TOVE LO Bad As The Boys ft. ALMA

Prieš keletą mėnesių skandalingoji Švedė Tove Lo atskleidė, kad jos naujausias studijinis albumas “Sunshine Kitty” saulės šviesą išvys šių metų rugsėjo 20-ąją. Šiandien su mumis ji dalinasi naujausiu singlu iš jo “Bad As A Boys”. Dainą Tove atlieka ne viena. Į draugiją ji pasikvietė sparčiai populiarėjančią Suomijos žvaigždę Alma. Pradžioje kiek keistai skambantis indie pop stiliaus daina tikrai ras savo klausytoja, tiek Lalunoje tiek visoje Europoje. Kalbame apie Europą ne veltui, nes Tove Lo yra prasitarusi, kad eksportuoti savo muziką į kitą Atlanto vandenyno yra nepaprastai sunku.

 • Balsuoti
 • (4.5)

DONATAS MONTVYDAS Man patinka

Donatas Montvydas Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Man patinka“. Šis kūrinys dar praėjusiais metais skambėjo atlikėjo koncertiniame ture ir sulaukė ypatingo dėmesio bei palaikymo iš žiūrovų, tačiau oficialiai ji nebuvo išleista. Kaip teigia pats Donatas: „Šokių muzika mano karjeroje užėmė labai didelę dalį, esu pasiilgęs šokių aikštelės, o tai skatina kurti tokią muziką. Norėjau išleisti dainą, kuri sulauktų dėmesio ir iš šokėjų bendruomenės. Todėl prodiusuojant šitą kūrinį didelį dėmesį skyriau melodijos paieškoms, nes šokių muzikoje tai – svarbiausia dalis“. Dainininkas įsitikinęs, kad „Man patinka“ – tikras šokių aikštelės hitas. Daina provokuoja judėti, atsipalaiduoti ir pamiršti, ką apie tave galvoja kiti. Šokių muzika visuomet yra apie judesio ir saviraiškos laisvę.

 • Balsuoti
 • (2.5)

RAYE Love Me Again

Nors dainininkės Raye vardas mūsuose mažai girdėtas, tačiau jos kūrybą mes visi puikiai žinoma, nes jos kurtas dainas su malonumu “traukia” tokios pasaulio muzikos žvaigždės kaip Beyonce. Jai Raye parašė virš dvidešimt populiarumo nestokojusių dainų. Pagaliau vos dvidešimt vienerių sulaukusi britė nusprendė pradėti ir savo solo karjerą. Ir jau dabar matosi, kad šis žingsnis buvo absoliučiai teisingas. Pirmasis jos blynas tai po ir šokių muzikos prieskonių turinti “Love Me Again”, jau dabar užtikrintai žengia į viršų įvairiuose pasaulio čartuose.

OLIVER HELDENS Summer Love ft. DEVIN NILE RODGERS

DJ ir prodiuseris iš Olandijos Oliver Heldens tiesiogine to žodžio prasme iš visų jėgų pasauliui “teškia” neabejotiną šokių muzikos superhitą. Dainos skambesys tikrai turėtų pradžiuginti tiek aštuoniasdešimtųjų bei devyniasdešimtųjų muziką mėgstančius melomanus, tiek ir tokios muzikos neklausančius paauglius. Nors yra posakis: “kas tinka viskam, netinka niekam“, tačiau šiuo atveju taip tikrai nėra. Su vokalo partija puikiai susitvarkė savo populiarumo skalę nuolat didinantis dainininkas Devin Nile Rodgers. Beje per pastaruosius metus labai sunkiai ir daug dirbantis Oliver Heldens, jau po truputį gali pradėti raškyti darbo vaisius, mat šiais metais jis jau yra įtrauktas į įtakingiausių pasaulio šokių muzikos prodiuserių Billboard šimtuką.

 • Balsuoti
 • (3.25)

LILL NAS X Old Town Rroad ft. BILLY RAY CYRUS

Ši daina pasaulyje šiuo metu yra tokia populiari, kad muša visus įmanomus rekordus tiek JAV, tiek Kanados topuose. Pavyzdžiui Kanados karščiausiame Top 100-ke daina pirmoje vietoje laikosi jau septyniolika savaičių ir net nesirengia užleisti savo pozicijų. Trumpai apie dainą. Ją sukūrė amerikietis reperis ir muzikos prodiuseris Lil Nas X. Ir jei jūs manote, kad dainos stilius bus repas, klystate. Dainos vokalo partiją kartu su reperiu atlieka skandalingosios aktorės ir dainininkės Miley Cyrus tėvas Billy Ray Cyrus. Grįžtant prie dainos stiliaus, jo pavadinimas yra naujas darinys country-rap. Labai panašu, kad į pasaulį ateina šio stiliaus aukso amžius. Pirmoji kregždė ir Lalunos eteryje Lil Nas X ir Billy Ray Cyrus daina “Old Town Road”.

 • Balsuoti
 • (4.33)

FREDDIE MERCURY Time Waits For No One

Su didžiausiu malonumu Lalunos eteryje oficialiai pristatome legendinio muzikos atlikėjo Freddie Mercury dainą – „Time Waits For No One“. Šis kūrinys buvo sukurtas ir įrašytas 1986 metais, tačiau ji dienos šviesos taip ir neišvydo, nes buvo pasirinkta kita šios dainos versija „Time“. F. Mercury daina „Time Waits For No One“ buvo rasta po dešimtmečius trukusių paieškų. Kitokia šios dainos versija skambėjo miuziklo „Time“ garso takelyje. Neišleistoji versija buvo įrašyta „Abbey Road“ studijoje praėjus keletui mėnesių po legendinio grupės „Queen“ pasirodymo „Live Aid“ koncerte. Palyginus su teatrališka daina „Time“, kurioje F. Mercury balsas užgožtas choriniu skambesiu ir instrumentų, originali versija yra kur kas intymesnė. Tai yra pirmas naujas Freddie įrašas, kuris dienos šviesą išvydo po 2018-ųjų biografinio filmo „Bohemijos rapsodija“, uždirbusio net 785 mln. eurų, pasirodymo.

 • Balsuoti
 • (3.08)

Vaidas Baumila Milijonai ft. JUSTE

„Tai vienas geriausių mano darbų“, – apie dainą „Milijonai“ sakė atlikėjas Vaidas Baumila, drauge su Juste Starinskaite pristatydamas ją Lalunos klausytojams. Neseniai TV šou „Dvi kartos“ laimėjęs Vaidas ir grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė pažįstami ne vienerius metus, tačiau duetu uždainavo pirmą sykį. Vaidas įsitikinęs, kad daina „Milijonai“ gali tapti vienu ryškiausių šios vasaros hitų. Vaizdo klipas, kaip ir serialas „Černobylis“, filmuotas sostinėje, Fabijoniškų rajone, taip pat ir Šeškinėje, Justiniškėse. Tuose kiemuose užaugo ir patys atlikėjai. Nors dainuoja apie Tokiją, pasak Vaido, nostalgiškai ir romantiškai jie taip atsisuka į savo šaknis. Beje, Tokijuje nė vienas iš atlikėjų nėra buvęs.

 • Balsuoti
 • (3.92)

MIKA Ice Cream

Tik ką žiniasklaidai prasitaręs apie naujojo jau penktojo studijinio albumo pasirodymą šių metų spalio mėnesį, nieko nelaukęs atlikėjas pristatė ir pirmąjį albumo singlą vasarišku pavadinimu „Ice Cream“. Kaip pats Mika sakė žiniasklaidai: „Daina gimė ypatingai karštą diena. Nors tai pirmasis mano pristatomas singlas iš albumo kurį kūriau net dvejus metus, tačiau jis buvo sukurtas paskutinis. Po paskutinių dainos „Ice Cream“ štrichų, kaip kūrėjas jaučiu didžiulį palengvėjimą. Kritikai tuo tarpu, nuo pirmojo albumo šlovės prabėgus dvylikai metų su kūrybinėmis nesėkmėmis susidūrusiam Mika‘i ir vėl prognozuoja labai gerus laikus.

 • Balsuoti
 • (3.88)

ED SHEERAN Cross Me ft. CHANCE THE RAPPER and PNB ROCK

Galime vienareikšmiškai teigti, jog daina kurią sukuria Ed’as Sheeran’as, iš karto užprogramuota tapti pasauliniu hitu. Vos prieš keletą dienų paskelbęs apie naujojo albumo išleidimą Ed’as pristato ir antrąjį sunglą iš jo. Dainos pavadinimas „Cross Me”. Dainoje kaip ir visame kolaboracijų albume muzikantas dainuoja ne vienas. Šį kartą jam kompaniją palaiko du reperiai Chance The Rapper ir PnB Rock. Gero klausymo ir skanaus.

 • Balsuoti
 • (3.67)

NARKUTE IEVA Sviesos

Ieva Narkutė Lalunos klausytojams pristato visiškai naują savo dainą „Šviesos“ bei prisipažįsta, kad ši daina yra gyvas įrodymas, kaip svarbu neturėti išankstinių nuostatų, nestatyti savęs į jokius rėmus ir nebijoti eksperimentuoti. Anot dainininkės, „Šviesos“ turėjo būti dar viena „Narkutiška“ baladė: lėta, jausminga – kaip visi ir įpratę girdėti. Tačiau, kai su šia būsima balade ji atėjo pas kompozitorių Vytautą Bikų į įrašų studiją, pačiai sau netikėtai iš jos išėjo su... šokių muzikos daina. Kaip teigė pati atlikėja: “Daina „Šviesos“ – apie jaudulį, nerimą ir spalvas, kurias į gyvenimą atneša mums ypatingi žmonės. „Šviesos, ko gero, yra „drugelių pilve“ sinonimas. Užuot skrandin talpinus vos kelias paras gyvenančius vabzdžius, aš parašiau „elektrikų meilės dainą“ su palinkėjimu netaupyt tos jausmų energijos, jaudint vienam kitą, parodyt visas pasaulio, gyvenimo, jausmų spalvas“.

 • Balsuoti
 • (2.8)

Kygo Higher Love ft. WHITNEY HOUSTON

Iš pirmo žvilgsnio absoliučiai neįmanomas Kygo ir Whitney Houston duetas tapo realybe! Taip rašo internetinis portalas billboard.com. Mes Lalunoje savo ruožtu jį pristatome Jums. Dainos istorija prasidėjo nuo to, jog artima, deja jau prieš septynerius metus mus pailkusios Whitney Houston aplinka, jau kurį laiką ieškojo kam būtų galima patikėti dar 1990-aisiais išleisto atlikėjos hito „Higher Love” modernizavimą. Ir kas jei ne norvegas Kygo galėjo šiam darbui tikti tobuliau. Puiki „Kaigiška” muzika ir kaip visada šiurpuliukus keliantis Whitney Houston vokalas. Ar gali būti kas nors geriau?

JOVANI Wildest Dreams ft. JUSTINAS JARUTIS

Jonas Nainys - Jovani ir Justinas Jarutis Lalunos eteryje pristato visiškai naują dainą. Kaip teigė Justinas Jarutis: “Daina pradėjau kurti atostogų Šri Lankoje metu. Grįžome nuo vandenyno, duktė balkone valgė ledus ir mano galvoje gimė melodija. Niūniuodamas priedainio melodiją supratau, kad šią dainą ne tik reikia išleisti kartu su Jonu, bet ją reikia būtinai išleisti vasaros pradžioje“. – sakė Justinas Jarutis. „Justinui atsiuntus vokalo partiją, nieko nelaukęs kibau į darbus. Manau, kad šis kūrinys labai tinka vasarai: tiek mašinoje, tiek namie tiek ir šokių aikštelėje – jis visur skamba puikiai. Viliuosi, kad jis Lalunos klausytojams patiks“, – sakė Jovani. Bendras Jovani ir Justino Jaručio kūrinys „Wildest Dreams“ pretenduoja tapti 2019-ųjų vasaros himnu ir Lalunos topo karaliumi. Ar taip įvyks priklausys tik nuo jūsų.

 • Balsuoti
 • (2.38)

TAYLOR SWIFT You Need To Calm Down

Po kritikų išgirtos ir maloniu netikėtumu vadintos Taylor dainos Me! atlikėja ir vėl kartu su mumis bei Lalunos eteryje pristato savo naujausią kūrinį “You Need To Calm Down”. Dainoje užprogramuota aiški žinutė internetiniams “heiteriams”, kurie nuo albumo “Raputiation” fiasko niekaip nepalieka dainininkės ramybėje. Taip pat Taylor Swift yra ne kartą išreiškusi savo palaikymą seksualinėms mažumoms, todėl dainoje yra aiški žinutė ir homofobams. Apsiraminam, gyvenam ir leidžiam gyventi kitiems bei paklausom.

 • Balsuoti
 • (4.67)

PINK Can We Pretend ft. CASH CASH

Pink, Jums Lalunos klausytojai, pristato naujausią savo dainą „Can We Pretend“. Ši daina tai dar vienas singlas iš balandžio mėnesį dienos šviesą išvydusio studijinio dainininkės albumo „Hurts 2B Human“. Šokių aikštelėms bei radijo eteriui puikiai pritaikyta šokių muzikos daina tikrai ras savo klausytoją, nes prie muzikos kūrimo labai stipriai prisidėjo tobulą elektroninę šokių muziką kurianti prodiuserių trijulė Cash Cash. Prie puikios šokių muzikos puikiai tinka kiek nostalgiškas Pink vokalas. Suma sumarum Laluna savo grojaraštyje turi dar vieną puikią dainą. Su kuo visus ir sveikiname.

 • Balsuoti
 • (4.25)

MILEY CYRUS Mothers Daughter

Žinoma, tai tik sutapimas, jog mes šią savaitę pristatome ir Katy Perry ir Myley Cyrus. Moterys šaltojo karo stovyje gyvena dar nuo 2014-ųjų metų. Bus įdomu, kuri užims aukštesnes pozicijas Laluos tope. Tačiau dabar ne apie tai. Jau kone mėnesį vadinamais „tyzeriais“ socialinę erdvę su prodiuserių ir vadybos pagalba užvertusi Myley Cyrus pirmąją šios vasaros dieną pagaliau pristatė savo nepilną albumą arba tiesio EP pavadinimu „She‘s Coming“. Viena iš šio EP dainų yra šią savaitę mūsų eteryje pristatoma daina „Mothers Daughter“. Daina iš tiesų verta dėmesio. Jei kreiptume dėmesį į žodžius dainoje yra keletas ne pačių gražiausių žinučių nukreiptų į mūsų jau minėtą Katy Perry. Tačiau, jei tiesiog klausyti ir linguoti į iš tiesų „kietą“ ritmą daina tikrai nenuvils.

 • Balsuoti
 • (3.6)

Shawn Mendes Senorita ft. CAMILA CABELLO

Tai ne pirmas kartas kai Shawn Mendes ir Camila Cabello kuria kartu. Pirma šių atlikėjų kolaboracija įvyko dar 2015-aisiais. Daina „I Know What You Did Last Summer” tapo nenuginčijamu tų metų topu. Nuo to laiko nutekėjo nemažai vandens. Camila paliko grupę Fifth Harmony ir tapo labai sėkminga solo atlikėja. Shown Mendes taip pat nesėdėjo sudėjęs rankų ir iškepė ne vieną populiaria tapusią dainą. “Senorita” anot internetinių portalų yra tiesiog pasmerkta tapti dar vienu neabejotinu vasaros hitu.

 • Balsuoti
 • (3.78)

DONATAS MONTVYDAS Ryto saule

Donatas Montvydas pradeda vasarą, pristatydamas ilgai lauktą naują dainą „Ryto saulė“. Šioje dainoje ne tik atlikėjo pirmas kartas, bet ir prisiminimai, įkvėpę parašyti šią dainą. Atlikėjas per dvylika karjeros metų nebuvo padaręs ilgesnės pertraukos. Devyni mėnesiai tylos atlikėjo gerbėjams labai prailgo. „Nepaisant didžiulės meilės klausytojams, tai buvo laikas, kai man reikėjo atsiriboti nuo muzikos ir ją supančių žmonių. Kažkuria prasme su šia daina verčiu naują puslapį.“ – sakė atlikėjas. Šią dainą Donatas Montvydas kartu su kameriniu orkestru pristatė liepos 6 dieną susirinkusiems žiūrovams Palangoje.

 • Balsuoti
 • (2.75)

WESTLIFE Dynamite

Naujausia grupės Westlife daina „Dynamite“ tai jau trečiasis singlas iš šių metų lapkritį dienos šviesą išvysiančio devynerius metus laukto jau vienuoliktojo vyrukų albumo „Spectrum“. Po šešerių metų tylos pernai į sceną grįžusi airių grupė kaip visada skamba puikiai ir šiuolaikiškai ir tai ne nuostabu. Prie naujausio Westlife‘ų albumo labai įtemptai dirba puiki prodiuserių komanda bei nenuilstantysis muzikos genijus Ed‘as Sheeranas. Nepatvirtintais duomenimis būtent Ed‘as ir buvo pagrindinis faktorius lėmęs Westlife atsikūrimą bei suteikė grupei motyvacijos ir noro dirbti.

 • Balsuoti
 • (4.5)

TIESTO Ritual ft. JONAS BLUE and RITA ORA

Laluna oficialiai skelbia vasarą. Mes kartu su visiems puikiai pažįstamu DJ ir prodiuseriu iš Vokietijos Tiesto ir visiems puikiai žinomais Jonas Blue ir Rita Ora siūlome dabar pat atlikti vieną „Ritualą“. Stojamės nuo kėdžių, tą patį siūlome padaryti ir arti Jūsų esantiems, garsinti radijo imtuvus ir tiesiog pašokti spragsint pirštais! Daina „Ritual“ yra tiesiog tobulas vasaros superhitas. Visišką pozityvą dainai suteikia puiki melodija, akustinė gitara ir pirštų spragsėjimas. Vokalo partiją atliekančiai Rita‘i Ora‘i tai pirmasis jos karjeroje bendradarbiavimas tiek su Tiesto, tiek su Jonas Blue, tačiau pirmas blynas neprisvilo. Ir mes esame laimingi galėdami jį transliuoti Lalunos eteryje.

SAM SMITH How Do You Sleep

Kurį laiką vokalo partijas kitiems muzikos prodiuseriams atlikinėjęs Sam‘as šiuo metu aktyviai dirba prie savo paties muzikos. Lyrišku ir kartais net „verkšlenančiu“ interneto platybėse vadintas atlikėjas šį kartą tik žodžiuose lieja apmaudą dėl išdavystės ir atvirai klausia – „Kaip tu gali užmigti?“, tačiau muzikine prasme daina kur kas energingesnė už ankstesnes Sam Smith dainas. Stilistiškai daina yra artima klasikinei devyniasdešimtųjų metų R&B muzikai. Beje melomanai be jokios abejonės šioje dainoje išgirs, jog dainininkas dar labiau patobulino savo vokalinius sugebėjimus.

 • Balsuoti
 • (3.29)

AVICII Heaven

Lalunos eteryje jėgagrojo pozicijoje pristatome jau trečiąjį singlą iš deja jau po mirties išleisto Tim’o Berglingo - Avicii albumo „Tim”. Šį kartą daina sukurta ir įrašyta dar 2014 metais, tačiau į jokį prieš tai buvusį Tim’o albumą neįtraukta. Nors įvairios kūrinio versijos internete cirkuliuoja dar nuo 2015-ųjų, o ši dainos versija į pasaulinį tinklą buvo nutekinta pernai pavasarį iš karto po Avicii mirties, tačiau oficialiai singlo pavidalu išleista tik dabar. Su vokalo partiją dainoje puikiai susitvarkė britų grupės Coldplay vokalistas Chris’as Martin’as.

ROYCE Is smelio ir pieno ft. IGORIS KOFAS

Tikri ankstyvosios „depešų“ ir gal būt grupės Fojė kūrybos gerbėjai bei elektroninės muzikos fanai šią savaitę turi tikrą progą švęsti. Lalunos eteryje ypač dažnai suksis šios savaitės klaipėdiečių grupės Royce darbas „Iš smėlio Ir pieno“. Muziką ir žodžius dainai parašė grupės Royce lyderis Ilja Gun. Na, o atlikti dainą Ilja padeda visiems puikiai pažįstamas Lemon Joy vokalistas Igoris Kofas.

 • Balsuoti
 • (3.25)

M-22 After Hours ft. KIARA NELSON

Vasara, vasara ir dar kartą vasara. O kokia vasara be šurmulio , vakarėlių bei draugų kompanijos. Būtent tokią vasarą įsivaizduoja Matt‘as James‘as ir Frank‘as Sanders‘as – elektroninės muzikos kūrėjai pasislėpę po M-22 pseudonimu. Trupai apie juos. Nuo 2015-ųjų kartu kuriantys vyrukai ne tik kepa į topus patenkančią savo muziką, jie taip pat meistriškai remiksuoja tokių pripažintų kūrėjų kaip Clean Bandit, Rudimental. Sigma bei kitų kūrėjų dainas Britiškai vokiškas duetas yra puikiai perpratę elektroninės šokių muzikos madas bei tendencijas ir mums visiems siūlo iš tiesų puikų produktą. Šį kartą su dainos „After Hours“ vokalo partija tobulai susitvarkė dainininkė iš Suomijos Kiara Nelson. Tokiu būdu mes turime dainą, kuri pretenduoja ne tik į Lalunos bei visos Europos topus, tačiau planuoja užkariauti vasaros festivalių scenas bei šokių aikšteles.

 • Balsuoti
 • (2.75)

Burak Yeter Move Like This

Kaip įprasta šiltuoju metu laiku muzikos kūrėjai kepa vasarai tinkančią ir šokti kviečiančią muziką. Nuo kitų muzikantų neatsilieka turkiškų šaknų turintis , tačiau Nyderlandus atstovaujantis DJ ir prodiuseris Burak Yeter. Jis ir vėl kartu su mumis. Šį kartą nuo 2000-ųjų scenoje esantis ir kol kas tris studijinius albumus išleidęs muzikantas mums pristato visiška vasara kvepiantį šokių muzikos kūrinį „Move Like This“. Nors prietarai patalpoje švilpauti draudžia, tačiau mes galvojame, jog klausant šios dainos tai daryti galima ir net būtina.

 • Balsuoti
 • (2.25)

POST MALONE Goodbyes ft. YOUNG THUG

Praėję 2018-ieji metai vis savęs stiliaus prasme įvardinti negalinčiam 24-erių metų reperiui, rokeriui ir pop atlikėjui bei muzikos autoriui Austin Richard Post arba Post Malone buvo itin sėkmingi. Jis išleido albumą, net trisdešimt šešias savaites su Lalunos eteryje vis dar besisukančia daina „Sunflower“ praleido Billboard Hot šimtuke bei surengė labai sėkmingų koncertų maratoną. Šiais metais muzikantas, panašu, kad nesiruošia mažinti apsukų ir Launos eteryje pristato puikiai skambančią dainą „Goodbyes“. Duetų mėgėju pramintas Post‘as ir šį kartą dainoje ne vienas. Su juo vokalo partija dalinasi kiek vyresnis 27-erių reperis Jeffery Lamar Williams arba tiesiog Young Thug.

BASTILLE Another Place

Nuo 2010-ųjų kartu kuriantys britai Bastille grįžta į Lalunos eterį. Grįžta jie su dar vienu singlu iš šiais metais pasirodžiusio trečiojo studijinio grupės albumo „Doom Day“. Nors grupė vis dar skelbiasi grojanti alternatyvųjį roką, tačiau pastaruoju metu Bastille stilius stipriai pasuko elektroninės šokių muzikos kryptimi. Ne išimtis ir naujausias kūrinys „Another Place“. Iš karto įtraukianti melodija, puikus darbas su ritmo mašina ir su niekuo kitu pasaulyje nesupainiojamas Dan‘o Smith‘o vokalas tai naujoji Bastille daina.

 • Balsuoti
 • (3.5)

KATY PERRY Never Really Over

Po ištiso nesėkmių ruožo Katy Perry ir vėl panašu įsipainiojo į skandalą. Ją plagijavimu apkaltino Norvegijos dainininkė Dagny. Ji teigia, jog Katy Perry daina „Never Really Over“ yra totali jos 2017-ųjų metų dainos „Love You Like That“ kopija. Mes Lalunoje nespręsime šios situacijos, tačiau, kad panašumų yra – faktas. Bet kokiu atveju kritikos strėlės turėtų būti adresuotos žinomam prodiuseriui Zedd. Kalbant apie pačią dainą – ji tiesiog tobula. Viskas joje išlaikyta, pasverta ir išmatuota, Katy vokalas, kaip visada. Skamba nuostabiai. Suma sumarum mes Lalunoje turime dar vieną neabejotiną vasaros hitą.

 • Balsuoti
 • (4.2)

JURIJUS VEKLENKO Sapnuose ft. LEON SOMOV

Šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse klaipėdietis Jurijus Veklenko ir vienas geriausių šalies muzikos prodiuserių Leonas Somovas Lalunos klausytojams pristato bendrą kūrinį „Sapnuose“. Net neabejojame, jog daina patiks tiek senųjų gerųjų „Depešų“ bei Erasure gerbėjams, tiek ir jaunajai kartai. Kaip visada puikiai Leono sudėlioti instrumentai, bei kaip visada superinis Jurijaus vokalas, dainą padaro tiesiog tobula.

ELLIE GOULDING Hate Me ft. Juice WRLD

Mums visiems puikiai pažįstama britų dainininkė Ellie Goulding kartu su reperiu Juice Wrld Lalunos eteryje pristato visiškai šviežią dar studija kvepiančią dainą „Hate Me“. Kaip tviteryje rašė pati Ellie: „Daina tiek žodžių, tiek pačios stilistikos prasme skiriasi nuo kitų mano dainų. Tačiau visada smagu šiek tiek padūkti ir pakvailioti“. Tai jau ketvirtasis atlikėjos singlas iš netrukus pasirodysiančio studijinio albumo. Dainininkė taip pat pasinaudojo proga nuraminti savo gerbėjus ir teigė, kad naujasis albumas jau čia pat ir, kad tikrai buvo verta jo laukti net ketverius metus.

CELINE DION Flying On My Own

Šios moters pristatinėti tikrai nereikia niekam, jos vardas kalba pats už save. Ponios ir ponai pasitikime į Lalunos eterį grįžtančią nepakartojamo balso savininkę Céline Dion. Ji sugrįžta su potencialiu šokių aikštelių ir radijo stočių hitu „Flying On My Own“. 1988 metų „Eurovizijos“ nugalėtoja, Šveicarijai atstovavusi Céline Dion labai džiaugiasi naujuoju savo darbu ir teigia, kad po nelengvų gyvenimo išbandymų ji vėl stipri ir džiaugiasi kiekviena savo diena. Be naujos dainos visame pasaulyje garsi dainininkė taip pat paskelbė, kad rudenį ne tik išleis naują albumą „Courage“, tačiau taip pat vyks į pasaulinį koncertinį turą „Courage World Tour“.

 • Balsuoti
 • (3.5)

PAULA Body Talk

Prieš keletą savaičių apie albumą pranešusi, bei debiutinį koncertą Vilniuje surengusi dainininkė Paula, atrodo, neketina sustoti. Šįsyk mergina Lalunos klausytojams pristato dainą „Body Talk“. Tiek mes Lalunoje, tiek daugelis dainą jau girdėjusių melomanų dainai skiria dešimt balų ir nė neabejoja kūrinio sėkme. Kaip apie dainą sako pati Paula: „Šioje dainoje tampu mergina, besistengiančia padaryti įspūdį vaikinui, tuo pačiu norėdama išlaikyti mistikos elementą. Užuot aiškiai pasakiusi kaip jaučiasi, ši mergina atskleidžia savo paslaptis kalbėdama kūno kalba“ Beje šią savaitę interneto platybes pasieks ir debiutinis studijinis aštuoniolikmetės Paulos studijinis albumas „Body Talk“.

MARIJONAS MIKUTAVICIUS Ten galejai buti tu

THE CHAINSMOKERS Takeaway ft. ILLENIUM and LENNON STELLA

MARSHMELLO One Thing Right ft. KANE BROWN

Vienas netikėčiausių duetų šiais metais. Visiems puikiai pažįstamas elektroninės šokių muzikos prodiuseris Marshmello ir mūsuose nelabai populiarios, tačiau už Atlanto puikiai žinomas country muzikos atlikėjas bei dainų autorius Kane Brown. Kaip apie kūrinį rašo youredm.com: “Žodžiai parašyti absoliučiai country stiliuje: „Blogas berniukas sutinka gerą mergaitę iš kaimo”, na, o muzika labai toli nuo EDM nepabėgusi, todėl turi saugų atstumą tarp elektroninės šokių muzikos ir country ir tikrai patiks tiek vieno, tiek kito stiliaus gerbėjams. Ir Marshmello dar kartą įrodė, kad yra labai universalus ir gali dirbti su absoliučiai visų muzikinių stilių atstovais.

 • Balsuoti
 • (3.75)

MARK LES Promise ft. MONIQUE

Milijonines peržiūras „Youtube“ platformoje skaičiuojantys atlikėjai Monika Pundziūtė-Monique ir Marius Leskauskas-Mark Les Jums Lalunos klausytojai pristato apie santykių laikinumą ir nepateisintus lūkesčius pasakojantį kūrinį „Promise“. Nors daina įrašyta prieš dvejus metus, anot Monique – „Ji turėjo subręsti kaip geram prancūziškam vynui“. Ir iš tiesų panašu, jog daina prieš du metus būtų iškritusi iš konteksto. Dabar grįžkime prie nostalgijos. Daina yra aiškiai įtakota aštuoniasdešimtųjų muzikos. To neslepia tuo metu dar net negimusi Monique bei teigia, kad tų laikų muzika jai atrodo labai tikra ir paslaptinga.

 • Balsuoti
 • (4.14)

MICHAEL CALFAN Wild Game

DJ ir prodiuseris iš Paryžiaus Michael Calfan debiutuoja Lalunos eteryje. Ir jo debiutas pažymėtas auksinėmis raidėmis, nes daina „Wild Game“ mūsų grojaraštyje pradeda suktis tiesiai iš jėgagrojo pozicijos. Naujausias kūrėjo darbas tai dance-pop muzikos kūrinys, turintis aiškią, lengvą bei puikiai nupoliruotą melodiją. O tai leidžia daryti prielaidą, kad mes savo eterio rotacijoje turime dar vieną vasaros himną, kurį netrukus niūniuos visa Europa. Kalbant apie patį dainos autorių, tai jo muzikai didžiausią įtaką anot jo paties turėjo grupė Duft Punk. Na, o jo talentą pastebėjo puikiai žinomas jau trisdešimt dvejus metus scenoje esantis jo tautietis Bob Sinclair.

Klingande Sinner

Nuo 2012-ųjų muziką kuriantis DJ ir prodiuseris iš Prancūzijos Cedric‘as Steinmyller‘as mums visiems pristato naujausią savo dainą „Sinner“. 2013-aisiais su daina „Jubel“ išgarsėjęs prodiuseris šį kartą naujausios dainos vokalo partiją patikėjo britui Stevie Appleton‘ui. Tai jau trečiasis Klingande kūrinys šiais metais ir kaip teigia pats kūrėjas – tikrai ne paskutinis. Daina, yra būdinga prodiuserio kūrybai: geras ritmas, būtinai įpintas akustinės gitaros takelis ir country muzikai būdingas laisvės pojūtis. Kaip teigia pats Klingande: „Sinner, tai daina apie šiuolaikinio žmogaus gyvenimą. Kai dorai nebesuprantame savo emocijų. Kuomet susipina liūdesys ir vienatvė su jauduliu prieš naujus iššūkius ir malonumu gyventi.

 • Balsuoti
 • (2.33)

Alessia Cara Ready

23-jų metų muzikantė, dainų autorė bei dainininkė Alessia Cara mums visiems pasiruošusi pristatyti savo naujausią kūrinį „Ready“. Trumpai apie pačią dainininkę. Ji kaip ir daugelis jaunosios kartos muzikantų išpopuliarėjo į Youtube platformą keldama žinomų autorių dainų koverius ir buvo pastebėta. O ir nepastebėti jos yra neįmanoma. Tembras ir balso vibrato yra tiesiog pasakiški. Pati mūsų pristatoma yra apie santykius tarp dviejų žmonių, iš kurių vienas tiems santykiams yra visiškai nepasiruošęs ir tai erzina kūrinio lyrinį herojų. Kalbant apie muziką - dainoje labai aiškiai persipina pop ir regi stiliaus muzika. Ir tai, reikia pripažinti, tikrai nėra blogai.

 • Balsuoti
 • (3.5)

KASKADE With You ft. MEGHAN TRAINOR

Dar vienas garantuotas hitas Lalunos eteryje. Šį kartą tai lygiai trisdešimt metų scenoje esančio amerikiečio Ryan Gary Raddon arba tiesiog Kaskade ir britės Meghan Trainor kūrinys “With You”. Internete daina jau tituluojama dar vienu vasaros himnu. Electro-pop stiliaus kūrinys yra kiek neįprastas Meghan ir kaip teigė ji pati pradžioje jautiesi kiek nesava, tačiau tokiame stiliuje kaip žuvis vandenyje besijaučiantis Kaskade ištiesė pagalbos ranka ir į finišo tiesiąją duetas atvyksta su tobula daina.

 • Balsuoti
 • (2.4)

Zara Larsson All The Time

Gimusi būti scenoje. Tai žodžiai kuriais galima apibudinti Europoje garsią švedų atlikėją ir dainų autorę Zara Larsson. Būdama vos dešimties ji laimėjo Švedijos „talentuose” dabar jau dvidešimt vienerių atlikėja yra išleidusi du albumus, garsiai kalba apie trečiąjį ir nemažindama apsukų Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „All The Time”. Tai iš tiesų labai kokybiškai suręstas švediškos pop muzikos kūrinys būdingas Zaros kūrybai. O tai reiškia dar vieną nenuginčijamą vasaros hitą Lalunos eteryje.

 • Balsuoti
 • (4.43)

CNCO De Cero

Dar viena naujiena Lalunos eteryje. Ir tai yra CNCO daina „De Cero“. Niujorkas, Kalifornija, Puerto Rikas ir Kuba. Štai tokia Pop-Regetono muzikos grupės CNCO geografija. Susikūrę dar 2015-aisiais vyrukai nemažina apsukų ir kepa vieną Latina muzikos kūrinį po kito. Šį kartą jau trečiąjį albumą išleisiantys Zabdiel‘is, Richard‘as, Erick‘as, Joel‘is ir Christopher‘is vienbalsiai teigia, jog daina „De Cero“ yra turbūt pati romantiškiausia ir intymiausia visoje grupės kūryboje. Ir su tuo, panašu neįmanoma nesutikti. Visi Latina muzikos fanai dabar privalo garsinti savo radijo imtuvus, o gal net iškviesti šalia esančią ar esantį pašokti.

 • Balsuoti
 • (4.25)

TINI Sueltate El Pelo

Dar viena pasaulyje vis dar labai populiaraus Latina muzikos stiliaus daina Lalunos eteryje. Šį kartą Jums Lalunos klausytojai norime pristatyti mūsų eterio debiutantę Argentinos superžvaigždę gražuolę, dainininkę, aktorę bei šokėją Martina Stoessel Muzlera arba tiesiog Tini. Trumpai apie ją. Savo karjera ji pradėjo 2017-aisiais būdama vos dešimties metų amžiaus. Pradžioje Tini išpopuliarėjo kaip aktorė, atlikusi pagrindinį vaidmenį paaugliams skirtame seriale Violeta. Ir nuo tada Tini yra neatskiriama Argentinos pop kultūros dalimi. Na, o pas mus Lietuvoje atlikėja žengia pirmus žingsnius, todėl linkime jai kuo didžiausios sėkmės bei jos naujausią dainą „Sueltate El Pelo“ kas lietuviškai reiškia „pasileiskite plaukus“ pristatome kaip vieną iš naujienų.

 • Balsuoti
 • (4.5)

JUNGE JUNGE A Walk on the Beach

Lalunos eteryje debiutas. Mūsų klausytojams nori prisistatyti ir po paplūdimį susikibus už rankų pasivaikščioti pakviesti dar nuo 2006-ųjų kartu kuriantys Vokietijos prodiuseriai Michael Noack ir Rochus Grolle pasislėpę po projekto Junge Junge pavadinimu. Visiškai vasariškam prodiuserių darbui daug tobulų spalvų suteikė vokalo partiją atlikęs amerikietis Redward Martin.

 • Balsuoti
 • (2.57)

SIGMA Dilemma

Yra du labai geri dalykai kalbant apie šią savaitę pristatomą Sigma dainą „Dillema“. Gerumas numeris vienas: mes iš naujo ir visiškai kitoje šviesoje išgirsime 2002-ųjų „Grammy“ apdovanojimą gavusią Nelly dainą „Dilemma“. Gerumas numeris du: Sigma antram gyvenimui bando prikelti iš radijo stočių eterio praktiškai visikai dingusį Drum‘N‘Bass stilių. Vienu žodžiu bent jau mums Lalunoje išaušo tikrai puiki diena. Prodiuseriu duetas iš Didžiosios Britanijos ilgai buvo įkalbinėjamas persempluoti ir panaudoti originalios dainos vokalo partiją, tačiau nuėjo sunkesniu keliu ir tikrai nesuklydo.

 • Balsuoti
 • (4.2)

THE CHAINSMOKERS Call You Mine ft. BEBE REXHA

Amerikietiškas desantas išsilaipino Lalunos eteryje. Tik taip galime pristatyti naujausią amerikiečių prodiuserių dueto The Chainsmokers ir Bebe Rexha tandemą bei jų dainą „Call You Mine”. Tai jau ketvirtas singlas iš šiais metais pasirodysiančio The Chainsmokers albumo Warld War Joy. Ir panašų, jog tai bus sėkmingiausias dueto darbas šiais metais. Internetas sprogsta nuo pagyrų kūrėjams. Visnas internetinis portalas apie dainą rašo taip: “Jei jums atrodė, kad po The Chainsmokers ir 5 Seconds Of Summer dainos „Who Do You Love” toliau niekaip ir niekur, klydote. „Call You Mine” muša visus kokybės ir šviežumo standartus. The Chainsmokers turi nerealiai gerą uoslę renkantis vokalistus. Ir šį kartą dainos atmosfera ir kūrinio skambesys tiesiog tobulai tinka Bebe Rexha vokalui.

 • Balsuoti
 • (3.86)

JASON DERULO Mamacita ft. FARRUKO

Prieš lygiai dešimt metų, savo kaip dainininko karjerą pradėjęs amerikietis Jason Derulo vėl Lalunos eteryje. Gerus du metus nieko stipraus neišleidęs atlikėjas grįžta su daina, kurią vieni jau dabar vadina labai sėkmingu ėjimu. Kiti gi sako, kad daina niekam tikus, o jai svorio prideda tik Derulo pavardė. Mes nesiimsime kritikų vaidmens ir tiesiog ją pristatysime Jums. Daina sukurta Latina muzikos stiliuje, kas yra visiškai neįprasta Amerikiečio kūrybai, tačiau šis stilius kur kas geriau tinka ispaniškąją dainos dalį įdainavusiam puertorikiečiui Farruko. Susumavus rezultatus turime dar viena karštą Latina stiliaus dainą ir į Lalunos eterį grįžusį Jason‘a Derulo.

Alesso Sad Song ft. Tini

DJ ir prodiuseris iš Švedijos Alleso į Lalunos eterį grįžta su dar vienu neabejotinai į mūsų Topą pateksiančiu kūriniu „Sad Song”. Kaip dainos priedainyje dainuoja vokalo partiją dainoje atliekanti argentinietė Tini, daina liūdna, tačiau muzika priverčia ja tapti linksma. Ir iš tiesų taip yra. Tropical House stiliaus kūrinys tiesiog užburia ir nesupranti liūdėti ar džiaugtis besiklausant jo, tačiau, kad gera energetinį užtaisą daina turi tai absoliutus faktas.

SANDRO CAVAZZA Enemy

Kaip apie Sandro Cavazza atsiliepia vienas iš įtakingiausių pasaulyje apie muziką rašančių portalų Billboard.com: „Jei išgirdai šį balsą, tu jo niekada nepamirši“. Ir iš tiesų galima labai drąsiai teigti, kad Sandro balsas yra vienas iš įsimintiniausių šiandieninėje muzikos rinkoje. Žinoma, jei ne Kygo ir Lost Frequencies pasiūlymai atlikti jų kultinėmis tapusius hitus, galbūt kelias į šlovę būtų labiau duobėtas, tačiau atsidurti laiku ir tinkamoje vietoje taip pat yra menas, o ir talento iš Sandro taip pat neatimsi. Beje šie metai atlikėjui bei dainų prodiuseriui iš Švedijos yra ypač sėkmingi. Jis visiškai neseniai pasirašė sutartį su amerikiečių leidybine kompanija Island records. Sveikindami Sandro Cavazza su dar vienu karjeros šuoliu, jo naujausią dainą „Enemy“ pristatome kaip vieną iš šios savaitės Lalunos grojamiausių.

 • Balsuoti
 • (3.14)

ARIZONA Nostalgic

Alternatyvios elektronikos trio Arizona Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Nostalgic“. Tai labai gerai įsimenantis, jausmingas antrasis grupės singlas iš naujo, netrukus pasirodysiančio albumo, sekančio po sėkmingo debiutinio rinkinio „Gallery“. Žurnalas „Rolling Stone“ dainą skambiai įvardijo kaip „Galingą sielvarto ir netekties susidūrimą“. Kartu su originalia, grupė pristatė ir labai jautrią akustinę kūrinio versiją, ją skyrė Timui Bergling‘ui – Avicii. Visiems skanaus ir nostalgiško klausymo.

ALEXANDRA STAN I Think I Love It

Po šiokios tokios pertraukos karštoji rumunė Alexandra Stan Lalunos eteryje šią savaitę pasiruošusi sprogdinti tikrą karščio ir seksualumo bombą ir mums visiems pristatyti naujausia savo daina „I Think I Love It“. „Regi“ muzikos stiliumi sukurta daina yra puikus pasirinkimas važiuojant sportiniu automobiliu ar kabrioletu šiltą vasaros naktį jūros link, taip pat klausytis biure ar namuose kepant blynus. Vienu žodžiu vasaros metu ši daina tinka visiems gyvenimo atvejams.

 •  
 •  
 •