus ir visiems parodyti, kad jie puikiai dera”. Ir iš tiesų pirmoji po šiokios tokios pertraukos sukurta daina skamba tiesiog puikiai.

 • Balsuoti
 • (1.5)

THE VERONICAS Think Of Me

Australiškos Veronikos į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežia šiais laikais labai populiaraus electro-pop stiliaus daina “Think Of Me”. Iš Australijoje pop princesėmis vadinamų merginų nieko naujo nesigirdėjo beveik dvejus metus, tačiau dabar The Veronicas savo gerbėjams pažada taip ilgai niekada daugiau nebedingti. Kritikams ir apie muziką rašantiems žmonėms ši daina nuoširdžiai patinka, o internetas lūžta nuo sveikinimų sugrįžimo proga.

 • Balsuoti
 • (2.83)

MEDUZA Piece Of Your Heart

Matt‘as, Simon‘as ir Lukas. Tai Dj ir prodiuserių trijulė kodiniu pavadinimu Meduza. Vyrukai šokių muzikoje ne naujokai, tačiau Meduza suformavo tik šiais metais ir pasauliui iš karto teškią aiškią žinutę: „Mes Top dainų kepėjai ir šokių aikštelių užkariautojai“. Kritikai internete beveik vienbalsiai sutinka, kad šis House stiliaus kūrinys keliaus labai toli, o Meduza‘os trijulė bus daugelio vasaros festivalių kviestinės žvaigždės. Daina iš tiesų skamba puikiai ir mes Lalunoje nė nedvejodami degame jai žalią šviesą. Ponios ir ponai, dar viena puiki daina mūsų eteryje ir tai yra trijulė Meduza ir jų darbas „Peace Of Heart“. Ir tai yra dar viena daina pretenduojanti į mūsų karščiausią Top 40-ką.

 • Balsuoti
 • (2.11)

BEBE REXHA Girl in the Mirror

Dar vienas garso takelis Lalunos eteryje. Šį kartą tai animacinio filmo „Ugly Dolls“ titulinė daina. Nuotaikingą bei iš tiesų gilią prasmę turinčią apie gebėjimą būti savimi atliko labai sparčiai ypač paauglių tarpe populiarėjanti Bebe Rexha. Beje pati dainininkė įgarsino ir viena iš filmo personažų. Pačiai Bebe Rexha šie metai yra labai produktyvūs bei jau labai sėkmingi. Nors mes ją pripratę matyti kitame amplua, tačiau dainininkė Billboard apdovanojimų ceremonijoje kartu su Florida Georgia Line ir daina „Meant To Be“ laimėjo country stiliaus dainos nominacijoje.

 • Balsuoti
 • (3.6)

BAZZI 3:15

Dar vienas jaunas dainų kūrėjas debiutuoja Lalunos eteryje. Vos 21-erių metų amžiaus prodiuseris ir dainininkas iš Jungtinių Valstijų jau spėjo išpopuliarėti tėvynėje, o dabar kelia sparnus ir šiapus Atlanto. Daina sukurta dabar jaunimo tarpe labai populiariu stiliumi. Panašią muziką kuria tiek Troye Sivan, tiek Luv, tiek Post Malone, tačiau tai tikrai nėra blogai. Ritmika ir dainos melodija priverčia linguoti į taktą, prie jos pridedamas gal kiek silpnokas, bet tikrai neerzinantis vokalas ir prašom – dar viena radijo stotyse besisukanti ir gerbėjų širdis maloninanti daina. Šiek tiek apie patį Buzzi. Jo vardas yra Andrew, tėvas libanietis sūnų nuo mažens mokė muzikos. Pirmasis instrumentas su kuriuo išmoko groti Buzzi buvo Arabiškas ūdas, vėliau sekė gitara. Nuo 2015-ųjų kuriantis Buzzi tapo žinomas pernai, kai išleido savo debiutinį albumą „Cosmic“, o daina iš jo pavadinimu „Mine“ kilo gan aukštai radijo stočių topuose.

BAZZI Paradise

2017-aisiais su daina „Mine” išgarsėjęs dvidešimt vienerių amerikietis Bazzi grįžta į Lalunos eterį su visiškai šviežiu kūriniu. Dainai pirmtakei pavadinimu “3:15” iš tiesų neblogai sekasi, ji vis dar puikuojasi mūsų karščiausiame Top 40-ke. Naujausia daina „Paradise” yra sukurta Amerikos paauglių itin dievinamu stiliumi. Priverčia suklusti ir pasigarsinti radijo imtuvus. Beje, pats Bazzi jau yra nominuotas šių metų Billiboard apdovanojimuose geriausio naujo atlikėjo nominacijoje.

 •  
 •  
 •