RITA ORA How To Be Lonely

Dar viena karšta naujiena Lalunos eteryje ir tai yra „How To Be Lonely“ – naujas pasaulinės popmuzikos žvaigždės Ritos Oros singlas, kurį atlikėjai sukūrė populiarus ir kaip pats sako visada darbo turintis Lewisas Capaldi. Kiekvienas atlikėjas puikiai žino, kad pasirašyt pelningą sutartį su gerą prodiuserine kompanija yra paprasčiausias ir tiesiausias kelias į sėkmę. Taip nutiko ir Ritai Orai. Po to, kai 2016-aisiais su „Atlantic Records“ pasirašė sutartį, Ritos muzika perklausyta daugiau kaip 4 mlrd. kartų, o 2018-aisiais išleistas antrasis jos albumas „Pheonix” Didžiojoje Britanijoje tapo platinininiu.

 • Balsuoti
 • (4.5)

ONEREPUBLIC Didn't I

Ir vėl jie kartu su mumis! Naujausia OneRepublic daina „Didn’t I“ jau ir Lalunos eteryje. Tai dar vienas singlas iš gegužės mėnesį dienos šviesą išvysiančio naujausio jau penktojo vyrukų albumo „Human“. Šiek tiek labai įdomios istorijos apie pačią grupę. Grupę 2002 m. Kolorado Springs mieste sukūrė buvę klasiokai – solistas ir vokalistas Ryanas Tedderis ir gitaristas Zachas Filkinsas. Pradžioje vyrukams nesisekė. Prabėgo ilgi penkeri metai nuo grupės gimimo dienos iki pirmojo pripažinimo ir sėkmės, tačiau tai įvyko itin galingai. 2007 m. tuomet garsus prodiuseris Timbalandas sukūrė savąją OneRepublic dainos „Apologize“ versiją, įtraukė ją į savo rinkinį ir daina akimirksniu tapo beprotiškai populiari. Kūrinys atsidūrė pirmose vietose 16-koje šalių, buvo parduota daugiau kaip 6 mln. kopijų vien tik Amerikoje. Nuo to laiko Onerepublic skrydis šlovės olimpe tęsiasi. Labai tikimės juos lapkričio 16 dieną išvysti Žalgirio arenoje.

 • Balsuoti
 • (3.5)

Ava Max Kings and Queens

Kaip teigė specialistai, nestandartinė ir visiškai ne tipinė situacija susidariusi pasaulyje turi ir pliusų. Vienas iš tokių - studijose užsidarę ir kuriantys naują muziką. „Kings & Queens“ – pirmoji nauja daina 2020-aisiais iš vasarą pasirodysiančio Ava Max naujo albumo. Ją sukūrė tris kartus „Grammy“ nugalėtojas RedOne, dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Lady Gaga, Michael’as Jackson’as ar Shakira. Prodiusavo ne ką mažiau žinomas Cirkut - Katy Perry, Weeknd bei Rihanna prodiuseris. Ką tai reiškia? O reiškia tai, kad daina yra absoliučiai pasmerkta tobulam pasirodymui viso pasaulio karščiausiuose Topuose. Beje internetinė statistika taip pat kalba pati už save. Avos muzika iki šios dienos perklausyta daugiau kaip 2.78 milijardus kartų, vaizdo klipai – 500 milijonų kartų, per mėnesį jos klauso 28 mln. klausytojų, Instagram platformoje seka 1 mln. sekėjų. Na ką, belieka paklausyti ir jei patinka įvertinti dainą penkiomis žvaigždutėmis internetinėje svetainėje laluna.lt Top 40 skiltyje. Visiems skanaus!

 • Balsuoti
 • (3.8)

ELLIE GOULDING Worry About Me ft. BLACKBEAR

Kaip rašo vienas interneto portalas pristatydamas naujausią Ellie Goulding dainą „Worry About Me”: „Nerimauti dėl Ellie ir jos karjeros tikrai nereikia, nes ji grįžta su dar vienu neabejotinu hitu”. Mes pilnai sutinkame su užsienio kolegomis ir sakome taip, daina iš tiesų yra tiesiog puiki. Žinoma, jei tikimės vėl išgirsti švelnią Ellie, tai šiuo atveju teks nusivilti, nes šioje dainoje atlikėja atskleidžia savo kitą, dar nelabai pažintą savo pusę. Turime pripažinti, jog tai padaryti jai tikrai pavyko. Pradžioje kiek šokiruojanti ir agresyvokas ritmas priverčia pasitikrinti ar čia tikrai Ellie, tačiau ilgainiui ausys prisitaiko prie skambesio ir suprantame, jog girdime tikrai labai gerą dainą. Ellie su kūrybiniais procesais iš kitos Atlanto pusės padėjo nuo šešiolikos metų scenoje esantis, šiais metais trisdešimtmetį švęsiantis reperis Blackbear.

 • Balsuoti
 • (4.33)

NICO SANTOS Like I Love You ft. TOPIC

Turbūt visi puikiai pamename Marijono Mikutavičiaus dainą „Blemba, Juk Aš Tave Myliu”. Joje Marijus net penkiasdešimt šešis pakartoja žodį „Myliu”, panašu, jog tai iki šiol nepagerintas Lietuvos rekordas, tačiau žiūrint pasauliniu mastu šį rekordą tikrai šią savaitę Lalunos eteryje pagerins Nico Santos ir Topic su daina „Like I Love You”. Ispanijos ir Vokietijos pilietybę turintis Nico kartu su Vokietijos prodiuseriu ir Dj Topic pasauliui dovanoja puikų šokių muzikos hitą, kuris, net neabejojame, tikrai ras vietą tiek šokių aikštelėse, tiek ir radijo stočių eteryje. Tai jau ne pirmas dueto bendras darbas, todėl net neabejojame, kad jis bus tikrai sėkmingas.

THE ROOP On Fire

Dar viena karšta žiemos pabaiga ne tik Lietuvoje, bet tikriausiai ir visoje senojoje gerojoje Europoje bei Australijoje. Mat kiekviena Eurovizijoje dalyvaujanti valstybė nacionalinėse atrankose renka savo išrinktuosius, kurie oficialiai gegužės mėnesį bus deleguoti atstovauti savo šalį didžiojoje Eurovizijos scenoje Roterdame Nyderlanduose. Lietuvos nacionalinė atranka į Euroviziją pasiekė finišo tiesiąją. Tame finiše ateinantį sekmadienį pamatysime ir grupę The Roop su daina „On Fire“ Antrą kartą jėgas šiame konkurse bandantys vyrukai neslepia savo ambicijų ir turi pilną pagrindą manyti, jog turi visus šansus prasibrauti į didžiąją sceną 65-ojoje jubiliejinėje Eurovizijoje. Grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius prisipažino, kad nuoširdžiai tiki daina ir yra natūraliai „užsidegęs“ bei gyvena ja.

 • Balsuoti
 • (4.4)

R3HAB X A TOUCH OF CLASS All Around The World (La La La)

Dar vienas šiais metais dvidešimtmetį švenčiantis superhitas prikeltas naujam gyvenimui. Dar 2000-aisias dainą sukūrė jau nebeegzistuojanti grupė iš Vokietijos ATC. Daina iš karto tapo absoliučia sensacija, vakarėlių, diskotekų bei radijo eterio pažiba. Reikia pripažinti, kad tuo metu daina buvo peržengusi laiką ir skambėjo iš tiesų naujai. Praėjo dvidešimt metų ir štai prodiuseriai R3hab X A ir Touch Of Class nusprendė dainą atgaivinti ir labai panašu, kad laikas tam yra labai ir labai tinkamas. Daina liko beveik nepakitusi, kiek gyvesnis ritmas ir labiau aparatūrą drebinanti boso partija.

 • Balsuoti
 • (3.33)

SIA Original

Dar vienas puikus kūrinys šią savaitę papildo mūsų grojaraštį. Gerai mums visiems pažįstama australų atlikėja Kate Isobelle Furler, geriau žinoma SIA pseudonimu, Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Original“. Nors veidą plaukais dengiančios muzikantės kūryboje vyrauja mažorinės natos bei nuotaikos, tačiau šį kartą toli gražu taip nėra, dainoje skamba absoliutus pozityvas. “Original” yra naujausios filmo “Dolitlis” dalies su Robert’u Downey Jaunesniuoju garso takelio titulinė daina.

BILLIE EILISH No Time To Die

Aštuoniolikmetė „ Grammy “ laimėtoja Bilie Eilish Lalunos eteryje pristato dainą „No Time To Die“, kuri skamba to paties pavadinimo naujausiame filme apie Jamesą Bondą. Melancholišką dainą kaip ir visą Bilie kūrybą, prodiusavo jos brolis Finneasas ir Stephenas Lipsonas, orkestruote pasirūpino Hansas Zimmeris. Bilie Eilish ant raudonojo „Oskarų“ kilimo atskleidė, jog atlikti Jameso Bondo teminę dainą visada buvo vienas iš jos gyvenimo tikslų. Tuo tarpu gyvai daina pirmą kartą buvo atlikta „Brit Awards“ ceremonijoje Londone vasario 18 dieną. Dainos „Bad Guy“ atlikėja – kol kas jauniausia, atlikusi teminę dainą Bondo filmui. „Prisidėti prie to – tikra beprotybė. Galimybė įrašyti teminę dainą filmui, turinčiam tokią istoriją ir svarbą, didžiulė garbė. Jamesas Bondas – pati šauniausia kada nors egzistavusi filmų franšizė. Vis dar negaliu atsigauti“, – teigiama Bilie Eilish išplatintame pranešime.

BTS On ft. SIA

Pietų Korėjos muziką plačiajam pasauliui 2012-ųjų pabaigoje pristatė legenda tapusios dainos „Gangnam Style“ atlikėjas PSY. Nuo to laiko apie ji girdime iš tiesų labai mažai, tačiau yra vyrukai perėmę estafetės lazdelę ir bėgantys populiarumo maratone su geru vėjeliu. Tai dirbtinai suklijuota septynių vaikinų grupė BTS. Jie jau yra įrašę ne vieną dainą su pasaulinėmis žvaigždėmis. Pradžioje tik anglų kalba, tačiau pastaruoju metu visos BTS kolaboracijos yra atliekamos tiek korėjietiškai, tiek angliškai. Šį kartą septynetas bendrai dainai pasikvietė mums visiems puikiai pažįstamą australę Sia. Rezultatas – nenuviliantis. Nors kritikai ir nėra sužavėti, tačiau internete daina yra tikrai populiari.

 • Balsuoti
 • (4.5)

SELENA GOMEZ Rare

Po praėjusių metų pabaigoje singlo pavidalu išleistos bei hitu tapusios Justin’ui Bieber’iu dedikuotos dainos „Lose You To Love Me” Selena Gimez pristato ir antrąjį kūrinį „Rare” iš sausio dešimtąją dienos šviesą išvydusio jau trečiojo to paties pavadinimo studijinio albumo. Dainai kaip ir visam albumui kritikai ne veltui į kairę ir į dešinę žarstė komplimentus. Albumas debiutavo iš karto pirmoje Billboard Top 200 vietoj. Tuo metu to paties pavadinimo dainai pasauliniuose topose taip pat sekasi tiesiog fenomenaliai. Pats metas ir mums pasižiūrėti kaip dainai seksis Lalunos Top 40-ke ir ar ras daina kelią į pačias aukščiausias pozicijas. O tai nuspręsti galite tik Jūs, klausytojai.

LADY GAGA Stupid Love

Dažniausiai pasitaikančiu atveju muzikantai dainas tiesiog oficialiai pristato ir žinoma laukia teigiamų įvertinimų. Tačiau būna ir taip, jog daina tyčia ar netyčia yra nutekinama į internetą ir taip ganėtinai skandalingai pasiekia klausytojų ausis. Taip nutiko ir su naujausia Lady Gaga daina „Stupid Love”. Prieš keletą dienų daina netikėtai atsirado socialiniame tinkle Twiter, o Lady Gaga tiesiog tai pavadino skandalu ir atsiribojo nuo tolesnių išvadų bei komentarų. Šiuo metu aiškus tik du dalykai. Pirmas: ši daina tikrai bus įtraukta į jau šeštąjį muzikantės albumą. Antras: be jokios abejonės daina taps vienu iš didžiausių 2020-ųjų metų hitų.

 • Balsuoti
 • (4.17)

ANDRIUS MAMONTOVAS Ar ten kazkas?

Su dideliu malonumu po dešimties mėnesių pertraukos Lalunos eteryje Jūsų teisimui pristatome naujausią Andriaus Mamontovo dainą „Ar ten kažkas?” iš tik ką pasirodžiusio jau dvidešimt pirmojo muzikanto albumo „Perlai Ir Sakuros”. Kaip ir visą albumą taip ir šią dainą Andrius primygtinai siūlo klausyti vienumoje ir žada iš tiesų puikius pojūčius bei emocijas. Daina „Ar Ten Kažkas?” labai jautrus bei globalus dainininko klausimas. Kurį vienu ar kitu gyvenimo momentu užduodame visi, o atsakymo sulaukiame toli gražu ne kiekvienas.

 • Balsuoti
 • (4.67)

JAZZU Welcome

Šiais metais įvykusiuose Lietuvos muzikos apdovanojimuose dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu buvo įvertinta metų pop atlikėjos, albumo ir vaizdo klipo kategorijose. Padėkas Jazzu siuntė iš saulėtų Filipinų – ten pastarąjį mėnesį ilsėjosi. Na, o šiandien Jazzu ir vėl mielai kalba apie darbus: Lalunos eteryje pristatydama naujausią savo būsimojo albumo dainą „Welcome“. „Aš manau, kad šita daina yra labai gera pradžia būsimam albumui, – sako Jazzu prodiuseris Lauras Lučiūnas. – Nors ji yra kitokio skambesio, o ir muzikinė aranžuotė – neįprasta, tačiau Jazzu šioje dainoje atsiskleidžia tokia, kokią ją ir pažįsta ištikimi gerbėjai: įvairiaspalvis ir galingas balsas, jautrus atlikimas ir dainos žodžiai bei melodija, būdingi tik jai.“ Ši daina – iš pajautimo, kaip gera tobulėti, bet išlikti savimi ir išsigryninti savo jausmus. Ji – iš fantazijų, atvirų pokalbių, tvirtumo ir švelnumo kontrastų, iš visų meilės spalvų. Daina „Welcome“ – tai kvietimas kurti mūsų pasaulį dviese.

 • Balsuoti
 • (4.14)

JUSTIN BIEBER Yummy

Justin’o Bieber’io karjerą galime lyginti su amerikietiškais kalneliais. Nuo ankstyvos sėkmės iki fanų prašymų deportuoti atlikėją iš JAV atgal į jo gimtąją Kanadą. Panašu, jog būtent šis reikalavimas atvedė Justin’ą „į protą” ir pastaruoju metu vyrukas į skandalingas situacijas absoliučiai nebesivelia. Pastaruoju metu sudainavęs keletą labai sėkmingų duetų kanadietis pagaliau po daugiau nei penkerių metų mums visiems pristato ir solo dainą pavadinimu „Yummy”. Kritikai dainą vertina nevienodai. Vieni jai žada neabejotiną sėkmę, kiti mala į miltus ir sako, kad dainos skambesys yra visiškai pasenęs ir, kad Justin’as tikėtis apčiuopiamos sėkmės neturėtų. Kaip bus iš tiesų parodys laikas ir žinoma viso pasaulio melomanai.

Dua Lipa Physical

Dua Lipa stipriai iškėlė kartelę pati sau, išleisdama Lalunos eteryje jau skambantį kūrinį „Don’t Start Now“ kaip pirmąjį albumo „Future Nostalgia“ singlą. Kritikai po jo beveik vienbalsiu kalbėjo, kad atlikėja paskubėjo ir komerciškai „geriausią“ albumo dainą turėjo išleisti prieš pat pasirodant albumui „Future Nostalgia“, tačiau jau dabar aišku, jog jei klydo. Pasirodo, kad Dua Lipa turi ne vieną ir ne du „triušius“ savo kepurėje, kuriuos galės labai drąsiai leisti į dienos šviesą, taip dėdama pamatus albumo sėkmei. Antrasis albumo singlas „Physical“ tiesiog susprogdino internetą ir panašu, jog bus dar populiaresnis už savo pirmtaką. Šiuo metu absoliučiai ant bangos esančio Electro-pop stiliaus kūrinys tikrai nepaliks abejingų nei jaunosios nei vyresnės kartos tarpe.

 • Balsuoti
 • (3.8)

SELENA GOMEZ Feel Me

Dar viena daina, dar vienas mini skandaliukas. Vos prieš keletą dienų pristačiusi naujausią singlą iš albumo „Rare“ Selena Gomez vėl įkūrė gerbėjų aistrų laužą. Daugelis naujausioje dainoje vėl aiškiai girdi žinutę buvusiam širdies draugui Justin‘ui Bieber‘iui. Tačiau šį kartą gerbėjams panašu, kad ši meilės trikampio tema nelabai patiko. Nors pačiai dainai jie skiria aukštus balus, tačiau pačiai dainos temai ir dedikacijai deda riebų minusą. Kaip ten bebūtų daina iš tiesų puiki ir mes jos Jums nepristatyti tikrai neturime jokios teisės.

 • Balsuoti
 • (4.33)

ALANAS CHOSNAU Laukiau Ilgai ft. Leon Somov

Nauji metai, naujos dainos, nauji duetai, naujos staigmenos. Viena jų – Lietuvos muzikos žvaigždžių Alano Chošnau ir Leono Somovo bendra daina ir video klipas „Laukiau ilgai“. Atlikėjai pripažįsta, kad šis žingsnis nustebino net juos pačius, nes viskas įvyko netikėtai. Kiekvienas kūrybinis etapas turi savo istoriją, o ilgainiui įgauna ir savo ritmiką. Alano ir Leono teigimu, jie tiesiog susitiko tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, o muzika gimė savaime. „Su Alanu susitikome taip, lyg viskas būtų suplanuota iš aukščiau. Suveikė stipri kūrybinė chemija, pirmoji daina gimė lengvai ir natūraliai. Tai daug ką pasako“, – teigė L.Somovas. „Iš tiesų, mus netikėtai suvienijo kūryba. Abu tai pajutome iš karto, nuo pirmųjų valandų studijoje. „Laukiau ilgai“ sulipdė mūsų kūrybines patirtis, didelę meilę muzikai ir gebėjimą profesionaliai dirbti kartu“, – užtikrino A.Chošnau.

OZZY OSBOURNE Ordinary Man ft. ELTON JOHN

„Žmogus Raketa” ir „Tamsos Princas” suvienijo pajėgas, mums visiems sako, jog jie yra tiesiog „Parasti Žmonės”. Daugelį metų besibičiuliaujantys Ozzy Osbourne ir Seras Elton’as John’as ne kartą yra muziką kūrę kartu, tačiau atlikti kūrinį duetu nusprendė pirmą kartą. Tai buvo Ozzy idėja, nes kurdamas naująją dainą suprato, kad kai kurie sąskambiai labai būdingi ir Elton’o kūrybai. Kaip teigia pats muzikantas: “Pirma vizija buvo tokia: prie pianino sėdi Eltonas ir mes kartu atliekame dainą. Nieko nelaukdamas paskambinau savo brangiam bičiuliui ir pasiūliau sukurti duetą. Elton’as nė nepaklausęs kūrinio iš karto davė teigiamą atsakymą”. Daina iš tiesų yra puiki, todėl mes be jokių abejonių privalome ja dalintis su Jumis, Lalunos klausytojai.

 • Balsuoti
 • (3.5)

TAYLOR SWIFT The Man

Daugelis vyriškos giminės atstovų sutiks, kad Taylor Swift yra moteris į kurią galima būtų tiesiog žiūrėti, net neklausant ką ji nori pasakyti ar apie ką dainuoja. Tačiau Taylor yra ne tik labai graži, tačiau ir velniškai talentinga. Trisdešimt vienerių šiais metais sulauksianti bei net septynis studijinius albumus išleidusi atlikėja absoliučiai nebijo eksperimentuoti ir tai jai labai puikiai sekasi. Nuo country muziką tobulai atliekančios septyniolikmetės Taylor išaugo į pasaulinę pop muzikos scenos superžvaigždę. Jeigu kalbėtume apie pačią dainą „The Man“, tai dar vienas singlas iš pernai metais dienos šviesą išvydusio studijinio albumo „Lover“. Visas albumas yra skirtas meilės tematikai: meilei gamtai, romantiškai meilei, meilei tėvams, meilei gyvūnams, meilei pačiam sau. Tačiau Taylor nebūtų savimi, jeigu kiek nepaerzintų savo gerbėjų. Būtent daina „The Man“ ir yra tas albumo čili pipiriukas. Dainoje atlikėja aiškiai pasako, kad jos manymu vyrams šiam pasaulyje yra žymiai lengviau viską gauti ir pasiekti nei moterims.

 • Balsuoti
 • (3.67)

KHALID Know Your Worth ft. DISCLOSURE

Nuo 2016-ųjų scenoje esantis ir kuo toliau tuo labiau savo pozicijas tvirtinantis vasario pradžioje savo dvidešimt antrąjį gimtadienį atšventęs amerikietis Khalid Donnel Robinson arba tiesiog Khalid grįžta į Lalunos eterį. Jis pristato savo naujausią kūrinį “Know Your Worth”. Daina buvo kuriama tiek šiapus tiek anapus Atlanto, mat prie muzikinės kūrinio dalies svariai prisidėjo DJ ir prodiuserių duetas iš Didžiosios Britanijos „Disclosure“. Tai jau ne pirmas kartas kai britai bendradarbiauja su amerikiečiu. Panašiu metu pernai trijulė sukūrė pasisekimo sulaukusį darbą „Talk”.

JUSTINAS JARUTIS She's My Light

Savo Facebook paskyroje Justinas Jarutis pasidalino tokia žinute anglų kalba: “Ei žmonės. Pristatau dainą „She’s My Light”. Mylėkit ją, nekęskit jos, šokit pagal ją, dainuokit. Vienu žodžiu darykit su ja ką norit”. Mes Lalunoje pagalvojome, kad mes ją tiesiog grosime Jums, nes kitaip pasielgti tiesiog negalime. Visiškas meilės kupinas pozityvas, tobuli sąskambiai, bet puikus Justino vokalas, garantuojame, nepaliks abejingų. Ir jeigu diena ar gyvenimo etapas turi liūdesio atspalvių, siūlome įsijungti šią dainą ir širdyje tikrai pasidarys šviesiau.

 • Balsuoti
 • (3.4)

G&G SINDIKATAS Demonay

Jau po kelių savaičių šalies arenose koncertinį turą surengsiantys Lietuvos hiphopo lyderiai „G&G Sindikatas“ Lalunos klausytojams pristato naują dainą „Demonay“. Šį kūrinį jie įrašė Vokietijos sostinėje, kūrybinės viešnagės, per kurią spėjo nufilmuoti ir vaizdo klipą šiam singlui, metu. Penkias dienas Vokietijos sostinėje „G&G Sindikato“ vyrai praleido sulaukę netikėto kvietimo iš įspūdingos „Red Bull Studios Berlin“ garso įrašų studijos. Įnirtingai besiruošianti kovo pabaigoje prasidėsiančiam arenų turui „Visos kaukolės šypsosi“ grupė nusprendė pasinaudoti retai pasitaikančia proga ir naujus kūrinius įrašyti Berlyne. Čia reperiai turėjo galimybę tris dienas darbuotis išskirtinėje aplinkoje ir naudotis aukščiausios kokybės įranga bei pasaulinio lygio profesionalų pagalba. Vietoj senos elektros jėgainės įrengtoje studijoje gimė du nauji kūriniai tapsiantys dar šiemet pasirodysiančio naujo grupės albumo pagrindu. Viena šių dainų – „Demonay“, kurioje „G&G Sindikato“ balsai Gabrielius Liaudanskas-Svaras ir Kastytis Sarnickas-Kastetas pasakoja apie kovą su savo vidiniais demonais. Pasak grupės narių, ši tema jiems, kaip ir daugeliui mūsų, išlieka svarbi visada.

SHAKIRA Me Gusta ft. ANUEL AA

Žavioji Kolumbijos sensacija iki šiol vadinama garbanė Shakira po dviejų metų tylos grįžta į Lalunos eterį. Jos tikslas labai paprastas užkopti iki pirmosios karščiausio mūsų Top 40-ko pozicijos ir ji turi visas reikiamus ginklus savo tikslą pasiekti. Melomanai, kurie muzika domėjosi ir devyniasdešimtųjų pradžioje tikrai prisimins 1992-ųjų metų Inner Circle superhitą „Sweat (A La La Long). Būtent iš šios dainos ir yra pasiskolintas priedainio o tiksliau “lalala” motyvas. Dainoje ji ne viena kartu su ja vokalo partiją dalinasi atlikėjas ir Puerto Riko Anual AA.

ADAM LAMBERT Roses ft. NILE RODGERS

Dar viena naujiena Lalunos eteryje ir tai visiems puikiai pažįstamas Adam’as Lambert’as. Ne vieną koncertą su grupe Queen surengęs ir Fredie Mercury vokalo partijas atlikęs muzikantas nepamiršta ir solo karjeros. Vyrukas jau dėlioja paskutinius štrichus ir kovo 20-ąją išleidžia jau ketvirtąjį studijinį albumą „Velvet”. Kalbant apie dainą „Roses” tai ji yra septyniasdešimtųjų disko stiliaus pečiuje iškeptas, bei tobulai prie kepinio tinkančiais funk’o prieskoniais apibarstytas skanėstas. Dainai savitumo prideda ir kartu su Adam’u vokalo partiją atlikęs amerikietis gitaristas, dainininkas bei dainų autorius Nile’as Rodgers’as.

SISTERS ON WIRE Taip jau gavosi

Nors kalbininkai sako, kad gautis gali nebent gėlės po lietaus, tačiau mes ne kalbininkai ir Jūsų dėmesiui norime pristatyti pirmąjį grupės Sisters Of Wire lietuvių kalba atliekamą singlą. Tai kūrinys, kuris skiriasi nuo kitų grupės darbų ne vien kalba, bet ir stilistika. Didžioji dalis Sisters on Wire dainų, tai pozityvumo bei romantikos užtaisas, šį kartą „Taip jau gavosi“ yra minorinė ir pilna melancholijos. Apie dainos tematiką ir melancholišką jos nuotaiką Sisters On Wire muzikantai sako taip: „Dažnai santykiuose pasiekiamas tas etapas, kai didelė dalis tampa monotoniška. Atrodo, kažkur išblėsta noras stengtis, lyg nustoji branginti, rūpintis, padarai klaidų, pasakai tai, ko galbūt nereikėjo sakyti, arba tyli, kada reikėjo kalbėti. Viskas taip greitai keičiasi, kad tu tesiog negali rasti sau vietos ir vis galvoji „Kaip taip gavosi“? Būtent ši gyvenimiška problema apdainuota kūrinyje“.

SZA The Other Side ft. JUSTIN TIMBERLAKE

Justin’o Timberlake’o daina „Can’t Stop The Feeling” buvo viena iš populiariausių 2016-ųjų vasaros hitų visame pasaulyje. Kaip ir animacinis filmas „Troliai”, kurio pagrindinis garso takelis ir buvo šis kūrinys. Kodėl mes apie tai prakalbome, prakalbome todėl, kad šiais metais „Troliai” grįžta su antra dalimi, o garso takelį turbūt būtų labai sudėtinga įsivaizduoti Branch’o vaidmenį įgarsinusio Justin’o. Šį kartą atlikėjas ne vienas, kartu su juo amerikietė Solana Imani Rowe arba tiesiog SZA. Funk ir upbeat stiliuku sukurta atsipalaiduoti ar tiesiog pašokti kviečianti daina tikrai nepaliks abejingų. Pasaulinė animacinio filmo „Trolls The World Tour” premjera jau kovo 12-ąją.

 • Balsuoti
 • (4.5)

JOHN NEWMAN Stand By Me

Šiame nuolat bėgančiame, kartais kiek išprotėjusiame pasaulyje kartais iš tiesų norime tik meilės ir ramybės. Būtent šiuos du puikius gyvenimo ingredientus į vieną visumą sulipdė mums visiems puikiai pažįstamas britas John‘as Newman‘as. Net ketverius metus dėl ligos iš scenos ir eterio dingęs John‘as sugrįžo pernai bei pastaruoju metu kaip kviestinė žvaigždė atlikdavo vokalo partijas kitų prodiuserių bei DJ sukurtoms dainoms. Šį kartą jis pasauliui pristato ilgai lauktą solinę savo dainą. Paskutinysis jo kaip solo atlikėjo kūrinys buvo išleistas dar 2015-aisiais. Ne nuostabu, jog gerbėjai visame pasaulyje šios dainos laukė ilgai ir labai nekantravo ir štai ji čia.

 • Balsuoti
 • (2.4)

ALICIA KEYS Underdog

Nuo paskutinio Alicia Augello-Cook studijinio albumo „Here” prabėgo beveik ketveri metai ir štai pianinu tobulai skambinanti dainininkė grįžta ir grįžta su trenksmu. Alicia melomanams ne tik pristato naujausią savo dainą „Underdog”, bet ir atskleidė, jog septintasis studijinis albumas „Alicia” pasirodys dar šiais metais. Prie naujausios dainos kaip ir viso albumo kūrybos labai svariai prisidėjo Ed’as Sheeran’as su kompanija, o tai reiškia tik vieną - puikią kokybišką muziką ir komercinę albumo sėkmę. Pirmoji sėkmė šiais naujaisiais 2020-aisiais Alicia Keys aplankė: mes Lalunoje dainą „Underdog” pristatome kaip vieną iš karščiausių šio sezono naujienų.

JONAS BROTHERS What A Man Gotta Do

Brolių Jonų trijulė kur buvę kur nebuvę ir vėl kartu su mumis. Kaip teigia pernai po pertraukos vėl kartu kurti pradėję Kevin’as, Joe ir Nick’as susibėgti ir sudėti savo kūrybinę patirtį buvo pats geriausias jų karjeros sprendimas. Tuo pat metu broliai sako, kad ir šešerių metų pertrauka bei solo karjeros davė daugiau pliusų nei minusų bei padėjo jiems užaugti kaip asmenybėms. Ir iš tiesų net patys kandžiausi kritikai sutinka, jog pastarieji „Jonų” kūriniai yra žymiai brandesni nei kurti iki pertraukos. Naujausia daina „What A Man Gotta Do” yra tobulos energijos užtaisas, o priedainį galime dainuoti po pirmos kūrinio perklausos.

 • Balsuoti
 • (3.5)

THE PUSSYCAT DOLLS React

Jos grįžo! Pirma nauja daina nuo 2010-ųjų! Tobulas skambesys! Jos tai padarė! Tokiomis antraštėmis interneto platybės pasitinka atsikūrusios merginų grupės Pussycat Dolls dainą “React”. Solo karjera ir teisėjavimo viename televizijos projekte užsiėmusi grupės lyderė Nicole Scherzinger apie galimą grupės atgaivinimą buvo užsiminusi dar 2017-aisiais, tačiau tada atgimimas neįvyko. Ir štai 2020-ieji visiems grupės gerbėjams atnešė puikių žinių - Pussycat Dolls grįžta ir žada ne tik keletą naujų kūrinių, bet ir naują albumą bei koncertinį turą.

 • Balsuoti
 • (3.5)

DAVID GUETTA Make It To Heaven (Rework) ft. MORTEN and RAYE

2019-ųjų lapkričio mėnesį prancūzas David Guetta kartu su prodiuseriu iš Danijos Morten Breum sukūrė daina „Make It To Heaven”. Vos per pirmą savaitę dainą interneto platformose perklausė dvylika milijonų žmonių, dainos vizualizacija buvo peržiūrėta daigiau nei pusantro milijono kartų. Kaip teigia David Guetta, jam tai buvo nedidelis šokas, nes daina jis buvo ne iki galo patenkintas. Dešimtbalėje sistemoje prodiuseris naujajam kūriniui tuomet davė aštuonis balus. Būtent dėl to David’as nieko nelaukdamas įkalbėjo Morten’ą atnaujinti dainą. Ir štai 2020-ųjų pradžioje mes turime kiek perdarytą dainos „Make It To Heaven“ versiją.

 • Balsuoti
 • (3.5)

CAMILA CABELLO My Oh My ft.DABABY

Jeigu rinktumėme pastaraisiais metais daugiausiai dirbančią atlikėją moterį, buvusi Fifth Harmony vokalistė Camila Cabello tikrai patektų į karščiausią bičių darbininkių sąrašą. Jos pilna visur. Tiek solo tiek duetu atliekamos dainos pilasi kaip iš gausybės rago, internetas lūžta nuo straipsnių apie ją. Prie viso to, ji dar spėja ir rengti grandiozinius koncertus. Pati atlikėja to nesureikšmina ir teigia jog turi pačią geriausią komandą pasaulyje ir viena ar su kitais mažiau talentingais ir darbą mylinčiais žmonėmis tokio rezultato ji tikrai nebūtų pasiekusi. Prie naujausios Camila‘os dainos kūrimo proceso prisidėjo anksčiau Baby Jesus, o dabar Dababy pseudonimu žinomas amerikiečių reperis.

 • Balsuoti
 • (2.75)

Kygo Forever Yours (Avicii and Sandro Cavazza Tribute)

Daug kas muzikos industrijoje tarpusavyje puse lūpų kalbėjosi, jog pernai metų pabaigoje nugriaudėjęs ir daugiau nei penkiasdešimt tūkstančių žmonių iš viso pasaulio sukvietęs Švedijoje įvykęs Avicii atminimo koncertas dės tašką Avicii, deja, jau pomirtinėje karjeroje. Daugiau naujų muzikanto kūrinių mes nebeišgirsime, tačiau panašu, kad jie klydo. Žinoma mums nuo to tik geriau. Anot artimo Avicii bičiulio Norvegijos DJ ir prodiuserio Kygo, jo studijoje yra tiek nebaigtos medžiagos, kad bus galima dirbti dar ne vienerius metus. Naujausioje dainoje Kygo beveik visą muziką sukūrė pats, tačiau pagrindinė Avicii superhitą „Wake Me Up“ primenanti gitaros partija nuo pradžios buvo įgrota paties anapilin iškeliavusio muzikanto. Vokalo partiją dainoje sukūrė dar vienas Avicii bičiulis Sandro Cavazza. Beje visi už šią dainą gauti pinigai bus paaukoti Tim‘o Bergling‘o fondui, besirūpinančiam savižudybių prevencija.

JOHN LEGEND Conversations In The Dark ft. DAVID GUETTA

Amerikos R&B dainininkas, dainų autorius, ir pianistas, penkių Grammy apdovanojimų laimėtojas bei žurnalo „People“ patraukliausio pasaulyje vyro titulą turintis John Legend grįžta į Lalunios eterį su naujausia savo daina „Conversations In The Dark“. Originali kūrinio versija yra lėta lyrinė baladė, kurioje puikiai dera gitaros garsai ir John‘o balsas, tačiau toks kūrinys pop muziką grojančių radijo stočių eteryje galėtų skambėti nebent po vidurnakčio. Šiuo atveju, kaip ir įprasta į pagalbą ateina šokių muzikos ekspertai. Šiuo atveju Prancūzijos šokiu muzikos legenda David Guetta. Pridedam ritmą, efektų ir pirmyn į visas pasaulines radijo stotis.

JUSTIN BIEBER Forever ft. POST MALONE and CLEVER

Dar viena naujiena Lalunos eteryje. Šį kartą tai visiems mums puikiai pažįstama trijulė. Praeityje skandalais garsėjęs Justin‘as Bieber‘is, vis neapsisprendžiantis reperis jis ar rokeris Post Malone ir turbūt mažiausiai skandalų apie save kuriantis baltaodis reperis Clever. Nors daina yra įtraukta į naujausią, jau penktąjį Justin‘o Bieber‘io albumą „Changes“, tačiau pats skambesys bei kūrinio stilistika labai primena Post Malone skambesį. Kaip ten bebūtų, daina iš tiesų skamba labai gerai. Panašu, kad gerbėjų tiek pasauliniu tiek vietiniu Vakarų Lietuvos mastu tikrai netrūks.

PEDRO CAPO Buena Suerte

Nors dar pernai buvo prognozuojamas Latina muzikos bumo visame pasaulyje mažėjimas, tačiau taip toli gražu neatsitiko. Mes Lalunoje pavasarį pasitinkame su dar viena Puerto Riko žvaigžde Pedro Capo ir jo daina „Buena Suerte”. Apie dainą kažko daug papasakoti nėra prasmės, nes kūrinys turi tipišką regetonui ritmą ir žinoma daina apie meilę. Kalbant apie Pedro - jam Saulius Prūsaitis galėtų atlikti dainą „39”. Scenoje jis nuo 2007-ųjų. Kelią į šlovę 2009-aisiais jam padėjo nusitiesti duetu su Pedro padainavusi muilo operų žvaigždė bei dainininkė Thalia. Nuo to laiko muzikantas jau išleido keturis albumus ir šiais metais planuoja ir penktąjį. Daina „Buena Suerte” yra pirmasis jo singlas.

ALEX GAUDINO Remember Me

Penkiasdešimtmetis italų DJ ir prodiuseris Alessandro Alfonso Fortunato Gaudino grįžta į Lalunos eterį su nauja daina „Remember Me”. Nuo 1993-ųjų muziką kuriantis Alex’as nuo pat pradžių iki dabar išlieka ištikimas lengvam pop-house muzikiniam stiliui. Ne išimtis ir naujausia jo daina. Plius prie dainos kūrybinių procesų prisidėjo populiarumu Italijoje ir panašu jog ir už jos ribų auginantis DJ Bottai. Puikiai sulipdytas, elektroninių garsų prifarširuotas kūrinys, bei puikiai priderintas deja jau mus palikusio Alex’o tautiečio Robert Miles įsimintiniausios dainos „Children” pianino motyvas sukuria tiesiog tobulą dainos atmosferą.

JONAS BLUE Mistakes ft. PALOMA FAITH

Stulbinančios karjeros, tarptautiniai superhitai, milijardai peržiūrų įvairiose internetinėse platformose. Taip, mes kalbame apie prodiuserį Jonas Blue ir kaip niekad ryškiai ypač Didžiojoje Britanijoje spindinčią dainininkę Paloma Faith. Kaip rašo kritikai: „Jie galingi po vieną, o kartu jų galios virsta supergaliomis“. Ir tai iš tiesų yra gryniausia tiesa. Pats Jonas apie kūrinį sakė taip: „Daina „Mistakes“ man yra ypatinga. Aš jau seniai norėjau su Paloma sukurti kažką gražaus ir tai mums pavyko. Pagaliau buvo sudėti visi taškai ant „i“ ir mes kartu iškepėme tikrai gerą dainą“.

 • Balsuoti
 • (3.33)

LAUV Tattoos Together

Praėjo vos keletas mėnesių nuo singlo „Mean It” išleidimo Ari Leff arba Lauv vėl kartu su mumis. Šį kartą tai dar vienas puikus kūrinys, kuris bus įtrauktas į ilgai lauktą debiutinį atlikėjo albumą „How I’m Feeling”. Los Andžele reziduojantis amerikietis ir toliau lieka ištikimas sau ir savo „atsipūtusio” pop stiliui, o tai anot kritikų jau kiek pabodo ir siūlo muzikantui išeiti iš komforto zonos, tačiau kaip viename interviu teigė pats tiek muziką, tiek žodžius kuriantis muzikantas kol kas jis to daryti tikrai neketina.

ANNE-MARIE Birthday

Kam laukti kol tave kažkas pasveikins su gimtadieniu, jeigu gali tai padaryti pati. Būtent tokia žinutė užkoduota naujausiame britės Anne Marie kūrinyje „Birthday”. Anne jau ne pirmą kartą savo dainose skatina visus pasitikėti savimi nebandyti būti tobulais ar kaip kažkas liepė ir yra labai aktyvi anti patyčių programose. Daina „Birthday” anot internetinio portalo hellomagazine.com yra tobulas bei daug žadantis dainininkės 2020-ųjų metų startas.

MABEL Boyfriend

Dar viena naujiena Lalunos eteryje. Ši kartą tai Didžiosios Britanijos, Švedijos ir Ispanijos pilietybes turinti Mabel Alabama-Pearl McVey arba tiesiog Mabel. Nuo 2015-ųjų senoje esanti 24-erių Marlon Roudette pusseserė, Eagle Eye ir Neneh Cherry dukterėčia mums visiems tiesiogine ta žodžio prasme teškia neabejotiną šokių aikštelių ir radijo stočių eterio perliuką ir tai nenuostabu. Prie dainos kūrybinių procesų labai stipriai prisidėjo viso pasaulio žvaigždes hitais apipilantis prodiuseris Steve‘as Mac‘as.

 • Balsuoti
 • (1.8)

BLACKBEAR Me And Ur Ghost

Ne kartą it ne du tenka pastebėti, jog senoji geroji Europa nėra svetinga dainoms iš už Atlanto, lygiai tas pats galioja ir europietiškai muzikai Jungtinėse Valstijos. Dar vienas to įrodymas tai Matthew Tyler Musto arba Blackbear debiutas Lalunos eteryje. Dvidešimt devynerių sulaukęs ir penkis studijinius albumus vyrukas yra ganėtinai populiarus tėvynėje, o štai Europos klausytojai jo nė nebūtų išgirdę jei ne prodiuseris ir Dj Marshmello. 2019 metų pabaigoje jis Europos rinkai pristatė singlą „Tongue Tied”. Būtent Blackbear joje atliko vokalo partiją ir buvo pastebėtas mūsuose.

THE CHAINSMOKERS Call You Mine ft. BEBE REXHA

Amerikietiškas desantas išsilaipino Lalunos eteryje. Tik taip galime pristatyti naujausią amerikiečių prodiuserių dueto The Chainsmokers ir Bebe Rexha tandemą bei jų dainą „Call You Mine”. Tai jau ketvirtas singlas iš šiais metais pasirodysiančio The Chainsmokers albumo Warld War Joy. Ir panašų, jog tai bus sėkmingiausias dueto darbas šiais metais. Internetas sprogsta nuo pagyrų kūrėjams. Visnas internetinis portalas apie dainą rašo taip: “Jei jums atrodė, kad po The Chainsmokers ir 5 Seconds Of Summer dainos „Who Do You Love” toliau niekaip ir niekur, klydote. „Call You Mine” muša visus kokybės ir šviežumo standartus. The Chainsmokers turi nerealiai gerą uoslę renkantis vokalistus. Ir šį kartą dainos atmosfera ir kūrinio skambesys tiesiog tobulai tinka Bebe Rexha vokalui.

 • Balsuoti
 • (2.4)

JAMES ARTHUR Quite Miss Home (Steve Void Remix)

2012-ųjų Didžiosios Britanijos X-Faktoriaus nugalėtojas James Arthur grįžta į Lalunos eterį su naujausiu savo kūriniu „Quite Miss Home“. Kaip ir įprasta lyriškajam James‘ui ši daina tai dar viena puiki baladė. Nors ir labai graži originali dainos versija tikriausiai sunkiai rastų nišą radijo stočių eteryje, tačiau tam atvejui visada yra DJ‘jai, kurie dainai prilipdo „bytą“, adaptuodami radijo eteriui. Taip nutiko ir šį kartą. DJ ir prodiuseris Steve Void „patiuningavo“ dainą ir štai mes jį jau turime ir Lalunos eteryje.

 • Balsuoti
 • (1.67)

CELINE DION Soul

2018-ųjų pabaigoje pagaliau po vyro mirties atsigavusi Kanados superžvaigždė Celine Dion grįžo į sceną pristatydama tobulai sulipdytą dainą ir kritikų puikiai įvertintą dainą „Ashes”. Naujuosius 2020-uosius nuo 1980-ųjų scenoje žibanti Celine pradeda dar viena puikia daina, kuri net neabejojame, jog ras savo klausytoją ir Lietuvoje. Mat naujasis atlikėjos kūrinys kaip „bonus” takelis buvo įtrauktas tik į Japonijos rinkai skirtą albumą. Nei Amerikos žemyne, nei Europoje daina oficialiai nebuvo pristatyta, tačiau tokio kalibro žvaigždei oficialiai kviesti radijo stotis groti jos kūrinius panašu, kad jau labai seniai nebereikia.

 • Balsuoti
 • (2.5)

Niall Horan No Judgement

Nuo grupės One Direction veiklos sustabdymo jau praėjo ketveri metai. Vyrukai kuria puikias solo karjeras ir kol kas nė negalvoja apie grupės reanimavimą. Vienas iš šių vyrukų yra Niall’as Horan’as ir jis šią savaitę mums visiems pristato naujausią savo dainą „No Judgement”. Niall’as buvo vienas iš pagrindinių One Direction veiklos stabdymo iniciatorių, nes kaip pats teigė viename iš interviu, jo muzikos stilius ir jos supratimas labai skiriasi nuo grupės krypties. Ir iš tiesų vos pradėjęs solo karjerą jis maloniai nustebino tiek savo gerbėjus, tiek ir kritikus bei puikiai su savitu skambesiu įsiliejo į muzikos industrijos vandenyną. Niall’as kuria šviežią, dinamišką ir kiek kitokį skambesį nei įprasta turinčią pop muziką, o jo vokaliniai gebėjimai atsiskleidė būtent solo karjeros pradžioje.

BECKY HILL Better Off Without You ft. SHIFT K3Y

2019-ieji britei Backy Hill buvo neįtikėtini. Ji šiuo metu puikuojasi antroje vietoje tarp Jungtinės Karalystės moterų atlikėjų įvairių interneto platformų peržiūras. Septyniolika milijonų unikalių Spotify mėnesio sekėjų ir panašu, kad Backy toli gražu to negana. 2020-uojsius ji pradeda su labai stipria daina. „Better Off Without You“, kaip teigia pati atlikėja yra tobula daina skyryboms. Yra dainų, pagal kurias peršamasi, yra dainų pagal kurias šoka jaunavedžiai, o nuo šiol yra ir skyrybų daina. Vos spėjusi pasirodyti ji sulaukė labai daug tiek internautų, tiek muzikos kritiku, tiek ir Lalunos dėmesio. Mes tikrai nesiūlome pradėti masiškai skirtis, nes pagaliau atsirado puikus fonas tam. Mes tiesiog labai nuoširdžiai siūlome pasigarsinti savo garso šaltinius ir gerai pašėlti.

 • Balsuoti
 • (2.6)

SEAN PAUL Calling On Me ft. TOVE LO

Niekam ne paslaptis, jog šiuolaikinių technologijų pagalba mūsų planeta sumažėjo. Sumažėjo ji taip, kad įrašų studija esanti Jamaikoje su studija esančia Švedijoje per nepilną savaitę gali iškepti puikią dainą ir paleisti ją visur, tame tarpe ir Lietuvoje. Šį kartą mes kalbame apie jamaikiečio Sean Paul ir švedės Tove Lo bendrą dainą „Calling On Me“. Kritikai teigia, kad niekaip per Atlanta su savo muzika negalinčiai persikelti Tove, Sean Paul pagalba yra labai puiki naujiena ir dar puikesnė galimybė būti atrastai Amerikos rinkoje. Daina „Calling On Me“ tai labai gerai skambanti regi ir pop muzikos sintezė, būdinga visam nuo 1994-ųjų trunkančiam Sean Paul kūrybiniam keliui.

 • Balsuoti
 • (2.67)
 •  
 •  
 •