JOVANI Stop The Show ft. JOHN DUFF

Jonas Nainys kitaip gi dar Jovani 2019-uosius metus baigia išleisdamas dar vieną naktinių klubų šokių aikštelėse bei Lalunos eteryje stogą kilnosiantį hitą. Prodiuseris ir atlikėjas, kurio dainos „Keep It To Myself“, „Figure It Out“ ir „I Should Have Known“ didelės sėkmės sulaukė ir mūsų šalyje ir užsienyje, siūlo įvertinti naujausią savo kūrinį „Stop The Show“. Naujoji Jovani daina yra įrašyta kartu su amerikiečiu dainininku Johnu Duffu. „Kai išgirdau Johno balsą negalėjau patikėti savo ausimis – šis vaikinas gali lengvai apdainuoti bet ką“, – sako Jonas Nainys. „Džiaugiuosi, kad per muziką susipažįstu su talentingais atlikėjais visame pasaulyje. Dar smagiau, kai su jais pavyksta įrašyti bendras dainas.“ Kadangi apie Jovani mes tikrai daug žinome, todėl norime pristatyti vokalo partiją naujausioje dainoje atliekantį John‘ą Duff‘ą. Amerikietis yra dainininkas, dainų autorius, režisierius, aktorius, šokėjas, choreografas ir socialinės medijos influenceris. Baigęs muzikinio teatro mokslų studijas, Johnas pradėjo sėkmingą karjerą kine ir teatre Niujorke. Šiuo metu Los Andžele reziduojantis atlikėjas vaidina miuzikluose ir nusifilmavo kino filme „Cubby“.

ROYCE Kaledine eglute

Su dideliu malonumu Jums Lalunos klausytojai norime pristatyti dar vieną klaipėdiečių Royce dainą tiesiai iš jėgagrojo pozicijos. Tai 1987-ųjų grupės Kardiofonas dainos „Kalėdinė Eglutė“ koveris. Pirmą kartą ne Lalunos eteryje daina suskambo per šių metų pagrindinės Klaipėdos Kalėdų eglės įžiebimą miesto centre. ROYCE lyderis ir balsas Ilja Gun neabejodamas sako, jog publikai pristato rimtą ir kokybišką dešimtmečių istoriją skaičiuojančios „Kardiofono“ dainos versiją, kuri papildys ir būsimą grupės albumą. „Tai – daina – istorija, tai – muzikinis pasakojimas apie laikmečio kontekstą. Jos žodžiai kai kam gali pasirodyti beprotiški, bet juose daug prasmingų kodų. Tai - daina, kuriai netinka tralialia stilius“,- sakė ROYCE vokalistas ir idėjinis lyderis.

 • Balsuoti
 • (4.1)

CAMILA CABELLO Living Proof

Turbūt nesuklysime sakydami, kad jeigu žmogus nors ir stipriai rizikuodamas tvirtai apsisprendžia viską kardinaliai savo gyvenime keisti tik labai retais atvejais jam to padaryti nepavyksta. Jei kalbėtume apie Camila Cabello, kuri tiesiogine to žodžio prasme buvo vadinama kvaile kai nusprendė palikti labai tuo metu sėkmingą merginų grupę Fifth Harmony ir pradėti solo karjerą, dabar gali tik džiaugtis tokiu savo sprendimu. O taip ją tuomet vadinę įtakingi muzikos pasaulio vilkai nuleidę galvas stovėti kampe. Pradėjusi solo karjerą Camila tiesiog pražydo. Jos kūryboje atsirado dar daugiau iki tol neregėtų spalvų, o pardavimai rinkoje pakilo iki tokių aukštumų, kad grupė Fifth Harmony galėtų tik pasvajoti.

ALOK On and One ft. DYNORO

Dar vienas skambus įrašas lietuvių DJ ir prodiuserio Dynoro biografijoje: bendras kūrinys su žurnalo DJ Magazine renkamame įtakingiausių pasaulio DJ 11 vietoje esančiu brazilu Alok. Daina sukurta tiek jau penkiolika metų scenoje esančiam Alok, tiek Dynoro būdingu Future House muzikiniu stiliumi. Visiems kam patinka geras „House bytas“ nuoširdžiai siūlome pasigarsinti savo garso šaltinius nes šios dainos klausytis tyliai tiesiog nelegalu.

 • Balsuoti
 • (3.5)

LAUV Mean It

Amerikiets Lauv kur buvęs, kur nebuvęs ir vėl kartu su mumis. Kaip ir įprastai, norėdamas pristatyti dar vieną duetą Lalunos eteryje. Padainavęs su Troye Sivan, Anne-Marie dabar atlikėjas į sceną ir žinoma Lalunos eterį pasikvietė amerikiečių indie pop muzikos grupės Lany vokalistą Paul‘ą Jason‘ą Klein‘ą. Kaip ir visos kitos prieš tai buvusios Lauv kolaboracijos, taip ir ši nuguls į kitais metais kovo pradžioje pasirodysiantį debiutinį atlikėjo studijinį albumą „How I‘m Feeling“. Kūrinys „Mean It“ yra sukurtas muzikantui artimu šiuo metu pakilimo piką Jungtinėse Valstijose išgyvenančiu „atsipūtusiu“ pop muzikos stiliumi.

GJAN Ruduo

Gjan Lalunos eteryje pristato savo naujausią dainą „Ruduo“. Ir pristato ją tiesiai iš aukščiausios įmanomos „jėgagrojo“ pozicijos. Nors labai ilgą karjeros laikotarpį muzikantė kūrė išskirtinai anglų kalba, tačiau naujausia daina yra jau paskutinė kurią GJan atiduoda mūsų visų teismui prieš pat pirmojo savo lietuviško albumo pristatymo koncertą. Anot GJan: „Daina yra apie nemokėjimą paleisti, tarsi strigimą emociniame kalėjime. Tačiau, galų gale, daina ir istorija užsibaigia pagijimu ir išsilaisvinimu”.

 • Balsuoti
 • (1.72)

DADDY WAS A MILKMAN This Is How I Feel ft. BRAINSTORM

Ilgai laukto ir dar ilgiau brandinto bendradarbiavimo rezultatas subūrė dvi gerai žinomas kaimyninių šalių muzikos scenos figūras – vieną geriausių Lietuvos atlikėjų „Daddy Was A Milkman“ ir populiariausią Latvijos grupę „BrainStorm“. Nuo šiol šį puikų bendrą darbą galima girdėti ne tik radijo stotyse Lietuvoje, bet ir Latvijoje. „BrainStorm“ lyderis Renaras Kauperis prisimena, kad apie „Daddy Was A Milkman“ pseudonimu pasivadinusį Igną Pociūną pirmąkart išgirdo iš savo bičiulio muzikos žurnalisto Ramūno Zilnio. Idėja įrašyti bendrą dainą ore sklandė kurį laiką, tačiau vis nepavykdavo jos įgyvendinti. Vieną dieną Renaro Kauperio galvoje suskambo paprasta melodija, kurią jis mobiliuoju telefonu ir nusiuntė Ignui Pociūnui .Kaip teigia Brainstorm lyderis: „Pirmoji dainos „This Is How I Feel“ versija dabar skamba šiek tiek juokingai, nes galutiniame variante iš jos beveik nieko neliko“. Kalbėdamas apie dainą Daddy Was A Milkman: „Pagrindinė dainos tema: draugystės stiprybė ir bendro ryšio galia, kuri jungia tikrus draugus. Taip jau yra, kad visi turime vieną bendrą savybę: mums reikia kuo nors pasitikėti, kažko, kas mums padėtų sunkiu periodu“.

 • Balsuoti
 • (3.86)

OMD Don't Go

Andy McCluskey ir Paul Humphreys su savo orkestru muzikos padangėje tamsoje manevruoja jau lygiai keturiasdešimt metų. Dar 1979-aisiais susikūręs duetas praėjusią savaitę melomanams išleido net 5 kompaktinių diskų ir 2 DVD diskų rinktinį albumą „Souvenir - The Singles 1979-2019“. Į ši kolekcinį albumą bus įtraukta ir mūsų šią savaitę pristatoma daina “Don’t Go”. Dainos skambesiu ir pačia idėja vyrukai grįžo prie savo ištakų. Vieni iš elektroninės muzikos pionierių išmetė visus elektro-instrumentų patobulinimus ir ką jūs galvojate, daina skamba tiesiog tobulai. Jei buvote ar esate „depešų“, OMD, Erasure ar Yazoo gerbėjas ar gerbėja, net neabejokite – šis kūrinys būtent jums.

 • Balsuoti
 • (2.89)

MATAS LIGEIKA Darling

Šių metų nacionalinėje „Eurovizijos” atrankoje jėgas išbandęs klaipėdietis Matas Ligeika Lalunos eteryje pristato pozityvą dalinančią disko stiliaus dainą „Darling”. Jau trejus metus išskirtinai angliškai kuriantis Matas yra labai rimtai nusiteikęs savo kaip muzikanto karjerą perkelti į dar aukštesnį lygį, tačiau pripažįsta, kad jauniems kūrėjams nėra labai lengva įsitvirtinti didžiojoje scenoje. Daug metų šou versle besisukantys dainininkai jau seniai turi ištikimų gerbėjų armijas. Tačiau to jis labai nesureikšmina ir sako, jog dės visas įmanomas pastangas siekdamas savo užsibrėžto tikslo.

 • Balsuoti
 • (3.86)

PET SHOP BOYS Dreamland ft. YEARS and YEARS

Dvi „synth-pop’erių” kartos pagaliau susivienijo ir pasauliui teškia nepakartojamą disko stiliaus dainą apie svajones „Dreamland”. Nors jau kurį laiką sklandė gandai apie galimą šių skirtingų generacijų kūrėjų darbą kartu ir štai “žodis tapo kūnu”. Kaip teigia patys muzikantai, jie nė sapnuoti nesapnavo, jog darbas vyks taip sklandžiai, o galutinis rezultatas bus toks idealus. Ir iš tiesų daina skamba labai stilingai, Neil’o Tennant’o ir Oly Alexander’io vokalai kartu skamba idealiai, todėl galime drąsiai teigti, jog šią savaitę į Lalunos grojaraštį įpiname aukščiausių topų pozicijų vertą kūrinį.

 • Balsuoti
 • (2.78)

COLDPLAY Orphans

Britai „Coldplay“ lapkričio pabaigoje išleis naują dvigubą albumą . Plokštelė vadinsi „Everyday Life“ ir bus padalinta į dvi dalis, pavadintas „Sunrise“ ir „Sunset“. Tai jau aštuntasis dvidešimt trejus metus gyvuojančios Chris‘o Martino ir kompanijos albumas. Na, o mes Lalunoje norime pristatyti naują būsimo albumo dainą „Orphan“. Daina tiesiog užburiantis geros emocijos ir pakilios nuotaikos miksas atnešiantis supratimą, kad ir tamsiausią rudens dieną galime būti laimingi. Jeigu pasigarsinsite savo garso šaltinius, garantuojame, kad iš jų gausite tikrą šilumos ir geros energetikos pliūpsnį, todėl nedelsdami taip ir padarykite.

 • Balsuoti
 • (2.25)

GEORGE MICHAEL This Is How (We Want You To Get High)

Jo žemiškasis kūnas mus paliko, tačiau ne jo muzika. Taip, George‘as Michael‘as grįžta į Lalunos eterį ir tai daro stilingiausiu būdu – tiesiai iš jėgagrojo pozicijos. Ne paslaptis,, jog muzikantas pasauliui davė ne vieną puikią dainą ir vieną nuostabiausių Kalėdinio laikotarpio kūrinių „Last Christmas“. Naujoji daina tai George Michael mėgstamu klasikiniu funky muzikos stiliumi suręstas darbas, kuris garantuojame, kad nepaliks abejingų. Vokalas buvo įrašytas paskutinių dainininko apsilankymų studijoje metu. Žodžiai parašyti išskirtinai paties atlikėjo ir kaip vėlesnėje jo kūryboje būdinga, adresuoti jo nenorintiems suprasti žmonėms.

 • Balsuoti
 • (2.5)

MAROON 5 Memories

Metus tyliai kūrę Maroon 5 arba pastaraisiais metais žiniasklaidos pervadinti Adam Levine ir ko vyrukai grįžta su trenksmu ir mums visiems pristato nostalgija alsuojantį kūrinį „Memories”. Adam Levine ir kompanija anot paties atlikėjo dainą dedikuoja „Tiems, kurie žino netekties skausmą, o tai yra visiems mums”. Ši trejų minučių trukmės daina turi labai aiškų tikslą - pakartoti pernai metais su atlikėja Cardi B išleistos dainos „Girls Like You” sėkmę. Pakartoti ją bus nelengva, nes būtent ši daina 2018-aisiais net septynias savaites išsilaikė aukščiausioje Billboard Top 100 pozicijoje.

 • Balsuoti
 • (2.5)

Regard Ride It

Prieš pristatydami Lalunos naujieną, privalome paminėti, kad tokio stiliaus tai yra deep-house stiliaus dainai prasimušti į topus, net ir šiais laikais yra ypač sudėtinga užduotis. Tačiau DJ ir prodiuseriui Regard pseudonimu tai padaryti pavyko. Į pasaulinius radijo stočių topus kaip raketa šovęs kūrinys „Ride It“ tai dar 2008-aisiais R‘n‘B atlikėjo Jay Sean darbas, kurį labai meistriškai perdarė Regard. Trumpai apie jį. Atlikėjo tikrasis vardas Dardan Aliu. Jis iš Albanijos, tačiau šiuo metu gyvena Majamyje. DJ karjerą jis pradėjo 2008-aisiais būdamas vos penkiolikos metų. Tai tiek apie Regard ir jo naujausią dainą „Ride It“.

 • Balsuoti
 • (2.14)

DIDO Just Because

Kurį laiką scenoje nesirodžiusi Dido pernai metais grįžo su trenksmu. Kai kurie apie muziką rašantys portalai jos sugrįžimą netgi pavadino fenomenaliu ir dar sėkmingesniu už jos kaip solo atlikėjos debiutą 1999-aisiais. Naujasis singlas anot pačios dainininkės yra geras emocijas sėjanti daina apie tai, jog tiesiog būtina visose gyvenimo situacijose išlikti savimi ir nebijoti iššūkių siekiant aukščiausių tikslų. Ir didžiuotis tuo kuo esame. Kaip teigė pati Dido jai ilgą laiką prastai sekėsi pritapti prie kitų, todėl jaunajai kartai nori perduoti žinutę, jog negaištų laiko, o gyventų savo gyvenimą.

 • Balsuoti
 • (2.67)

SELENA GOMEZ Lose You To Love Me

Romantikai, baladžių apie nelaimingą meilę gerbėjai šį kartą turi, ne, tiesiog privalo suklusti. Po šiokios tokios kūrybinės pertraukos į muzikos pasaulį, žinoma ir į Lalunos eterį grįžta amerikietė Selena Gomez ir pasauliui „teškia” muzikine ir vokalo prasme absoliučiai tobulą dainą. Vos per kelias valandas nuo dainos pasirodymo vien tik Youtube kanale daina buvo peržiūrėta tris su puse milijono kartų bei sulaukė beveik milijono patinka. Širdį draskanti baladė anot kritikų tai dar viena žinutė jos buvusiai meilei Justin’ui Bieberiui. Kaip ten yra iš tiesų, panašu, kad žino tik Selena, na gal dar ir jos prodiuseriai, tačiau, kad daina iš tiesu tobula galime sutikti absoliučiai visi.

JURIJUS VEKLENKO Bright Lights

Šiais metais Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovavęs atlikėjas Jurijus Veklenko nesnaudžia ir dideliais žingsniais eina muzikos keliu. Vos praėjusią savaitę startavo pirmasis vaikino koncertinis turas, o šiandien – ir naujos dainos „Bright Lights“ premjera. Pasakodamas apie naujos dainos atsiradimo istoriją, žinomas atlikėjas neslepia, kad tai ir savotiška duoklė užsienio gerbėjams, kurie iki šiol klausėsi tik lietuviškos jo kūrybos. „Visų pirma tai pati pirmoji daina, kurią parašiau anglų kalba, nors lietuvių kalba dainoms man skamba geriau, bet vis sulaukdavau gerbėjų iš užsienio klausimų, kada angliška daina. Žinau, kad tie, kurie sekė mano kelią „Eurovizijoje“ ir toliau klausosi mano dainų, žinoma jiems sunkiai sekasi suprasti, ką dainuoju. Tad pats metas jiems tai atskleisti! Dainos tekstas ir ji pati susidėliojo labai greitai, nes žinojau, ką noriu ja pasakyti“ , – pasakoja humoro jausmo nestokojantis atlikėjas. Jurijaus teigimu, naujausio kūrinio „Bright Lights“ yra apie vidinius išgyvenimus, kurie apriboja žmogų nuo laimės ir realybės.

 • Balsuoti
 • (2.25)

SAM SMITH I Feel Love

Dar viena nauja daina Lalunos eteryje, tačiau jeigu išgirdę pirmus akordus pagalvosite, jog jau esate kūrinį kažkur girdėję būsite teisūs. Absoliučiai laikmetį dekadomis lenkiančią originalią dainos versiją dar 1977-aisiais sukūrė prieš septynerius metus anapilin iškeliavusi Donna Summer. Kaip teigė pats dainą perdainavęs Sam‘as Smith‘as, jam dar niekada neteko bandyti „išlaužti“ tokių natų kai nepratęs prie tokių tonacijų balsas vis lūžta ir lūžta , tačiau galutiniu rezultatu jis visiškai patenkintas.

 • Balsuoti
 • (1.67)

MIKA Tomorrow

Nuo 2007-ųjų scenoje esantis britą Mika po neilgos pertraukos grįžta į Lalunos eterį ir mums visiems pristato naujausią savo dainą „Tomorrow”. Šis kūrinys - tai dar vienas singlas iš jau spalio ketvirtą dieną dienos šviesą išvysiančio jau penktojo atlikėjo studijinio albumo „My Name Is Michael Holbrook”. Kritikai jau dabar negaili gerų žodžių naujiesiems Mika’os darbams, žada puikią ateitį ne tik šiapus, bet ir anapus Atlanto bei pastebi, kad tiek albumas, tiek jo pavadinimas yra labiau orientuotas į Amerikos publiką. Nors ir subalansuota Jungtinėms Valstijoms, tačiau puikiai tinka ir mums Lietuvoje.

 • Balsuoti
 • (2.28)

ROYCE Tavo

Grupė ROYCE su savo muzika į Lietuvos muzikinę padangę ir į Lalunos eterį įskrido šviesos greičiu ir iškart užkariavo ne vieno melomano širdį. Kiek anksčiau pristatyta daina „Iš Smėlio Ir Pieno“ įrašyta su grupės Lemon Joy lyderiu Igoriu Kofu sugebėjo užkopti iki pačios aukščiausios pozicijos Lalunos tope. Nėra jokios abejonės, kad šios sėkmės paslaptis ne maža dalimi priklauso sodriam, lyg aukščiausios rūšies viskis, grupės balsui Ilja Gun ir žinoma puikiai roką su electro derinamai muzikantų kūrybai. Daina „Tavo“ tai kiek lengvesnis, bet toli gražu ne prastensi darbas nei „Iš smėlio Ir Pieno“ sulipdytas.

 • Balsuoti
 • (2.88)

BASTILLE Those Nights

Britai Bastille ir vėl kartu su mumis. Šį kartą vyrukai mums yra paruošę baladės tipo dainą „Those Nights”. Šis kūrinys tai dar vienas grupės Bastille singlas iš šiais metais pasirodžiusio, kritikų puikiai įvertinto albumo „Doom Days”. Kiekvienas šio albumo kūrinys turi daug mistikos elementų ir anot grupės vyrukų kiekviena albumo daina yra prieš tai buvusiosios tęsinys, turintis savąją pakankamai tamsią istoriją. Ne išimtis ir melodingasis kūrinys „Those Nights”.

PINK Hurts 2B Human ft. KHALID

Dar vaikystėje Alecia Beth Moore gavusi „rožnės“ mergaitės pravardę, jos neišmainė į nieką ir toliau dabar jau 40-metė scenoje ji vis dar Pink ir vis dar „kepa“ puikias dainas. Ne išimtis ir titulinė balandžio mėnesio pabaigoje išleisto to paties pavadinimo albumo „Hurts To Be Human“ daina. Tobulai suręstame kūrinyje ji ne viena, jai talkina pastaruoju metu tik kolaboracijose girdimas 21-rių reperis ir dainininkas Khalid. Mes nuoširdžiai siūlome garsini savo garso šaltinius, nes pamatysite, tai padaryti bus verta.

 • Balsuoti
 • (1.14)

Riton and Oliver Heldens Turn Me On ft. VULA

Ir vėl galime drąsiai teigti, kad muzikos madų tendencijos aiškiai parodo aštuoniasdešimtųjų grįžimą. Ne išimtis ir daina „Turn Me On“. Ne tik muzikos melomanai, bet ir eiliniai muzika kiek besidomintys žmonės iš karto pastebės pažįstamą melodiją. Taip. Jūs teisūs Riton ir Oliver Heldens pagrindinę dainos melodiją „pasiskolino“ iš synthpop muzikos genijaus, grupių Depeche Mode, Yazzoo bei Erasure įkūrėjo Vinco Clarko ir jo 1982-ųjų dainos „Don‘t Go“. Nors apart pagrindinės melodijos daugiau panašumų nėra jokių, tačiau reikia pripažinti, kad būtent ji duoda papildomą ir labai stiprų impulsą pasigarsinti radijo imtuvus.

 • Balsuoti
 • (2.56)

ONEREPUBLIC Wanted

Ryan’as Tedder’is ir ne pačius geriausius laikus sėkmingai išgyvenę OneRepublic pristato naujausią tobulai skambančią dainą “Wanted”. Ji bus įtraukta į jau penktąjį grupės studijinį albumą. Kiek anksčiau pop-rock grupe save titulavę amerikiečiai apsisprendė nuo šiol vadintis tiesiog pop muzikos grupe. Ir iš tiesų rock muzikos skambesio OneRepublic kūryboje pastaraisiais metais rasti iš tiesų sudėtinga. Šiuo metu OneRepublic dainos gal net labiau tinka šokių aikštelėms. Kaip ten bebūtų kokybės prasme niekas nepasikeitė, amerikiečiai ir toliau kuria labai kokybišką produkciją.

MEDUZA Lose Control ft. BECKY HILL and GOODBOYS

Dar vienas neabejotinas superhitas Lalunos eteryje. House muziko guru jau dabar tituluojamas Meduza ir vėl su mumis. Dar pavasarį su labai panašaus stiliaus daina „Peace Of Your Heart“ išgarėję prodiuseriai iš Italijos nė neplanuoja sustoti ar kažko kardinaliai keisti. Jie, kaip ir prieš tai buvusiame kūrinyje ir toliau glaudžiai bendradarbiauja su taip pat trimis muzikos kūrėjais iš Didžiosios Britanijos Goodboys. Tačiau šį kartą kolaboracijos jėga yra dar stipresnė, nes prie vyriškos kompanijos prisijungė visiems mums puikiai pažįstama britė Backy Hill. Didžiojoje Britanijoje mūsų naujausias į topą siūlomas kūrinys jau dabar yra labai populiarus, kaip bus pas mus Lietuvoje pamatysime.

 • Balsuoti
 • (1.75)

MARSHMELLO Here With Me ft. CHVRCHES

Elektroninės šokių muzikos “dievas” pernai uždirbęs didžiausią pinigų sumą tarp savo kolegų, veidą po zefyro kauke slepiantis Marshmello ir vėl su mumis. Su pačiais geriausiais pasaulio atlikėjais labai sėkmingai bendradarbiaujantis prodiuseris šį kartą pajėgas sujungė su synthpop grupe iš Škotijos Chvrches, o tiksliau su jų vokalsite Lauren Mayberry. Nors dažniausiai, o tiksliau beveik visi Marshmello darbai sulaukia puikių kritikų įvertinimų, tačiau ne šį kartą. Daina netgi kai kur vadinama, kaip visiškai lūkesčių nepateisinusiu padrikų garsų ir vokalo „pro šalį” kratiniu. Mes Lalunoje tikrai nesiimsime teisėjų vaidmens ir pasiūlysime ją Jums.

BLACK EYED PEAS RITMO (Bad Boys For Life) ft. J BALVIN

1995-aisiais metų grupės Corona atlikta daina „The Rythm Of The Night“ pastaraisiais metais į radijo stočių eterį ir į šokių aikšteles grįžta įvairiais pavidalais. Ne išimtis ir į sceną grįžtančių Black Eyed Peas bei regetono superžvaigždės J Baldvin naujausia daina „Ritmo“. Nepaisant iki skausmo „nugroto“ priedainio daina skamba labai gerai, J Baldvin įnešė Latina muzikos prieskonių, tuo tarpu amerikiečiai Black Eyed Peas tik sau būdingų natų. Summa summarum, ši vasara alsuojanti daina tikrai nepaliks abejingų darganotą rudenį ir nenumaldomai artėjančią žiemą. Pasigarsinkite savo garso šaltinius, jei dirbate, pasidarykite pertraukėlę, o gal ir pakvieskite kažką iš šalia esančių pašokti.

 • Balsuoti
 • (2.33)

ARMIN VAN BUUREN High On Your Love ft. JAMES NEWMAN

Dar vienas visiškai naujas kūrinys Lalunos eteryje. Į mūsų eterį grįžta vienas talentingiausių trance muzikos prodiuserių, o tiksliau trance muzikos guru bei legenda Armin’as Van Buuren’as. Laisvalaikiu radijo laidų vedėju dirbantis ir trance muzikos stilių eteryje propaguojantis Armin’as šį kartą mums pristato naujausią singlą iš naujausio albumo pavadinimu “Balance”. Ir iš tiesų visas albumas, kaip ir naujausias kūrinys yra tobulas balansas tarp trance ir pop muzinių stilių. Vokalo partiją olandas patikėjo gyvenimo sunkumus įveikusiam britui John’ui Newman’ui. Dar daina išsiskiria garsų junginiais, kurie anot prodiuserio bent jam dar tikrai negirdėti ir dėl to jis labai džiaugiasi ir didžiuojasi.

 • Balsuoti
 • (1.67)

JONAS BLUE Younger ft. HRVY

Prodiuseris dainų kūrėjas bei DJ Guy James Robin arba Jonas Blue Lalunos eteryje pristato savo naujausią dainą „Younger“. Dainą ypač siūlome garsiai paklausyti visiems, kuriems atsibodo rudens dargana ir artėjantis šaltasis metų laikas. Šis kūrinys neabejotinai visus mus nuskraidins į karščiu alsuojančią vasarą ir neleis nei sušlapti, nei sušalti. Vokalo partiją Jonas patikėjo kylančiai Didžiosios Britanijos žvaigždutei Hrvy. Ir dvidešimtmetis su patikėta užduotimi puikiai susitvarkė.

 • Balsuoti
 • (1.5)

KATY PERRY Harleys In Hawaii

Nors Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje vasara liko tolimuose ir labai maloniuose prisiminimuose, tačiau Katy Perry, jos paleisti nesiruošia ir ta proga nukeliavusi į Havajus sukūrė dainą „Harleys In Hawaii“. Karštai lėta, kartasi net intymi daina puikiai tinka kaip švelnus antidepresantas tiems, kurie niekaip negali susitaikyti su artėjančia žiema. Bei priminimas, kad vasara ir vėl ateis. Tai jau trečiasis atlikėjos solo singlas šiais metais ir panašu, kad Katy nesėkmių metas jau tikrai kažkur praeityje. Taip pat ir kritikai negaili pagyrų dainininkei, kuri rado savyje jėgų sugrįžti ir vėl kurti tokią muziką, kokios iš jos tikisi gerbėjai visame pasaulyje. Prie šios kaip ir kitų dviejų dainų kūrybos procesų bei žinoma sėkmės labai svariai prisidėjo jos geras bičiulis dainininkas bei dainų kūrėjas Charlie Puth.

GALANTIS Faith ft. DOLLY PARTON and MR. PROBZ

Kadaise grupė Queen ir Fredis Merkuris dainavo dainą „It‘s A Kind Of Magic“ tą patį mes Lalunoje galime pasakyti apie dar vieną šios savaitės eterio naujieną – tai tikrai yra visiškas ir nenuginčijamas stebuklas. Visiems mums puikiai nuo 2015-ųjų dainos „Peanut Butter Jelly“ pažįstamas prodiuserių iš Švedijos duetas Galantis suvienijo pajėgas su olandu Mr. Probz ir tiesiog susprogdino muzikinę padangę vokalo partijai pasikvietę nuo 1956-ųjų scenoje esančią amerikietiškosios scenos primadoną bei gyvą legendą Dolly Parton. Absoliučiai netikėtas bei magiškas „Galantis“, Dolly Parton ir Mr. Probz kūrinys bet kokiu atveju taps šio rudens megahitu.

 • Balsuoti
 • (2.8)

BEBE REXHA Not 20 Anymore

Po didelės debiutinio Bebe Rexha albumo „Expectations” sėkmės į pasaulinio garso žvaigždžių sąrašą įsirašiusi atlikėja Bebe Rexha ir toliau viena po kitos Pasauliui dovanoja puikias dainas. Viena iš tokių šią savaitę Lalunos eteryje debiutuojanti „Not 20 Anymore”. Kūrinys yra tiesiogiai išgyventas pačios dainininkės: su ja nebuvo pasirašytas kontraktas vien tik todėl, kad ji anot prodiuserių yra „per sena”. Daina tai labai aiški žinutė visiems perdėtai garbinantiems jaunystę, juk gyvenimas yra nuostabus bet kuriame amžiuje.

 • Balsuoti
 • (2.08)

KESHA Raising Hell ft. BIG FREEDIA

Lygiai prieš dešimt metų su kūrinių „Tik Tok“ pasaulį pavergusi dainininkė, dainų autorė bei reperė Kesha po gan ilgos pertraukos ir sunkios kovos su pačia savimi ir nereikalingais įpročiais grįžta į sceną ir žinoma į Launos etrerį. Naujausia jos daina, anot pačios atlikėjos bus įtraukta į po aštuonerių metų pertraukos išleidžiamą naujausią jau ketvirtąjį jos studijinį albumą. Tiesa nei konkrečios išleidimo datos, nei pavadinimo muzikantė kol kas neatskleidžia. Dainos stilius – absoliučiai tik Jungtinių Valstijų rinkai sukonstruota pop muzikos daina. Vienas apie muziką rašantis portalas po šios dainos išleidimo nusiuntė žinutę kūrėjams Europoje, jog jie yra laukiami už Atlanto ir laukiami su panašiomis dainomis. Su gal kiek sarkastišku prierašu: „Mes tikim, jūs galit“.

CHAINSMOKERS Push My Luck

Prieš kiek daugiau nei pusmetį amerikiečių DJ ir prodiuserių duetas The Chainsmokers paskelbė, jog šiais metais išleis jau antrąjį savo studijinį albumą „World War Joy“, tačiau metams artėjant prie pabaigos albumo vyrukai vis dar nepristatė, tačiau su malonumu dalinasi singlais. Mūsų eteryje pristatomas kūrinys „Push My Luck“ tai jau penktasis singlas iš šio albumo. Tai reiškia, kad mes jau esame supažindinti su lygiai puse dainų įeisiančiu į jo sudėtį. Jei kalbėtume apie pačią dainą, tai yra elektroninės muzikos gan lėto tempo baladė su labai puikiai išsiskiriančia labai subtilia boso partija. Na, o žodžiai apie vidines dvejones pradedant naujus santykius.

WESTLIFE Without You

Westlife yra iš tų grupių, kurių niekas niekada nebeplanavo išgirsti, tačiau stebuklų būna. Po šešerių metų tylos ir jokių užuominų apie sugrįžimą vyrukai pernai sujaukė visą muzikinę rinką, pranešdami apie atsikūrimą. Vos prieš keletą dienų jie išleido jau tryliktąjį studijinį albumą „Spectrum“, o šiandien su mumis dalinasi ir naujausiu singlu „Without You“. Daina skamba tiesiog puikiai ir tai nenuostabu, nes prie naujausio airių grupės albumo labai svariai savo nagelius prikišo hitų kūrimo monstrai Ed‘as Sheeran‘as bei prodiuseris Steve Mac.

Sheppard Die Young

Eurovizijos atrankoje pernai dalyvavę ir antroje vietoje likę 2014-aisiais su daina „Geronimo“ išgarsėję australai Sheppard vėl bandys savo laimę Lalunos eteryje ir pristato naujausią savo dainą „Die Young“. Pusmečio pertrauką dėl pagrindinio vokalisto George‘o balso stygų uždegimo ir reabilitacinio periodo padarę Sheppard grįžta su trenksmu – visiškai pakeitę savo muzikos skambesį. Kaip teigia patys grupės nariai: „Mes paklausėme tiek savęs, tiek savo fanų kokiu keliu mums žengti toliau, kai George‘as pasveiks. Gavome labai aiškų atsakymą ir žinome kur keliausime toliau“.

CAMILA CABELLO Liar

Po labai sėkmingo vasarą duetu su Shawn Mendes atlikto kūrinio “Senorita” šį kartą buvusi grupės Fifth Harmony vokalistė, o dabar solo atlikėja Camila Cabello į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežia taip pat į topų viršūnes visame pasaulyje nusitaikiusia daina „Liar”. Daina bus įtraukta į jau antrąjį šiais metais pasirodysiantį kubietiškų šaknų turinčios amerikiečių atlikėjos albumą „Romance”. Kaip teigė pati atlikėja: “Naujausias singlas, kaip ir būsimasis albumas yra tikrojo už scenos ribų besitęsiančio gyvenimo atspindys. Ir aš esu labai laiminga, galėdama dainų pagalba pasidalinti su visais savo išgyvenimais.

JAX JONES This Is Real ft. ELLA HENDERSON

Tikrasis jo vardas - Timucin Lam, tačiau scenoje jis puikiai žinomas kaip Jax Jones. Rugsėjo mėnesį britas išleido savo debiutinį albumą „Snacks (Supersize)“ į kurį nugulė visa ketverių metų prodiuserio kūryba. Vokalo partijas Jax Jones patikėjo tokioms žinomoms atlikėjoms kaip Mabel, Tove Lowe, Jess Glynne, Bebe Rexha ir Ella Henderson. Būtent su pastarąja ir įrašyta mūsų šią savaitę pristatoma daina „This Is Real“. Jei kalbėtume apie pačią dainą, tai ji dar vienas puikus elektroninės šokių muzikos būdingos britų prodiuseriams pavyzdys: daug bėgančio pianino, kurį Didžiojoje Britanijoje dar pirmoje praėjusio amžiaus dešimto dešimtmečio pradžioje išgarsino tokios grupės kaip Utah Saints bei N-Trance bei žinoma pozityvios energijos. Visą tai suklijuojame į vieną, pridedame vokalą ir kviečiam visus gerai pašokti.

 • Balsuoti
 • (2.67)

Dan + Shay 10,000 Hours ft. JUSTIN BIEBER

Retas atvejis, kai country stiliaus atlikėjai pretenduoja į radijo stočių šiapus Atlanto topus. Tačiau panašu, kad jie visgi atrado kelią. Kelias labai paprastas, sušvelninti skambesį iki artimesnio pop muzikai ir žinoma atlikti dainą pasikviesti mūsuose puikiai pažįstamus dainininkus. Taip nutiko ir šį kartą, kai Dan Smyers ir Shay Mooney arba tiesiog Dan + Shay į kompaniją pasikvietė kanadietį Justin‘ą Bieber‘į. Kolaboracija šį kartą ne iš piršto laužta. Visi šie muzikantai yra geri draugai, bendraujantys šeimomis. Dan‘as ir Shay‘jus buvo net pakvieti į Justin‘o vestuves. Pati daina yra lyriška meilės baladė, kuri puikiai tiks romantiškiems vakarams.

Dua Lipa Don't Start Now

Du „Grammy“ apdovanojimai, trys „Brit“ statulėlės, keturi milijonai albumų ir 40 milijonų sinlgų pardavimų. Panašu, kad šiandien Duo Lipa tikrai nereikia pristatinėti niekam. Dua Lipa taip pat yra jauniausia moteris solistė „YouTube“ platformoje sulaukusi 1 milijardų peržiūrų, o jos ankstesnis albumas „Dua Lipa“ – daugiausia perklausų per visą istoriją sulaukęs moters atlikėjos albumas „Spotify“ platformoje. Šalin visus titulus. Kiekviena nauja daina tai dar viena nauja istorija, kurią atlikėja pasiruošusi papasakoti Jums Lalunos klausytojai.

 • Balsuoti
 • (2.2)

SIGALA We Got Love ft. ELLA HENDERSON

Vienu iš įtakingiausių Britanijoje laikomas DJ ir prodiuseris Bruce‘as Fielder‘is šokių muzikos scenoje puikiai pažįstamas Sigala pseudonimu grįžta į mūsų eterį su visiškai nauja daina „We Got Love“. Vokalo partiją dainoje atlieka pastaruoju metu ant bangos esanti 2012-aisiais būdama vos šešiolikos metų puikią šeštąją vietą britų X-Faktoriuje užėmusi Ella Henderson. Daina – puikios energetikos ir nuotaikos užtaisas, kuris nepaliks abejingų tiek šokių aikšteles okupuojančių, tiek gerą „vaibą“ mėgstančių klausytojų tarpe.

THE VERONICAS Ugly

Australės sesutės Jessica ir Lisa po kelerių metų tylos vėl bando grįžti į rinką ir tai padaryti stengiasi įvairiausiais būdais. Vienas iš jų MTV realybės šou, kuriame „Veronikos“ stengiasi parodyti pastarųjų metų savo gyvenimo peripetijas ir sunkų triūsą studijoje. Kitas būdas, kuri propaguoja daugelis muzikantų, tai singlų leidimas ir viešinimas. Būtent toks singlas iš kitais metais planuojamo išleisti jau šeštojo merginų albumo ir yra „Ugly“. Jeigu kalbėtume apie pačią mūsų eterio naujieną, tai daina galėtume apibudinti taip: „Hipnotizuojantis pop muzikos kūrinys“ sumuojantis viską kas vyko Veronikų gyvenime pastaraisiais metais. Kaip teigia pačios merginos, jos norėjo padėkoti fanams už kantrybę ir padovanoti tai ko jie visi tikėjosi ir laukė.

ARIZONA Problems

Tiek gamta, tiek žmogaus gyvenimas, tiek mada turi savo ciklus. Tiksliau ratus, kurie sukasi ir kartojasi iš naujo. Ne išimtis ir muzika, o ypač pop. Kas keliasdešimt metų muzika sugrįžta. Jauniems, ji skamba naujai, o kitiems jau gyvenusiems prieš tai buvusiame cikle kelia nostalgiją, todėl pataiko į abu klausytojų segmentus. Amerikiečiai Arizona Lalunos eteryje ne naujokai. Jų dainai „Nostalgic“ tikrai neblogai sekėsi mūsų tope. Drįstam prognozuoti, kad aštuntojo dešimtmečio prieskoniais prifarširuotam kūriniui „Problems“ seksis dar geriau.

Niall Horan Nice To Meet Ya

Dar viena nauja daina Lalunos eteryje. Tai prieš trejus metus savo veiklą sustabdžiusios tuo metu jau kultine tapusios grupės One Direction vieno iš vokalsitų Niall‘o Horan‘o kūrinys „Nice To Meet Ya“. Niall‘ui, iki šiol puikiai sekasi kepti hitus, kurios labai palankiai vertina tiek kritikai, tiek ir paprasti mirtingieji. Labai panašu, kad naujausiai pristatomai dainai taip pat horizonte piešiasi puiki ateitis. Kūrinys yra tikrai nesudėtingas, gal net žodis paprastas jam tinka labiausiai. Tačiau tai anaiptol nesumenkina dainos kokybės. Muzikine prasme mus nuskraidins į pačią devyniasdešimtųjų pabaigai, o ausyliausieji iš mūsų netgi išgirs Robbie Williamso superhito „Let Me Entertain You“ primenantį motyvą.

JAX JONES Jacques ft. TOVE LO

Savo naujausio albumo „Sunshine Kitty“ įrašus baiginėjanti švedė Tove Lo į jį planuoja įtraukti kiek sau nebūdinga absoliučiai klubinį kūrinį „Jacques“. Dainai muziką sukūrė pasaulyje puikiai žinomas elektroninės šokių muzikos prodiuseris bei DJ Jax Jones. Nepavykusių santykių, priklausomybių bei kitų tamsių gyvenimo pusių dainose narpliojimą Tove Lo atidėjo ateičiai ir mums visiems pristato žaismingai ir kiek gundančiai skambantį darbą apie vyrų norą kelionėse turėti vienkartinius santykius. Internete jau dabar dainą lydi puikūs atsiliepimai, todėl panašu, kad muzikantės nukrypimas nuo įprasto kelio pasiteisino su kaupu.

THE CHAINSMOKERS Call You Mine ft. BEBE REXHA

Amerikietiškas desantas išsilaipino Lalunos eteryje. Tik taip galime pristatyti naujausią amerikiečių prodiuserių dueto The Chainsmokers ir Bebe Rexha tandemą bei jų dainą „Call You Mine”. Tai jau ketvirtas singlas iš šiais metais pasirodysiančio The Chainsmokers albumo Warld War Joy. Ir panašų, jog tai bus sėkmingiausias dueto darbas šiais metais. Internetas sprogsta nuo pagyrų kūrėjams. Visnas internetinis portalas apie dainą rašo taip: “Jei jums atrodė, kad po The Chainsmokers ir 5 Seconds Of Summer dainos „Who Do You Love” toliau niekaip ir niekur, klydote. „Call You Mine” muša visus kokybės ir šviežumo standartus. The Chainsmokers turi nerealiai gerą uoslę renkantis vokalistus. Ir šį kartą dainos atmosfera ir kūrinio skambesys tiesiog tobulai tinka Bebe Rexha vokalui.

 • Balsuoti
 • (2.4)

Alessia Cara Ready

23-jų metų muzikantė, dainų autorė bei dainininkė Alessia Cara mums visiems pasiruošusi pristatyti savo naujausią kūrinį „Ready“. Trumpai apie pačią dainininkę. Ji kaip ir daugelis jaunosios kartos muzikantų išpopuliarėjo į Youtube platformą keldama žinomų autorių dainų koverius ir buvo pastebėta. O ir nepastebėti jos yra neįmanoma. Tembras ir balso vibrato yra tiesiog pasakiški. Pati mūsų pristatoma yra apie santykius tarp dviejų žmonių, iš kurių vienas tiems santykiams yra visiškai nepasiruošęs ir tai erzina kūrinio lyrinį herojų. Kalbant apie muziką - dainoje labai aiškiai persipina pop ir regi stiliaus muzika. Ir tai, reikia pripažinti, tikrai nėra blogai.

BENNY BLANCO Graduation ft. JUICE WRLD

Tikriausiai iki šiol dar niekada pop muzikos istorijoje nebuvo tiek įvairumo, inovacijų ir sėkmingų bandymu padaryti kažką netradiciško. Daugelis kūrėjų drąsiai žengia iš komforto zonos ir laužydami nusistovėjusius stiliaus standartus dažniau laimi nei pralaimi. Vienas iš tokių gerąja prasme išsišokėlių ilgą laiką tik kitiems kūręs ir prožektorių šviesų vengęs prodiuseris bei atlikėjas Benny Blanco. Šį kartą muzikantas dainoje rolėmis pasidalino su dvidešimtmečiu reperiu Juice WRLD, kuris kaip teigiama interneto platybėse yra toks geras žodžių derinimo tarpusavyje virtuozas, kad galėtų repuoti ir kurti žodžius vienu metu (freestyle’inti) valandų valandas.

 • Balsuoti
 • (1.67)

GRYFFIN Body Back ft. MAIA WRIGHT

Amerikiečių DJ ir prodiuseris Dan Griffith arba tiesiog Gryffin grįžta į Lalunos eterį su naujausiu savo dance-pop stiliaus kūriniu „Body Back“. Tai dar vienas vos praėjusį ketvirtadienį dienos šviesą išvydusio pirmojo, net tris metus įrašinėto bei labai laukto muzikanto studijinio albumo „Gravity“. Su dainos vokalo partija tiesiog idealiai susidorojo vis dar kelio į žvaigždes ieškanti amerikietė Maia Wright. Anot portalo celoebmix.com: „yra dainų, kurios eina ir praeina, yra ir tokių, kurios gerai klausosi, bet greitai atsibosta, tačiau yra ir tokių dainų, kurias tiesiog privaloma klausyti „ant repeat‘o“. Ši Gryffin daina priklauso būtent tokiai kategorijai.

 • Balsuoti
 • (1.67)

KHALID Up All Night

21-erių amerikietis Khalid yra puikus pavyzdys to, ką mylinčios mamos pasiaukojimas ir tikėjimas vaiku gali duoti sūnui. Paaukojusi savo kaip dainininkės karjerą, ji įstojo į Jungtinių Valstijų kariuomenę taip suteikdama finansines galimybes Khalid įsirašyti pirmuosius jo kūrinius profesionalioje įrašų studijoje. Kas sekė po to, mes puikiai žinome. Šuolis į topų viršūnes ir duetai su tokiomis žvaigždėmis kaip Ed Sheeran. Trumpai tariant mamos investicijos atsipirko su kaupu. Daina „Up All Night“ Khalid parašė savo koncertinio turo metu, kaip padėką savo gerbėjams. Kaip teigė pats atlikėjas: „Tai nepakartojama. Žmonės kuriems aš koncertavau, su kuriais bendravau visiškai neformalioje aplinkoje mane taip įkvėpė, jog visa daina „Up all Night“ gimė vos per keletą valandų. Aš be galo už tai jums visiems be proto dėkingas“.

 •  
 •  
 •