JAMES ARTHUR Empty Space (Luca Schreiner Remix)

Trisdešimtmetis 2012-ųjų muzikinio šou X-Faktorius nugalėtojas James Arthur su visiškai nauja daina vėl pasiruošęs kopti kuo aukščiau Lalunos topo laipteliais. Jam į pagalbą atskubėjo šokių muzikos prodiuseris ir Dj iš Vokietijos Luca Schreiner ir iš lėtos pagrinde gitara atliekamos dainos sukūrė puikiai skambančią ir tobulai radijo stotims tinkančią ritmingą dainą. Kas pašokt?

 • Balsuoti
 • (1.5)

Los Unidades and Pharrell Williams E-Lo ft. JOZZY

Kai dienos šviesą išvydo daina „E-Lo“ internete iš karto užvirė diskusijos, kad be Pharell Williams ir Jozzy vokalų trečiasis absoliučiai identiškas arba stipriai panašus į Coldplay vokalisto Chris Martin ir kas tie Lost Unidades? Paslaptis labai greitai buvo atskleista: Los Unidades tai Chris‘o Martin‘o projektas skirtas festivaliui „Global Citizen“ – „Pasaulio Pilietis“. Ši graži iniciatyva kūnu virto šį sekmadienį Pietų Afrikos Respublikoje. Festivalyje dalyvavo tokios žvaigždės kaip Beyonce, Ed Sheeran, Usher, Jay-Z bei daugelis kitų muzikantų. Pats festivalis buvo skirtas jau mus palikusio kovotojo už žmogaus teises Nelsono Mandelos 100-osioms gimimo metinėms.

Robin Schulz Speechless ft. ERIKS SIROLA

Tikriausiai vienas iš populiariausių, o gal net ir pats populiariausias House muzikos prodiuseris Robin Schultz ir vėl Lalunos eteryje. Drąsiai galime teigti, kad šis vokietis House muzikos stilių iš šokių aikštelių perkėlė ir į komercines radijo stotis visame pasaulyje. Prodiuseris dirbo su tokiomis žvaigždėmis kaip James Blunt ir įrodė, kad šio stiliaus muzika gali skambėti visur. Šį kartą pirmąją žiemos savaitę jūsų dėmesiui pristatome tobula ir maloniai šilta vasara dvelkianti lengvą kaip švelnus pajūrio brizas šokių muzikos kūrinį “Speechless”. Harmoningą dainos skambesį vainikuoja tobulai dainai tinkantis kylančios žvaigždutės Erica’os Sirola’os vokalas.

 • Balsuoti
 • (2.33)

Italobrothers Till You Drop

Dar nuo 2005-ųjų kartu muziką kurianti trijulė iš Vokietijos Italobrothers pagaliau debiutuoja ir Lalunos eteryje. Paklausite kodėl tik dabar? Atsakysime: dešimt metų vyrukai šokių, o tiksliau Jump stiliaus muziką kūrė šokių aikštelėms ir buvo labai mėgstami festivaliuose. 2016-aisiais muzikantai nusprendė, kad jau laikas ir plaukti į platesnius vandenis ir pradėjo kurti melodingą, tuo metu ir dabar vis dar populiarų Tropical House. Ir štai po dar dviejų metų sunkaus darbo jie pagaliau prasimušė ir į Lalunos eterį.

 • Balsuoti
 • (2.33)

MOME Sail Away ft. RICKY DUCATTI

Norime jums, Lalunos klausytojai pristatyti Nicoje reziduojantį Prancūzijos Dj Jeremy Souillart arba tiesiog Mome. Apie jį už Prancūzijos ribų melomanai ir elektroninės šokių muzikos fanai išgirdo 2016-aisiais, kai jo daina “Aloha” pateko į keleto Europos šalių topus. Panašu, kad Dj ir prodiuseris Mome šį kartą savo meškerę meta į platesnius vandenis, mat vokalo partija yra patikėta nors ir nelabai girdėtam dainininkui iš JAV, o tiksliau iš saulėtojo Los Andželo. Abu kūrėjai nuoširdžiai tiki bendros dainos sėkme ir žinoma tolesne puikiai abiejų muzikine karjera.

 • Balsuoti
 • (2.67)

LADY GAGA AND BRADLEY COOPER Shallow

Dar 2001-aisiais su topuose užsibuvusia balade “You And I” savo transformaciją pradėjusi Lady Gaga visus šiuos metus sėkmingai tęsia ir toliau. Nusimetusi grimą aiktelėti verčiančius apdarus bei papasakojusi savo gyvenimo istorija ji pelnė dar didesnį fanų visame pasaulyje palankumą. Visos šios transformacijos kulminacija įvyko šiais metais kai į kino teatrus atkeliavo filmas “Star Is Born’. Šiame filme ji ir Bradley Cooper įstabiai atlieka pagrindinius vaidmenis ir ašarą braukti priverčia net ir tuos, kurie ašaros neišspaudė žiūrėdami paskutinę Jack’o ir Rose sceną “Titanike”.

 • Balsuoti
 • (2.38)

Alan Walker Diamond Heart ft. SOPHIA SOMAJO

Kaukių mados bei elektroninės šokių muzikos tendencijas diktuojantis Alan’as Walker’is mums visiems pristato visiškai naują savo dainą „Diamond Heart”. Norvegų prodiuseris šį kartą vokalo partiją pakvietė puikius vokalinius sugebėjimus turinčią švedę Sophia Somajo. Dainoje vietomis tenka gerai pagalvoti ten ji ar Australijos superžvaigždė, specifinio ir su niekuo nesumaišomo vokalo savininkė Sia. Alan’as Walker’is savo feisbuko paskyroje rašo esąs labai patenkintas galutiniu rezultatu ir, kad jam ši daina viena iš svarbiausių jo muzikinėje karjeroje.

 • Balsuoti
 • (3.4)

TAKE THAT Pray (Odyssey Version)

Senos dainos geros dainos šiandien skamba vėl naujai. Būtent taip galime pristatyti Take That vyrukų prieš lygiai dvidešimt penkerius metus sukurtą superhitą „Pray”, o tiksliau šios dainos remiksuotą versiją. Kaip bebūtų keista šiame nuolat skubančiame pasaulyje, naujoji kūrinio versija yra žymiai lėtesne. Naujoji senosios dainos versija bus įtraukta į naująjį Take That geriausių dainų albumą "Odyssey”. Dainą bus galima išgirsti ir grupės trisdešimtmečiui skirtame to paties pavadinimo Pasauliniame ture.

 • Balsuoti
 • (3.4)

SIA I'm Still Here

Pusę metų visas jėgas ir energiją projektui LSD atidavusi Australijos superžvaigždė SIA grįžta prie solo kūrybos ir pristato ne tik naujausią savo dainą, bet ir žinutę paslėptą joje. Daina „I‘m Still Here“ reklamuoja naujausią jos kūrinį... SIA vardo batus. Batų liniją buvo kurta pasaulyje šokio batais išgarsėjusia kompanija Mason Repetto. Tačiau palikime batus ramybėje ir grįžkime prie dainos. Nuo pat pirmų akordų net nematydami atlikėjo vardo galime suprasti, jog tai SIA kūryba. Kaip ir įprasta dainininkei vidutinio greitumo ritmas, įsimenanti melodija ir žinoma gerąja prasme „rėksmingas“ priedainis. Susumuojam ir gauname dar vieną garantuotą australės hitą.

RITA ORA Let You Love Me

Lietuviams puikiai pažįstama atlikėja Rita Ora Lalunoje pristato naujausią savo dainą „Let You Love Me“. Vos praėjusią savaitę atskleidusi, kad naujausias albumas pavadinimu „Pheonix” bus išleistas lapkričio 23-ąją dieną dainininkė su džiaugsmu pasidalino ir naujausiu albumo singlu. Daina anot atlikėjos apie sudėtingus žmonių tarpusavio santykius ir kartais aplankantį netikrumą bei nesaugumą juose. Kritikai apie dainą atsiliepia taip: „Daina turi gera aranžuotę ir labai profesionalų skambesį, Rita’os vokalas kaip visada skamba tikrai gerai, bet ar tai yra topų ir jos konkurenčių siaubą keliantis šedevras - ne. Tačiau tikrą karjeros piką po dainos „Girls” sėkmės išgyvenanti Rita Ora viename interviu teigė į kritiką nekreipianti per didelio dėmesio.

 • Balsuoti
 • (2.29)

DAVID GUETTA Say My Name ft. J BALVIN and BEBE REXHA

Šiais technologijų laikais nieko visiškai nebestebina muzikantų, dainininkų bei prodiuserių transatlantinės kolaboracijos ir darbas nuotoliniu būdu kartu. Šį kartą visiems puikiai pažįstamas prodiuseris iš Prancūzijos David Guetta, Kolumbijos superžvaigždė J Baldvin ir amerikietė Bebe Rexha sujungė visas įmanomas ryšio priemones ir sukūrė iš tiesų labai gerą dainą. David Guetta pastaraisiais metais gaudavo nemažai kritikos strėlių. Vienas portalas jį apšaukė „visiškai išsisėmusiu“, tačiau prodiuseris nekreipdamas jokio ypatingo dėmesio kūrė toliau ir dabar mums visiems prastato savo naująjį, stilistiškai visiškai kitokį savo darbą. Vasariška, kiek Latina muziką primenanti daina jau dabar sulaukia pačių geriausių atsiliepimų.

 • Balsuoti
 • (2.58)

LUIS FONSI Imposible ft. OZUNA

Išgirdę Luis Fonsi vardą ir pavardę daugelio iš mūsų galvose pradeda skambėti „Despacito“ melodija. Pernai ši daina atlikėjui pelnė tarptautinį pripažinimą. Latina muzikos genijumi tituluojamas muzikantas ir toliau kepa dainas. Įjungia regetono ritmą, priklijuoja melodiją pasikviečia draugų vualia dar vienas visame pasaulyje skambantis Latina muzikos „šedevras“. Šį kartą su juo dainą kartu kūrė Luis‘o tevynainis kitas puikiai ne tik Puerto Rike žinomas muzikantas Ozuna. Daug pasakoti nereikia. Daug saulės, merginų, šokių ir karščio niūraus rudens fone.

 • Balsuoti
 • (2.7)

IMAGINE DRAGONS Zero

Imagine Dragons vyrukai tampa kuo toliau, tuo sunkiau sustabdomi. O ir stabdyti jų nėra jokio tikslo, nes grupė kepa vieną už kitą geresnes dainas. Puikiai pavykęs iš anksto išparduotas pasaulinis turas, auganti gerbėjų minia ir žinoma nė dienos be populiariąją muziką grojančių radijo stočių eterio. Tokia Imagine Dragons paskutiniųjų metų kasdienybė. Daina „Zero” kaip ir daugelis kitų šių vyrukų dainų turi mintį. Šį kartą jie kviečia nesijausti nuliais kartais nuo patyčių kenčiančius žmones, kad ir ką besakytų mėgstantys menkinti kitus. Beje, kūrinys panaudotas animacinio filmuko „Ralfas griovėjas 2“ garso takelyje. Pats filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys tik kitų metų sausio pradžioje. Kol laukiame premjeros, mes sakome gyvenkime draugiškai ir pristatome Imagine Dragons dainą „Zero”.

 • Balsuoti
 • (4.11)

JONAS BLUE Polaroid ft.LIAM PAYNE and LENNON STELLA

Dar viena tobula daina Lalunos eteryje. Jau dabar interneto platybėse šį trijų kūrėjų muzikinį tandemą vadina fantastišku. Visi prie kūrinio prisilietę muzikantai pripažino, kad su malonumu jį inkorporuotų į savo būsimus albumus, tačiau idėja sugeneravo Jonas Blue, todėl pirmumo teisė priklausė jam, o jis ja net nedvejodamas pasinaudojo – daina bus įtraukta į jo debiutini albumą jau lapkričio mėnesį. Totaliai pozityvus kūrinys apie kadaise stebuklu atrodžiusį fotoaparatą iš karto gaminantį nuotraukas bei apie tai, kad smagu turėti tokią draugų nuotrauką piniginėje. Na, o mums Lalunoje smagu turėti Jonas Blue, buvusio One Direction vieno iš vokalistų Liam Payne ir puikios dainininkės iš Kanados Lennon Stella dainą „Polaroid“ grojaraštyje ir ją pristatyti .

 • Balsuoti
 • (1.78)

5 Seconds Of Summer Killer Queen

Visiems muzikos gurmanams naujasis australų 5 Seconds Of Summer arba 5SOS darbas “Killer Queen” sukels didelę nostalgiją, nes tai yra dar 1974-aisiais kultinės grupės Queen to paties pavadinimo dainos “cover” versija. Australai šią dainą perdainavo neatsitiktinai, vyrukai tai padarė dėl dviejų priežasčių. Pirmoji anot jų yra ta, jog ankstyvajame jų gyvenimo ir grupės formavimo periode britai Queen turėjo labai didelę įtaką tiek stiliaus, tiek paties gyvenimo būdo pasirinkime. Antroji akivaizdi priežastis tai Lietuvos kino teatruose pradėtas rodyti filmas apie legendinę grupę - “Bohemian Rhapsody”.

 • Balsuoti
 • (2.44)

LEON SOMOV Talk To Me ft. KAIA and JUSTINAS JARUTIS

Intriguojantis trio – muzikos prodiuseris Leonas Somovas su vokalistais Justinu Jaručiu ir KAIA Lalunos klausytojams pristato naujausią dainą „Talk To Me“. Kaip teigė pats Leonas: „Pasaulyje yra daug skirtingo žanro muzikos ir aš stengiuosi savęs neįrėminti vienoje stilistikoje, juk muzika – lyg emocija, būtų neįdomu gyventi tik su viena iš jų“. Jo studijoje gimusi naujoji daina turi visą spektrą emocijų. „Tai – bendro mūsų darbo rezultatas, kuriuo aš, KAIA ir Justinas Jarutis vienodai džiaugiamės. Jie abu yra labai skirtingi. Tačiau man Justinas ir KAIA– ne tik kolegos, bet ir draugai, su kuriais visuomet patiriame gerą vaibą, kai susitinka mūsų idėjos ir kūryba. Pastarieji mūsų trijų darbai buvo sėkmingi.“-sakė prodiuseris.

 • Balsuoti
 • (4.17)

BOYZONE Love

 • Balsuoti
 • (2.9)

BEISSOUL AND EINIUS Rooftop (Jovani Remix 2018)

Elektroninės muzikos duetui „Beissoul & Einius“ vasara buvo karšta ne tik orų, bet ir darbų atžvilgiu. Tačiau ir vis labiau savo aštrius nagus rodantį rudenį jie pasitinka su visiškai nauja daina, kuri bus įtraukta jau į trečiąjį vyrukų albumą. Visi šie metai Beissoul & Einius duetui buvo paženklinti ir kitu ypatingu įvykiu – jie buvo pakviesti į vieną didžiausių Europos muzikos festivalių „Sziget" Vengrijoje, Budapešte. Jis įeina į didžiausių festivalių Europoje penketuką – šįmet pasiekė susirinkusiųjų rekordą – 565 tūkstančiai. Be lietuviškojo dueto „Beissoul & Einius" šįmet „Sziget" festivalyje pasirodė tokios žvaigždės kaip „Gorillaz", Dua Lipa, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, „Arctic Monkeys", Kygo, ZHU, MØ.

 • Balsuoti
 • (2.2)

IMANY I Used To Cry (DJ Antonio Remix)

Ypatingai skambančio balso savininkė Nadia Mladjao arba tiesiog Imany grįžta į Lalunos eteri su naujausia savo daina „I Used To Cry”. Nuo 2008-ųjų scenoje esanti iš Komorų salų kilusi Prancūzijos pilietybe turinti pop-soul atlikėja išgarsėjo dar 2011-aisiais kai sukūrė labai aukštai topuose pakilusia dainą „You Will Never Know”. Tada ji buvo pastebėta visame pasaulyje dėl tik jai būdingo balso tembro. Nuo to laiko ji sėkmingai kuria ir anot jos jau ruošia dirvą trečiajam studijiniam albumui. Prie šios dainos versijos prisidėjo Sankt Peterburge reziduojantis Dj ir prodiuseris Dj Antonio.

 • Balsuoti
 • (2.5)

Ina Wroldsen Favela ft. ALOK

Labai nuotaikinga daina bei vasariška daina, tačiau apie globalines problemas. Būtent taip galima apibudinti naujausią norvegės Ina Wrolsen ir prodiuserio iš Brazilijos ALOK bendrą dainą Favela. Jei kas nežinote Favela – lūšnynų kvartalai Brazilijoje. Įsikūrę aplink daugelį didesnių Brazilijos miestų. Iš viso favelose gyvena net 35 % Brazilijos gyventojų. Būtent faveloje gyvena prie pasaulio niekaip nepritampanti pagrindinė dainos lyrinė herojė. Jei nesigilinsime į tekstą, klausydami šios dainos tikrai prisiminsime mus visus šiais metais ypatingai lepinusią vasarą.

 • Balsuoti
 • (2.83)

EAGLE-EYE CHERRY Streets Of You

Praėjus dvidešimt vieneriems metams po tarptautinės dainos “Save Tonight” sėkmės Eagle-Eye Cherry su nauja daina grįžta į muzikinę rinką ir žinoma į Lalunos eterį. Nuo 1990-ųjų su pertraukomis kuriantis dešimto praėjusio amžiaus dešimtmečio žvaigždės Neneh Cherry brolis su šį vėlyvą rudenį pasirodysiančiu jau penktuoju studijiniu albumu bei žinoma viena iš šio albumo dainų “Streets Of You” grįžo į savo pirminį skambesį ir panašu, kad tikrai neprašovė. Visiems kas prisimena jo pirmą albumą “Desireless” ir žinoma dainą iš jo “Save Tonight” mūsų pristatoma daina sukels nostalgiją. Na, o tiems kurie nepamena Eagle-Eye Cherry aukso amžiaus ši roko stiliaus daina, manome, irgi turi patikti.

MARTIN GARRIX Burn Out ft. JUSTIN MYLO and DEWAIN WHITMORE

Kartais palaukti ir neskubinti įvykių yra tikrai verta. Šių žodžių teisumu yra įsitikinės DJ ir prodiuseris Martin Garrix. Nuo šių metų pradžios savo klubiniuose pasirodymuose Martin‘as įmiksuodavo šios dainos versiją be vokalo ir stebėjo publikos reakciją. Supratęs, kad žmonėms ši „progressive ir future house“ stiliaus daina tikrai patinka jis nusprendė ją įrašyti su vokalu ir išsiuntinėti radijo stotims. Su kolega Justin Milo sudėliojęs visa dainos aranžuotę vokalo partiją DJ‘jis iš Nyderlandų patikėjo amerikiečių dainininkui Dewain‘ui Whitmore‘ui ir buvo labai patenkintas galutiniu kūrinio skambesiu.

 • Balsuoti
 • (1.75)

ELLIE GOULDING Close To Me ft. DIPLO, SWAE LEE

Britų superžvaigždė Ellie Goulding nenuilstantis prodiuseris iš Jungtinių Valstijų Diplo ir reperis Swae Lee sujungė pajėgas ir mums visiems pristato dar studija kvepiančią dainą “Close To Me”. Vien išgirdę Diplo vardą suprantame, jog tai bus dar vienas ekektroninės muzikos perliukas, išgirdę Ellie Goulding pavardę galime būti tikri, kad vokalo partija bus nepriekaištinga. Nepatikėsite, bet būtent taip ir yra. Pripliusuokime Swae Lee repo partiją ir sumoje gauname dar vieną muzikos šedevrą Lalunos eteryje.

 • Balsuoti
 • (2.57)

OLLY MURS Moves ft. SNOOP DOGG

Olly Murs grįžo! Didžiosios Britanijos superžvaigždė muzikinėje karjeroje buvo padaręs dviejų metų pertrauka. Paskutinį kartą topuose jo albumas „24 Hrs“ buvo dar 2016-aisiais. Nors albumas ir buvo pakilęs iki pirmosios Jungtinės Karalystės topo vietos, tačiau ten užsibuvo labai trumpai. Dar blogiau sekėsi minėto albumo dainoms. O ir kritikai negailėjo blogų žodžių atlikėjui. Visa tai privertė Olly Murs atsitraukti, viską apgalvoti, sudėlioti taškus ant i ir vėl kibti į darbus įrašų studijoje. Būtent ten po truputėli gimsta jau šeštasis atlikėjo albumas. Prie dainos „Moves” įrašų svariai prisidėjo tiek reperis Snoop Dog, tiek mums visiems puikiai pažįstamas Ed’as Sheeran’as. Kai kurie muziką išmanantys žmonės mano, kad dėl skambesio būdingo Ed’o Sheeran’o kūrybai ši daina pradžioje buvo kuriama būtent jam, tačiau vėliau perleista Olly Murs’ui.

 • Balsuoti
 • (2.45)

BENNY BLANCO I Found You ft. CALVIN HARRIS

Vieną gražią dieną du geri draugai, amerikiečiai DJ ir prodiuseriai Benny Blanco ir kiek žymesnis pasaulinėje rinkoje jo kolega Calvin Harris nusprendė sukurti kažką gražaus, o jei tiksliau - supurtyti tarptautinę rinką su tobula electro-pop stiliaus daina. Kaip tarė taip ir padarė. Mes Lalunoje net neabejojame, kad ši daina taps nenuginčijamu šio rudens sezono hitu. Dažnai kitiems vokalo partiją patikintis Calvin’as, įkalbinėjamas ne tik kurti muziką kartu, bet ir savo išskirtiniu vokalu prisidėti prie dainos galiausiai sutiko ir mes turime iš tiesų labai puikią dainą. Kūrinys kaip namuose jausis tiek šokių aikštelėse, tiek ir radijo stočių eteriuose.

 • Balsuoti
 • (2.43)

SKAMP Love Me Like There's No Tomorrow

Veiklos dvidešimtmetį mininti grupė „Skamp“ šiemet ir vėl intensyviai ėmė kurti muziką. Šį kartą žinoma trijulė pristato naują dainą „Love Me Like There’s No Tomorrow“. Šiais laikais išleisti baladę yra labai rizikingas žingsnis, tačiau Skampai surizikavo ir rizika pasiteisino. Graži lyrinė daina netrukus pasieks ir jūsų ausis, tačiau prieš tai vienas įdomus faktas: dėl dainos vaizdo klipo. „Skamp“ jau spėjo susilaukti ir neigiamų reakcijų – jo nepanoro rodyti viena populiariausių šalies televizijų. „Tai labai daug pasako apie mūsų visuomenę. Televizija klipo nerodys, nes jame žmonės bučiuojasi ir tai neva yra netinkamas turinys vaikams. Čia Lietuva, čia lietūs lyja. Mums turinys nepasirodė šokiruojantis. Vaizdo klipą galite pamatyti Lalunos interneto svetainėje, ir atiduoti savo balsą už „Savo Kampo“ dainą Lalunos Top 40 .

 • Balsuoti
 • (2.67)

ARIANA GRANDE Thank U, Next

Dar viena puiki daina Lalunos eteryje šią savaitę turinti įdomią ir kiek juokingą savo atsiradimo istoriją. O buvo taip-dainos prodiuseris Tommy Brown prieš grįždamas namo užsuko į prekybos centrą būtiniausių prekių. Prie kasos atsiskaitęs už pirkinius jis iš kasininkės lūpų išgirdo tipinę parduotuvėse frazę „Ačiū, kitas“ arba „Thank You, Next“. Jam ši frazė pasirodė puikiai tinkanti jau studijoje užuomazgas turėjusiai Ariana Grande kurtai dainai. Smagi istorija ir iš tiesų puiki daina. Drįstame jai prognozuoti gerą ateitį tiek Lalunos tiek ir viso pasaulio topuose.

 • Balsuoti
 • (2.86)

MONIQUE Planai

Ryškus, išskirtinis, nenuspėjamas – taip gerbėjai pasitinka kiekvieną naują atlikėjos Monikos Pundziūtės-Monique darbą. Dainininkė pristatydama naujausią savo singlą ir vėl nustebino klausytojus. Ypatingai šokiruoti buvo tie, kurie pirmieji pamatė atlikėjos metamorfozę vaizdo klipe, gaila, tačiau radijas gali perteikti tik dainos garsą, tačiau ir to turėtų būti gana. „Planai” – tai jau trečiasis singlas, iš šį rudenį pasirodysiančio antrojo atlikėjos solinio albumo. Daina savo skambesiu stipriai skiriasi nuo vasariškų ir romantiškų kūrinių „Man ne baisu” ir „Žinau, ką turiu”. Kaip sako pati atlikėja: „Stengiuosi parodyti visas savo puses, nes kitaip būčiau nenuoširdi“.

 • Balsuoti
 • (1.57)

ALLE FARBEN Fading ft. ILIRA

Nuo 2010-ųjų muziką kuriantis Frans Zimmer arba „Visos Spalvos“, arba „Ale Farben“ grįžta į Lalunos eterį su naujausia savo daina. Tikrai negalime sakyti, kad vokiečių DJ ir prodiuseris mus kuo nors nustebino. Tikrai ne, bet tai nėra blogai. Kartais stabilumas yra žymiai geriau nei blogas ėjimas. Kaip teigė Pats Ale Farben – dar 2014-aisiais jam pavyko atrasti savo stilių, kurį kurdamas jis jaučiasi komfortabiliai. Šiek tiek lengvos akustinės gitaros, lengvos boso ir būgnų partijos – tai ir yra Ale Farben. Prie jo šį kartą prisijungė kylanti Vokietijos pop scenos žvaigždutė Ilira. Berlyne reziduojanti rudaakė gražuolė savo vokalu dainai suteikia spalvų ir šviežumo. O būtent to kuo toliau tuo labiau pilkėjančio rudens fone mums ir reikia.

 • Balsuoti
 • (2.14)

AVRIL LAVIGNE Head Above Water

Po kelių metų tylos Kanados dainininkė Avril Lavigne po itin sunkaus gyvenimo etapo grįžta su nauja muzika bei pristato dainą „Head Above Water“, kuri jau spėjo pavergti gerbėjų širdis bei sulaukė teigiamų kritikų įvertinimų. Ir žinoma, nieko nelaukdami mes ją pristatome Jūsų dėmesiui Šią itin asmenišką dainą Avril Lavigne parašė labai sunkiu gyvenimo momentu – pastaruosius keletą metų dainininkė buvo dingusi iš viešumos, mat gydėsi laimo ligą. Ji pripažįsta, kad ne kartą buvo apnikusios mintys, jog ji miršta. Būtent tokios niūrios mintys buvo aplankiusios muzikantę kuriant šią dainą. Kaip pasakojo pati Avril: „Tie metai buvo patys baisiausi mano gyvenime, nes aš kovojau tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Man pavyko paversti tą kovą į muziką, kuria aš labai didžiuojuosi, – gerbėjams atviravo Avril Lavigne. – Rašiau dainas gulėdama lovoje ir ant sofos, daugumą jų ir įrašiau ten. Dainų žodžiai, kurie labai atspindėjo mano patirtį, liejosi tarsi be pastangų. Iš tikrųjų pakeldama man nuotaiką, būdama tikslu ir prasme, dėl ko norėjosi gyventi, muzika padėjo man pasveikti ir išgelbėjo man gyvybę.“ Naujoji daina yra pagrindinis singlas iš būsimo atlikėjos albumo, kurį dainininkė pristato po 5 metų pertraukos.

BAZZI Beautiful ft. CAMILA CABELLO

2017-ųjų pabaigoje interneto portalus pavergęs amerikietis Bazzi savo naujausią dainą pristato ir mūsų eteryje. Kaip darosi įprasta europiečiams sunku ten už Atlanto, amerikiečiams, kurie savo jėgomis be įrašų kompanijų bando jėgas čia irgi pakankamai sudėtinga. Vienas ir labai užtikrintas bei patikrintas metodas tai padaryti – savo muzika sužavėti visiems žinomą ir garbinamą žvaigždę ir sukurti dainą kartu. Ta žvaigždė šiuo atveju yra mums visiems puikiai pažįstama buvusi grupės Fifth Harmony vokalsitė Camila Cabello. Skanus kūrinys nuo pradžios iki pabaigos. Dar vienas šios savaitės „dinamitas“ Lalunos eteryje Bazzi ir Camila Cabello daina „Beautiful“.

 • Balsuoti
 • (2.18)

BACKSTREET BOYS Chances

Turbūt niekas nedrįs prieštarauti, kad grupė Backstreet Boys yra viena žymiausių visame pasaulyje ne vienerius metu kuriantys vyrukai paskutiniu metu buvo kiek aptilę ir ta tyla tesėsis net penkerius metus. Pirmasis singlas iš kitais metais pasirodysiančio jau dešimto jų studijinio albumo “DNA” pasirodė šių metų gegužės mėnesį, o šią savaitę mes jums norime pristatyti antrąjį. Daina “Chances” primins senuosius geruosius Backstreet Boys, tačiau ir įneš naujų vėjų tiek muzikine, tiek ir vokaline prasme.

 • Balsuoti
 • (3.8)

GJAN Melage

GJan Lalunos eteryje pristato naują dainą „Melagė“. Po pirmų dviejų lietuviškų kūrinių „Paskui tave“ ir „Tabletė“ – gerbėjai jos laukė su nekantrumu. „Melagė“ – kaip ir būdinga GJan – labai išjaustas kūrinys. Dainininkė vien balsu sugeba išreikšti net smulkiausius jausminius niuansus. Klausantis dainos gali beveik fiziškai pajusti būseną žmogaus, kuris melavo tiek, kad sugriovė viską, ką turėjo gero. Kaip spaudos pranešime teigė pati atlikėja: „Neįsivaizduoju reakcijos į dainą, bet tikiu, kad ji daugeliui pasirodys artima. Turbūt visiems yra tekę pabuvot arba melagio, arba apgautojo pusėje. Arba abiejų“ „Kai parašiau „Melagę“, norėjau, jog ją dainuotų brandesnio amžiaus vyras. Turėjau viziją, kad jis aiškiau ištransliuos žinutę, tačiau vėliau nusprendėm, jog atliksiu ją pati. Ši daina man labai daug reiškia ir jos tema – labai artima. Ji yra apie pažadus, jų netesėjimą, valios neturėjimą ir galiausiai visko praradimą“.

 • Balsuoti
 • (2.88)

ROD STEWART Look In Her Eyes

Amžinai jaunas, nesenstančio balso savininkas, energetinis užtaisas Rod‘as Stewart‘as grįžta į Lalunos eteri su visiškai nauja daina iš jau trisdešimto studijinio albumo. Nuo 16-kos, o tai yra nuo 1961-ųjų scenoje esantis muzikantas nusprendė naujausią savo dainą skirti jaunajai kartai ir užsiauginti dar vieną savo gerbėjų kartą. Visas albumas pavadinimu „Blood Red Roses“ kaip ir mūsų pristatoma daina yra dar vienas įrodymas, kad kurti ir rinkti pilnus stadionus bei kilti į aukščiausias topų vietas niekada nevėlu.

 • Balsuoti
 • (3.8)

RITA ORA Velvet Rope

Albanų kilmės, britų dainininkė Rita Ora į Lalunos eterį grįžta jau su septintuoju singlu iš vos praėjusį penktadienį išlesto, du metus kurto antrojo jos studijinio albumo „Pheonix“. Vidutinio tempo daina su tikrai „kabinančiu“ priedainiu, kurį niūniuoti arba būti pritariamaisiais Rita‘os vokalistais neatsisakys daugelis jos fanų visame pasaulyje. Dainoje Rita Ora dar kartą pademonstravo savo puikius vokalinius sugebėjimus ir dar kartą pasauliui meta rimtą paraišką tapti dar didesne žvaigžde.

 • Balsuoti
 • (2.5)

Kygo Happy Now ft. SANDRO CAVAZZA

Tiek norvegas DJ ir prodiuseris Kygo, tiek dainininkas iš Švedijos Sandro Cavazza neslepia vis dar esantys sukrėsti jų abiejų artimo draugo Avicii mirties šių metų pavasarį, todėl du bičiuliai susivienijo ir nusprendė sukurti dainą skirtą iškeliavusiam bendražygiui pavadinimu „Without You“. Ši pirmoji kurta kartu, kaip teigė Kygo, jam tiesiog atvėrė akis ir jis suprato, kad tai tikrai ne paskutinė jo ir Sandro kurta daina kartu. Ir štai pasaulį išvydo dar viena gera tropical house stiliaus daina su puikiai tinkančiu Sandro Cavazza vokalu. Beje visai neseniai Kygo paaukojo 30000 dolerių prieš savižudybes nukreiptai kampanijai „Rytojui tavęs reikia“.

 • Balsuoti
 • (2.25)

5 Seconds Of Summer Valentine

Australai iš Sidnėjaus 5 Seconds Of Summer arba 5SOS kur buvę, kur nebuvę po neilgos pertraukos ir vėl savo naujausią dainą nori pristatyti jums, Lalunos klausytojai. Daina, kaip įprasta grupės kūryboje yra labai paprasta, bet tikrai neprasta. Ir tai yra dar vienas singlas iš šiais metais dienos šviesą išvydusio jau trečiojo grupės studijinio albumo „Youngblood”. Kaip apie dainą, taip ir apie visą albumą internete sklando patys geriausi atsiliepimai. Vieni sako, kad vyrukams trijų metų pertrauka tarp antrojo ir trečiojo albumo išėjo į naudą, kiti gailisi, kad tuos metus negirdėjo nieko naujo iš 5SOS, tačiau visi yra vieningi spausdami mygtuką patinka ties grupės pavadinimu.

 • Balsuoti
 • (2.25)

Tom GRENNAN Found What I've Been Looking For

Londone gimęs ir augęs Tom‘as Grennan‘as mums visiems nori pristatyti singlą iš praėjusiais metais pasirodžiusio savo nepilno formato, o tiksliau EP albumo. Daina labai dinamiška ir iš tiesų puikiai sulipdyta. Tai yra viena pirmųjų dainų, kurias Tom‘as sukūrė be jokios pagalbos iš šalies ir tai pasiteisino, kam papildomai mokėti prodiuseriams, kai gerai sekasi ir pačiam. Mūsų šios savaitės jėgarojis neliko nepastebėtas ir po autoriaus sutikimo buvo įtrauktas į kompiuterinio žaidimo FIFA 18 garso takelį.

 • Balsuoti
 • (1.5)

CNCO Hey Dj ft. MEGHAN TRAINOR and SEAN PAUL

 • Balsuoti
 • (2.25)

CLEAN BANDIT Baby ft. MARINA and LUIS FONSI

Britai Clean Bandit pristato dar vieną dainą Lalunos klausytojams. Jos pavadinimas “Baby” ir ji buvo kuriama su tautiete Marina ir visiems nuo pernai puikiai pažįstamu puertorikiečiu, “Despacito” tėvu Luis Fonsi. Daina iš tiesų labai įdomi. Ja galima pavadinti išlaikyta ir britiškai santūria Latina muzika. Dar vienas labai įdomus faktas apie grupę Clean Bandits – dar 2016-aisiais anonsuodami savo būsimąjį antrąjį grupės albumą “What Is Love” jie pristatė pirmą singlą iš jo pavadinimu “Tears”, tada sekė dar daug singlų pristatymų ir štai po dviejų su puse metų vyrukai pristato paskutinį singlą ir jau lapkričio 30-ąją pristatys ir patį labai ilgai lauktą pilnos trukmės albumą. Į istoriją Clean Bandit įsirašė kaip viena iš ilgiausių albumo pristatymo kampanijų surengusi muzikos grupė.

SANDRO CAVAZZA Used To ft. LOU ELLIOTTE

Jeigu dar miglotai galime kažką pasakyti išgirdę Sandro Cavazza vardą ir pavardę, tačiau išgirdę jį dainuojant tikrai pasakysite, jog balsas tikrai labai girdėtas ir būsite teisūs. Sandro yra na kartą bendradarbiavęs su tokiais prodiuseriais kaip Avicii bei Kygo. Su pastaruoju yra sukūręs bendrą dainą Anapilin išėjusiam judviejų draugui Avicii, kuri buvo labai populiari Skandinavijos šalyse. Šį kartą Sandro bendram projektui pakvietė Lou Elliote, kylančią pop scenos žvaigždutę ir neapsiriko. Jų balsai kartu skamba mažų mažiausiai gražiai. Garantuotai muzika besidomintys melomanai atras šiokių tokių sąsajų su dar 2005-aisiais išleista Damien Rice ir Lisa Hannigan topus užkariavusia balade „9 Crimes.“

 • Balsuoti
 • (2.8)

Ava Max Sweet But Psycho

Amanda Ava Koci arba tiesiog Ava Max debiutuoja Lalunos eteryje. Trumpai apie ją. Amanda gimė ir augo Milvokio mieste. Muzikine karjerą pradėjo vos pernai, tačiau jau yra sukūrusi bendrą dainą su mums visiems puikiai pažįstamu prodiuseriu iš Prancūzijos David Guetta. Mūsų pristatomai dainai „Sweet But Psycho“ žymiai geriau sekasi Europoje nei Ava Max gimtinėje. Švedijoje, Suomijoje ir Norvegijoje ši daina jau yra pakilusi iki pirmų topų pozicijų. Ir tai nenuostabu. Daina sukurta pagal geriausius skandinaviškos elektroninės šokių muzikos standartus. Mes esame įsitikinę, kad Eva Max debiutas Lalunos eteryje taip pat bus sėkmingas ir mes transliuosime dar ne vieną šios jaunos atlikėjos dainą.

 • Balsuoti
 • (2.86)

KATY PERRY Waving Through A Window

Labai dažnais atvejais paprastume yra žymiai daugiau jėgos, nei ekstravagantiškume ar net skandaluose. Katy Perry tai suprato, kai jos pernai metų albumas „Witness“ bei singlai iš jo dažnai šokiruojančiais viršeliais nesulaukė didelio publikos dėmesio ir buvo parduodami prasčiausiai per visą Katy Perry muzikinę karjerą. Kadaise krikščionišką muziką kūrusi ir dainavusi Katy grįžta prie paprastų, bet tikrai neprastų reikalų. Visi mes puikiai žinome jos vokalinius sugebėjimus ir iš tiesų ši daina paimta iš labai Jungtinėse Valstijose Brodvėjaus miuziklo „Dear Evan Hansen“ atskleidžia juos visus su kaupu. Kaip teigė pati atlikėja, jai ši daina yra labai artima jai pačiai, tikrajai Katy. Tuo tarpu kritikai pastebi, kad šie pasikeitimai įvyko po filmo su Lady Gaga „Star Is Born“ sėkmes.

 • Balsuoti
 • (2.75)

MARTIN JENSEN Somebody I'm Not

Lengvas skandinaviškos šokių muzikos brizas Lalunos bangomis atkeliauja į jūsų ausis. Žvarbią besibaigiančio rudens ir artėjančios žiemos diena ši daina tikrai sušildys ir primins visiems mums pagyrų nestokojusią šių metų vasarą. Dainą kaip ir ankstesnius puikiai perkamus ir radijuje besisukusius hitus kartu su Martin kūrė ta pati prodiuserių komanda. 27-erių prodiuseriui vokalo partiją įdainavo jo geras bičiulis Peter Bjornskov. Puiki kompanija, puiki daina. Beje, vieną iš grojamiausių šios savaitės Lalunos dainų sukūręs Martin Jensen trečius metus iš eilės žurnale Dj Mag yra išrenkamas į dešimtuką populiariausių ir įtakingiausių DJ. Tai DJ‘ui iš Danijos pavyko padaryti per visą šių rinkimų istoriją.

 • Balsuoti
 • (2.6)

THE CHAINSMOKERS This Feeling ft. KELESEA BALLERINI

Įdomus duetas nori būti išgirstas Lalunos eteryje. Tai atrodo visiškai nesuderinamų stilių atlikėjai nusprendė sukurti kažką gražaus. Ir žinot ką? Jiems pavyko. Kalbame apie synth-pop bei EDM muzikos kūrėjus The Chainsmokers bei Lietuvoje ne itin populiaraus country stiliaus dainininkę Kalsea Ballerini. Tiek The Chainsmokers vokalisto Drew Taggart‘o, tiek ir minėtos country žvaigždės vokalai tarytum susilieja tarpusavyje bei itin gerai dera tarpusavyje. Kaip viename interviu sakė The Chainsmokers, jie tikrai dar ir ateityje norės dirbti su Kelsea Beje, daina „This Feeling“ bus įtraukta į sekantį The Chainsmokers albumą „Sick Boy“. Mes džiaugiamės, kad dar viena labai gera daina šią savaitę papildo mūsų eterį.

 • Balsuoti
 • (2.1)
 •  
 •  
 •