DADDY WAS A MILKMAN Innocent Town

Ignas Pociūnas, Lietuvai geriau pažįstamas „Daddy Was A Milkman“ pseudonimu, Lalunos eteryje pristato naują dainą „Innocent Town“. Naują Igno kūrinį įkvėpė tuščios, koronaviruso pandemijos paveiktos Vilniaus gatvės. Kaip teigia pats muzikantas: „Tema dainai atsirado iš visai paprastos situacijos. Ėjo į pabaigą antra karantino savaitė, o aš turėjau keletą neatidėliotinų reikalų, todėl pirmą sykį iš namų išlindau į miestą“, – pasakojo Ignas Pociūnas. „Daddy Was A Milkman“ – „Innocent Town“: „Nors buvo ne pakeliui, važiuodamas automobiliu tyčia prasukau pro Vilniaus senamiestį, dažnai taip darau, tiesiog šiaip sau. Kažkoks siurrealus vaizdas – tokį tuščią jį galėjai pamatyti nebent gilią naktį. Mano miestas, kuris visuomet pulsuoja gyvybe, yra pilnas šurmulio ir judesio, dabar buvo nykus ir tarsi vienišas. Pasidarė gaila jei ne visai sustojusio, tai bent gerokai stabtelėjusio gyvenimo, ir tuo pačiu miesto, kuris dėl šios priverstinės ramybės yra visiškai nekaltas. Galima sakyti, kad šita daina skirta savam miestui“. Nors subalansuota Vilniui, puikiai tiks ir mūsų Klaipėdai.

INNA Sober

Tokių metų kaip 2020-ieji, visi sutiksime, absoliučiai netipiniai. Netipiniai jie ir muzikantams – atšaukti koncertiniai turai, nukelti albumų pristatymai, paplonėjusios piniginės. Tačiau kaip visada yra ir šviesioji reikalo pusė. Kuo daugiau reikalų studijose, tuo daugiau fantastiškos muzikos mums. Šią savaitę Lalunos eteryje savo kelią link Top 40-ko pradeda iki dabar Rumunijos pop sensacija vadinama Inna. Dar 2008-aisiais su kūriniu „Hot“ išgarsėjusi atlikėja nė neketina užleisti savo pozicijų. Priešingai – žengia kiek rizikingą žingsnį iš pop-dance į deep-house muzikinį stilių. Prie šių Innos pokyčių svariai prisidėjo neseniai su dainininke pradėjęs dirbti DJ ir prodiuseris iš Šveicarijos Freedo.

 • Balsuoti
 • (4.5)

JASON MRAZ Look For The Good

Norite gerų emocijų? Visada prašom. Sakome Jums ir pristatome dar vieną Lalunos naujieną. Tai keturiasdešimt dviejų amerikiečio pop-rock stiliaus atstovo Jason‘o Mraz naujausia daina „Look For Good“. Ir iš tiesų kai aplink švelniai tariant mažokai pozityvių minčių, o pasaulis vis bando išsivaduoti iš iki šiol nematyto sąstingio, ši daina tikrai praskaidrins nuotaiką ir privers aplink save ieškoti tik gerų dalykų. Visiems skanaus.

 • Balsuoti
 • (4.33)

GIEDRE Uzgis Iki Vestuviu

Atlikėja Giedrė jau pateko į Lietuvos muzikos istoriją kaip pirmoji surengusi gyvo garso koncertą daugiau nei 300 žmonių karantino metu: scenoje vykusį pasirodymą žiūrovai stebėjo automobiliuose. Šią patirtį Giedrė vadina kosmine, o klausytojams pateikia dar vieną staigmeną – naują dainą „Užgis iki vestuvių“. Kaip apie naujausią savo dainą kalba pati Giedrė: „Nauja daina yra apie tai, kad kiekvienas žmogus yra laisvas rinktis – būna ir taip, kad meilė trunka trejus metus, o po to baigiasi kuras, prakiūra bakas ir pildyk nepildęs – ašaromis toli nenuvažiuosi. Vis dėlto šios dainos tekstas visiškai nebūdingas mano melancholijai ir viskas čia kaip chrestomatinėje pasakoje – „Gyveno ilgai ir laimingai“.

 • Balsuoti
 • (4.75)

ARIANA GRANDE Stuck with U ft. JUSTIN BIEBER

Vieni populiariausių pasaulio atlikėjų Ariana Grande ir Justinas Bieberis Lalunos eteryje pristato pirmą, kartu įrašytą dainą „Stuck With You“. Visas už šį kūrinį gautas pelnas bus skirtas „First Responder“ vaikų fondui. Fondas pasirūpins dotacijomis ir stipendijomis sveikatos priežiūros darbuotojų vaikams, greitosios pagalbos darbuotojams, paramedikams, policijos pareigūnams ir ugniagesiams, dirbantiems kovos su COVID-19 fronto linijoje. Kaip teigė Justin‘o vadybininkas Scooteris Braunas: „Mes norėjome parodyti savo dėkingumą vyrams ir moterims, dirbantiems fronto linijose, kurie nepailstamai dirba dėl mūsų sveikatos ir saugumo per šią krizę. Jie yra kasdieniai didvyriai. Dabar jie ir jų šeimos labiau nei bet kada nusipelno mūsų palaikymo".

 • Balsuoti
 • (4.67)

BTS On ft. SIA

Pietų Korėjos muziką plačiajam pasauliui 2012-ųjų pabaigoje pristatė legenda tapusios dainos „Gangnam Style“ atlikėjas PSY. Nuo to laiko apie ji girdime iš tiesų labai mažai, tačiau yra vyrukai perėmę estafetės lazdelę ir bėgantys populiarumo maratone su geru vėjeliu. Tai dirbtinai suklijuota septynių vaikinų grupė BTS. Jie jau yra įrašę ne vieną dainą su pasaulinėmis žvaigždėmis. Pradžioje tik anglų kalba, tačiau pastaruoju metu visos BTS kolaboracijos yra atliekamos tiek korėjietiškai, tiek angliškai. Šį kartą septynetas bendrai dainai pasikvietė mums visiems puikiai pažįstamą australę Sia. Rezultatas – nenuviliantis. Nors kritikai ir nėra sužavėti, tačiau internete daina yra tikrai populiari.

 • Balsuoti
 • (4.65)

DYNORO Me Provocas ft. FUMARATTO

Pasaulinė sensacija iš Lietuvos Dynoro šiandien kartu su A lygio kolumbiečių prodiuseriu Fumaratto Lalunos eteryje pristato dainą pavadinimu „Me Provocas“ Tai yra jau antrasis Dynoro bendras darbas su Lotynų Amerikos kūrėjais (prieš tai – „On & On“ su brazilu prodiuseriu Alok) ir dar vienas svarbus žingsnis į muzikos rinką už Atlanto. Dynoro „Me Provocas“ yra originalaus Fumaratto singlo tuo pačiu pavadinimu, kuris pernai „YouTube“ surinko daugiau nei 85 mln. peržiūrų, perdirbinys. Jame girdimas unikalus muzikinis žanras guaracha, kuriame jungiasi tribal house ir kolumbietiško folkloro sąskambiai. Fumaratto yra vienas svarbiausių ir žinomiausių prodiuserių Lotynų Amerikos elektroninės muzikos scenoje, į kurio pasirodymus Kolumbijoje, Ispanijoje, Panamoje, Čilėje, Meksikoje bilietai yra „iššluojami“ akimirksniu. Tuo tarpu Dynoro, kurio tikrasis vardas yra Edvinas Pechovskis, į pasaulinę muzikos rinką įžengė 2018 m. su superhitu „In My Mind“ ir iškart tapo tikru fenomenu, tačiau tuo pačiu ir elektroninės muzikos fantomu, apie kurį žinoma labai nedaug. Kaip teigia jo atstovai, geriausias būdas pažinti Dynoro – įsiklausyti į jo muziką.

 • Balsuoti
 • (4.33)

8 KAMBARYS Jie viska zino apie mus

Grupė „8 Kambarys“ vos per metus iš niekam nežinomų reperių virto pripažintais scenos vilkais. Dar prieš kurį laiką vyrukai dirbo visus įmanomus darbus tam, kad galėtų investuoti į savo kūrybą, muziką „prastumti” į radijo eterį bei pasirodyti arenose. Panašu, jog jiems tai padaryti tikrai pavyko. Lalunos eteryje pristatome naujausią dueto dainą “Jie viską žino apie mus”. Daina plačiajai visuomenei oficialiai pristatyta praėjusį penktadienį, o nuo šiandien ši lyriška baladė su geru pagreičiu pradės skambėti ir Lalunos eteryje.

 • Balsuoti
 • (4.08)

The Weeknd Save Your Tears

Naujausias trisdešimtmečio kanadiečio Abel’io Tesfaye arba The Weeknd darbas „Save Your Tears” yra įrašytas vienuoliktu numeriu kovo 20 dienos šviesą išvydusiame ketvirtajame albume „Afrer Hours”. Na, o šią savaitę mes Lalunoje šią dainą skelbiame pirmąja ir pačia karščiausia naujiena, o tiksliau jėgagroju. Kaip ir prieš tai mūsų topo pirmoje vietoje išbuvusi The Weeknd daina „Blinding Lights“, taip ir ši sukurta pagal geriausias aštuoniasdešimtųjų sinth pop stiliaus tradicijas, turi puikią ir gerai įsimenamą melodiją ir gerą „vaibą”. Melomanai teigia, kad daina sukurta dainininką „ant ledo” palikusiai ex merginai Selenai Gomez.

 • Balsuoti
 • (3.63)

ONEREPUBLIC Didn't I

Ir vėl jie kartu su mumis! Naujausia OneRepublic daina „Didn’t I“ jau ir Lalunos eteryje. Tai dar vienas singlas iš gegužės mėnesį dienos šviesą išvysiančio naujausio jau penktojo vyrukų albumo „Human“. Šiek tiek labai įdomios istorijos apie pačią grupę. Grupę 2002 m. Kolorado Springs mieste sukūrė buvę klasiokai – solistas ir vokalistas Ryanas Tedderis ir gitaristas Zachas Filkinsas. Pradžioje vyrukams nesisekė. Prabėgo ilgi penkeri metai nuo grupės gimimo dienos iki pirmojo pripažinimo ir sėkmės, tačiau tai įvyko itin galingai. 2007 m. tuomet garsus prodiuseris Timbalandas sukūrė savąją OneRepublic dainos „Apologize“ versiją, įtraukė ją į savo rinkinį ir daina akimirksniu tapo beprotiškai populiari. Kūrinys atsidūrė pirmose vietose 16-koje šalių, buvo parduota daugiau kaip 6 mln. kopijų vien tik Amerikoje. Nuo to laiko Onerepublic skrydis šlovės olimpe tęsiasi. Labai tikimės juos lapkričio 16 dieną išvysti Žalgirio arenoje.

LITTLE MIX Break Up Song

Kone didžiausia pastarųjų metų kuriozinė situacija susidarė aplink merginų grupę Little Mix. Europoje jos garbinamos lyg deivės, o štai Jungtinėse Valstijose jos beveik nežinomos. Anot tiek vietinių tiek ir JAV muzikantų bei muzikos kritikų, tokia situacija neturi precedento ir vadina ją nepamatuotu ignoravimu. Tačiau jau dabar gali viskas kardinaliai keistis. Daina „Brake Up Song” turi absoliučiai visus šansus užkariauti ir Jungtinių Valstijų rinką. Kritikai jau dabar naujausią merginų kūrinį vadina pačiu geriausiu per visą grupės istoriją. Taip pat labai pataikyta ir su dainos stiliumi. Kaip ir šiuo metu darosi įprasta, daina sukurta naudojant geriausius aštuoniasdešimtųjų muzikos triukus.

 • Balsuoti
 • (3.83)

DIPLO Do Si Do ft. BLANCO BROWN

Visiems puikiai pažįstamas Dj ir prodiuseris Diplo, anot jo paties atrado savo gyvenimo misiją. Misija - į vieną tobulą vienetą sujungti du Jungtinėse Valstijose ypač populiarius muzikinius stilius - elektroninę šokių muziką ir kaubojiškąjį country. Eksperimentas, panašu, pasisekė ne tik JAV, bet ir šiapus Atlanto – „Do Si Do” kelionę Lalunoje pradeda tiesiai iš jėgagrojo pozicijos. Vokalo partiją kūrinyje atlieka trisdešimt penkerių juodaodis country muzikos specialistas Bennie Amey III arba Blanco Brown. Iki šiol pop ir šokių muzikos scenoje labiau žinomas kaip Pitbull ir Chriss Brown prodiuseris.

Dua Lipa Break My Heart

Dar viena puiki daina Lalunos eteryje. Šį kartą ji nuosavybės teise priklauso britei Dua Lipa. „Break My Heart” tai jau trečiasis singlas iš kovo mėnesio pabaigoje dienos šviesą išvydusio antrojo atlikėjos studijinio albumo „Future Nostalgia” Kaip jau tampa kone įprasta, daina sukurta pagal geriausias aštuoniasdešimtųjų disco-pop stiliaus tradicijas bei tendencijas ir turi labai gerus šansus patekti ne tik į Europos, bet ir Jungtinių Valstijų topus. Daina kaip singlas buvo pasirinktas neatsitiktinai. Nors prieš tai buvo planuota singlo pavidalu išleisti baladę, tačiau kaip teigia pati muzikantė - šokti kviečianti „Break My Heart” buvo pasirinkta norint šiek tiek praskaidrinti karantine esančių žmonių kasdienybę.

Ava Max Kings and Queens

Kaip teigė specialistai, nestandartinė ir visiškai ne tipinė situacija susidariusi pasaulyje turi ir pliusų. Vienas iš tokių - studijose užsidarę ir kuriantys naują muziką. „Kings & Queens“ – pirmoji nauja daina 2020-aisiais iš vasarą pasirodysiančio Ava Max naujo albumo. Ją sukūrė tris kartus „Grammy“ nugalėtojas RedOne, dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Lady Gaga, Michael’as Jackson’as ar Shakira. Prodiusavo ne ką mažiau žinomas Cirkut - Katy Perry, Weeknd bei Rihanna prodiuseris. Ką tai reiškia? O reiškia tai, kad daina yra absoliučiai pasmerkta tobulam pasirodymui viso pasaulio karščiausiuose Topuose. Beje internetinė statistika taip pat kalba pati už save. Avos muzika iki šios dienos perklausyta daugiau kaip 2.78 milijardus kartų, vaizdo klipai – 500 milijonų kartų, per mėnesį jos klauso 28 mln. klausytojų, Instagram platformoje seka 1 mln. sekėjų. Na ką, belieka paklausyti ir jei patinka įvertinti dainą penkiomis žvaigždutėmis internetinėje svetainėje laluna.lt Top 40 skiltyje. Visiems skanaus!

 • Balsuoti
 • (3.8)

TWENTY ONE PILOTS Level Of Concern

JAV grupė „Twenty One Pilots“ Lalunos eteryje pristato „Level of Concern“ – tai nauja daina, kurią grupės nariai parašė COVID-19 pandemijos metu. Vilties įkvepiantis kūrinys pasiekiamas visose muzikos klausymosi platformose nuo šiandien ir Lalunos eteryje. Grupės nariai Tyleris Josephas ir Joshas Dunas dalį už naują kūrinį surinktų lėšų paaukos „Crew Nation“ – tai specialus pasaulinis fondas, padedantis nuo koronaviruso nukentėjusiems žmonėms, kurie dirba koncertų organizavimo versle. „Twenty One Pilots“ lyderis Tyleris Josephas visai neseniai savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad būdamas saviizoliacijoje kuria naują muziką. „Visą laiką kuriu, bet jaučiu, kad vieną dainą turime išleisti jau dabar. Manau, kad ji paprasta, bet suteikianti labai daug vilties“, – apie dainą, kurią pirmą kartą sukūrė su elektrine gitara, pasakojo Tyleris. „Level of Concern“ – pirma nauja „Twenty One Pilots“ daina, pasirodanti po 2018-ųjų albumo „Trench“. Vos tik pasirodęs pastarasis albumas sulaukė neįtikėtinos tarptautinės sėkmės – tapo „auksiniu“, „Grammy“ laureatų duetui šis įrašas padėjo sumušti asmeninį rekordą – per pirmąją savaitę JAV parduota daugiau kaip 175,000 albumo kopijų. Šis populiarus albumas pasaulyje perklausytas du milijardus kartų.

 • Balsuoti
 • (3.67)

KIESZA Crave

Ją internetinė žiniasklaida jau kurį laiką vadina per mažai įvertinta ar net nuvertinta pop muzikos karaliene. Iš vienos pusės jai absoliučiai nieko nestinga - geri prodiuseriai, įrašų kompanija bei puikus balsas. Tačiau labai dideliais ar net karališkais pasiekimais Kiesza kol kas pasigirti negali. Yra gera žinia: naujausias jau trečiasis jos studijinis albumas „Crave” jau dabar vadinamas geriausiu atlikėjos karjeroje. To paties pavadinimo singlas iš naujausio albumo ne išimtis. Nuo pirmų akordų kabinanti melodija, aštuoniasdešimtaisiais itin populiari bėganti boso partija ir žinoma nuostabus ir įsimenantis Kiesza vokalas garantuoja dainos sėkmę visame pasaulyje. Pirmoji sėkmė jau Kiesza kišenėje - jos daina kelionę link Lalunos Top 40-ko viršūnės.

 • Balsuoti
 • (4.33)

TOVE LO I'm Coming

2020-ieji ekscentriškajai švedei Tove Lo prasideda darbingai. Vos prieš keletą savaičių pristačiusi labai gerai „paėjusį“ duetą su jamaikiečiu Sean Paul, trisdešimt dviejų metų atlikėja visiems mums siunčia linkėjimus ir pristato solo dainą „I‘m Coming“. Aštuoniasdešimtųjų synth-pop muzikos stiliumi sukurta daina vos tik išvydusi dienos šviesą sulaukė labai daug teigiamų įvertinimų. Tiesa, reiktu pabrėžti, jog tai nėra originali Tove Lo daina. Dar 2011-aisiais originalią kūrinio versiją švediškai atliko Veronica Maggio. Daina vadinosi „Jag kommer“. Kaip teigė Tove Lo: „Ilgą laiką mane persekiojo mintis būtent šį kūrinį pristatyti visam pasauliui bei parodyti kokie yra talentingi vien tik švedų kalba kuriantys muzikantai“.

 • Balsuoti
 • (4.5)

SAM SMITH I'm Ready ft. DEMI LOVATO

Sam Smith ir Demi Lovato pirmą kartą sukūrė bendrą dainą ir sako, jog jie pasiruošę užkariauti viso pasaulio radijo stočių geriausią eterio laiką. Naujoji daina tai dar vienas singlas iš šiais metais pasirodysiančio jau trečiojo studijinio albumo “To Die For”. Beje albumas turėjo būti išleistas gegužės pirmąją, tačiau dėl visiems suprantamų priežasčių pasirodymo laikas buvo perkeltas nenustatytam laikui. Kaip teigia pats atlikėjas, Korona virusas ne tik nenumatytai nukėlė albumo pristatymą, tačiau pakoreguos tiek jo pavadinimą bei papildys jo turinį.

RITA ORA How To Be Lonely

Dar viena karšta naujiena Lalunos eteryje ir tai yra „How To Be Lonely“ – naujas pasaulinės popmuzikos žvaigždės Ritos Oros singlas, kurį atlikėjai sukūrė populiarus ir kaip pats sako visada darbo turintis Lewisas Capaldi. Kiekvienas atlikėjas puikiai žino, kad pasirašyt pelningą sutartį su gerą prodiuserine kompanija yra paprasčiausias ir tiesiausias kelias į sėkmę. Taip nutiko ir Ritai Orai. Po to, kai 2016-aisiais su „Atlantic Records“ pasirašė sutartį, Ritos muzika perklausyta daugiau kaip 4 mlrd. kartų, o 2018-aisiais išleistas antrasis jos albumas „Pheonix” Didžiojoje Britanijoje tapo platinininiu.

 • Balsuoti
 • (4.5)

JOHN NEWMAN Stand By Me

Šiame nuolat bėgančiame, kartais kiek išprotėjusiame pasaulyje kartais iš tiesų norime tik meilės ir ramybės. Būtent šiuos du puikius gyvenimo ingredientus į vieną visumą sulipdė mums visiems puikiai pažįstamas britas John‘as Newman‘as. Net ketverius metus dėl ligos iš scenos ir eterio dingęs John‘as sugrįžo pernai bei pastaruoju metu kaip kviestinė žvaigždė atlikdavo vokalo partijas kitų prodiuserių bei DJ sukurtoms dainoms. Šį kartą jis pasauliui pristato ilgai lauktą solinę savo dainą. Paskutinysis jo kaip solo atlikėjo kūrinys buvo išleistas dar 2015-aisiais. Ne nuostabu, jog gerbėjai visame pasaulyje šios dainos laukė ilgai ir labai nekantravo ir štai ji čia.

 • Balsuoti
 • (2.17)

DONNY MONTELL Leisk Mylet ft. MARK LES

Donatas Montvydas savo vieną populiariausių hitų LEISK MYLĖT atnaujino drauge su Mariumi Leskausku, savo muzikinių pasirodymų meno vadovu. Idėja suteikti dainai naujo skambesio kilo būtent Mariui, nes be šio kūrinio neapsieina nei vienas Donato koncertas. Šią savaitę ši daina pristatoma ir Lalunos eteryje. Kaip pasakojo pats Donatas: „Šio kūrinio pirmieji akordai gimė mokyklos aktų salėje, kai man buvo 17 metų. Nemažai istorijų sukasi apie šią dainą, bet tiesa yra ta, kad jau tada svajojau turėti jaudinančią meilės baladę. Mariui pasiūlius, kad pats laikas šią dainą išgirsti kitaip, sėdom prie įrašų ir baladei suteikėm visiškai naują spalvą ir stilių. Tiesa juokauju, kad Marius pasiūlė atnaujinti dainą, nes matyt senoji jos versija labai jam atsibodo”.

 • Balsuoti
 • (3.2)

Alesso Midnight ft. LIAM PAYNE

Kai siurprizai pateikiami netikėtai, tuomet efektas yra tikrai didelis. Buvęs One Direction narys Liam Payne savo fanus visiškai išvertė iš koto – gerąja prasme. Dainininkas neseniai savo „Instagram“ paskyroje pranešė: „Džiaugiuosi turėdamas teisę pranešti, kad išleidžiamas mano naujas singlas. Aš dirbau kartu su Alesso. Daina vadinasi „Midnight“. Bendradarbiavimo partneris, švedų didžėjus Alesso kuris yra atsakingas už dainos ritmiką ir visą studijos darbą taip pat labai džiaugėsi galutiniu rezultatu ir neatmetė galimybės tęsti bendradarbiavimą su Liam’u ir ateityje.

TONES AND I Bad Child

Australų atlikėja Tones And I Lalunos eteryje pristato dvi naujausią savo dainą „Bad Child“. Ši daina simbolizuoja kitą etapą rekordus sumušusios kylančios žvaigždės gyvenime – tai pirmieji nauji kūriniai po 2019-ųjų debiutinio minialbumo, „The Kids Are Coming“, kuriame skambėjo ir pasaulinis hitas „Dance Monkey“. Beje pastarasis Tones And I kūrinys įrašė atlikėją į muzikos istoriją. Jis ne tik tapo daugiausia kartų „Spotify“ platformoje klausytu kūriniu, bet ir sugeneravo 2 mlrd. perklausų ir pelnė platininį apdovanojimą JAV, bei multiplatininį ar deimantinį apdovanojimus dar penkiolikoje pasaulio šalių.

 • Balsuoti
 • (4.4)

SELENA GOMEZ Dance Again

2020-ieji Selenai Gomez prasidėjo tiesiog nuostabiai. Sausio 10-ąją išleistas albumas „Rare” kyla vis aukščiau albumų topuose, o singlai iš jo užkariauja vis daugiau melomanų širdžių. Po lyriškojo „Loose You To Love Me” ir puikiojo “Rare” atėjo laikas ir pašokti. „Dance Again” tikrai padės tai padaryti. Dainoje aiški Selenos žinutė visam pasauliui. Ji išgijo nuo santykių ir vėl pasiruošus gyvenimo šokiui. Internautai dainą pritaikė ir su virusu susijusiai nūdienai. Panašu, jog mes visi labai laukiam karantinų visame pasaulyje pabaigos, tos dienos kai nebereikės laikytis socialinių atstumų ir visi galėsime iš visos širdies kartu pašokti.

 • Balsuoti
 • (4.25)

Kygo Freedom ft. ZAK ABEL

Vienu geriausių visų laikų prodiuserių laikomas norvegas Kygo karantino metu laiko namuose nešvaisto veltui. Ne tik specialiose internetinėse transliacijose fortepijonu groja žinomiausias pastarojo meto pasaulyje itin populiarias dainas, bet ir dirba prie naujų savo kūrybos dainų. Šiandien prodiuseris Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Freedom“ iš savo naujausio albumo „Golden Hour“, kuris dienos šviesą išvys jau gegužės 29 dieną. Daina anot Kygo yra skirta visiems pilietiškiems pasaulio gyventojams, kurie laikosi karantino ir ramiai laukia laisvės nuo viruso. Šį kartą Kygo dainos vokalo liniją patikėjo marokiečių kilmės 25-erių britui Zak’ui Abel. Galutinis rezultatas tiesiog puikus.

R3HAB Creep ft. GATTUSO

DJ ir prodiuseris iš Nyderlandų dar visiškai neseniai labai kokybiškai perdaręs 2001-ųjų ATC superhitą „Around The World“ toliau stebina. Šį kartą R3hab taikiklyje rokeriai Radiohead ir jų dar 1992-aisiais išleistas, iki šiol radijo stotyse puikiai skambantis kūrinys „Creep“. Šį remiksą R3hab kūrė ne vienas. Jam talkino Izraelio pilietybę turintis šiuo metu Niujorke reziduojantis Reem Taoz arba tiesiog Gattuso. Kaip teigia pastarasis: „Šios dainos istorija labai paprasta. Telpanti į vieną vienintelį žodį – „karantinas“. Dabar visi vieni kitiems atrodome įtartinai. Būtent todėl kartu su R3hab ir nusprendėme Radiohead dainą „Creep“ prikelti naujam gyvenimui“. Kaip DJ-ams pavyko, spręsti tik Jums.

 • Balsuoti
 • (4.33)

ALANAS CHOSNAU Mano Naktys ft. LEON SOMOV

Vos prieš kelis mėnesius Lietuvos muzikos padangėje įsikūręs Leon Somov ir Alano Chošnau duetas vėl kartu su mumis. Su šiandieniniai pandemijos bangai nubloškus pasaulį į atskirties nuo mylimųjų gretas, aktualiu kūriniu. Kaip prisipažino dainos prodiuseris Leonas Somovas: „Mano naktys” - pati pirmoji daina kurią pradėjome kurti susitikę su Alanu, tačiau laukėme tinkamo laiko. Vis atrodė, kad dainoje kažko trūksta, todėl pradėjome ieškoti savito skambesio, bandėme įvairius išraiškos stilius, taip atsirado net keletas šios dainos versijų”, - pranešime spaudai atvirai. Atlikėjas Alanas Chošnau pridūrė, jog lėtoji „Mano naktys” versija yra originalas. „Kuomet nusprendėme filmuoti muzikinį klipą, pamanėme, kad dabar puiki proga ja pasidalinti su klausytojais. Karantine visų tempas lėtėja, naktys trumpėja, o mintys kaip vėjo... esame kartu su visais”.

 • Balsuoti
 • (3.67)

Kygo Like It Is ft. TYGA and ZARA LARSSON

Norvegas, švedė ir amerikietis. Toks muzikantų tandemas šią savaitę bandys savo laimę prasibrauti į karščiausią Lalunos Top 40-ką. Dj ir prodiuserio iš Norvegijos Kygo ir švedės dainininkės Zara’os Larsson pristatinėti jau niekam nereikia, todėl šiek tiek plačiau apie amerikietį reperį ir dainų kūrėją Tyga. Tikrasis muzikanto vardas Micheal Ray Stevenson. Jam trisdešimt metų. Gimė ir augo po Kalifornijos saule. Repuoti pradėjo būdamas penkiolikos metų. Yra išleidęs septynis studijinius albumus.

BLACK EYED PEAS Mamacita ft. OZUNA and J.REY SOUL

Kai grupę Black Eyed Peas paliko vokalistė Fergie daug kas interneto platybėse ne kartą ir ne du nurašė grupės galimybes išsilaikyti konkurencingais perpildytoje muzikinėje rinkoje, tačiau panašu, jog vyrukai labai sėkmingai išplaukė. Pasirašė sutartį su Epic Records ir juda toliau. Šį kartą daina kurta kartu su Puerto Riko superžvaigžde Ozuna ir muzikinės scenos naujoke dvidešimt dviejų dainininke iš Filipinų Jessica Reynoso arba J Rey Soul. Užvedanti Black Eyed Peas sukurto reggaeton-house stiliaus tiek ispaniškai, tiek angliškai atliekama daina garantuojame, kad nepaliks abejingų ne tik pasaulyje, bet ir mūsuose.

The 1975 If You're Too Shy (Let Me Know)

Britai „The 1975“ birželį turėtų išleisti naują albumą „Notes On A Conditional Form“. Tiesa, kalbama, kad kelis kartus perkelta jo pasirodymo data gali būti dar labiau pavėlinta. Kad ir kaip ten bebūtų, naujo albumo belaukiant Mančesterio grupė Lalunos eteryje pristato dar vieną naują dainą iš jo. Kūrinio pavadinimas „If You’re Too Shy (Let Me Know)“. Daina atlikta drauge su trisdešimt dviejų metų britų elektroninės bei R&B muzikos atlikėja bei kūrėja FKA Twigs. Daina, kaip pastaruoju metu tampa įprasta, nukels mus į aštuoniasdešimtuosius ir leis prisiminti ar iš naujo atrasti lengvą ir kiek užburiantį bei tonizuojantį tų laikų „rokelį“.

KODALINE Sometimes

Dar viena visišku pozityvų spindinti daina Lalunos eteryje. Šį kartą tai nuo 2011-ųjų kartu kuriantys vyrukai iš Dublino Steve Garrigan, Mark Prendergast, Vincent May, Jason Boland arba tiesiog Kodaline. Prieš keliolika metų anonse išgirdę, jog grupė atlieka rock muziką, galėjome tikėtis kieto ritmo, daug elektrinių gitarų ir scenoje siaučiančių ilgaplaukių. Tačiau pastaraisiais metais (žinoma ne visa) rock muzika pasikeitė. Grupės norėdamos išlaikyti populiarumą švelnina savo atliekamą muziką ir taip supanašėja su pop stilių kuriančiais muzikantais. Taip yra ir šiuo atveju. Daina „Sometimes“ yra sukurta pop ar netgi dance ar uplifting muzikos stiliuose. Žinoma, tai tikrai nėra blogai, nes daina yra puiki ir labai pozityvi. O mums šiais nelengvais laikais būtent to ir reikia.

 • Balsuoti
 • (2.67)

SIA Saved My Life

Viena populiariausių ir produktyviausių Australijos atlikėjų SIA Lalunos eteryje pristato naują savo dainą „Saved My Life“. Beje, dainą kartu sukūrė nūdienos paauglių dievinama Dua Lipa, o ją prodiusavo vienas populiariausių šiandienos prodiuserių Gregas Kurstinas. Kaip visi puikiai suprantame, daina tiesiog užprogramuota sėkmei visame pasaulyje.

 • Balsuoti
 • (4.75)

BLACKBEAR Me And Ur Ghost

Ne kartą it ne du tenka pastebėti, jog senoji geroji Europa nėra svetinga dainoms iš už Atlanto, lygiai tas pats galioja ir europietiškai muzikai Jungtinėse Valstijos. Dar vienas to įrodymas tai Matthew Tyler Musto arba Blackbear debiutas Lalunos eteryje. Dvidešimt devynerių sulaukęs ir penkis studijinius albumus vyrukas yra ganėtinai populiarus tėvynėje, o štai Europos klausytojai jo nė nebūtų išgirdę jei ne prodiuseris ir Dj Marshmello. 2019 metų pabaigoje jis Europos rinkai pristatė singlą „Tongue Tied”. Būtent Blackbear joje atliko vokalo partiją ir buvo pastebėtas mūsuose.

MARSHMELLO Be Kind ft. HALSEY

Susidarius nestandartinei situacijai visame pasaulyje žmonėms kaip niekada reikia žinoti, kad viskas bus gerai. Marshmello ir Halsey daina „Be Kind” buvo sukurta nešti mums visiems būtent tą žinią. Garantuojame, jog pagrindinis dainos motyvas įstrigs ilgam ir suteiks ramybę bei gerą nuotaiką. Electro-pop stiliaus dainoje, kaip jau tampa įprasta labai aiškiai jaučiasi labai skanūs aštuoniasdešimtųjų pop muzikos prieskoniai, o dvidešimt penkerių vokalistės iš Jungtinių Valstijų Helsey balsas yra tarsi uoga ant puikaus muzikinio torto. Vienu žodžiu Marshmello ir toliau užsidaręs savo studijoje kepa ir visiems mums dalina iš tiesų nuostabius kūrinius.

 • Balsuoti
 • (3.8)

JONAS BLUE Mistakes ft. PALOMA FAITH

Stulbinančios karjeros, tarptautiniai superhitai, milijardai peržiūrų įvairiose internetinėse platformose. Taip, mes kalbame apie prodiuserį Jonas Blue ir kaip niekad ryškiai ypač Didžiojoje Britanijoje spindinčią dainininkę Paloma Faith. Kaip rašo kritikai: „Jie galingi po vieną, o kartu jų galios virsta supergaliomis“. Ir tai iš tiesų yra gryniausia tiesa. Pats Jonas apie kūrinį sakė taip: „Daina „Mistakes“ man yra ypatinga. Aš jau seniai norėjau su Paloma sukurti kažką gražaus ir tai mums pavyko. Pagaliau buvo sudėti visi taškai ant „i“ ir mes kartu iškepėme tikrai gerą dainą“.

 • Balsuoti
 • (3.33)

AKON Escape ft. WIZKID

Pastaruoju metu, panašu, jog tampa madinga ne oficialiai išleisti, o „nutekinti“ naujas dainas į internetą, tikintis sulaukti didesnio gerbėjų ažiotažo. Daugelis apie muziką rašančių portalų šias tendencijas jau vadina juokingomis ir siūlo muzikantams nebenaudoti jau kiek pabodusių triukų. Žinoma nei patys muzikantai nei jų įrašų kompanijos niekada neprisipažins, kad tai daro tyčia. Kaip ten bebūtų šią savaitę Lalunos grojaraštį papildo afrikiečių tandemas senegalietis Akon ir dainininkas iš Nigerijos Wizkid. Kaip rašo kritikai, nors daina bus įtraukta į Akon naujausią jau šeštąjį dėl virus nukeltą studijinį albumą, tačiau skambesys yra absoliučiai ne „akoniškas“. Taip padaryti buvo nuspręsta dėl to, kad Wizkid pastaruoju metu buvo dingęs iš gerbėjų akiračio ir finansiškai dainą labiau apsimoka priskirti Akon.

THE CHAINSMOKERS Call You Mine ft. BEBE REXHA

Amerikietiškas desantas išsilaipino Lalunos eteryje. Tik taip galime pristatyti naujausią amerikiečių prodiuserių dueto The Chainsmokers ir Bebe Rexha tandemą bei jų dainą „Call You Mine”. Tai jau ketvirtas singlas iš šiais metais pasirodysiančio The Chainsmokers albumo Warld War Joy. Ir panašų, jog tai bus sėkmingiausias dueto darbas šiais metais. Internetas sprogsta nuo pagyrų kūrėjams. Visnas internetinis portalas apie dainą rašo taip: “Jei jums atrodė, kad po The Chainsmokers ir 5 Seconds Of Summer dainos „Who Do You Love” toliau niekaip ir niekur, klydote. „Call You Mine” muša visus kokybės ir šviežumo standartus. The Chainsmokers turi nerealiai gerą uoslę renkantis vokalistus. Ir šį kartą dainos atmosfera ir kūrinio skambesys tiesiog tobulai tinka Bebe Rexha vokalui.

 • Balsuoti
 • (2.4)

GINTA Pray ft. LEON SOMOV

Šiandienos pasaulinis karantinas muzikos kūrėjus suvienijo kurti įkvepiančius ir laisve alsuojančius darbus. Elektroninės muzikos prodiuseris, atlikėjas Leonas Somovas kartu su lietuvių kilmės, puikiai žinoma Italijos, Šveicarijos ir Prancūzijos atlikėja Ginta Lalunos eteryje pristato naujausią bendrą kūrinį „Pray“. Daina yra kupina adrenalino, pabrėžia ryšį su savo artimaisiais, susidūrus su vienatve, padeda rasti tikėjimą savimi. „Pray“ išlaisvina mūsų mintis ir padeda surasti savyje stiprybės. Hito prodiuseris Leonas Somovas ir atlikėja Ginta dainą kūrė tarp Vilniaus, Paryžiaus ir Milano, kol buvo pasiektas malonių skambesių rezultatas. Leonas sukūręs šios dainos parodomąjį variantą išsiuntė paklausyti Gintai, o ji nedelsiant kreipėsi į kompozitorių Armando Scarlatto. Abu nusprendė pirmą kartą sukurti dainą anglų kalba, kuri galėtų sužavėti viso pasaulio klausytojus ir ilgainiui užkariautų dainų TOP sąrašų viršūnes.

 • Balsuoti
 • (4.25)

YUNGBLUD Weird!

Dar viena naujiena Lalunos eteryje. Tai 22-ejų metų dainininkas, dainų autorius ir aktorius iš Didžiosios Britanijos Dominic‘as Richard‘as Harrison‘as, scenoje žinomas kaip Yungblud, Nors jo karjera prasidėjo vos prieš du metus, tačiau šiais metais šis roko muziką kuriantis ir atliekantis vyrukas jau spėjo išleisti du studijinius albumus, o šių metų planuose ir trečiasis. Daina „Weird“ bus į jį įtraukta. Savo karjeros pradžioje piktais tekstais ir keiksmažodžiais garsėjęs Jungtinės Karalystės paauglių dievukas sakosi verčiąs naują puslapį ir nuo šiol bus kiek daugiau teigiamas nei neigiamas personažas.

PAULA Wanted U

Devyniolikmetė atlikėja Paula Valentaitė Lalunos eteryje pristato savo naujausią dainą „Wanted U“. Pasak atlikėjos, šios dienos teko luktelėti, bet yra laiminga, kad įtemptu periodu gali dalintis muzika ir praskaidrinti kasdienybę žmonėms. Taip pat teigia, kad šiandien pristatoma daina puikiai atspindi ją pačią: „Kurdama šią dainą galvojau apie tai, kaip nelengva yra paleisti, bet tada supratau – tam, kad tai atsitiktų, turiu tiesiog išgyventi visas su tuo ateinančias emocijas, leisti sau prisiminti viską, pabūti su tuo ir tada, kiek įmanoma pamiršti. Jaučiu, kad tiek rašant šią dainą paleidau dalį tų sunkių jausmų“. Paula papasakojo, kad įrašų studijoje išgyvenimais dalinosi su kitais muzikos prodiuseriais, istorija apie praradimus ir susitaikymus nebuvo svetima ir jiems. Dainą atlikėja kūrė kartu su prodiuseriais Gyčiu Valicku – Echoes ir Oskar‘u Nyman‘u.

 • Balsuoti
 • (3.8)

BECKY HILL Better Off Without You ft. SHIFT K3Y

2019-ieji britei Backy Hill buvo neįtikėtini. Ji šiuo metu puikuojasi antroje vietoje tarp Jungtinės Karalystės moterų atlikėjų įvairių interneto platformų peržiūras. Septyniolika milijonų unikalių Spotify mėnesio sekėjų ir panašu, kad Backy toli gražu to negana. 2020-uojsius ji pradeda su labai stipria daina. „Better Off Without You“, kaip teigia pati atlikėja yra tobula daina skyryboms. Yra dainų, pagal kurias peršamasi, yra dainų pagal kurias šoka jaunavedžiai, o nuo šiol yra ir skyrybų daina. Vos spėjusi pasirodyti ji sulaukė labai daug tiek internautų, tiek muzikos kritiku, tiek ir Lalunos dėmesio. Mes tikrai nesiūlome pradėti masiškai skirtis, nes pagaliau atsirado puikus fonas tam. Mes tiesiog labai nuoširdžiai siūlome pasigarsinti savo garso šaltinius ir gerai pašėlti.

Alan Walker Heading Home ft. RUBEN

Kartais muzikos pasaulyje būna įdomių sprendimų. Vienas tokių sukurti dainą parodyti vieno koncerto metu, paskui įdėti į stalčių, jame pralaikyti ketverius metus, o tada pristatyti plačiajai publikai. Būtent tokią istoriją galime papasakoti apie vos prieš keletą dienų singlo pavidalu išleistą Alan Walker dainą „Heading Home”. Vokalo partiją Alan’as patikėjo norvegui Ruben. Šis vyrukas šiuo metu savo šalyje yra ant vis labiau kylančios populiarumo bangos. Panašu, kad apie jį su Alan Walker pagalba kuo toliau, tuo dažniau girdėsime ir Lietuvoje.

 • Balsuoti
 • (4.33)

ELLIE GOULDING Worry About Me ft. BLACKBEAR

Kaip rašo vienas interneto portalas pristatydamas naujausią Ellie Goulding dainą „Worry About Me”: „Nerimauti dėl Ellie ir jos karjeros tikrai nereikia, nes ji grįžta su dar vienu neabejotinu hitu”. Mes pilnai sutinkame su užsienio kolegomis ir sakome taip, daina iš tiesų yra tiesiog puiki. Žinoma, jei tikimės vėl išgirsti švelnią Ellie, tai šiuo atveju teks nusivilti, nes šioje dainoje atlikėja atskleidžia savo kitą, dar nelabai pažintą savo pusę. Turime pripažinti, jog tai padaryti jai tikrai pavyko. Pradžioje kiek šokiruojanti ir agresyvokas ritmas priverčia pasitikrinti ar čia tikrai Ellie, tačiau ilgainiui ausys prisitaiko prie skambesio ir suprantame, jog girdime tikrai labai gerą dainą. Ellie su kūrybiniais procesais iš kitos Atlanto pusės padėjo nuo šešiolikos metų scenoje esantis, šiais metais trisdešimtmetį švęsiantis reperis Blackbear.

 • Balsuoti
 • (4.33)

ANNE-MARIE Birthday

Kam laukti kol tave kažkas pasveikins su gimtadieniu, jeigu gali tai padaryti pati. Būtent tokia žinutė užkoduota naujausiame britės Anne Marie kūrinyje „Birthday”. Anne jau ne pirmą kartą savo dainose skatina visus pasitikėti savimi nebandyti būti tobulais ar kaip kažkas liepė ir yra labai aktyvi anti patyčių programose. Daina „Birthday” anot internetinio portalo hellomagazine.com yra tobulas bei daug žadantis dainininkės 2020-ųjų metų startas.

Niall Horan No Judgement

Nuo grupės One Direction veiklos sustabdymo jau praėjo ketveri metai. Vyrukai kuria puikias solo karjeras ir kol kas nė negalvoja apie grupės reanimavimą. Vienas iš šių vyrukų yra Niall’as Horan’as ir jis šią savaitę mums visiems pristato naujausią savo dainą „No Judgement”. Niall’as buvo vienas iš pagrindinių One Direction veiklos stabdymo iniciatorių, nes kaip pats teigė viename iš interviu, jo muzikos stilius ir jos supratimas labai skiriasi nuo grupės krypties. Ir iš tiesų vos pradėjęs solo karjerą jis maloniai nustebino tiek savo gerbėjus, tiek ir kritikus bei puikiai su savitu skambesiu įsiliejo į muzikos industrijos vandenyną. Niall’as kuria šviežią, dinamišką ir kiek kitokį skambesį nei įprasta turinčią pop muziką, o jo vokaliniai gebėjimai atsiskleidė būtent solo karjeros pradžioje.

KELLY CLARKSON I Dare You

Ji ir vėl kartu su mumis. Kelly Clarkson po pertraukos į Lalunos eterį grįžta su trenksmu. Internetiniai apie muziką rašantys portalai choru drąsiai teigia, kad Kelly vokalas su kiekviena nauja daina tampa vis tobulesnis, dainos vis geresnės, o dainininkės gerbėjų armija auga kaip ant mielių. Naujausia jos daina „I Dare You” anot atlikėjos tai kiek pavėluotas 2020-ųjų startas, tačiau geriau vėliau ir užtikrintai, negu skubotai ir bet kaip. Dainą Kelly Clarkson dedikuoja visiems žmogiškumo testą šiuo nelengvu periodu išlaikiusiems žmonėms bei siunčia aiškią žinutę: „Meilė išgelbės pasaulį, todėl net ir sunkiais laikais išdrįskime mylėti”.

SEAN PAUL Calling On Me ft. TOVE LO

Niekam ne paslaptis, jog šiuolaikinių technologijų pagalba mūsų planeta sumažėjo. Sumažėjo ji taip, kad įrašų studija esanti Jamaikoje su studija esančia Švedijoje per nepilną savaitę gali iškepti puikią dainą ir paleisti ją visur, tame tarpe ir Lietuvoje. Šį kartą mes kalbame apie jamaikiečio Sean Paul ir švedės Tove Lo bendrą dainą „Calling On Me“. Kritikai teigia, kad niekaip per Atlanta su savo muzika negalinčiai persikelti Tove, Sean Paul pagalba yra labai puiki naujiena ir dar puikesnė galimybė būti atrastai Amerikos rinkoje. Daina „Calling On Me“ tai labai gerai skambanti regi ir pop muzikos sintezė, būdinga visam nuo 1994-ųjų trunkančiam Sean Paul kūrybiniam keliui.

 • Balsuoti
 • (2.67)

SYN COLE Gold

Dar viena elektroninės šokių muzikos daina pradeda savo kelią Lalunos eteryje. Šį kartą uplifting-house stiliaus daina priklauso mūsų kaimyninės Estijos DJ ir prodiuseriui Syn Cole. Kalbant apie patį muzikantą, tai jį atrado tuo pat metu ir tie patys žmonės kaip ir amžiną atilsį Tim‘a Bergling‘ą – Avicii. Žinoma, niekam ne paslaptis, kad Avicii pavyko karjera susiklostė kiek sėkmingiau, tačiau Syn‘as irgi neturi ko skųstis – jis yra tarp penkiasdešimties įtakingiausių šokių muzikos prodiuserių pasaulyje. Dainos „Gold“ vokalo partiją Naujosios Zelandijos žvaigždė Graham‘as Cole‘as. Būtent jo vokalo linija, turbūt ir yra dainos kertinė sėkmės korta. Platus diapazonas, kiek šaižus ir moterišką primenantis balsas nepalieka abejingų – arba labai patinka, arba labai nepatinka.

REGARD X RAYE Secrets

Nuo 2008-ųjų scenoje esantis, tačiau tik pernai su Jay Sean dainos „Ride It“ koveriu visame pasaulyje išgarsėjęs DJ ir house muzikos prodiuseris iš Kosovo Dardan Aliu arba tiesiog Regard į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežia daina. Vokalo partiją išgirdusi muziką iš karto sutiko įrašyti su tokiais scenos grandais kaip Jax Jones bei Jonas Blue dirbusi bei Years and Years, Jess Glynn, Rita Ora ir Khalid koncertiniuose turuose pasirodžiusi, vos 22-jų sulaukusi britė Rachel Agatha Keen arba tiesiog Raye.

 • Balsuoti
 • (4.33)

DAGNY Somebody

Į Lalunos eterį skandinaviškas bryzas atpūtė pop sensacija vadinamą šiais metais savo trisdešimtmetį švęsiančią atlikėją Dagny Norvoll Sandvik arba tiesiog Dagny. Daina „Somebody“ bus įtraukta į gegužės 22-ąją dienos šviesą išvysiantį debiutinį dainininkės albumą „Side A“ ir yra tiesiog tobulai tinkanti tiek radijo stočių eteriui, tiek šokių aikštelėms, tiek naujai romantiškai pažinčiai. Kaip teigia pati Dagny: „Daina apie jausmą kai santykiuose viskas šviežia ir nauja. Kaip visas pasaulio suvokimas sustiprėja dešimteriopai ir tu esi tiesiog laimingas“.

 • Balsuoti
 • (4.25)
 •  
 •  
 •