EMPIRE OF THE SUN Chrysalis

Sun of Empire“ yra viena iš tų grupių, kurios dainos niekada neišeis iš mados. Tokios dainos kaip „Walking On A Dream“, „We Are The People“ ir „Alive“ visuomet išliks elektroninės šokių muzikos aukso lobyne. Kalbant apie naujausią Lalunos eteryje pristatomą dainą “Chrystalis” tai istorija tokia: Australijos Sidnėjaus mieste susikūręs synth pop ir EDM muzikos duetas „Empire of the Sun“ savo diskografijoje turi 3 albumus. Pirmoji grupės plokštelė, kuri vadinosi „Walking On A Dream“, buvo išleista daugiau kaip prieš 10 metų. Tai prisimindami australai nusprendė išleisti atnaujintą jos versiją, į kurią įtraukė kūrinį, kuris nepateko į tuomet itin populiarų grupės debiutinį albumą.

GALANTIS Bones ft. ONEREPUBLIC

Elektroninės šokių muzikos guru vadinami švedai Galantis. Metus pradeda su trenksmu. Jau dabar daina “Bones” tituluojama šių metų šokių muzikos himnu. Dainą švedai kūrė kartu su visiems puikiai žinomais amerikiečiais OneRepublic. Anot kritikų dainos melodija absoliučiai neturi jokių trūkumų, o Onerepublic vokalisto Ryan Tedder balsas anot jų skamba dar geriau negu pačių amerikiečių kuriamoje muzikoje. Vienu žodžiu dainai pranašaujamas nenuginčijamas šlovės olimpas ir didžiausia įmanoma sėkmė radijo stočių topuose. Įvertinkite.

Sheppard On My Way

Lietuva turbūt viena labiausiai dėl Eurovizijos pamišusių šalių. Tačiau panašu, kad dėl šio konkurso iš proto kraustosi ir kitoje pasaulio pusėje esanti Australija. Būtent šioje šalyje vienas iš rengiamo konkurso Eurovision - Australia Decides vienų iš žinomiausių dalyvių yra mums visiems puikiai pažįstamas atlikėjas Sheppard. Su kūriniu “Geronimo” išpopuliarėjęs atlikėjas šiais metais savo laimę atrankoje bando su daina “On My Way”. Daina buvo išleista dar 2014-aisiais, tačiau ši dainos versija yra labai tolima originaliam kūriniui. Kol kas neaišku ar Shepard nugalės atrankoje, tačiau vieną pergalę jis jau turi savo kišenėje.

 • Balsuoti
 • (2.5)

ANNA BERGENDAHL Ashes To Ashes

Country-pop stiliaus muzikos kūrėja ir atlikėja iš Švedijos Anna Bergendahl debiutuoja Lalunos eteryje su visiškai šviežia dar studija kvepiančia daina “Ashes To Ashes”. Dainoje atlikėja puikiai derina pop ir Europoje ne tokį populiarų country muzikos stilių. Anna meistriškai valdo savo vokalą ir tiesiog susilieja su dainos melodija. Anot pačios atlikėjos - ši daina jai pačiai labai artima ir jei klausytojai ir gerbėjai nori įsigilinti į pačios Anna’os asmenybę turi užsimerkti ir paklausyti dainos iki pabaigos.

LP When Im Over You

Laura Pergolizzi arba tiesiog LP į Lalunos eterį grįžta su visiškai nauja daina iš šį mėnesį dienos šviesą išvydusio albumo “Heart to Mouth”. “When I’m Over You” jau dabar tituluojama viena iš genealiausių LP dainų. Kūrinyje persipina visa puokštė muzikos stilių: rokas, pop, country ir net klasika. Iš tiesų tik nedidelis kiekis muzikantų bei prodiuserių gali pasigirti tokiu plačiu kūrybinių idėjų ir galių pasirinkimu. Daina užburia nuo pat pirmų akimirkų ir nepaleidžia iki pat pabaigos. O kur dar labai savitas ir su niekuo nesumaišomas Laura’os vokalas...

 • Balsuoti
 • (2.33)

MARK RONSON Nothing Breaks Like A Heart ft. MYLEY CYRUS

Galime drąsiai teigti, jog country stiliaus muzika mūsuose tikrai nėra tokia populiari kaip Jungtinėse Valstijose. Tačiau tikri šio stiliaus perliukai prasimuša sau kelią ir pretenduoja į aukščiausias topų pozicijas ir Lietuvoje. Taip atsitiko ir su šia country-pop daina, kuriai nepakartojamą vokalo partiją sukūrė ne kas kitas, o Miley Cyrus, o muziką puikus britų prodiuseris ir dainininkas Mark Ronson. Miley šioje dainoje jau ne pirmą kartą savo karjeroje atskleidžia savo kaip nuostabios country dainininkės vokalinius sugebėjimus. Na, o kalbant apie pačią dainą - joje viskas sudėliota taip įstabiai, kad nejučiomis užsimerkę galime atsidurti už įstatymo ribų kažkur Teksaso dykumoje esančiame laukinių vakarų salūne. Mes Lalunoje spaudžiame „Patinka“ ir „Dalintis“.

 • Balsuoti
 • (2.5)

BIPLAN I taikini ft. JURGA

Dar 1995-aisiais metais Vilniuje susikūrę pirmieji Lietuvos „britpoperiai“ grupė Biplan nemažina apsukų. Šiais metais ypač daug koncertuojantys, albumo „Braškės“ 20-metį minintys vyrukai Jums Lalunos klausytojai pristato pačią naujausią savo dainą „Į taikinį“. Patys grupės Biplan nariai besibaigiančius metus vadina pokyčių metais. Muzikinį repertuarą papildė nauji kūriniai, jau kitąmet sugulsiantys į naują albumą, kurio skambesys turėtų nustebinti gerbėjus. Vienas iš tokių yra „Į taikinį“. Vien tik tas faktas, kad studijoje su Jurga grupė dirbo pirmąjį kartą, dainą daro išskirtine.

 • Balsuoti
 • (3.75)

Dua Lipa Kiss And Make Up ft. BLACKPINK

Britų atlikėja Dua Lipa visai neseniai perleido savo debiutinį albumą įtraukdama naujų dainų ir pavadindama jį “Dua Lipa Complete Edition”. Viena iš naujai įtrauktų į albumą dainų šią savaitę mūsų jums pristatoma “Kiss And Make Up”. Garsėjanti savo bendradarbiavimu su kitais muzikantais Dua Lipa lieka ištikima sau ir šį kartą dainą įrašė su Pietų Korėjos supermergaičių grupe Blackpink šiuo metu išgyvenančią platininį amžių. Dirbtinai iš geriausių įmanomų kandidačių sukurta K-pop super grupė visai neseniai galėjo džiaugtis aukščiausia pozicija Billboard Korea moterų dainininkių bei grupių kategorijoje ir iš karto po to sekusia leidybine sutartimi su Interscope Records.

 • Balsuoti
 • (1.6)

Alan Walker Different World ft. SOFIA CARSON, K-391, CORSAK

Dar 2015-aisiais savo populiarumą kaip ant mielių auginti pradėjęs elektroninės šokių muzikos prodiuseris iš Norvegijos Alan Walker deda tašką singlų leidime ir jums Lalunos klausytojai pristato anot jo patį galingiausią iš jų „Different World“. Prie šios dainos dirbo iš tiesų stulbinantis muzikantų ir prodiuserių skaičius. Dainos variantų, sugulusių į stalčius kiekis gerokai perkopia dešimtis ir visa tai buvo daroma dėl dviejų priežasčių: pirmoji ir svarbiausia: atkreipti nematančių arba nenorinčių matyti politikų, visuomenės lyderių ir paprastų žmonių dėmesį į globalines klimato ir taršos problemas. Antroji: pristatyti tris metus kurtą ir brandintą debiutinį Alan Walker studijinį albumą tuo pačiu pavadinimu „Different World“.

 • Balsuoti
 • (2.8)

LEMON JOY Tavo rytojus

„Karolis“, „Mylėt tave tai beprotiška ir keista“, „Kažkada“ tai tik labai maža dalis visoje Lietuvoje puikiai žinomų grupės Lemon Joy dainų. Labai smagu į sąrašą ir žinoma į Lalunos grojaraštį įrašyti dar vieną visiškai šviežią šios puikios grupės dainą. Dvidešimt penkerius metus scenoje esantys vyrukai lieka ištikimi savo stiliui ir su pertraukomis išleidžiami nauji albumai ir kūriniai iš jų visada patenka tiek į radijo stočių eterį, tiek ir į topus. Ne išimtis, panašu, bus ir naujausias Lemon Joy darbas „Tavo rytojus“.

 • Balsuoti
 • (3.7)

BEATRICH Love Shot

Dar viena šios savaitės Lalunos naujiena priklauso lietuvaitei, kilusiai iš Šilutės Beatričei Pundžiūtei arba tiesiog Beatrich. Keletą mėnesių Los Andžele gyvenusi atlikėja naujausią savo dainą „Love Shot“ parašė ir įrašė būtent ten. Kaip pati sako, tai yra pati emocionaliausia daina, kokią yra sukūrusi. Kaip teigė pati Beatrich: „Labai nenoriu daug išsiplėsti, nes manau, kad kiekvienas turi atrasti čia dalelę savęs. Žinau tik tiek, kad tuo metu, kai rašiau jos žodžius, sudėjau visus savo jausmus, ką tada jaučiu. Atsimenu, net rašant buvo pradėję kauptis ašaros, nes buvo taip gera viską išsakyti“. Atlikėja taip pat neslepia, kad dainai patenkant į klausytojų rankas jaudinosi.

DIDO Friends

Labai smagu pasveikinti į Lalunos eterį grįžtančią Dido ir pristatyti šviežiausią jos kūrinį pavadinimu “Friends”. Mes kaip ir visi šios puikios dainininkės fanai visame pasaulyje pagaliau galime džiaugtis nutrūkusia tyla ir po penkerių metų pertraukos išleistu singlu, kuris bus į trauktas į šiais metais pasirodysiantį jau penktąjį per Kalėdas savo 46-ąjį gimtadienį atšventusios atlikėjos albumą “Still On My Mind”. Kaip teigia pati Dido, ji šio albumo laukia kaip niekada iki šiol, o daina “Friends” yra skirta jos nemėgstantiems žmonėms.

SAM SMITH Fire On Fire

Neįtikėtinos sėkmės kartu su Calvin Harris ir daina “Promises” pernai sulaukęs britas Sam Smith pirmomis šių metų dienomis vėl beldžiasi į Lalunos eterį. Šį kartą Sam’as grįžta prie lyriškosios ir visiems puikiai pažįstamos savo pusės ir pristato baladę “Fire On Fire”. Ši pačioje praėjusių metų pabaigoje buvo įtraukta į BBC animacinio mini serialo “Watership Down” garso takelį. Kaip rašo internetinis portalas abitofpopmusic.com “Tai yra būtent toks garso takelis, kokio ir buvo galima laukti iš Sam Smith. Lyriška greitai užkabinanti melodija ir jausmingas vokalas. Tai, bičiuliai ir yra tikrasis Sam’as”.

 • Balsuoti
 • (2.57)

TAKE THAT Everlasting

Dar 1989-aisiais Mančesteryje susiformavusi grupė Take That vos prieš mėnesį išleido savo geriausių dainų albumą „Odyssey“, kitais metais planuoja grandiozinį to paties pasaulinį koncertinį turą. Dvigubame albume dvidešimt septynių dainų albume tarp senų gerų, niūniuoti verčiančių hitų yra ir trys visiškai naujos dainos. Viena iš jų šią savaitę mūsų eteryje pristatoma „Everlasting“. Nors pagrindinis Take That vokalistas ir dainų bei muzikos autorius yra Gary Barlow, šioje dainoje vokalo partiją atliko kitas grupės narys Mark Owen. Muzikos gurmanai, tikime, jog prisimena 1993-ųjų metų superhitą „Babe“ ir jos sėkme radijo stočių topuose. Tos dainos vokalo partija taip pat buvo patikėta Mark‘ui.

 • Balsuoti
 • (3.8)

STEVE AOKI Waste It On Me ft. BTS

Labai sėkmingas japonų kilmės amerikietis DJ ir prodiuseris Steve Aoki jums Lalunos klausytojai nori pasiūlyti iš tiesų labai gerą šokių muzikos kūrinį. Kaip rašo vienas muzikinis portalas: „Geri dalykėliai vyksta kai Steve‘as yra prie savo DJ pulto. Tačiau šį kartą tai sensacija! Steve‘o dainos vokalo partiją įdainavo nenuginčijami Pietų Korėjos „dievai“ grupė BTS. Trumpai apie juos. BTS yra septynių narių Pietų Korėjos vaikinų grupė, suformuota žvaigždžių kalve vadinamų „Big Hit Entertainment“. Scenoje jie debiutavo prieš kiek daugiau nei penkerius metus ir iš karto šovė į vietinių topų viršūnes. Dėl didelio populiarumo socialiniuose tinkluose 2016 m. kovą žurnalas „Forbes“ paskyrė grupei daugiausiai pasidalinimų „Twitter“ tinkle turinčio atlikėjo titulą. Sekančiais metais grupė pasiekė Gineso rekordą kaip populiariausia muzikos grupė tame pačiame „Twitter“ tinkle.

 • Balsuoti
 • (3.42)

MIKA Sound Of An Orchestra

Praėjo jau dvylika metų nuo debiutinio, bestseleriu tapusio ir nežmonišką kiekį apdovanojimų visame pasaulyje susišlavusio, pirmojo, skardžiabalsio Michael Holbrook Penniman Jaunesniojo arba tiesiog Mika studijinio albumo „Life In Cartoon Motion“. Ir galime pripažinti – atlikėjui tokios ar bent kiek panašios sėkmės nei tada pakartoti deja, nepavyko. Tačiau jau penktąjį albumą kepantis muzikantas neliūdi ir kuria muziką toliau. Kaip sako kritikai naujausias jo singlas „Sound Of Orchestra“ tai grįžimas prie pirminio ir sėkmingiausio skambesio, tiek vokaline tiek muzikine prasme. Ir iš tiesų panašumų yra ir jų yra daug, tačiau ar dvylikos metų senumo skambesys leis Mikai grįžti į aukščiausias vietas pasaulio topuose – parodys laikas.

 • Balsuoti
 • (1.5)

GABRIELIUS VAGELIS Dalis manes ft. KOTRYNA JUODZEVICIUTE

Pastaraisiais metais nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje žibėję atlikėjai Gabrielius Vagelis ir Kotryna Juodzevičiūtė šiemet konkurse laimės nebando, tačiau intensyviai dirba įrašų studijoje ir Lalunos klausytojams pristato pirmąjį bendrą jųdviejų kūrinį „Dalis manęs“. Muziką ir žodžius dainai parašė pats Vagelis, o aranžuotę tobulino du Lietuvoje gyvenantys norvegai – Bjornas Holmeslandas, turintis dar ir braziliško kraujo, bei Snorre Bergerudas. Kaip apie dainą pasakojo pats Gabrielius: „Sukūręs pirminę dainos „Dalis manęs“ versiją supratau, kad norint pasiekti visą jos potencialą, reikalingas antras balsas. O kadangi su Kotryna jau seniai svajojome apie bendrą kūrinį, taip jis ir gimė“.

 • Balsuoti
 • (3.51)

KAZKA Cry

Kosminiu greičiu Europoje populiarėjantis ukrainiečių trio Kazka debiutuoja ir Lalunos eteryje ir kaip dera tiesiai iš jėgagrojo pozicijos. Kūrinys „Cry” ne tik dalyvauja nacionalinėje Ukrainos Eurovizijos atrankoje, bet ir tapo pirmąja visų laikų ukrainietiška daina prasimušusia į pasaulinį Shazam Top 10-ką. Daina turi specifinių ukrainietiškų motyvų, gerą ritmiką ir tobulai prie muzikos derantį dainininkės Oleksandros vokalą. Skambesys gerąja prasme keliantis šiurpą ir verčiantis jo klausyti vėl ir vėl. Tekstas sukurtas tiek ukrainiečių, tiek anglų kalbomis, mes grosime angliškąją versiją, jei kam iš jūsų bus įdomu, galite pažiūrėti vaizdo klipą ir pasiklausyti puikiai skambančios ukrainietiškosios dainos versijos „Plakala”, Lalunos interneto puslapyje.

 • Balsuoti
 • (3.71)

BOYZONE Normal Boy

Tikriausiai tiek skirtingų kritikų, tiek melomano ir žinoma grupės Boyzone gerbėjų nuomonių nesulaukė dar nei vienas vyrukų iš Airijos albumas. Nors šis, kurio pavadinimas “Thank You, Goodnight“ jų diskografijoje jau septintas. Nuo pačių geriausių iki tikrai ne tokių gerų atsiliepimų sulaukė ir naujausia jų daina „Normal Boy“. Ir jei rimtai išgirdus pirmuosius akordus nelabai supranti ar čia gerai, ar nelabai, tačiau dainai įgaunant pagreitį, nejučia pradedi linguoti, o tai jau geras ženklas. Galime sutikti tik su vienu, kad nuo ankstesnės Boyzone kūrybos paskutinis grupės istorijoje albumas stilistiškai yra gerokai nutolęs.

 • Balsuoti
 • (1.4)

ARIANA GRANDE 7 rings

 • Balsuoti
 • (3.29)

Ava Max Sweet But Psycho

Amanda Ava Koci arba tiesiog Ava Max debiutuoja Lalunos eteryje. Trumpai apie ją. Amanda gimė ir augo Milvokio mieste. Muzikine karjerą pradėjo vos pernai, tačiau jau yra sukūrusi bendrą dainą su mums visiems puikiai pažįstamu prodiuseriu iš Prancūzijos David Guetta. Mūsų pristatomai dainai „Sweet But Psycho“ žymiai geriau sekasi Europoje nei Ava Max gimtinėje. Švedijoje, Suomijoje ir Norvegijoje ši daina jau yra pakilusi iki pirmų topų pozicijų. Ir tai nenuostabu. Daina sukurta pagal geriausius skandinaviškos elektroninės šokių muzikos standartus. Mes esame įsitikinę, kad Eva Max debiutas Lalunos eteryje taip pat bus sėkmingas ir mes transliuosime dar ne vieną šios jaunos atlikėjos dainą.

 • Balsuoti
 • (2.8)

RITA ORA Only Want You

Su malonumu pristatome dar vieną šios savaitės Lalunos naujieną Rita Ora naujausią ir jau antrąjį singlą iš pernai pasirodžiusio antrojo atlikėjos studijinio albumo “Pheonix”. Šiek tiek istorijos Rita Sahatçiu Ora gimė 1990 metų lapkričio 26 dieną buvusioje Jugoslavijoje. Tačiau labai greitai su šeima emigravo į Didžiąją Britaniją. Savo karjerą pradėjo būdama vos septyniolikos metų grodama įvairiuose muzikiniuose renginiuose Londone. Lygiai prieš dešimt metų dalyvavo Eurovizijos dainų konkurso atrankoje, tačiau neilgai trukus pasitraukė iš konkurso. Tai suteikė jai populiarumo ir tų pačių metų gruodžio mėnesį ji pasirašė kontraktą su Jay-Z įrašų kompanija. Debiutinis atlikėjos albumas „Ora“ buvo išleistas 2012 metais ir debiutavo pirmoje Jungtinės Karalystės topo vietoje. Na, o kalbant apie šią savaitę pristatomą dainą “Only Want You”, mes be puikaus Ritos vokalo galime išskirti labai skaniai skambančią gitaros partiją ir iš tiesų melodingą bei tikrai gerą dainą.

 • Balsuoti
 • (1.6)

POST MALONE Sunflower ft. SWAE LEE

Du talentingi reperiai – vienas puikus kūrinys. Taip apie dainą „Sunflower“ atsiliepia vienas JAV muzikos portalas. Mes Lalunoje antriname ir pristatom dainą Jūsų teismui. Šiek tiek apie pačius atlikėjus. Pradėjęs nuo nulio socialinėje erdvėje ir labai greitai su trenksmu į pasaulinę muzikos rinką stipriu vokalu ir šokiruojančia išvaizda įsiveržęs 23-jų Post Malone ir toliau kepa dainas ir džiaugiasi vienu po kito sekančiu platininiu pasiekimu. Pats atlikėjas teigė dar nežinąs kuo labiau nori būti „užaugęs“ rokeriu ar reperiu. Swae Lee išvaizda mažiau šokiruojanti, bet talento užkariauti melomanų simpatijas jam taip pat pakanka. Beje, abu dainininkai viename interviu yra prisipažinę, kad nuo vaikystės yra komiksų, o ypač Žmogaus Voro gerbėjai. Ar tai buvo reklaminis triukas, ar tikra tiesa nesužinosime niekada, tačiau dainą, sukurtą būtent „Žmogaus Voro“ garso takeliui visiškai netrukus tikrai išgirsime.

 • Balsuoti
 • (2.67)

ROBBIE WILLIAMS I Just Want People To Like Me

Ponai ir ponios rokenrolas! Taip keliais žodžiais galime pristatyti naujausią Robbie Williams dainą. Kaip teigia pats atlikėjas – tai viena asmeniškiausių jo dainų ir ji bus įtraukta kaip pagrindinė niekur nepublikuotų, žinomų dainų dienos šviesą neišvydusių versijų bei per visą muzikanto karjerą nebaigtų kurti dainų albumo „Under The Tradar“ trečiąją dalį. Dainos žodžiai priverčia susimąstyti apie tai, jog pačių žmonių sukurtos „žvaigždės“ taip pat yra žmonės su savo pakylimais ir nuopuoliais. Na, o jei nesigilinsime į žodžius, tiesiog galime atsistoti ir patrypti rokenrolo ritmu.

 • Balsuoti
 • (3.33)

SEEB Grip ft. BASTILLE

Jau nieko muzikos rinkoje nebestebina roko ar alternatyvių grupių darbas kartu su elektroninės šokių muzikos kūrėjais. Nestebina todėl, kad išeinančiais 2018-aisiais tokių bendradarbiavimų buvo ne vienas ir ne du, o tokių dainų sėkmė senoje geroje Europoje kiekvienu atveju buvo beveik užprogramuota. Kalbant apie londoniečius Indie-rock grupę prancūzišku pavadinimu Bastille - jiems labai tinka posakis: “Kartą paragavęs negali sustot”. Neseniai iškepę puikią ir labai sėkmingą dainą “Happier” kartu su po zefyro kauke savo veidą slepiančiu Dj Marshmello, britai šią savaitę mūsų visų dėmesiui pristato bendrą dainą su Norvegijos EDM genijumi Seeb.

 • Balsuoti
 • (2.2)

5 Seconds Of Summer Lie To Me ft. JULIA MICHAELS

Australai 5 Seconds Of Summer arba 5SOS, kur buvę kur nebuvę ir vėl su nauja daina bandys šturmuoti Lalunos topo viršūnes. Šį kartą vyrukai sugalvojo naujai perleisti dainą „Lie To Me“ iš pernai pasirodžiusio trečiojo grupės studijinio albumo „Youngblood“. Tai padaryti buvo nuspręsta todėl, kad dainai naujų spalvų pasiūlė pridėti JAV vis labiau kylanti žvaigždė Julia Michaels. Anot kritikų vokalo partija originalioje dainos versijoje skambėjo gerai, o dabar prisidėjus Julia‘ai skamba tiesiog magiškai. Anot vieno apie muzika rašančio portalo: „Neįmanoma patikėti savo ausimis ką gali dainai duoti tinkamai parinkti dainininkai!“.

 • Balsuoti
 • (1.5)

WESTLIFE Hello My Love

Šešerių metų pertrauką vieni nuo kitų padarę Westlife vyrukai grįžta su visiškai nauja daina, bei naujo grupės albumo planais. Taip ypatingai pradžiugindami savo fanus visame pasaulyje. Ir iš tiesų kai grupė 2012-aisiais paskelbė apie veiklos nutraukimą net didžiausi optimistai netikėjo, jog grupės nariai kada nors vėl bus kartu ir kurs naujas dainas. Bet taip nutiko ir mes Lalunoje nuoširdžiai sveikiname juos grįžusius. Muziką pirmai per pastaruosius aštuonerius metus grupės dainai sukūrė visiems puikiai pažįstamas Ed Sheeran, žodžius Steve Mac, o tai reiškia, kad turine dar vieną garantuotą hitą.

 • Balsuoti
 • (2.38)

THE CHAINSMOKERS Hope

Du albumus per pastaruosius du metus išleidę amerikiečiai The Chainsmokers gali būti labai laimingi ir patenkinti. Stilistiškai skirtingi albumai sulaukė labai daug palaikymo ir pardavimų prasme abu buvo labai sėkmingi. Tai, kaip teigia patys dueto nariai dar labiau atriša rankas ir leidžia dar laisviau kurti. Mes jūsų dėmesiui norime pristatyti dainą iš pernai gruodžio mėnesį išleisto albumo „Sick Boy“. Daina iš tiesų puiki. Labai gerą impulsą dainai suteikia kartu su grupe vokalo partiją atlikusi muzikinę karjerą fantastiškai pradedanti vokalistė iš Švedijos Winona Oak. Kalbant apie pačią dainą tai yra pop ir elektroninės šokių muzikos patvirtintas ir iki šio gerai „einantis“ ir puikiai skambantis mišinys. Tuo tarpu kritikai dainai kažkodėl negaili priekaištų dėl monotoniškumo, nuspėjamumo ir labiau muzikine prasme išreikšto priedainio nebuvimo.

BACKSTREET BOYS No Place

Prieš keletą savaičių į mūsų eterį sugrįžę Backstreet Boys ir vėl čia. Šį kartą jūsų dėmesiui pristatome dar viena labai gerą ir šiltą dainą. Tai jau trečiasis vyrukų oficialus singlas iš sausio 15 pasirodysiančio jau dešimtojo studijinio albumo „DNA“. Grupės nariai su nekantrumu laukdami albumo pasirodymo gali džiaugtis ir dėl to kad po septyniolikos metų pertraukos vėl buvo nominuoti „Grammy“ apdovanojimuose. Grįžkime prie dainos. Ji labai nuoširdi ir šilta, o tai šaltą žiemą yra kaip tik tai ko daugeliui iš mūsų reikia. Meilės kupinoje baladėje Bryan‘as, Kevin‘as AJ Nick‘as ir Howie prisipažįsta, kad ir kiek tenka keliauti bei koncertuoti toli nuo namų, vis tiek geriausias jausmas būti namuose su savo artimaisiais.

 • Balsuoti
 • (1.5)

CALVIN HARRIS Giant ft. RAG'N'BONE MAN

Sausio 17-ąją savo trisdešimt penktąjį jubiliejų atšventęs DJ ir prodiuseris iš Škotijos Adam Richard Wiles puikiai visiems pažįstamas Calvin Harris pseudonimu grįžta į Lalunos eterį su visiškai nauja daina. Vokalo partiją dainai sukūrė su daina „Human“ išgarsėjęs britų soul muzikos atlikėjas Rag’n’Bone Man. Beje tai pirmasis jo darbas po dainos „Human“ sėkmės 2017-aisiais. Na, o Calvin‘ui pirmasis darbas jau 2019-aisiais. Septinto dešimtmečio disko elementų turinti daina, tikime, kad nepaliks abejingų ir privers suklusti ir balsuoti už ją mūsų Top 40-ke.

 • Balsuoti
 • (1.83)

THE CHAINSMOKERS This Feeling ft. KELESEA BALLERINI

Įdomus duetas nori būti išgirstas Lalunos eteryje. Tai atrodo visiškai nesuderinamų stilių atlikėjai nusprendė sukurti kažką gražaus. Ir žinot ką? Jiems pavyko. Kalbame apie synth-pop bei EDM muzikos kūrėjus The Chainsmokers bei Lietuvoje ne itin populiaraus country stiliaus dainininkę Kalsea Ballerini. Tiek The Chainsmokers vokalisto Drew Taggart‘o, tiek ir minėtos country žvaigždės vokalai tarytum susilieja tarpusavyje bei itin gerai dera tarpusavyje. Kaip viename interviu sakė The Chainsmokers, jie tikrai dar ir ateityje norės dirbti su Kelsea Beje, daina „This Feeling“ bus įtraukta į sekantį The Chainsmokers albumą „Sick Boy“. Mes džiaugiamės, kad dar viena labai gera daina šią savaitę papildo mūsų eterį.

 • Balsuoti
 • (2.09)

JAX JONES Play ft. YEARS AND YEARS

Dar viena puiki daina debiutuoja Lalunos eteryje. Šį karta debiutuoja tik daina, nes britą DJ Jax Jones ir jo tėvynainius grupę Years & Years eterio debiutantais tikrai negalime pavadinti. Tiek Jax Jones tiek ir Years & Years lalunos eteryje jau spėjo sugroti ne viena savo dainą. Kalbant apie Šią bendrą muzikantų dainą, tai ji bus įtraukta tiek į vienos, tiek į kitos kūrybiniame procese dalyvavusios pusės naujausius albumus. O toks retai pasitaikantis atvejis nutiko todėl, kad abi pusės buvo tiesiog sužavėtos darbu kartu, vieni kitų profesionalumu ir žinoma galutiniu rezultatu.

 • Balsuoti
 • (1.8)

JOHN GIBBONS A Spaceman Came Travelling ft. NINA NESBITT

Kalėdos jau čia pat, todėl mes Lalunoje vis dažniau grojame kalėdinę muziką ir šį kartą klasikinės kalėdinės dainos perdirbinį pristatome jūsų ausims. Dar 1976-aisiais airių dainininkas Chris De Burgh's melomanams pristatė Kalėdoms skirtą dainą 'A Spaceman Came Travelling'. Daina iš karto rado vietą tarp to meto žvaigždžių tokių kaip Slade, Shakin Stevens ir Elton John sukurtų šventinių dainų. Prabėgo 42-eji metai ir Chris’o tautietis Dj ir prodiuseris John Gibbons perdirbo ir sušiuolaikino šią kalėdinę dainą. Vokalo partiją atliko puiki dainininkė, kylanti Škotijos žvaigždė Nina Nesbitt.

 • Balsuoti
 • (1.67)

Alvaro Soler Loca

Vasara dar labai toli, bet Alvaro Soler bent jau muzikine prasme ją ant rankų atneša į Lalunos eterį. Naujausias katalono singlas „Loca“ tiesiog alsuoja karščiu. Dar 2015-aisiais su daina “El Mismo Sol” visame pasaulyje išgarsėjęs atlikėjas visus šiuos metus aktyviai dirba studijoje, jau yra išleidęs du studijinius albumus, na o naujausias jo singlas yra pirmasis pasaulį išvydęs kūrinys iš jau ruošiamo trečiojo Alvaro albumo. Kataloniško ir vokiško kraujo turintis muzikantas jums Lalunos klausytojai nori pristatyti trimito garsais ir džiazo prieskoniais pagardintą naujausia skanėstą, tikrai atrasiantį savo klausytoją.

 • Balsuoti
 • (3.5)

BRYAN ADAMS Shine A Light

 • Balsuoti
 • (3.6)

BENNY BLANCO Better To Lie ft. JESSE, SWAE LEE

Kiek anksčiau šiais metais iki tol šešėlyje ar užkulisiuose tūnojęs ir kitiems muziką kūręs amerikietis prodiuseris Benny Blanco nusprendė nebesislapstyti ir pats pasikaitinti šlovės ir žinomumo spinduliuose. Šį kartą Benny mums pristato jau trečiąjį savo singlą iš gruodžio 7-ąją pasirodžiusio debiutinio studijinio “Friends Keep Secrets”. Kartu padainuoti prodiuseris pasikvietė tautiečius reperį Swae Lee ir dainininką bei aktorių Jesse Rutherford. Kūrinys tikrai ras savo vietą tiek Europos, tiek ir Jungtinių Valstijų topuose.

 • Balsuoti
 • (1.33)

BOB SINCLAR Electrico Romantico ft. ROBBIE WILLIAMS

 • Balsuoti
 • (2.67)

CLEAN BANDIT Mama ft. ELLIE GOULDING

Elektroninės muzikos kūrėjai iš Anglijos Clean Bandit pastaruoju metu kaip užsukti. Kurią vieną dainą po kitos ir net neplanuoja sustoti. Tačiau šį kartą daina mažų mažiausiai priverčia suklusti. Jei nežinotume, kad čia britų darbas ir nesuprastume kalbos – drąsiai galėtume sakyti, kad tai dar vienas Pietų Amerikos žvaigždžių sukurtas eilinis latina muzikos hitas. Panašu, kad niekas iš tiesų nesitikėjo iš Clean Bandit ir kartu su jais dainą kūrusios Ellie Goulding kažko panašaus. Iš karto skubame užtikrinti, kad daina šaltą žiemos vakarą tikrai sušildys ir privers pajudėti.

 • Balsuoti
 • (1.5)

HAEVN City Lights (LVNDSCAPE Remix)

Amsterdame reziduojantis Dj ir prodiuserių duetas Heavn pradeda savo muzikinę kelionę Lalunos eteryje. Trumpai apie juos. Haevn duetą sudaro prodiuseris Marijn van der Meer ir muziką filmams iki tol kūręs kompozitorius Jorrit Kleijnen. Jie vieną dieną tiesiog be progos sugalvojo išleisti bendrą dainą. Rezultatas, kaip suprantate, viršijo abiejų muzikantų lūkesčius ir jie nusprendė nesiblaškyti ir kurti muziką kartu. Ir tai dar ne viskas, išgirdęs naujausią prodiuserių darbą Dj iš Nuderlandų Nick Bass arba tiesiog Lvndscape nusprendė dainą dar labiau pritaikyti šokių aikštelėms ir radijo eteriui. Ir štai daina šią savaitę Lalunos eteryje skambės ypač dažnai.

 • Balsuoti
 • (3.5)

MOME Sail Away ft. RICKY DUCATTI

Norime jums, Lalunos klausytojai pristatyti Nicoje reziduojantį Prancūzijos Dj Jeremy Souillart arba tiesiog Mome. Apie jį už Prancūzijos ribų melomanai ir elektroninės šokių muzikos fanai išgirdo 2016-aisiais, kai jo daina “Aloha” pateko į keleto Europos šalių topus. Panašu, kad Dj ir prodiuseris Mome šį kartą savo meškerę meta į platesnius vandenis, mat vokalo partija yra patikėta nors ir nelabai girdėtam dainininkui iš JAV, o tiksliau iš saulėtojo Los Andželo. Abu kūrėjai nuoširdžiai tiki bendros dainos sėkme ir žinoma tolesne puikiai abiejų muzikine karjera.

 • Balsuoti
 • (2.67)

Cheat Codes Feeling Of Falling ft. Kim Petras

Amerikiečių prodiuserių trijulė Cheat Codes grįžta į mūsų eterį ir nori pristatyti patį naujausią savo dainą „Feeling Of Falling“. Puikius šokių muzikos „hitus“ kepantis tercetas šį kartą ir vėl pristato kiek Skandinavija kvepiančią dainą. Vokalo partiją vyrukai pasiūlė kylančiai Vokietijos žvaigždutei Kim Petras. Kalbant apie ją, tai šiai vokalistei išeinantys 2018-ieji buvo pasakiški. Yra posakis: jei sekasi tai sekasi arba atvirkščiai jei nesiseka tai nesiseka. Yra ir kitas: dirbk ir Dievas padės. Panašu, kad sėkmė Kim Petras atveju suvaidino tik nedidelį vaidmenį, o darbo ši atlikėja šiais metais įdėjo iš ties labai daug. Štai ir rezultatas – ją, o tiksliau jos vokalinius sugebėjimus pastebėjo už jūrų marių gyvenantys Cheat Codes!

 • Balsuoti
 • (2.33)

KATY PERRY Waving Through A Window

Labai dažnais atvejais paprastume yra žymiai daugiau jėgos, nei ekstravagantiškume ar net skandaluose. Katy Perry tai suprato, kai jos pernai metų albumas „Witness“ bei singlai iš jo dažnai šokiruojančiais viršeliais nesulaukė didelio publikos dėmesio ir buvo parduodami prasčiausiai per visą Katy Perry muzikinę karjerą. Kadaise krikščionišką muziką kūrusi ir dainavusi Katy grįžta prie paprastų, bet tikrai neprastų reikalų. Visi mes puikiai žinome jos vokalinius sugebėjimus ir iš tiesų ši daina paimta iš labai Jungtinėse Valstijose Brodvėjaus miuziklo „Dear Evan Hansen“ atskleidžia juos visus su kaupu. Kaip teigė pati atlikėja, jai ši daina yra labai artima jai pačiai, tikrajai Katy. Tuo tarpu kritikai pastebi, kad šie pasikeitimai įvyko po filmo su Lady Gaga „Star Is Born“ sėkmes.

 • Balsuoti
 • (2.5)

SIGRID Don't Feel Like Crying

 • Balsuoti
 • (2.67)

GESAFFELSTEIN Lost in The Fire ft. WEEKND

Šiais metais 32-ąjį gimtadieni švęsiantis Prancūzijos DJ ir prodiuseris Mike Levy geriau žinomas Gesaffelstein pseudonimu šią savaitę bandys savo laimę Lalunos eteryje. Pagrindinis prizas – patekimas į mūsų karščiausią Top 40-ką. Nuo 2008-ųjų metų kuriantis prancūzas jau spėjo sukurti muziką tokiems visiems žinomiems atlikėjams kaip Lana Del Rey, Kanye West, Tiga, The Weeknd ir daugeliui kitų pasaulyje vietą po saule užsitarnavusių dainininkų. Retais atvejais prodiuseris prie dainos pavadinimo prirašo ir savo pseudonimą, tačiau jo planuose šiais metais yra išleisti savo studijinį albumą ir atlikėjai dirbę su juo maloniai sutiko jam padėti. Taip nutiko ir šį kartą. Vokalo partiją sukūrė kanadietis The Weeknd.

 • Balsuoti
 • (1.8)

WHY DON'T WE Big Plans

LAUV and TROYE SIVAN I'm So Tired

Internetas ūžia! Sensacijų gaudytojai seka kiekvieną atsirandančią naują žinutę. Ar jie pora? Tokios ir panašios antraštės mirga internete po to kai dainininkas iš Australijos Troye Sivan išsiskyrė su savo buvusiu draugu ir įrašė duetą su kitu savo netradicines seksualinės orientacijos neslepiančiu dainininku Lauv. Kaip ten bebūtų, bet daina internete išreklamuota tiesiog puikiai. Kalbant apie pačią dainą, tai melodija paprasta, bet tikrai neprasta, vokaline prasme duetas skamba idealiai, vietomis sunku atskirti kuris iš atlikėjų dainuoja. Internete yra pasisakančių ir šiuo klausimu. Anot jų tai buvo padaryta specialiai norint dainai priduoti papildomų pikantiškų prieskonių.

 •  
 •  
 •